Rankingové výsledky

Preteky: Slovak Karst Cup

Etapa: Slovak Karst Cup - E3 (25.08.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 21- C    W 35- A    W 35- B    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 14:07 900
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:43 + 0:36 862
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 14:58 + 0:51 846
4 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 15:46 + 1:39 795
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 16:28 + 2:21 750
6 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 18:28 + 4:21 623

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 14:40 900
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 14:55 + 0:15 885
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 15:02 + 0:22 878
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 16:18 + 1:38 800
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:39 + 2:59 717
6 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:59 + 3:19 696
7 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:15 + 8:35 373
8 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 23:16 + 8:36 372
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 16:03 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 17:19 + 1:16 829
3 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 17:39 + 1:36 810
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 17:41 + 1:38 808
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 17:47 + 1:44 803
6 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 18:08 + 2:05 783
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 18:49 + 2:46 745
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 20:34 + 4:31 647
9 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 28:34 + 12:31 198
10 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 29:18 + 13:15 157

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 15:19 900
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 15:23 + 0:04 896
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 16:56 + 1:37 805
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 17:26 + 2:07 776
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 19:14 + 3:55 670
6 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 19:19 + 4:00 665
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 20:04 + 4:45 621
8 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 20:29 + 5:10 596
9 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 23:10 + 7:51 439
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 32:08 + 16:49 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 21:22 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 17:29 1000
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 17:49 + 0:20 981
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 18:14 + 0:45 957
4 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:34 + 1:05 938
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 20:10 + 2:41 847
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:28 + 2:59 829
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 20:28 + 2:59 829
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:46 + 3:17 812
9 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 21:31 + 4:02 769
10 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:43 + 4:14 758
11 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 22:23 + 4:54 720

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:29 800
2 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 20:02 + 0:33 777
3 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 20:46 + 1:17 747
4 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 20:53 + 1:24 743
5 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:57 + 1:28 740
6 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 21:00 + 1:31 738
7 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:03 + 1:34 736
8 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 21:31 + 2:02 717
9 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 21:31 + 2:02 717
10 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 21:44 + 2:15 708
11 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 22:20 + 2:51 683
12 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 22:47 + 3:18 664
13 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:11 + 5:42 566

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 18:32 600
2 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 19:26 + 0:54 571
3 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 20:09 + 1:37 548
4 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 24:58 + 6:26 392
5 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 35:21 + 16:49 56

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:12 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 23:43 + 5:31 627
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 24:53 + 6:41 570
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra DISK 0

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:57 900
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 22:51 + 0:54 863
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:40 + 1:43 830
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 24:22 + 2:25 801
5 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 24:50 + 2:53 782
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 26:21 + 4:24 720
7 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:50 + 4:53 700
8 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 29:32 + 7:35 589
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:20 + 12:23 392

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 20:18 900
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 22:02 + 1:44 823
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 22:52 + 2:34 786
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:13 + 2:55 771
5 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 24:40 + 4:22 706
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 25:49 + 5:31 655
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 30:38 + 10:20 442
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:53 + 14:35 253
9 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:02 + 15:44 202

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 19:46 700

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 23:13 900
2 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:19 + 0:06 896
3 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:07 + 3:54 749
4 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 28:59 + 5:46 676
5 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:42 + 6:29 649
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 33:33 + 10:20 499

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:08 900
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:12 + 1:04 840
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:07 + 4:59 622
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 21:57 + 5:49 576
5 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 22:10 + 6:02 563
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 22:50 + 6:42 526
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 24:57 + 8:49 408
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 14:50 900
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 16:42 + 1:52 787
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 18:01 + 3:11 707
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 19:05 + 4:15 642
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:55 + 5:05 592
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 28:05 + 13:15 96

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 18:27 900
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 19:50 + 1:23 833
3 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 21:08 + 2:41 769
4 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 23:22 + 4:55 660
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 27:51 + 9:24 441

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 17:52 900
Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 13:41 900
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:59 + 3:18 683
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 17:46 + 4:05 631

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 14:22 900
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 15:26 + 1:04 833
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 16:50 + 2:28 745
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 17:28 + 3:06 706
5 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:45 + 3:23 688
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 18:12 + 3:50 660
7 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:15 + 3:53 657
8 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:30 + 5:08 578
9 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 20:56 + 6:34 489
10 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 21:34 + 7:12 449
11 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 21:39 + 7:17 444
12 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 22:21 + 7:59 400
13 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 22:35 + 8:13 385
14 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 23:22 + 9:00 336
15 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 30:31 + 16:09 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 14:44 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 15:32 + 0:48 851
3 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:37 + 1:53 785
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 17:11 + 2:27 750
5 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 17:22 + 2:38 739
6 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 19:36 + 4:52 603
7 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 21:17 + 6:33 500
8 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 21:22 + 6:38 495
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 21:31 + 6:47 486

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 15:08 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 16:52 + 1:44 797
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 18:21 + 3:13 709
4 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 18:24 + 3:16 706
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 20:33 + 5:25 578

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 17:44 1000
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 18:50 + 1:06 938
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 19:08 + 1:24 921
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:15 + 1:31 914
5 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 19:49 + 2:05 883
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 20:06 + 2:22 867
7 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 20:48 + 3:04 827
8 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 20:56 + 3:12 820
9 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 21:00 + 3:16 816
10 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 21:48 + 4:04 771
11 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 21:59 + 4:15 760
12 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 23:42 + 5:58 664

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:03 800
2 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 22:27 + 4:24 605
3 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 24:16 + 6:13 524
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava DISK 0

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 20:47 600
2 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 21:14 + 0:27 587

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:10 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:31 + 0:21 883
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 20:46 + 2:36 771

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 24:11 700

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 18:00 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 18:26 + 0:26 878
3 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:18 + 1:18 835
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:00 + 3:00 750
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 22:13 + 4:13 689
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 23:34 + 5:34 622
7 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 25:46 + 7:46 512
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 31:19 + 13:19 234
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 21:37 900
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 22:04 + 0:27 881
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:38 + 3:01 774
4 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:44 + 3:07 770
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 26:14 + 4:37 708
6 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 26:34 + 4:57 694
7 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 32:39 + 11:02 441

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 21:25 700
2 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:12 + 0:47 674
3 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:21 + 1:56 637
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 33:42 + 12:17 299

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 16:52 900
2 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 25:48 + 8:56 423

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 15:29 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 15:39 + 0:10 890
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 19:17 + 3:48 679
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:56 + 6:27 525

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 18:21 900
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 22:29 + 4:08 697
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:42 + 4:21 687
4 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 23:41 + 5:20 638

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 21:16 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 21:37 + 0:21 885