Výsledky

Preteky: Slovak Karst Cup

Etapa: Slovak Karst Cup - E4 (26.08.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 21- C    W 35- A    W 35- B    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    N          K         

M -12 A 2.73 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:06
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:55 + 2:49
3 Sergiu Dumitrean 24:53 + 4:47
4 Valery Kandibey 25:13 + 5:07
5 Ondřej Stach 26:05 + 5:59
6 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 26:11 + 6:05
7 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 26:59 + 6:53
8 Rudolf Richter ADA0601 30:37 + 10:31
9 Stanislav Rachůnek 32:13 + 12:07
10 Ivan Mayboroda 40:35 + 20:29
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 43:28 + 23:22
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 43:36 + 23:30
13 Arthur Naumko 56:07 + 36:01
Yevgen Nogin DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF
M.S. Ivan Baskakov 0:00
M.S. Vacant SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -14 A 3.64 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 29:11
2 Jan Antonowicz 04I05AA (CZE) SK SKI-OB Šternberk 30:00 + 0:49
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 33:15 + 4:04
4 Štěpán Waldhauser 35:50 + 6:39
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 37:39 + 8:28
6 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:03 + 8:52
7 Damian Kirschner 03W05AC (CZE) TJ TŽ Třinec 40:05 + 10:54
8 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:17 + 12:06
9 Matěj Vítek SJI0500 43:03 + 13:52
10 Jakub Byrtus 03W05AA (CZE) TJ TŽ Třinec 43:50 + 14:39
11 Alexander Bugayov 45:49 + 16:38
12 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:28 + 19:17
13 Ondřej Valenta 49:21 + 20:10
14 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 51:35 + 22:24
15 Timothy Mayboroda 56:38 + 27:27
16 Mykhailo Krasnianskyi 141:59 + 112:48
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Michael Cieslar 03W05AB (CZE) TJ TŽ Třinec DISK
Timothy Medunitsa DISK
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -16 A 5.66 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 40:35
2 Marek Bialožyt TRI0301 48:22 + 7:47
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 49:28 + 8:53
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 49:30 + 8:55
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 50:28 + 9:53
6 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 53:17 + 12:42
7 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 54:06 + 13:31
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 57:17 + 16:42
9 Matouš Vlastník 57:45 + 17:10
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 68:27 + 27:52
11 Radomír Mielec 70:46 + 30:11
12 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 90:59 + 50:24
13 Tomáš Vébr 03H02AA (CZE) OB Havířov 93:41 + 53:06
14 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 95:11 + 54:36
M.S. Sopková Víznerová 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vacant SKS0301 Športový klub Sandberg 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -18 A 7.33 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Bílý 03F01AA (CZE) TJ Lokomotiva Teplice 51:28
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 53:37 + 2:09
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 58:45 + 7:17
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 61:08 + 9:40
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 62:12 + 10:44
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 63:22 + 11:54
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 67:44 + 16:16
8 Jonáš Gottstein 68:28 + 17:00
9 Tomáš Vavřík 70:09 + 18:41
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 83:35 + 32:07
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 132:14 + 80:46
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok DISK
M.S. Matej Návesňák 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant TKE0101 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

M -20 A 8.15 km / 265 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vít Ježek 70:09
2 Matěj Hrouda 70:34 + 0:25
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 76:28 + 6:19
4 Šimon Vlastník 97:30 + 27:21
M.S. Vacant 0:00

M 21- E 9.23 km / 275 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 57:39
2 Vít Bravený 63:49 + 6:10
3 Jaromír Mielec 71:16 + 13:37
4 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 71:18 + 13:39
5 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 72:20 + 14:41
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:12 + 16:33
7 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:05 + 17:26
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 75:19 + 17:40
9 Anatoly Zelenin 77:34 + 19:55
10 Ferenc Mihályi 80:12 + 22:33
11 Tamás Bogos 81:10 + 23:31
12 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:06 + 24:27
13 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 106:41 + 49:02
14 Imre Boros 110:00 + 52:21
Szabolcs Bojtor DISK
M.S. Dariusz Sokalski 0:00
M.S. Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 0:00
M.S. Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Vacant HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00

