Výsledky

Preteky: Slovak Karst Cup

Etapa: Slovak Karst Cup - E1 (24.08.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 21- C    W 35- A    W 35- B    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    N          K         

M -12 A 2.09 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 17:18
2 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 18:05 + 0:47
3 Ondřej Stach 20:03 + 2:45
4 Rudolf Richter ADA0601 22:38 + 5:20
5 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 23:58 + 6:40
6 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:12 + 6:54
7 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 24:54 + 7:36
8 Valery Kandibey 25:47 + 8:29
9 Sergiu Dumitrean 26:14 + 8:56
10 Stanislav Rachůnek 26:59 + 9:41
11 Ivan Mayboroda 27:36 + 10:18
12 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 28:49 + 11:31
13 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 40:40 + 23:22
14 Arthur Naumko 57:55 + 40:37
Yevgen Nogin DISK
M.S. Ivan Baskakov 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -14 A 3.36 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štěpán Waldhauser 24:42
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 25:03 + 0:21
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:14 + 1:32
4 Jan Antonowicz 04I05AA (CZE) SK SKI-OB Šternberk 27:31 + 2:49
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 27:52 + 3:10
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 30:59 + 6:17
7 Matěj Vítek SJI0500 31:09 + 6:27
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:12 + 6:30
9 Alexander Bugayov 31:31 + 6:49
10 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:01 + 8:19
11 Ondřej Valenta 35:09 + 10:27
12 Damian Kirschner 03W05AC (CZE) TJ TŽ Třinec 37:39 + 12:57
13 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:55 + 16:13
14 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 46:43 + 22:01
15 Timothy Mayboroda 47:40 + 22:58
16 Timothy Medunitsa 52:39 + 27:57
17 Jakub Byrtus 03W05AA (CZE) TJ TŽ Třinec 53:12 + 28:30
18 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:48 + 42:06
Michael Cieslar 03W05AB (CZE) TJ TŽ Třinec DISK
Mykhailo Krasnianskyi DISK
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -16 A 5.25 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 36:07
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 37:11 + 1:04
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 41:48 + 5:41
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 42:12 + 6:05
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 43:16 + 7:09
6 Matouš Vlastník 45:25 + 9:18
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 49:10 + 13:03
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 50:09 + 14:02
9 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 50:24 + 14:17
10 Marek Bialožyt TRI0301 52:36 + 16:29
11 Radomír Mielec 55:57 + 19:50
12 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 64:00 + 27:53
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 71:50 + 35:43
14 Tomáš Vébr 03H02AA (CZE) OB Havířov 74:31 + 38:24
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SKS0301 Športový klub Sandberg 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -18 A 6.84 km / 215 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Bílý 03F01AA (CZE) TJ Lokomotiva Teplice 46:09
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 47:35 + 1:26
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 51:39 + 5:30
4 Jonáš Gottstein 54:36 + 8:27
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 54:36 + 8:27
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 61:26 + 15:17
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 61:32 + 15:23
8 Tomáš Vavřík 65:34 + 19:25
9 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 66:11 + 20:02
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 79:15 + 33:06
11 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 79:18 + 33:09
12 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 109:05 + 62:56
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant TKE0101 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -20 A 7.49 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matěj Hrouda 53:31
2 Vít Ježek 65:05 + 11:34
3 Šimon Vlastník 75:10 + 21:39
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 78:19 + 24:48
M.S. Vacant 0:00

M 21- E 9.47 km / 295 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 50:48
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:46 + 4:58
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 59:13 + 8:25
4 Vít Bravený 59:14 + 8:26
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:41 + 9:53
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:50 + 12:02
7 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:25 + 12:37
8 Anatoly Zelenin 64:06 + 13:18
9 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 64:32 + 13:44
10 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 64:54 + 14:06
11 Tamás Bogos 68:28 + 17:40
12 Jaromír Mielec 69:05 + 18:17
13 Ferenc Mihályi 70:12 + 19:24
14 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 72:16 + 21:28
15 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 90:13 + 39:25
16 Imre Boros 93:13 + 42:25
Szabolcs Bojtor DISK
M.S. Dariusz Sokalski 0:00
M.S. Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Vacant HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00

M 21- B 7.49 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 53:43
2 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:56 + 2:13
3 Roman Koucký 04T63AA (CZE) Ekonom Praha 57:01 + 3:18
4 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:17 + 3:34
5 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 57:50 + 4:07
6 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 59:29 + 5:46
7 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 60:14 + 6:31
8 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 63:36 + 9:53
9 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:56 + 13:13
10 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 68:58 + 15:15
11 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:02 + 18:19
12 Andrey Alyoshin 73:10 + 19:27
13 Jakub Hulec KSH8401 74:47 + 21:04
14 Miroslav Korecký 77:42 + 23:59
15 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 79:32 + 25:49
16 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 81:29 + 27:46
17 Róbert Kopasz 82:22 + 28:39
18 Martin Koucký 83:50 + 30:07
19 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 85:25 + 31:42
20 Farkas György 102:42 + 48:59
21 Peter Sági 01W76AA (HUN) MAFC / Budapest 104:05 + 50:22
M.S. Vacant 0:00

M 21- C 4.69 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Andrš 04E84AA (CZE) OB TJ Sokol Žamberk 38:20
2 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 63:40 + 25:20
3 Emese SZABO 64:20 + 26:00
4 Marek Hrašna 68:21 + 30:01
5 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 82:01 + 43:41
6 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 85:35 + 47:15
7 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 94:14 + 55:54
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 35- A 7.49 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:41
2 Jaroslav Vítek 04V72AA (CZE) OK Jihlava 53:33 + 4:52
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 59:32 + 10:51
4 Vitaliy Kandibey 60:04 + 11:23
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 62:12 + 13:31
6 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 66:07 + 17:26
7 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 69:18 + 20:37
8 Gábor Venczel 73:59 + 25:18
9 Peter Szakal 82:06 + 33:25
M.S. Vacant 0:00
M.S. Grzegorz Loniewski 0:00
M.S. Jan Videcky 0:00

M 40- A 6.84 km / 215 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dénes Zoltán 45:02
2 Viktor Nagy 56:56 + 11:54
3 Csaba Baksa 62:03 + 17:01
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 70:23 + 25:21
5 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 72:51 + 27:49
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:28 + 28:26
7 Petr Byrtus 03W77AA (CZE) TJ TŽ Třinec 75:19 + 30:17
8 Skaidrius Juška 78:09 + 33:07
9 János Mráz 84:30 + 39:28
10 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 88:14 + 43:12
11 Håkan Andersson 95:53 + 50:51
12 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 96:34 + 51:32
13 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:52 + 60:50
14 Martin Feřt 04J77AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 115:14 + 70:12
15 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 129:25 + 84:23
Alexey Mayboroda DISK
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
M.S. Andriy Pilguy 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 45- A 6.04 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nándor Borbás 42:52
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 47:33 + 4:41
3 Luboš Semík 49:39 + 6:47
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 50:57 + 8:05
5 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 51:58 + 9:06
6 Mykhaylo Gutak 52:06 + 9:14
7 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 57:01 + 14:09
8 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 57:03 + 14:11
9 Michal Zejdlik 58:52 + 16:00
10 Zdeněk Vlastník 59:38 + 16:46
11 Jaromír Mielec 60:42 + 17:50
12 Laurence Townley 61:20 + 18:28
13 Attila Bader 63:13 + 20:21
14 Milan Svěchota 66:25 + 23:33
15 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 68:22 + 25:30
16 Honza Holec 69:44 + 26:52
17 Robert Laznicka 72:41 + 29:49
18 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:45 + 34:53
19 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 79:59 + 37:07
20 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 81:51 + 38:59
21 René Vavřík 84:11 + 41:19
22 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 85:55 + 43:03
23 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 90:28 + 47:36
24 Zdeněk Ježek 92:17 + 49:25
25 Martin Waldhauser 96:30 + 53:38
26 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 133:21 + 90:29
M.S. Marek Turanský 01V72AA Continental Sportclub Zvolen 0:00
M.S. Samu Marton 0:00
M.S. Tomáš Podivínský 01F72AA (CZE) OK Sparta Praha 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 3H71AA 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vanact_noNumber VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 0:00

