Výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska

Etapa: Veľká cena Slovenska - E3 (15.07.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    N          K3         W 65- A    M 21- C   

M -12 A 2.05 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 17:36
2 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 19:03 + 1:27
3 Hanák Matěj 4L07AB 19:18 + 1:42
4 Kundrata Vít 1T07AA 20:36 + 3:00
5 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:10 + 3:34
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:13 + 4:37
7 Kuc David 1F06AA 25:01 + 7:25
8 Cisár Dávid SPE Klub OB Sokol Pezinok 25:56 + 8:20
9 Kutáček Ondřej 4L07AA 26:34 + 8:58
10 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 29:41 + 12:05
11 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:33 + 46:57
Cicvárek Radim ZBM0601 DNS
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -14 A 2.40 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šedivka Pavel 4L04AB 23:57
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:19 + 2:22
3 Kuc Radim 1F04AA 30:13 + 6:16
4 Tatarnikov Mykhailo 31:31 + 7:34
5 Yatsenko Volodymyr 36:02 + 12:05
6 Doucha Martin SNA0501 37:26 + 13:29
7 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 38:05 + 14:08
8 Lazák Jan 4L05AA 39:37 + 15:40
9 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 39:46 + 15:49
10 Pirožek Vojtěch 4L04AA 40:18 + 16:21
11 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 42:15 + 18:18
12 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 42:30 + 18:33
13 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 44:01 + 20:04
14 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 49:55 + 25:58
Miček Šimon DNS

M -16 A 2.60 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 25:36
2 Mashkov Illia 29:33 + 3:57
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:04 + 5:28
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 31:20 + 5:44
5 Kundrata Jan 1T02AA 33:08 + 7:32
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 33:40 + 8:04
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 33:46 + 8:10
8 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 35:05 + 9:29
9 Zamastil Michal 4L02AA 41:47 + 16:11
10 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 49:47 + 24:11
11 Šitina Tomáš 4L03AA 56:00 + 30:24
12 Biolik Emil 3G03AA 84:54 + 59:18
Nagorniy Illia DISK
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice DNS

M -18 A 2.78 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 25:55
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 26:28 + 0:33
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 29:01 + 3:06
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 31:43 + 5:48
5 Šitina Jakub 4L00AA 36:05 + 10:10
6 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 40:55 + 15:00
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 46:19 + 20:24
8 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 48:47 + 22:52

M -20 A 4.26 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Leniuk Oleg 43:22
2 Anopko Nikita 43:59 + 0:37
3 Matyash Vyacheslav 51:39 + 8:17
4 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 71:22 + 28:00

M 21- E 5.29 km / 225 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 44:22
2 Dlabaja Tomas 3R83AA 45:19 + 0:57
3 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 46:28 + 2:06
4 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:30 + 6:08
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 53:08 + 8:46
6 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 57:11 + 12:49
7 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 67:52 + 23:30
8 Kadeřávek Petr 75:02 + 30:40
9 Papuga Miroslav 75:05 + 30:43
10 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 78:47 + 34:25
11 Kaprál Matúš 80:39 + 36:17
12 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 93:41 + 49:19
13 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 96:19 + 51:57
Karol Galicz DNS
Brown Marek DNS

M 21- B 3.99 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 37:25
2 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 39:26 + 2:01
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 40:43 + 3:18
4 Kollar Miroslav 41:58 + 4:33
5 Lazák Tomáš 4L91AA 42:38 + 5:13
6 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 42:50 + 5:25
7 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 45:09 + 7:44
8 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 47:46 + 10:21
9 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 47:49 + 10:24
10 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 49:55 + 12:30
11 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:40 + 13:15
12 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:18 + 15:53
13 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 55:24 + 17:59
14 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:49 + 20:24
15 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 57:53 + 20:28
16 Doucha Jiří SNA7105 58:07 + 20:42
17 Ramba Jiří DKP8606 62:41 + 25:16
18 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 67:14 + 29:49
19 Rusnák Tomáš 79:45 + 42:20
20 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 85:24 + 47:59
21 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 124:04 + 86:39

M 35- A 4.26 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bořánek Petr 2Z70AA 50:54
2 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 52:38 + 1:44
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 55:07 + 4:13
4 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:18 + 5:24
Cicvárek Ivo ZBM7504 DNS

M 40- A 3.99 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Otruba Marek 4U74AA 45:29
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 46:05 + 0:36
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 52:12 + 6:43
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 54:47 + 9:18
5 Bogopolskii Gennadii 57:26 + 11:57
6 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:52 + 12:23
7 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 62:26 + 16:57
8 Vajduliak Juraj 1C61AA 87:13 + 41:44
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:12 + 49:43
Biolik Grzegorz 3G76AA DNF
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DNF
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