M 21- B 8.15 km / 265 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 61:34
2 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:04 + 0:30
3 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 63:22 + 1:48
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 66:14 + 4:40
5 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:08 + 7:34
6 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:27 + 7:53
7 Roman Koucký 04T63AA (CZE) Ekonom Praha 69:33 + 7:59
8 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 69:39 + 8:05
9 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 72:16 + 10:42
10 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 74:31 + 12:57
11 Martin Koucký 77:44 + 16:10
12 Andrey Alyoshin 78:32 + 16:58
13 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 79:17 + 17:43
14 Peter Sági 01W76AA (HUN) MAFC / Budapest 84:51 + 23:17
15 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 85:22 + 23:48
16 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 86:54 + 25:20
17 Miroslav Korecký 93:10 + 31:36
18 Jakub Hulec KSH8401 103:59 + 42:25
19 Farkas György 121:42 + 60:08
Róbert Kopasz DISK
M.S. Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 21- C 4.68 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Andrš 04E84AA (CZE) OB TJ Sokol Žamberk 47:01
2 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 62:54 + 15:53
3 Marek Hrašna 76:51 + 29:50
4 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 78:54 + 31:53
5 Emese SZABO 85:58 + 38:57
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 102:06 + 55:05
M.S. Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00

M 35- A 8.15 km / 265 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:44
2 Jaroslav Vítek 04V72AA (CZE) OK Jihlava 60:51 + 2:07
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 68:57 + 10:13
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 74:54 + 16:10
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 75:38 + 16:54
6 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 76:01 + 17:17
7 Vitaliy Kandibey 77:37 + 18:53
8 Peter Szakal 87:23 + 28:39
M.S. Gábor Venczel 0:00
M.S. Grzegorz Loniewski 0:00
M.S. Jan Videcky 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 40- A 7.33 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dénes Zoltán 60:19
2 Csaba Baksa 70:57 + 10:38
3 Håkan Andersson 72:01 + 11:42
4 Viktor Nagy 74:01 + 13:42
5 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 87:14 + 26:55
6 Petr Byrtus 03W77AA (CZE) TJ TŽ Třinec 90:34 + 30:15
7 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 93:21 + 33:02
8 Skaidrius Juška 97:14 + 36:55
9 Martin Feřt 04J77AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 99:58 + 39:39
10 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 102:36 + 42:17
11 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:51 + 50:32
12 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 118:03 + 57:44
13 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 125:58 + 65:39
M.S. Andriy Pilguy 0:00
M.S. Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. János Mráz 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 45- A 6.28 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nándor Borbás 49:45
2 Laurence Townley 51:40 + 1:55
3 Mykhaylo Gutak 54:44 + 4:59
4 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 57:35 + 7:50
5 Zdeněk Vlastník 57:57 + 8:12
6 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 58:03 + 8:18
7 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 59:11 + 9:26
8 Michal Zejdlik 63:09 + 13:24
9 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 64:19 + 14:34
10 Attila Bader 65:03 + 15:18
11 Jaromír Mielec 71:26 + 21:41
12 Zdeněk Ježek 75:12 + 25:27
13 Milan Svěchota 75:43 + 25:58
14 Robert Laznicka 76:05 + 26:20
15 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 77:35 + 27:50
16 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 78:18 + 28:33
17 Tomáš Podivínský 01F72AA (CZE) OK Sparta Praha 79:11 + 29:26
18 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 81:31 + 31:46
19 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 85:28 + 35:43
20 Martin Waldhauser 87:08 + 37:23
21 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 87:53 + 38:08
22 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 90:27 + 40:42
23 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:37 + 43:52
24 René Vavřík 98:01 + 48:16
25 Honza Holec 107:23 + 57:38
M.S. Luboš Semík 0:00
M.S. Marek Turanský 01V72AA Continental Sportclub Zvolen 0:00
M.S. Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 0:00
M.S. Samu Marton 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 3H71AA 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 45- B 4.53 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Kunz 46:21
2 Gabor Acs 05B71AA (HUN) ZTC 55:18 + 8:57
3 Dan Hošťálek KRN6808 63:58 + 17:37
4 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 65:24 + 19:03
5 Pavel Řezáč 04J69AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 66:58 + 20:37
6 Dušan Hýbl JPV7202 106:40 + 60:19
M.S. János Kovács 0:00
M.S. Radek Vébr 03H71AA (CZE) OB Havířov 0:00
M.S. Radoslav Medzihradský 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 50- A 5.66 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Zelenin 49:25
2 Stanislav Rachůnek 04V68AA (CZE) OK Jihlava 57:56 + 8:31
3 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 59:27 + 10:02
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:02 + 10:37
5 Petr Bílý LTP6805 64:35 + 15:10
6 József Varga 66:24 + 16:59
7 Jerzy Antonowicz 04I68AA (CZE) SK SKI-OB Šternberk 67:46 + 18:21
8 Jaro Halač 04Q67AA (CZE) Outdoor PRG 73:29 + 24:04
9 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:27 + 27:02
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 79:31 + 30:06
11 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 83:30 + 34:05
12 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 114:48 + 65:23
Oleg Postelniak 04W64AA (UKR) OK Orientir Sumy DISK
M.S. József Török 0:00
M.S. Tamás dr. Mohácsy 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 55- A 5.06 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oleksandr Palahniuk 42:22
2 Ladislav Lužný 03H60AA (CZE) OB Havířov 46:25 + 4:03
3 Vytautas Bikelis 49:53 + 7:31
4 Molnár Tibor 51:26 + 9:04
5 Ferenc Szlatényi 51:58 + 9:36
6 Jaroslav Zeman 53:27 + 11:05
7 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:43 + 11:21
8 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:51 + 11:29
9 Petr Kaňák 54:30 + 12:08
10 Volodymyr Kudrin 55:43 + 13:21
11 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:28 + 14:06
12 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 58:26 + 16:04
13 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 62:22 + 20:00
14 Vitalii Petrov 64:06 + 21:44
15 Miroslav Chmelař 04R62AA (CZE) SK Prostějov 65:40 + 23:18
16 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 65:58 + 23:36
17 Andras Zempleni 04K60AA (HUN) MOM Budapest 67:40 + 25:18
18 Aleš Petráček 72:45 + 30:23
19 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 79:13 + 36:51
20 Karel Kovar 82:52 + 40:30
21 Jaroslav Argaláš 03W18AA (CZE) TJ TŽ Třinec 97:58 + 55:36
22 Milan Borovička 03P61AA (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:20 + 59:58
23 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 107:38 + 65:16
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DISK
M.S. Algimantas Rudis 0:00
M.S. Georg Pregartner 0:00
M.S. Gheorghe Nicu 0:00
M.S. Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 0:00
M.S. Jaroslav Hubáček 0:00
M.S. Svatopluk Galík 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 60- A 4.53 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 44:16
2 Zdenek Jakobi 03H57AB (CZE) OB Havířov 45:30 + 1:14
3 Mihály Fehér 49:09 + 4:53
4 Sandor Balla 04O54AA (HUN) HSE 51:21 + 7:05
5 Miroslav Bialožyt TRI5701 51:29 + 7:13
6 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 55:48 + 11:32
7 Mircea Pop 57:27 + 13:11
8 Pavel Běhoun 03X57AA (CZE) OK99 Hradec Králové 58:23 + 14:07
9 István Bokros 59:47 + 15:31
10 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:46 + 17:30
11 Josef Juřeník, Ing. 02E52AA (CZE) SKOB Ostrava 64:05 + 19:49
12 Miklós Kéki 65:53 + 21:37
13 Evžen Kostka 70:06 + 25:50
14 Jiri Pech 81:56 + 37:40
15 Vaclav Potesil 83:49 + 39:33
16 Vidimantas Arasimavicius 85:00 + 40:44
17 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 108:40 + 64:24
M.S. Kestutis Abramikas 0:00
M.S. Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Jurgis Karnavicius 0:00

M 65- A 3.50 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kostas Dūda 38:15
2 Bernardas Eimaitis 40:42 + 2:27
3 Petr Karmazín 04J49AB (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 40:54 + 2:39
4 Vlastimil Hanzl 43:44 + 5:29
5 Tadeusz Wolejszo 44:09 + 5:54
6 Mykola Bozhko 04N49AA (UKR) O-club Kyiv 45:23 + 7:08
7 Miroslav Horáček 04J50AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 50:12 + 11:57
8 Ondrej Herdegen 51:44 + 13:29
9 Oldřich Pilc 59:48 + 21:33
10 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 61:42 + 23:27
11 František Peterka 65:11 + 26:56
12 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 68:40 + 30:25
13 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 69:50 + 31:35
14 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 75:35 + 37:20
15 Gabor Molnar 4O50AA 86:53 + 48:38
16 Petr Beranek 05F49AA (CZE) SEMAFOR 97:33 + 59:18
Jiri Gurka DISK
Bill Griffiths 01O50AA (GBR) EBOR DISK
István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice DISK
M.S. Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 70- A 2.73 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaromír Buriánek 01F47AA (CZE) OK Sparta Praha 31:13
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 35:23 + 4:10
3 Vidimantas Bumelis 35:31 + 4:18
4 Miroslav Sikora 37:00 + 5:47
5 Ivan Lux 39:59 + 8:46
6 Béla Komár 04S45AA (HUN) HER 40:19 + 9:06
7 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 40:55 + 9:42
8 Miloš Novák 01F46AA (CZE) OK Sparta Praha 44:33 + 13:20
9 Oldřich Vlach 03Y44AA (CZE) Baník Ostrava 47:04 + 15:51
10 Miloš Fiala KSH4801 73:01 + 41:48
Antonín Peška 05J48AA (CZE) HLV DISK
M.S. Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Pavol Mišík 0:00
M.S. Péter Gombkötő Dr. 0:00
M.S. Rimantas Cicenas 0:00
M.S. Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 75- A 2.41 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gytis Juška 29:09
2 Jaroslav Havlík SJC3601 32:04 + 2:55
3 Alois Láznička 45:02 + 15:53
4 Karel Beneš 03H42AA (CZE) OB Havířov 53:25 + 24:16
5 Zdeněk Úlehla 55:42 + 26:33
6 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 67:48 + 38:39
7 František Novotný 91:51 + 62:42
M.S. Jan Mikulecky 03X38AA (CZE) OK99 Hradec Králové 0:00
M.S. Vacant FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -12 A 2.73 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 25:10
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 26:18 + 1:08
3 Anna Pilguy 28:19 + 3:09
4 Hana Vítková SJI0750 31:12 + 6:02
5 Eliška Waldhauserová 31:43 + 6:33
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 33:46 + 8:36
7 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:18 + 9:08
8 Otilia Neuschli 36:17 + 11:07
9 Lisa Bugayova 39:40 + 14:30
10 Andreea Kato 66:48 + 41:38
Mara Codreanu Pustai DISK
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

W -14 A 3.06 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 33:40
2 Petra Bruková 03W04AA (CZE) TJ TŽ Třinec 35:51 + 2:11
3 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:43 + 4:03
4 Klára Adámková 38:19 + 4:39
5 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 39:52 + 6:12
6 Vendula Janovská 40:30 + 6:50
7 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 42:43 + 9:03
8 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 44:12 + 10:32
9 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:03 + 11:23
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 46:57 + 13:17
11 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 47:22 + 13:42
12 Diana Machulina 50:45 + 17:05
13 Darya Berezhnaya 50:51 + 17:11
14 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 51:15 + 17:35
15 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 53:52 + 20:12
16 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 57:03 + 23:23
17 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:54 + 26:14
18 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 61:08 + 27:28
19 Julia Klymenko 78:41 + 45:01
20 Eva Kalashnik 81:03 + 47:23
21 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 97:49 + 64:09
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice DISK
Valery Mishukova DISK
M.S. Ágota Borbás 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -16 A 3.64 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lilla Zempléni 29:05
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 29:43 + 0:38
3 Antonie Pitrmucová 38:28 + 9:23
4 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:32 + 10:27
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 39:43 + 10:38
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 43:04 + 13:59
7 Julie Richterová ADA0351 44:32 + 15:27
8 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 45:43 + 16:38
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 48:12 + 19:07
10 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 52:32 + 23:27
11 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 53:16 + 24:11
12 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 61:42 + 32:37
M.S. Vacant 0:00
M.S. Eliska Zejdlikova 0:00
M.S. Noa Brabbing 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -18 A 4.99 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 45:00
2 Zita Borbás 65:42 + 20:42
3 Ioana Pop 66:13 + 21:13
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 66:13 + 21:13
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 74:19 + 29:19
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 91:40 + 46:40
M.S. Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 21- E 7.33 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ekaterina Vlasova 60:23
2 Olena Postelniak 60:27 + 0:04
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 65:59 + 5:36
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 67:58 + 7:35
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 68:36 + 8:13
6 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 77:46 + 17:23
7 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 78:24 + 18:01
8 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 85:03 + 24:40
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 85:08 + 24:45
10 Pavla Hulcova 04G77AA (CZE) KSH 85:17 + 24:54
11 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 87:00 + 26:37
M.S. Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Kinga Górska 04Z89AA (POL) UMKS Orkan Ostróda 0:00
M.S. Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vacant FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 21- B 4.68 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:19
2 Lenka Kovarova 51:40 + 2:21
3 Réka Dénes 58:11 + 8:52
4 Barbara Császár 60:20 + 11:01
5 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 60:33 + 11:14
6 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 62:07 + 12:48
7 Michaela Zurynková 70:24 + 21:05
8 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 97:06 + 47:47
Krisztina Dénes DISK
M.S. Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 0:00
M.S. Orsolya Dénes 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 21- BR 4.07 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Gornicka-Antonowicz 04I68AB (CZE) SK SKI-OB Šternberk 39:51
2 Jana Zurynková 49:09 + 9:18
3 Jana Bohunská 05C86AA (CZE) KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:24 + 10:33
4 Lenka Korecká 50:41 + 10:50
5 Maria Pop 57:22 + 17:31
6 Nataša Richterová 05O74AA (CZE) OOB Spartak Adamov 58:35 + 18:44
M.S. Vacant 0:00

W 21- C 3.06 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Kmentová 04E85AA (CZE) OB TJ Sokol Žamberk 41:45
2 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 49:13 + 7:28
3 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 53:09 + 11:24
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Emilia Romanowicz 0:00