M 45- B 4.50 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Kunz 34:27
2 Gabor Acs 05B71AA (HUN) ZTC 39:35 + 5:08
3 Radek Vébr 03H71AA (CZE) OB Havířov 43:09 + 8:42
4 János Kovács 45:36 + 11:09
5 Dan Hošťálek KRN6808 53:47 + 19:20
6 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 54:37 + 20:10
7 Pavel Řezáč 04J69AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 56:19 + 21:52
8 Dušan Hýbl JPV7202 73:06 + 38:39
M.S. Vacant 0:00
M.S. Radoslav Medzihradský 0:00
M.S. Richard Lehocký 0:00

M 50- A 5.25 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 József Varga 42:44
2 Andrej Zelenin 44:26 + 1:42
3 Jerzy Antonowicz 04I68AA (CZE) SK SKI-OB Šternberk 47:32 + 4:48
4 Stanislav Rachůnek 04V68AA (CZE) OK Jihlava 48:26 + 5:42
5 Petr Bílý LTP6805 49:55 + 7:11
6 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 52:36 + 9:52
7 József Török 53:53 + 11:09
8 Tamás dr. Mohácsy 55:37 + 12:53
9 Jaro Halač 04Q67AA (CZE) Outdoor PRG 55:38 + 12:54
10 Oleg Postelniak 04W64AA (UKR) OK Orientir Sumy 62:14 + 19:30
11 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:50 + 23:06
12 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:53 + 25:09
13 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 68:37 + 25:53
14 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 69:43 + 26:59
15 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 100:44 + 58:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 55- A 4.90 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oleksandr Palahniuk 33:54
2 Ladislav Lužný 03H60AA (CZE) OB Havířov 36:33 + 2:39
3 Jaroslav Zeman 42:21 + 8:27
4 Vytautas Bikelis 42:29 + 8:35
5 Molnár Tibor 43:01 + 9:07
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:59 + 12:05
7 Ferenc Szlatényi 46:14 + 12:20
8 Vitalii Petrov 46:17 + 12:23
9 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:06 + 14:12
10 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 48:09 + 14:15
11 Miroslav Chmelař 04R62AA (CZE) SK Prostějov 49:04 + 15:10
12 Jaroslav Argaláš 03W18AA (CZE) TJ TŽ Třinec 50:18 + 16:24
13 Andras Zempleni 04K60AA (HUN) MOM Budapest 50:38 + 16:44
14 Gheorghe Nicu 52:07 + 18:13
15 Petr Kaňák 53:11 + 19:17
16 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 55:45 + 21:51
17 Jaroslav Hubáček 57:29 + 23:35
18 Aleš Petráček 60:18 + 26:24
19 Karel Kovar 62:19 + 28:25
20 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:49 + 32:55
21 Georg Pregartner 67:21 + 33:27
22 Volodymyr Kudrin 68:26 + 34:32
23 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 70:46 + 36:52
24 Milan Borovička 03P61AA (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:21 + 47:27
25 Svatopluk Galík 81:40 + 47:46
26 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 102:31 + 68:37
27 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 134:13 + 100:19
M.S. Algimantas Rudis 0:00
M.S. Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 0:00
M.S. Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 60- A 4.50 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:15
2 Zdenek Jakobi 03H57AB (CZE) OB Havířov 36:32 + 0:17
3 Mihály Fehér 37:12 + 0:57
4 Miroslav Bialožyt TRI5701 43:10 + 6:55
5 Sandor Balla 04O54AA (HUN) HSE 44:51 + 8:36
6 Pavel Běhoun 03X57AA (CZE) OK99 Hradec Králové 45:55 + 9:40
7 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:29 + 10:14
8 Mircea Pop 47:10 + 10:55
9 Evžen Kostka 53:36 + 17:21
10 Josef Juřeník, Ing. 02E52AA (CZE) SKOB Ostrava 55:32 + 19:17
11 Miklós Kéki 56:23 + 20:08
12 Vaclav Potesil 64:39 + 28:24
13 Vidimantas Arasimavicius 69:36 + 33:21
14 Jiri Pech 71:14 + 34:59
15 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 80:30 + 44:15
M.S. Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Jurgis Karnavicius 0:00
M.S. Kestutis Abramikas 0:00
M.S. Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 0:00
M.S. Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 65- A 3.38 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mykola Bozhko 04N49AA (UKR) O-club Kyiv 27:00
2 Bernardas Eimaitis 27:48 + 0:48
3 Jiri Gurka 29:11 + 2:11
4 Petr Karmazín 04J49AB (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 29:32 + 2:32
5 Vlastimil Hanzl 30:06 + 3:06
6 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 30:57 + 3:57
7 Ondrej Herdegen 31:55 + 4:55
8 Miroslav Horáček 04J50AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 32:15 + 5:15
9 Gabor Molnar 04O50AA (HUN) HSE 32:56 + 5:56
10 Tadeusz Wolejszo 33:00 + 6:00
11 Kostas Dūda 33:13 + 6:13
12 Oldřich Pilc 36:35 + 9:35
13 František Peterka 38:20 + 11:20
14 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 44:50 + 17:50
15 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 46:03 + 19:03
16 Bill Griffiths 01O50AA (GBR) EBOR 55:17 + 28:17
17 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 66:08 + 39:08
18 Petr Beranek 05F49AA (CZE) SEMAFOR 99:16 + 72:16
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita DISK
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 70- A 2.87 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaromír Buriánek 01F47AA (CZE) OK Sparta Praha 25:07
2 Oldřich Vlach 03Y44AA (CZE) Baník Ostrava 27:28 + 2:21
3 Miroslav Sikora 28:07 + 3:00
4 Vidimantas Bumelis 29:36 + 4:29
5 Antonín Peška 05J48AA (CZE) HLV 30:19 + 5:12
6 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 30:33 + 5:26
7 Ivan Lux 32:37 + 7:30
8 Péter Gombkötő Dr. 32:40 + 7:33
9 Béla Komár 04S45AA (HUN) HER 34:29 + 9:22
10 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 34:36 + 9:29
11 Miloš Novák 01F46AA (CZE) OK Sparta Praha 47:05 + 21:58
12 Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 48:18 + 23:11
13 Miloš Fiala KSH4801 52:10 + 27:03
14 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:42 + 28:35
M.S. Rimantas Cicenas 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 75- A 2.48 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gytis Juška 25:57
2 Jaroslav Havlík SJC3601 28:08 + 2:11
3 Zdeněk Úlehla 32:19 + 6:22
4 Alois Láznička 32:46 + 6:49
5 Karel Beneš 03H42AA (CZE) OB Havířov 51:23 + 25:26
6 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 57:11 + 31:14
7 František Novotný 109:16 + 83:19
M.S. Jan Mikulecky 03X38AA (CZE) OK99 Hradec Králové 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -12 A 2.09 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 18:32
2 Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 20:22 + 1:50
3 Hana Vítková SJI0750 20:51 + 2:19
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:43 + 4:11
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 25:46 + 7:14
6 Mara Codreanu Pustai 30:51 + 12:19
7 Andreea Kato 31:00 + 12:28
8 Anna Pilguy 36:33 + 18:01
9 Otilia Neuschli 38:40 + 20:08
10 Eliška Waldhauserová 45:55 + 27:23
11 Lisa Bugayova 51:36 + 33:04
M.S. Vacant 0:00
M.S. Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

W -14 A 2.86 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 25:37
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:14 + 0:37
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 26:56 + 1:19
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 27:35 + 1:58
5 Petra Bruková 03W04AA (CZE) TJ TŽ Třinec 28:08 + 2:31
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 31:25 + 5:48
7 Vendula Janovská 31:41 + 6:04
8 Klára Adámková 31:53 + 6:16
9 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 33:32 + 7:55
10 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 34:50 + 9:13
11 Darya Berezhnaya 36:05 + 10:28
12 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 36:46 + 11:09
13 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 36:49 + 11:12
14 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:54 + 11:17
15 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:02 + 13:25
16 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 40:53 + 15:16
17 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 41:25 + 15:48
18 Diana Machulina 46:35 + 20:58
19 Valery Mishukova 46:57 + 21:20
20 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 52:03 + 26:26
21 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 52:19 + 26:42
22 Eva Kalashnik 52:24 + 26:47
23 Julia Klymenko 56:31 + 30:54
24 Ágota Borbás 59:35 + 33:58
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -16 A 3.36 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lilla Zempléni 23:04
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 23:55 + 0:51
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 34:05 + 11:01
4 Julie Richterová ADA0351 36:06 + 13:02
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:49 + 13:45
6 Antonie Pitrmucová 37:20 + 14:16
7 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 37:32 + 14:28
8 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 38:46 + 15:42
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 43:36 + 20:32
10 Eliska Zejdlikova 44:10 + 21:06
11 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 53:34 + 30:30
12 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 53:37 + 30:33
13 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 57:51 + 34:47
M.S. Noa Brabbing 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -18 A 5.02 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 40:01
2 Zita Borbás 57:57 + 17:56
3 Ioana Pop 71:53 + 31:52
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 71:58 + 31:57
5 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 74:01 + 34:00
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 82:01 + 42:00
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 86:02 + 46:01
M.S. Vacant 0:00

W 21- E 6.84 km / 215 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Olena Postelniak 50:37
2 Ekaterina Vlasova 53:38 + 3:01
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 54:09 + 3:32
4 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 56:55 + 6:18
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 58:32 + 7:55
6 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 60:48 + 10:11
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:00 + 10:23
8 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 64:48 + 14:11
9 Pavla Hulcova 04G77AA (CZE) KSH 65:04 + 14:27
10 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 69:51 + 19:14
11 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 72:16 + 21:39
12 Kinga Górska 04Z89AA (POL) UMKS Orkan Ostróda 77:57 + 27:20
13 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 84:29 + 33:52
Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok DISK
M.S. Katarína Lamiová 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 21- B 4.69 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Kovarova 40:17
2 Barbara Császár 42:37 + 2:20
3 Réka Dénes 43:16 + 2:59
4 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 46:43 + 6:26
5 Agnieszka Kocińska 49:54 + 9:37
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 51:31 + 11:14
7 Orsolya Dénes 52:53 + 12:36
8 Krisztina Dénes 65:34 + 25:17
9 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 66:56 + 26:39
10 Michaela Zurynková 69:16 + 28:59
M.S. Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 21- BR 4.19 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Gornicka-Antonowicz 04I68AB (CZE) SK SKI-OB Šternberk 33:30
2 Lenka Korecká 43:49 + 10:19
3 Jana Zurynková 44:03 + 10:33
4 Nataša Richterová 05O74AA (CZE) OOB Spartak Adamov 47:08 + 13:38
5 Jana Bohunská 05C86AA (CZE) KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:27 + 15:57
6 Maria Pop 53:12 + 19:42
M.S. Vacant 0:00

W 21- C 2.86 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Kmentová 04E85AA (CZE) OB TJ Sokol Žamberk 31:06
2 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 44:56 + 13:50
3 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 55:10 + 24:04
M.S. Emilia Romanowicz 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 35- A 5.02 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:59
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:01 + 0:02
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 63:57 + 3:58
4 Borbála Józsa 68:16 + 8:17
Marta Trojecka 05A83AA (POL) OK! Sport DISK
M.S. Vacant 0:00

W 35- B 3.36 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katalin Bartók 45:40
2 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 49:43 + 4:03
3 Lenka Vítková SJI7852 81:09 + 35:29
M.S. Lucia Hendrichovská 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 40- A 4.50 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 42:05
2 Lucie Vlastníková 43:15 + 1:10
3 Romana Ježková 45:09 + 3:04
4 Ágnes Gábor 45:28 + 3:23
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 51:40 + 9:35
6 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 51:56 + 9:51
7 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 52:42 + 10:37
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:19 + 16:14
9 Anikó Rostás 59:11 + 17:06
10 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 64:16 + 22:11
11 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 65:29 + 23:24
12 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:51 + 24:46
13 Bettina Házy- Csuka 67:00 + 24:55
14 Irena Waldhauserová 74:37 + 32:32
15 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 76:01 + 33:56
16 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 78:26 + 36:21
17 Iveta Hýblová JPV7474 131:06 + 89:01
M.S. Anat Meir 0:00
M.S. Oľga Kardossová 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 45- A 4.19 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavla Sedlářová 38:13
2 Jekaterina Zelenin 38:17 + 0:04
3 Jana Kostková 39:39 + 1:26
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:34 + 4:21
5 Šárka Kašparová 42:58 + 4:45
6 Tatyana Yavdoschuk 43:14 + 5:01
7 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 44:18 + 6:05
8 Iva Semíková 45:55 + 7:42
9 Csilla Hajas 46:02 + 7:49
10 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 46:28 + 8:15
11 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:50 + 9:37
12 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:03 + 14:50
13 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 61:20 + 23:07
14 Iva Pechova 65:31 + 27:18
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 0:00

W 45- B 3.38 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Kunzová 39:14
2 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:47 + 10:33
3 Elena Mielcová 51:33 + 12:19
4 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:20 + 22:06
5 Markéta Rachůnková 64:56 + 25:42
Janka Pajgerová DISK
M.S. Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Zuzana Suszter 0:00

W 50- A 3.38 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Hubáčková 26:45
2 Gabriella Györffy 27:14 + 0:29
3 Ivana Koucká 29:40 + 2:55
4 Jitka Fajkusová JPV6773 33:52 + 7:07
5 Sylva Vričanová 03H67AA (CZE) OB Havířov 35:54 + 9:09
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 37:27 + 10:42
7 Gabriela Argalášová 03W18AB (CZE) TJ TŽ Třinec 38:07 + 11:22
8 Svetlana Postelniak 39:43 + 12:58
9 Simona Štorková JPV6556 42:25 + 15:40
10 Mária Kováčová 55:41 + 28:56
11 Svatava Hanzlova 03H66AA (CZE) OB Havířov 58:02 + 31:17
12 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 61:42 + 34:57
13 Brigitte Maget 77:39 + 50:54
Dóra Teo DISK
M.S. Cservény Judit 0:00
M.S. Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 30:26
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 55- A 2.87 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katalin Kármán 22:51
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 24:34 + 1:43
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 24:41 + 1:50
4 Jiřina Běhounová 03X56AA (CZE) OK99 Hradec Králové 26:07 + 3:16
5 Ildikó Mátyás 26:52 + 4:01
6 Vladimira Potesilova 28:06 + 5:15
7 Eva Honkyšová JPV6350 30:45 + 7:54
8 Alexandra Bravena 31:38 + 8:47
9 Pavla Bialožytová TRI6350 36:15 + 13:24
10 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:48 + 13:57
11 Alena Kovarova 39:51 + 17:00
12 Liudmyla Rudych 49:44 + 26:53
M.S. Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 28:26

W 60- A 2.87 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tetyana Bozhko 04N57AA (UKR) O-club Kyiv 24:21
2 Gabriella Jenovari 04O57AA (HUN) HSE 25:44 + 1:23
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 52:26 + 28:05
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:35 + 45:14
M.S. Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 65- A 2.48 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Egle Krasuckiene 26:56
2 Ivana Úlehlová 29:35 + 2:39
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 30:37 + 3:41
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 33:52 + 6:56
5 Márta Lovász 36:14 + 9:18
6 Ivana Karmazínová 04J51AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 37:22 + 10:26
7 Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 47:12 + 20:16
8 Maria Fischer 01Z52AA (HUN) TIPO Orienteering Club 49:20 + 22:24
9 Ivana Volencová 05P52AA (CZE) TJ Jiskra Otrokovice 54:01 + 27:05
Jiřina Nováková 03U49AA (CZE) Slovan Praha DISK
M.S. Stanislava Horáčková 04J49AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 70- A 2.48 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Sikorova 31:40
2 Skaidra Bumeliene 35:32 + 3:52
3 Liliia Pokh 46:01 + 14:21
4 Ildi Komár 04S48AA (HUN) HER 51:49 + 20:09
M.S. Vacant 0:00