M 45- A 3.68 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sokolář Zdeněk 3J72AA 40:38
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 44:11 + 3:33
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 55:12 + 14:34
4 Borčin Peter 2U70AA 61:50 + 21:12
5 Lazák Jan 4L69AA 61:54 + 21:16
6 Strnad Pavel HCE7100 69:35 + 28:57
7 Lohr Ivo 1F68AA 80:54 + 40:16

M 50- A 3.40 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 43:43
2 Petržela Pavel 4L63AA 45:00 + 1:17
3 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 46:54 + 3:11
4 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 47:00 + 3:17
5 Hanuš Pavel 4L65AA 66:20 + 22:37
6 Kozma Ferenc 71:03 + 27:20
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 78:14 + 34:31
8 Skalka Michal 4L67AA 80:00 + 36:17
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice DISK

M 55- A 3.21 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:28
2 Veljačik Pavel 1F62AA 44:25 + 3:57
3 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 49:24 + 8:56
4 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 52:29 + 12:01
5 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 54:51 + 14:23
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 57:33 + 17:05
7 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 58:48 + 18:20
8 Borovička Milan FSP6104 72:07 + 31:39
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 80:02 + 39:34
10 Sidorov Sergey 98:52 + 58:24
11 Samsely Marián 168:39 + 128:11
Hrstka Vladislav JHB5702 DISK
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DNS
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

M 60- A 2.68 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ryšavý Jiří 1J58AA 35:15
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 35:53 + 0:38
3 Juračka Zdeněk 3H57AA 40:57 + 5:42
4 ZSILKIN VIKTOR 42:53 + 7:38
5 Kalibán Pavel 43:58 + 8:43
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 44:33 + 9:18
7 Nožička Miroslav 45:42 + 10:27
8 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 46:51 + 11:36
Juračka Vojtěch DISK
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice DNS

W -12 A 2.05 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 28:34
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 30:31 + 1:57
3 Dostálová Judita HCE0750 36:51 + 8:17
4 Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak 38:39 + 10:05

W -14 A 2.17 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Licková Štěpánka 4L04AD 19:46
2 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 21:48 + 2:02
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 23:20 + 3:34
4 Švidrnochová Eliška OOP0451 23:59 + 4:13
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 24:07 + 4:21
6 Hošková Kateřina 4L04AC 27:03 + 7:17
7 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 27:45 + 7:59
8 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 33:14 + 13:28
9 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 37:35 + 17:49
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DNF

W -16 A 2.40 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 31:25
2 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 46:39 + 15:14
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:04 + 26:39

W -18 A 2.60 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kundratová Lucie 1T00AB 40:44
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 56:14 + 15:30
3 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 65:59 + 25:15
4 Janacek Christine RBA0150 TJ Rapid Bratislava 99:17 + 58:33

W 21- E 3.68 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Neradová Alena 3R85AA 42:10
2 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 45:32 + 3:22
3 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 48:01 + 5:51
4 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 52:03 + 9:53
5 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 53:04 + 10:54
6 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 54:47 + 12:37
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 57:33 + 15:23
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 62:05 + 19:55
9 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 66:47 + 24:37
10 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:14 + 25:04
11 Kobets Svitlana 72:25 + 30:15
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice DNS
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice DNS
Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 21- B 2.74 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rambová Kamila DKP8655 39:36
2 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 45:52 + 6:16
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 46:47 + 7:11
4 Muchová Barbora 3O85AA 58:34 + 18:58
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:16 + 20:40
6 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 67:57 + 28:21
7 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 71:32 + 31:56
8 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 82:42 + 43:06
Miklovičová Katarína DNS

W 35- A 3.40 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Svobodová Jitka 2Z74AA 49:37
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 52:18 + 2:41
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:04 + 17:27
4 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 86:34 + 36:57
5 Švidrnochová Hana OOP7751 87:17 + 37:40
6 Ježková Dana 3J78AA 98:19 + 48:42
Cicvárková Lucie ZBM7651 DNS
Pauliny Monika 2W81AA DNS

W 40- A 3.21 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 54:33
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 54:35 + 0:02
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 54:40 + 0:07
4 Agnieszka Biolik 3G77AA 55:18 + 0:45
5 Bogopolskaia Elena 55:28 + 0:55
6 Kundratová Jana 1T73AB 56:29 + 1:56
7 Němečková Věra PLU7777 58:59 + 4:26
8 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 61:58 + 7:25
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 90:16 + 35:43
10 Termerová Jana 4L78AA 117:16 + 62:43
11 Licková Dana 4L73AA 131:21 + 76:48

