Rankingové výsledky

Preteky: Slovak Karst Cup

Etapa: Slovak Karst Cup - E2 (25.08.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 21- C    W 35- A    W 35- B    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 20:48 900
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:49 + 0:01 899
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 20:51 + 0:03 898
4 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 21:18 + 0:30 878
5 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 21:36 + 0:48 865
6 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 30:25 + 9:37 484
7 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 58:34 + 37:46 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 20:50 900
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 22:53 + 2:03 811
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 24:28 + 3:38 743
4 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:16 + 5:26 665
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 26:34 + 5:44 652
6 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:45 + 5:55 644
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:22 + 7:32 575
8 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 56:06 + 35:16 0
9 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:51 + 36:01 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 25:19 900
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 26:24 + 1:05 861
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 26:54 + 1:35 844
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 28:17 + 2:58 795
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:47 + 4:28 741
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 34:53 + 9:34 560
7 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 35:58 + 10:39 521
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 36:30 + 11:11 502
9 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 41:18 + 15:59 332
10 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 48:55 + 23:36 61

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 24:28 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 26:04 + 1:36 841
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:19 + 2:51 795
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 28:42 + 4:14 744
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 29:21 + 4:53 720
6 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 29:29 + 5:01 715
7 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 44:36 + 20:08 159
8 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 47:18 + 22:50 60
9 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 51:41 + 27:13 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 46:54 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 27:51 1000
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 28:15 + 0:24 986
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:45 + 0:54 968
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:07 + 4:16 847
5 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:45 + 4:54 824
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 33:49 + 5:58 786
7 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:12 + 6:21 772
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:30 + 6:39 761
9 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 38:31 + 10:40 617
10 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 39:47 + 11:56 572

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:54 800
2 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 33:23 + 0:29 788
3 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 33:24 + 0:30 788
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 33:43 + 0:49 780
5 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 34:05 + 1:11 771
6 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 34:27 + 1:33 762
7 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 35:28 + 2:34 738
8 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:06 + 3:12 722
9 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 37:03 + 4:09 699
10 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:08 + 5:14 673
11 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 39:19 + 6:25 644
12 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:24 + 7:30 618
13 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 44:58 + 12:04 507

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 35:38 600
2 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 38:05 + 2:27 559
3 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 44:20 + 8:42 454
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 52:45 + 17:07 312
5 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 54:06 + 18:28 289

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:30 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 36:43 + 6:13 717
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 40:25 + 9:55 607
4 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 41:43 + 11:13 569
5 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 42:16 + 11:46 553
6 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 42:27 + 11:57 547

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:28 900
2 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 39:13 + 3:45 805
3 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 39:19 + 3:51 802
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 43:58 + 8:30 684
5 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:20 + 15:52 497
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:56 + 35:28 0
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 29:58 900
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:24 + 4:26 767
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 34:36 + 4:38 761
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 36:13 + 6:15 712
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 41:50 + 11:52 544
6 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:08 + 16:10 414
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 47:20 + 17:22 378
8 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:21 + 23:23 198
9 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:40 + 23:42 188

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 39:03 700

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 33:51 900
2 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:16 + 1:25 862
3 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:04 + 6:13 735
4 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 49:51 + 16:00 475
5 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:51 + 19:00 395
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 61:21 + 27:30 169

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:45 900
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:22 + 1:37 857
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 36:13 + 2:28 834
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 41:37 + 7:52 690
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:31 + 9:46 640
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:44 + 12:59 554
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 48:44 + 14:59 500
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 49:17 + 15:32 486
9 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 184:19 + 150:34 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 24:24 900
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:26 + 6:02 677
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 35:05 + 10:41 506
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 37:31 + 13:07 416
5 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 42:12 + 17:48 243
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 48:43 + 24:19 3

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 31:05 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 38:44 + 7:39 678
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:57 + 14:52 470
4 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 55:01 + 23:56 207

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 29:29 900
2 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:03 + 20:34 272

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 26:07 900
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:27 + 1:20 854
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 44:59 + 18:52 250

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:41 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 22:01 + 0:20 886
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 22:36 + 0:55 862
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 23:26 + 1:45 827
5 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 24:08 + 2:27 798
6 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:14 + 6:33 628
7 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 29:37 + 7:56 571
8 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 31:09 + 9:28 507
9 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 32:27 + 10:46 453
10 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 + 11:17 432
11 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 33:13 + 11:32 421
12 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 33:35 + 11:54 406
13 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:24 + 14:43 289
14 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 44:54 + 23:13 0
15 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 65:12 + 43:31 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 22:12 900
2 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:33 + 2:21 805
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 25:33 + 3:21 764
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 30:34 + 8:22 561
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 34:50 + 12:38 388
6 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 35:11 + 12:59 374
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 36:14 + 14:02 331
8 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 40:55 + 18:43 141
9 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 44:34 + 22:22 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 27:42 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 27:47 + 0:05 897
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 32:08 + 4:26 756
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 39:15 + 11:33 525
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 40:32 + 12:50 483

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 29:01 1000
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:53 + 1:52 936
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 32:29 + 3:28 881
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 32:32 + 3:31 879
5 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 32:43 + 3:42 872
6 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 35:27 + 6:26 778
7 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 36:39 + 7:38 737
8 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 37:33 + 8:32 706
9 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 37:41 + 8:40 701
10 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 44:31 + 15:30 466

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 34:28 800
2 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 37:26 + 2:58 731
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 38:25 + 3:57 708

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 28:05 600
2 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 32:08 + 4:03 513

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:38 900
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 34:05 + 4:27 765
3 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:20 + 6:42 697

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 47:41 700

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 38:27 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 38:57 + 0:30 888
3 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 40:04 + 1:37 862
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:33 + 9:06 687
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 49:49 + 11:22 634
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:43 + 13:16 589
7 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 53:40 + 15:13 544
8 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 61:11 + 22:44 368
9 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 66:00 + 27:33 255

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:06 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:49 + 0:43 881
3 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:51 + 1:45 854
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 37:15 + 3:09 817
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:40 + 5:34 753
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 45:49 + 11:43 591

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 32:28 700
2 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 49:27 + 16:59 334
3 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:06 + 34:38 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 30:52 900
2 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 43:08 + 12:16 542

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 22:33 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 26:03 + 3:30 760
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:51 + 11:18 449

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 43:48 900
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 124:26 + 80:38 0
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 30:22 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:26 + 4:04 779