M -10 1.84 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Antonín Hofhanzl RUZ0902 13:01
2 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 15:13 + 2:12
3 Šimon Timko 16:21 + 3:20
4 Lukáš Bruk 03W18AC (CZE) TJ TŽ Třinec 16:55 + 3:54
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 16:58 + 3:57
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 18:19 + 5:18
7 Tomáš Bruk 03W18AD (CZE) TJ TŽ Třinec 19:00 + 5:59
8 Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:17 + 10:16
9 Daniel Codreanu Pustai 23:24 + 10:23
10 János Dávid Mráz 25:10 + 12:09
11 Tamás Házy 27:34 + 14:33
M.S. Anat Meir 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -10 R 1.84 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Riško Kurimský 17:12
2 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:36 + 0:24
3 Ondrej Trgiňa 17:51 + 0:39
4 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 20:52 + 3:40
5 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 22:24 + 5:12
6 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:42 + 7:30
7 Juraj Mihalič ml. 31:15 + 14:03
8 Adam Pikulík 01C10AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:32 + 17:20
9 František Hulec KSH1101 36:23 + 19:11
10 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:51 + 20:39
11 Kájík Hulec KSH1301 41:43 + 24:31

W -10 1.84 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 12:43
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:14 + 3:31
3 Eliška Hýblová JPV0952 18:54 + 6:11
4 Maria Kandibey 24:09 + 11:26
5 Anežka Feřtová 04J08AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 27:24 + 14:41
6 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 30:45 + 18:02
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 34:06 + 21:23
M.S. Vacant 0:00

W -10 R 1.84 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 14:43
2 Eliška Feřtová 04J10AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 14:52 + 0:09
3 Johanna Ács 23:29 + 8:46
4 Eva Korecká 24:03 + 9:20
5 Nikolett Házy 24:35 + 9:52
6 Rita Sági 26:28 + 11:45
6 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:28 + 11:45
8 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 27:35 + 12:52
9 Paulína Šoltésová 34:13 + 19:30
10 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 40:49 + 26:06
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

N 2.09 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 20:20
2 Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 20:25 + 0:05
3 Jitka Zejdlikova 26:55 + 6:35
4 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 27:32 + 7:12
5 Jakub Forgáč 34:29 + 14:09
6 Kristina Nánási 36:47 + 16:27
7 Bara Koucká 40:04 + 19:44
8 Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 47:40 + 27:20
9 Bibiána Perátová KYS97AA Klub OB Kysak 65:38 + 45:18
10 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 67:55 + 47:35
11 Rudolf Richter ADA5113 68:03 + 47:43
12 Zuzana Suszter 95:02 + 74:42
Jaroslava Tučeková DISK
M.S. Oleg Rosiar 0:00
M.S. Simona Ceranová KYS93AA Klub OB Kysak 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

K 3.38 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Peregi 20:03
2 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 24:38 + 4:35
3 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 31:47 + 11:44
4 David Kirschner 03W75AA (CZE) TJ TŽ Třinec 33:27 + 13:24
5 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:40 + 13:37
6 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 34:15 + 14:12
7 Jitka Feřtová 04J78AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 40:55 + 20:52
8 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 43:55 + 23:52
9 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:00 + 23:57
10 Miroslav Bruk 03W61AA (CZE) TJ TŽ Třinec 47:56 + 27:53
11 šárka Vébrová 03H70AA (CZE) OB Havířov 52:58 + 32:55
12 Iveta Vavříková 53:01 + 32:58
13 Hana Svěchotová 62:30 + 42:27
14 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:58 + 65:55
M.S. Rostislav Štípek 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Martin Čamák 0:00
M.S. Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 0:00