W 45- A 2.74 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 43:38
2 Olesova Slavka 1C72AA 45:02 + 1:24
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:55 + 7:17
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 65:56 + 22:18
5 Lazáková Šárka 4L69AB 68:15 + 24:37
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 69:35 + 25:57
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 80:27 + 36:49
8 ASBOLTNÉ KEREKES ÁGNES 81:07 + 37:29
9 Douchová Jaroslava SNA7155 101:01 + 57:23
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 50- A 2.68 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petrželová Alena 4L63AB 50:29
2 Hrstková Dana JHB6051 54:17 + 3:48
3 Veljačiková Markéta 1F64AA 58:25 + 7:56
4 Foglarová Naďa DKP6553 58:59 + 8:30
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 74:57 + 24:28
6 Kováčová Mária 78:54 + 28:25
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DNS

W 55- A 2.42 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juračková Jana 40:59
2 Hanušová Jitka 4L63AC 47:55 + 6:56
3 Zenchenko Tamara 65:45 + 24:46
4 Janáčková Mira RBA6352 TJ Rapid Bratislava 82:44 + 41:45

M 65- A 2.42 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Farář Václav 3D52AA 34:28
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 43:34 + 9:06
3 Přeček Zdeněk 1F52AA 48:54 + 14:26
4 Hora Vladimír VSP5100 52:42 + 18:14
5 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 62:14 + 27:46
Janošík Antonín 1I52AA DNS
Peterka František TJP4900 DNS
István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice DNS
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 60- A 2.44 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Horová Magda VSP5450 44:36
2 Zavadilová Naďa 1F54AA 60:36 + 16:00
3 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 63:17 + 18:41
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS

M 70- A 2.44 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bauer Emil VBM4410 45:08
2 Novák Miloš SCP4600 51:55 + 6:47
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 88:38 + 43:30

M -10 1.57 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Termer Štěpán 4L08AA 14:06
2 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 16:09 + 2:03
3 Doucha Tomáš SNA0801 18:56 + 4:50
4 Bogopolskii Leo 24:13 + 10:07
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 24:53 + 10:47
6 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 25:13 + 11:07
Cicvárek Martin ZBM0801 DNS

M -10 R 1.57 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Janus Simon 16:25
2 Patráš Šimon 22:12 + 5:47
3 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 25:54 + 9:29
Babiak Peter DISK
Pauliny Jakub 2W09AA DNS
Sohler Šimon DNS

W -10 1.57 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kundratová Eva 1T09AA 15:13
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 16:24 + 1:11
3 Štěpánková Anna 3O09AA 18:59 + 3:46
4 Švidrnochová Nela OOP0950 20:28 + 5:15

W -10 R 1.57 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Belicová Zuzana 16:19
2 Štěpánková Adéla 3O12AA 22:16 + 5:57
3 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 23:39 + 7:20
4 Otrubová Veronika PLU1277 26:23 + 10:04
5 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 40:41 + 24:22
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava DISK
Bublová Matylda 3N15AA DNS

N 2.17 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 31:21
2 Pajtášová Katarína 50:26 + 19:05
3 Simona Ceranová KYS93AA Klub OB Kysak 58:24 + 27:03
4 Sekaninová Sofia 62:22 + 31:01
5 Šuster Zuzana 85:15 + 53:54
6 Špaldonová Zuzana 89:55 + 58:34
7 Nemkyová Eva 99:56 + 68:35
Chmelářová Slávka DNS
Lehocký Richard DNS
Stofko Erik DNS

K3 2.44 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 32:32
2 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 35:07 + 2:35
3 Borsi Ferenc 36:14 + 3:42
4 Bujdosó Sándor 42:30 + 9:58
5 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 48:19 + 15:47
6 Kozma Zsolt 48:58 + 16:26
7 Štefan Čief 50:09 + 17:37
8 Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice 50:49 + 18:17
9 Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 53:16 + 20:44
10 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 53:26 + 20:54
11 Pavela Ľudovít KYS75AA Klub OB Kysak 68:03 + 35:31
12 Szabó Zuzana 72:41 + 40:09
13 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 109:20 + 76:48
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Endel Branislav DNS
Nechyba Jiří DNS
Ondrečko Jakub DNS
Ondrečko Tomáš DNS
Sohler Valter DNS
Katarína Miklovičová HBB8751 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

W 65- A 2.17 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 37:28
2 Lohrová Jarmila 1F46AB 51:38 + 14:10

M 21- C 3.40 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:04
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:34 + 0:30
3 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 53:55 + 4:51
4 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 57:21 + 8:17
5 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 58:13 + 9:09
6 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 58:28 + 9:24
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:48 + 14:44
8 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 68:41 + 19:37
9 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:38 + 22:34
10 Hrasna Marek 86:55 + 37:51
11 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 89:08 + 40:04
Kiss Pavol DNF
Orságh Peter SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS
Martin Mazúr HBB8702 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS