Výsledky

Preteky: Slovak Karst Cup

Etapa: Slovak Karst Cup - E2 (25.08.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 21- C    W 35- A    W 35- B    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    N          K         

M -12 A 1.76 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Mayboroda 17:12
2 Sergiu Dumitrean 20:36 + 3:24
3 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 20:48 + 3:36
4 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:49 + 3:37
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 20:51 + 3:39
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 21:18 + 4:06
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 21:36 + 4:24
8 Valery Kandibey 24:21 + 7:09
9 Rudolf Richter ADA0601 25:24 + 8:12
10 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 30:25 + 13:13
11 Sebastián Filip 33:10 + 15:58
12 Ondřej Stach 43:06 + 25:54
13 Yevgen Nogin 47:43 + 30:31
14 Arthur Naumko 47:49 + 30:37
15 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 58:34 + 41:22
16 Stanislav Rachůnek 65:08 + 47:56
M.S. Ivan Baskakov 0:00

M -14 A 2.53 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 20:50
2 Jan Antonowicz 04I05AA (CZE) SK SKI-OB Šternberk 21:15 + 0:25
3 Matěj Vítek SJI0500 22:18 + 1:28
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 22:53 + 2:03
5 Štěpán Waldhauser 23:21 + 2:31
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 24:28 + 3:38
7 Timothy Mayboroda 26:04 + 5:14
8 Jakub Byrtus 03W05AA (CZE) TJ TŽ Třinec 26:14 + 5:24
9 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:16 + 5:26
10 Ondřej Valenta 26:25 + 5:35
11 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 26:34 + 5:44
12 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:45 + 5:55
13 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:22 + 7:32
14 Damian Kirschner 03W05AC (CZE) TJ TŽ Třinec 29:36 + 8:46
15 Alexander Bugayov 39:13 + 18:23
16 Michael Cieslar 03W05AB (CZE) TJ TŽ Třinec 41:34 + 20:44
17 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 56:06 + 35:16
18 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:51 + 36:01
19 Timothy Medunitsa 65:44 + 44:54
20 Mykhailo Krasnianskyi 92:04 + 71:14

M -16 A 3.20 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 25:19
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 26:24 + 1:05
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 26:54 + 1:35
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 28:17 + 2:58
5 Matouš Vlastník 29:08 + 3:49
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:47 + 4:28
7 Marek Bialožyt TRI0301 31:51 + 6:32
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 34:53 + 9:34
9 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 35:58 + 10:39
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 36:30 + 11:11
11 Radomír Mielec 40:31 + 15:12
12 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 41:18 + 15:59
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 48:55 + 23:36
14 Tomáš Vébr 03H02AA (CZE) OB Havířov 49:45 + 24:26

M -18 A 3.41 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 24:28
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 26:04 + 1:36
3 Jakub Bílý 03F01AA (CZE) TJ Lokomotiva Teplice 26:18 + 1:50
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 27:19 + 2:51
5 Jonáš Gottstein 27:36 + 3:08
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 28:42 + 4:14
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 29:21 + 4:53
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 29:29 + 5:01
9 Tomáš Vavřík 37:56 + 13:28
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 44:36 + 20:08
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 47:18 + 22:50
12 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 51:41 + 27:13
13 Matej Návesňák 62:08 + 37:40

M -20 A 3.96 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matěj Hrouda 32:32
2 Vít Ježek 35:33 + 3:01
3 Šimon Vlastník 36:29 + 3:57
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 46:54 + 14:22

M 21- E 4.37 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 27:51
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 28:15 + 0:24
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:45 + 0:54
4 Vít Bravený 29:04 + 1:13
5 Jaromír Mielec 31:27 + 3:36
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:07 + 4:16
7 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:45 + 4:54
8 Anatoly Zelenin 32:51 + 5:00
9 Ferenc Mihályi 33:24 + 5:33
10 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 33:49 + 5:58
11 Tamás Bogos 33:56 + 6:05
12 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 34:12 + 6:21
13 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:30 + 6:39
14 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 38:31 + 10:40
15 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 39:47 + 11:56
16 Szabolcs Bojtor 42:19 + 14:28
17 Imre Boros 50:45 + 22:54
M.S. Dariusz Sokalski 0:00
M.S. Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 0:00

M 21- B 3.96 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:54
2 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 33:23 + 0:29
3 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 33:24 + 0:30
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 33:43 + 0:49
5 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 34:05 + 1:11
6 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 34:27 + 1:33
7 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 35:28 + 2:34
8 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:06 + 3:12
9 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 37:03 + 4:09
10 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:08 + 5:14
11 Roman Koucký 04T63AA (CZE) Ekonom Praha 38:26 + 5:32
12 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 39:19 + 6:25
13 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:24 + 7:30
14 Andrey Alyoshin 41:27 + 8:33
15 Miroslav Korecký 42:28 + 9:34
16 Peter Sági 01W76AA (HUN) MAFC / Budapest 42:40 + 9:46
17 Martin Koucký 44:10 + 11:16
18 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 44:58 + 12:04
19 Jakub Hulec KSH8401 49:33 + 16:39
20 Róbert Kopasz 51:38 + 18:44
21 Farkas György 59:26 + 26:32

M 21- C 2.62 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Andrš 04E84AA (CZE) OB TJ Sokol Žamberk 23:46
2 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 35:38 + 11:52
3 Marek Hrašna 36:26 + 12:40
4 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 38:05 + 14:19
5 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 44:20 + 20:34
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 52:45 + 28:59
7 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 54:06 + 30:20
8 Emese SZABO 57:43 + 33:57

M 35- A 3.96 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:30
2 Vitaliy Kandibey 33:06 + 2:36
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 36:43 + 6:13
4 Jaroslav Vítek 04V72AA (CZE) OK Jihlava 37:26 + 6:56
5 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 40:25 + 9:55
6 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 41:43 + 11:13
7 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 42:16 + 11:46
8 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 42:27 + 11:57
9 Gábor Venczel 44:09 + 13:39
10 Peter Szakal 52:41 + 22:11
11 Jan Videcky 118:22 + 87:52
M.S. Grzegorz Loniewski 0:00

M 40- A 3.41 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dénes Zoltán 26:22
2 Viktor Nagy 29:55 + 3:33
3 Håkan Andersson 34:20 + 7:58
4 Csaba Baksa 35:18 + 8:56
5 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:28 + 9:06
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 39:13 + 12:51
7 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 39:19 + 12:57
8 Petr Byrtus 03W77AA (CZE) TJ TŽ Třinec 40:12 + 13:50
9 Skaidrius Juška 41:30 + 15:08
10 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 43:58 + 17:36
11 János Mráz 46:59 + 20:37
12 Martin Feřt 04J77AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 47:53 + 21:31
13 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:20 + 24:58
14 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:56 + 44:34
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
M.S. Alexey Mayboroda 0:00
M.S. Andriy Pilguy 0:00
M.S. Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 0:00

M 45- A 3.46 km / 120 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nándor Borbás 27:05
2 Mykhaylo Gutak 27:54 + 0:49
3 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 29:58 + 2:53
4 Laurence Townley 30:03 + 2:58
5 Luboš Semík 31:22 + 4:17
6 Michal Zejdlik 33:50 + 6:45
7 Attila Bader 33:54 + 6:49
8 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 34:24 + 7:19
9 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 34:36 + 7:31
10 Zdeněk Vlastník 34:47 + 7:42
11 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 36:13 + 9:08
12 Tomáš Podivínský 01F72AA (CZE) OK Sparta Praha 38:21 + 11:16
13 Robert Laznicka 39:17 + 12:12
14 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 41:50 + 14:45
15 Milan Svěchota 42:30 + 15:25
16 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 42:42 + 15:37
17 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:08 + 19:03
18 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:24 + 19:19
19 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 47:20 + 20:15
20 Zdeněk Ježek 49:34 + 22:29
21 Martin Waldhauser 51:18 + 24:13
22 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 52:31 + 25:26
23 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:21 + 26:16
24 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:40 + 26:35
25 Jaromír Mielec 54:28 + 27:23
26 René Vavřík 64:13 + 37:08
27 Honza Holec 79:30 + 52:25
28 Marek Turanský 01V72AA Continental Sportclub Zvolen 114:42 + 87:37
M.S. Samu Marton 0:00

M 45- B 2.44 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Kunz 24:54
2 Gabor Acs 05B71AA (HUN) ZTC 31:39 + 6:45
3 Radek Vébr 03H71AA (CZE) OB Havířov 35:21 + 10:27
4 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 39:03 + 14:09
5 Dušan Hýbl JPV7202 41:10 + 16:16
6 Dan Hošťálek KRN6808 44:27 + 19:33
7 János Kovács 46:06 + 21:12
8 Pavel Řezáč 04J69AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 57:53 + 32:59
M.S. Radoslav Medzihradský 0:00
M.S. Richard Lehocký 114:47

M 50- A 3.20 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 József Varga 28:35
2 Tamás dr. Mohácsy 30:28 + 1:53
3 Andrej Zelenin 32:23 + 3:48
4 Jerzy Antonowicz 04I68AA (CZE) SK SKI-OB Šternberk 32:32 + 3:57
5 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 33:51 + 5:16
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:16 + 6:41
7 Petr Bílý LTP6805 36:49 + 8:14
8 Stanislav Rachůnek 04V68AA (CZE) OK Jihlava 37:59 + 9:24
9 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:04 + 11:29
10 Jaro Halač 04Q67AA (CZE) Outdoor PRG 44:03 + 15:28
11 József Török 46:30 + 17:55
12 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 49:51 + 21:16
13 Oleg Postelniak 04W64AA (UKR) OK Orientir Sumy 51:16 + 22:41
14 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:51 + 24:16
15 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 61:21 + 32:46

M 55- A 2.96 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oleksandr Palahniuk 25:02
2 Ladislav Lužný 03H60AA (CZE) OB Havířov 28:12 + 3:10
3 Molnár Tibor 28:14 + 3:12
4 Ferenc Szlatényi 30:25 + 5:23
5 Vytautas Bikelis 30:51 + 5:49
6 Petr Kaňák 31:54 + 6:52
7 Jaroslav Argaláš 03W18AA (CZE) TJ TŽ Třinec 32:16 + 7:14
8 Miroslav Chmelař 04R62AA (CZE) SK Prostějov 32:44 + 7:42
9 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:45 + 8:43
10 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:22 + 10:20
11 Volodymyr Kudrin 35:37 + 10:35
12 Jaroslav Zeman 35:43 + 10:41
13 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 36:13 + 11:11
14 Andras Zempleni 04K60AA (HUN) MOM Budapest 36:56 + 11:54
15 Karel Kovar 39:30 + 14:28
16 Jaroslav Hubáček 40:51 + 15:49
17 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 41:37 + 16:35
18 Vitalii Petrov 42:00 + 16:58
19 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:31 + 18:29
20 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 44:01 + 18:59
21 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:44 + 21:42
22 Georg Pregartner 47:22 + 22:20
23 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 48:44 + 23:42
24 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 49:17 + 24:15
25 Svatopluk Galík 50:50 + 25:48
26 Aleš Petráček 54:06 + 29:04
27 Milan Borovička 03P61AA (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:45 + 49:43
28 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 184:19 + 159:17
Gheorghe Nicu DISK
M.S. Algimantas Rudis 0:00
M.S. Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 0:00

M 60- A 2.44 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 24:24
2 Zdenek Jakobi 03H57AB (CZE) OB Havířov 28:49 + 4:25
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:26 + 6:02
4 Mihály Fehér 32:14 + 7:50
5 Evžen Kostka 33:10 + 8:46
6 Pavel Běhoun 03X57AA (CZE) OK99 Hradec Králové 33:23 + 8:59
7 Miroslav Bialožyt TRI5701 34:00 + 9:36
8 Sandor Balla 04O54AA (HUN) HSE 34:58 + 10:34
9 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 35:05 + 10:41
10 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 37:31 + 13:07
11 Mircea Pop 39:20 + 14:56
12 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 42:12 + 17:48
13 Josef Juřeník, Ing. 02E52AA (CZE) SKOB Ostrava 43:03 + 18:39
14 Vidimantas Arasimavicius 43:48 + 19:24
15 Miklós Kéki 48:37 + 24:13
16 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 48:43 + 24:19
17 Jiri Pech 50:31 + 26:07
18 Vaclav Potesil 65:17 + 40:53
M.S. Jurgis Karnavicius 0:00
M.S. Kestutis Abramikas 0:00
M.S. Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 0:00

M 65- A 2.34 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mykola Bozhko 04N49AA (UKR) O-club Kyiv 19:17
2 Kostas Dūda 23:46 + 4:29
3 Bernardas Eimaitis 23:58 + 4:41
4 Vlastimil Hanzl 26:03 + 6:46
5 Tadeusz Wolejszo 27:52 + 8:35
6 Miroslav Horáček 04J50AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 27:56 + 8:39
7 Jiri Gurka 27:59 + 8:42
8 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 31:05 + 11:48
9 Petr Karmazín 04J49AB (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 33:23 + 14:06
10 Ondrej Herdegen 33:37 + 14:20
11 Bill Griffiths 01O50AA (GBR) EBOR 34:57 + 15:40
12 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 38:44 + 19:27
13 Oldřich Pilc 42:37 + 23:20
14 František Peterka 44:29 + 25:12
15 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:57 + 26:40
16 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 55:01 + 35:44
17 Gabor Molnar 04O50AA (HUN) HSE 57:03 + 37:46
18 Petr Beranek 05F49AA (CZE) SEMAFOR 62:08 + 42:51
M.S. Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 0:00

M 70- A 2.17 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaromír Buriánek 01F47AA (CZE) OK Sparta Praha 25:28
2 Miroslav Sikora 25:37 + 0:09
3 Oldřich Vlach 03Y44AA (CZE) Baník Ostrava 26:12 + 0:44
4 Antonín Peška 05J48AA (CZE) HLV 26:35 + 1:07
5 Vidimantas Bumelis 27:52 + 2:24
6 Béla Komár 04S45AA (HUN) HER 28:30 + 3:02
7 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 29:29 + 4:01
8 Miloš Novák 01F46AA (CZE) OK Sparta Praha 31:39 + 6:11
9 Ivan Lux 34:37 + 9:09
10 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 35:24 + 9:56
11 Péter Gombkötő Dr. 37:26 + 11:58
12 Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 44:10 + 18:42
13 Miloš Fiala KSH4801 45:13 + 19:45
14 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:03 + 24:35
M.S. Pavol Mišík 0:00
M.S. Rimantas Cicenas 0:00

M 75- A 1.86 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gytis Juška 22:38
2 Jaroslav Havlík SJC3601 26:13 + 3:35
3 Alois Láznička 27:25 + 4:47
4 Zdeněk Úlehla 33:55 + 11:17
5 Karel Beneš 03H42AA (CZE) OB Havířov 39:19 + 16:41
6 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 48:46 + 26:08
7 František Novotný 64:38 + 42:00
M.S. Jan Mikulecky 03X38AA (CZE) OK99 Hradec Králové 0:00

W -12 A 1.76 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Otilia Neuschli 23:28
2 Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 24:09 + 0:41
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 26:07 + 2:39
4 Eliška Waldhauserová 26:18 + 2:50
5 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:27 + 3:59
6 Hana Vítková SJI0750 31:01 + 7:33
7 Anna Pilguy 39:44 + 16:16
8 Andreea Kato 44:01 + 20:33
9 Lisa Bugayova 44:20 + 20:52
10 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 44:59 + 21:31
11 Mara Codreanu Pustai 72:51 + 49:23

W -14 A 2.20 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:41
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 22:01 + 0:20
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 22:36 + 0:55
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 23:26 + 1:45
5 Diana Machulina 23:58 + 2:17
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 24:08 + 2:27
7 Vendula Janovská 26:10 + 4:29
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:14 + 6:33
9 Klára Adámková 28:19 + 6:38
10 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 29:37 + 7:56
11 Eva Kalashnik 31:07 + 9:26
12 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 31:09 + 9:28
13 Petra Bruková 03W04AA (CZE) TJ TŽ Třinec 31:25 + 9:44
14 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 32:27 + 10:46
15 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 + 11:17
16 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 33:13 + 11:32
17 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 33:35 + 11:54
18 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:24 + 14:43
19 Valery Mishukova 37:57 + 16:16
20 Ágota Borbás 42:01 + 20:20
21 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 44:54 + 23:13
22 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 65:12 + 43:31
23 Julia Klymenko 86:08 + 64:27
Darya Berezhnaya DISK

W -16 A 2.53 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lilla Zempléni 20:17
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 22:12 + 1:55
3 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:33 + 4:16
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 25:33 + 5:16
5 Antonie Pitrmucová 26:40 + 6:23
6 Julie Richterová ADA0351 29:00 + 8:43
7 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 30:34 + 10:17
8 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 34:50 + 14:33
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 35:11 + 14:54
10 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 36:14 + 15:57
11 Eliska Zejdlikova 36:40 + 16:23
12 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 40:55 + 20:38
13 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 44:34 + 24:17
M.S. Noa Brabbing 0:00

W -18 A 2.82 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 27:42
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 27:47 + 0:05
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 32:08 + 4:26
4 Zita Borbás 33:42 + 6:00
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 39:15 + 11:33
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 40:32 + 12:50
7 Ioana Pop 55:37 + 27:55

W 21- E 3.41 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Olena Postelniak 27:53
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 29:01 + 1:08
3 Ekaterina Vlasova 30:15 + 2:22
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:53 + 3:00
5 Pavla Hulcova 04G77AA (CZE) KSH 32:29 + 4:36
5 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 32:29 + 4:36
7 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 32:32 + 4:39
8 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 32:43 + 4:50
9 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 35:27 + 7:34
10 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 36:39 + 8:46
11 Kinga Górska 04Z89AA (POL) UMKS Orkan Ostróda 36:50 + 8:57
12 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 37:33 + 9:40
13 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 37:41 + 9:48
14 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 44:31 + 16:38
M.S. Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 0:00

W 21- B 2.62 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Kovarova 25:18
2 Agnieszka Kocińska 27:10 + 1:52
3 Réka Dénes 29:00 + 3:42
4 Michaela Zurynková 29:52 + 4:34
5 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 34:28 + 9:10
6 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 37:26 + 12:08
7 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 38:25 + 13:07
8 Orsolya Dénes 42:30 + 17:12
9 Barbara Császár 47:22 + 22:04
10 Krisztina Dénes 53:24 + 28:06
M.S. Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 0:00

W 21- BR 2.74 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Gornicka-Antonowicz 04I68AB (CZE) SK SKI-OB Šternberk 24:03
2 Jana Zurynková 29:28 + 5:25
3 Jana Bohunská 05C86AA (CZE) KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:32 + 5:29
4 Lenka Korecká 33:21 + 9:18
5 Nataša Richterová 05O74AA (CZE) OOB Spartak Adamov 34:31 + 10:28
6 Maria Pop 52:58 + 28:55

W 21- C 2.20 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Kmentová 04E85AA (CZE) OB TJ Sokol Žamberk 24:19
2 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 28:05 + 3:46
3 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 32:08 + 7:49
M.S. Emilia Romanowicz 0:00

W 35- A 2.82 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:38
2 Borbála Józsa 30:22 + 0:44
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 34:05 + 4:27
4 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:20 + 6:42
Marta Trojecka 05A83AA (POL) OK! Sport DISK

W 35- B 2.53 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Vítková SJI7852 37:44
2 Katalin Bartók 39:03 + 1:19
3 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 47:41 + 9:57
M.S. Lucia Hendrichovská 0:00

W 40- A 2.44 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 29:12
2 Lucie Vlastníková 31:13 + 2:01
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 38:27 + 9:15
4 Ágnes Gábor 38:28 + 9:16
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 38:57 + 9:45
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 40:04 + 10:52
7 Romana Ježková 40:43 + 11:31
8 Anikó Rostás 43:28 + 14:16
9 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:33 + 18:21
10 Bettina Házy- Csuka 49:00 + 19:48
11 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 49:49 + 20:37
12 Irena Waldhauserová 50:51 + 21:39
13 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:43 + 22:31
14 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 53:40 + 24:28
15 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 61:11 + 31:59
16 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 66:00 + 36:48
17 Iveta Hýblová JPV7474 81:53 + 52:41
M.S. Anat Meir 0:00
M.S. Oľga Kardossová 0:00

W 45- A 2.74 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jekaterina Zelenin 29:57
2 Tatyana Yavdoschuk 30:50 + 0:53
3 Šárka Kašparová 31:30 + 1:33
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 34:06 + 4:09
5 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:49 + 4:52
6 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:51 + 5:54
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 37:15 + 7:18
8 Csilla Hajas 38:54 + 8:57
9 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:40 + 9:43
10 Jana Kostková 42:58 + 13:01
11 Pavla Sedlářová 44:46 + 14:49
12 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 45:49 + 15:52
13 Iva Semíková 45:52 + 15:55
14 Iva Pechova 46:25 + 16:28
M.S. Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 0:00

W 45- B 2.34 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 32:28
2 Ivana Kunzová 32:37 + 0:09
3 Elena Mielcová 43:00 + 10:32
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 49:27 + 16:59
5 Markéta Rachůnková 61:01 + 28:33
6 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:06 + 34:38
7 Janka Pajgerová 76:14 + 43:46
M.S. Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 0:00

W 50- A 2.34 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Hubáčková 23:02
2 Jitka Fajkusová JPV6773 30:27 + 7:25
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 30:52 + 7:50
4 Sylva Vričanová 03H67AA (CZE) OB Havířov 30:58 + 7:56
5 Ivana Koucká 35:15 + 12:13
6 Svatava Hanzlova 03H66AA (CZE) OB Havířov 37:27 + 14:25
7 Gabriella Györffy 37:36 + 14:34
8 Brigitte Maget 41:44 + 18:42
9 Dóra Teo 42:00 + 18:58
10 Gabriela Argalášová 03W18AB (CZE) TJ TŽ Třinec 42:24 + 19:22
11 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 43:08 + 20:06
12 Mária Kováčová 44:35 + 21:33
13 Svetlana Postelniak 45:14 + 22:12
14 Simona Štorková JPV6556 66:59 + 43:57
M.S. Cservény Judit 0:00

W 55- A 2.17 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katalin Kármán 21:31
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 22:33 + 1:02
3 Ildikó Mátyás 22:52 + 1:21
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 26:03 + 4:32
5 Vladimira Potesilova 27:28 + 5:57
6 Alexandra Bravena 28:37 + 7:06
7 Jiřina Běhounová 03X56AA (CZE) OK99 Hradec Králové 29:29 + 7:58
8 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:51 + 12:20
9 Pavla Bialožytová TRI6350 34:33 + 13:02
10 Liudmyla Rudych 39:36 + 18:05
11 Alena Kovarova 53:22 + 31:51
12 Eva Honkyšová JPV6350 75:33 + 54:02
M.S. Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 0:00

W 60- A 2.17 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tetyana Bozhko 04N57AA (UKR) O-club Kyiv 25:46
2 Gabriella Jenovari 04O57AA (HUN) HSE 31:44 + 5:58
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 43:48 + 18:02
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 124:26 + 98:40
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK
M.S. Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 0:00
M.S. Zuzana Špaldonová 0:00

W 65- A 1.86 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Karmazínová 04J51AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 24:23
2 Egle Krasuckiene 26:11 + 1:48
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 30:22 + 5:59
4 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 34:26 + 10:03
5 Ivana Úlehlová 34:38 + 10:15
6 Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 35:43 + 11:20
7 Márta Lovász 41:03 + 16:40
8 Ivana Volencová 05P52AA (CZE) TJ Jiskra Otrokovice 42:10 + 17:47
9 Maria Fischer 01Z52AA (HUN) TIPO Orienteering Club 48:09 + 23:46
10 Jiřina Nováková 03U49AA (CZE) Slovan Praha 55:58 + 31:35
M.S. Stanislava Horáčková 04J49AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 0:00

W 70- A 1.86 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Sikorova 27:38
2 Ildi Komár 04S48AA (HUN) HER 33:16 + 5:38
3 Liliia Pokh 42:55 + 15:17
4 Skaidra Bumeliene 47:13 + 19:35

M -10 1.67 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Antonín Hofhanzl RUZ0902 20:16
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 20:28 + 0:12
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 22:52 + 2:36
4 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 23:29 + 3:13
5 Lukáš Bruk 03W18AC (CZE) TJ TŽ Třinec 25:28 + 5:12
6 Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:28 + 6:12
7 Šimon Timko 29:42 + 9:26
8 János Dávid Mráz 38:23 + 18:07
9 Tomáš Bruk 03W18AD (CZE) TJ TŽ Třinec 43:30 + 23:14
10 Daniel Codreanu Pustai 51:55 + 31:39
11 Tamás Házy 56:55 + 36:39
M.S. Anat Meir 0:00

M -10 R 1.67 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Riško Kurimský 24:01
2 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 32:30 + 8:29
3 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:33 + 9:32
4 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 33:39 + 9:38
5 František Hulec KSH1101 38:10 + 14:09
6 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:49 + 15:48
7 Adam Pikulík 01C10AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:56 + 20:55
8 Kájík Hulec KSH1301 51:47 + 27:46
9 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:01 + 32:00
10 Ondrej Trgiňa 57:46 + 33:45

W -10 1.67 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 18:16
2 Anežka Feřtová 04J08AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 27:40 + 9:24
3 Eliška Hýblová JPV0952 29:37 + 11:21
4 Maria Kandibey 34:21 + 16:05
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 36:48 + 18:32
6 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 38:46 + 20:30
7 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 60:31 + 42:15

W -10 R 1.67 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Korecká 21:39
2 Johanna Ács 27:07 + 5:28
3 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 32:10 + 10:31
4 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 32:22 + 10:43
5 Paulína Šoltésová 33:46 + 12:07
6 Eliška Feřtová 4J10AA 34:04 + 12:25
7 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:30 + 18:51
8 Anna Timková 46:19 + 24:40
9 Nikolett Házy 55:18 + 33:39
10 Rita Sági 60:54 + 39:15
11 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 61:17 + 39:38

N 1.76 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 24:10
2 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 29:24 + 5:14
3 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 30:29 + 6:19
4 Jitka Zejdlikova 34:46 + 10:36
5 Bibiána Perátová KYS97AA Klub OB Kysak 34:56 + 10:46
6 Simona Ceranová KYS93AA Klub OB Kysak 39:35 + 15:25
7 Kristina Nánási 40:31 + 16:21
8 Bara Koucká 43:48 + 19:38
9 Zuzana Suszter 47:41 + 23:31
10 Jakub Forgáč 52:53 + 28:43
11 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 53:31 + 29:21
12 Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 71:09 + 46:59
13 Jaroslava Tučeková 73:30 + 49:20
Radoslav Medzihradský DISK
M.S. Oleg Rosiar 0:00
M.S. Rudolf Richter ADA5113 0:00

K 2.34 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Peregi 19:45
2 Rostislav Štípek 28:36 + 8:51
3 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:04 + 10:19
4 Jitka Feřtová 04J78AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 32:13 + 12:28
5 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 38:19 + 18:34
6 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 38:42 + 18:57
7 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:36 + 20:51
8 David Kirschner 03W75AA (CZE) TJ TŽ Třinec 42:45 + 23:00
9 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 45:05 + 25:20
10 šárka Vébrová 03H70AA (CZE) OB Havířov 48:39 + 28:54
11 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:37 + 30:52
12 Hana Svěchotová 52:18 + 32:33
13 Martin Čamák 56:07 + 36:22
14 Iveta Vavříková 57:52 + 38:07
15 Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:36 + 40:51
16 Miroslav Bruk 03W61AA (CZE) TJ TŽ Třinec 66:04 + 46:19
17 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 85:28 + 65:43