W 35- A 4.99 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:33
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 61:44 + 5:11
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 85:17 + 28:44
M.S. Borbála Józsa 0:00
M.S. Marta Trojecka 05A83AA (POL) OK! Sport 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 35- B 3.64 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Vítková SJI7852 53:41
2 Katalin Bartók 57:15 + 3:34
3 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 64:37 + 10:56
M.S. Lucia Hendrichovská 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 40- A 4.53 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 50:43
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 56:13 + 5:30
3 Anikó Rostás 60:08 + 9:25
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 61:53 + 11:10
5 Romana Ježková 62:33 + 11:50
6 Lucie Vlastníková 64:13 + 13:30
7 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 74:50 + 24:07
8 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 77:41 + 26:58
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 88:50 + 38:07
10 Irena Waldhauserová 90:46 + 40:03
11 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:34 + 41:51
12 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 99:55 + 49:12
13 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:35 + 55:52
14 Iveta Hýblová JPV7474 142:05 + 91:22
Oľga Kardossová DISK
M.S. Ágnes Gábor 0:00
M.S. Anat Meir 0:00
M.S. Bettina Házy- Csuka 0:00
M.S. Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 45- A 4.07 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavla Sedlářová 46:50
2 Šárka Kašparová 51:16 + 4:26
3 Jekaterina Zelenin 52:59 + 6:09
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 53:53 + 7:03
5 Tatyana Yavdoschuk 54:28 + 7:38
6 Jana Kostková 61:03 + 14:13
7 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:06 + 28:16
8 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 75:50 + 29:00
9 Iva Pechova 76:34 + 29:44
10 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 78:05 + 31:15
11 Csilla Hajas 84:31 + 37:41
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
M.S. Iva Semíková 0:00
M.S. Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Vacant FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 0:00

W 45- B 3.50 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Kunzová 48:34
2 Elena Mielcová 55:50 + 7:16
3 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:41 + 9:07
Janka Pajgerová DISK
Markéta Rachůnková DISK
M.S. Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

W 50- A 3.50 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Hubáčková 40:55
2 Gabriella Györffy 43:00 + 2:05
3 Gabriela Argalášová 03W18AB (CZE) TJ TŽ Třinec 44:15 + 3:20
4 Ivana Koucká 46:18 + 5:23
5 Jitka Fajkusová JPV6773 48:26 + 7:31
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 52:39 + 11:44
7 Sylva Vričanová 03H67AA (CZE) OB Havířov 61:57 + 21:02
8 Svatava Hanzlova 03H66AA (CZE) OB Havířov 69:52 + 28:57
9 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 72:37 + 31:42
10 Svetlana Postelniak 75:29 + 34:34
11 Simona Štorková JPV6556 79:19 + 38:24
12 Dóra Teo 90:12 + 49:17
13 Mária Kováčová 93:58 + 53:03
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Brigitte Maget 0:00
M.S. Cservény Judit 0:00

W 55- A 2.73 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katalin Kármán 25:57
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 28:11 + 2:14
3 Ildikó Mátyás 30:18 + 4:21
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:31 + 8:34
5 Alexandra Bravena 36:55 + 10:58
6 Vladimira Potesilova 37:29 + 11:32
7 Liudmyla Rudych 39:31 + 13:34
8 Eva Honkyšová JPV6350 47:20 + 21:23
9 Pavla Bialožytová TRI6350 47:45 + 21:48
10 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:05 + 23:08
11 Alena Kovarova 55:12 + 29:15
M.S. Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 32:34
M.S. Jiřina Běhounová 03X56AA (CZE) OK99 Hradec Králové 0:00

W 60- A 2.73 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tetyana Bozhko 04N57AA (UKR) O-club Kyiv 32:37
2 Gabriella Jenovari 04O57AA (HUN) HSE 35:45 + 3:08
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 42:35 + 9:58
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 59:32 + 26:55
5 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 63:36 + 30:59
6 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:24 + 34:47
M.S. Vacant 0:00
M.S. Zuzana Špaldonová 0:00

W 65- A 2.41 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Egle Krasuckiene 31:04
2 Ivana Úlehlová 34:18 + 3:14
3 Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 35:20 + 4:16
4 Ivana Karmazínová 04J51AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 37:31 + 6:27
5 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:34 + 6:30
6 Márta Lovász 43:02 + 11:58
7 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:27 + 12:23
8 Ivana Volencová 05P52AA (CZE) TJ Jiskra Otrokovice 52:49 + 21:45
M.S. Maria Fischer 01Z52AA (HUN) TIPO Orienteering Club 0:00
M.S. Stanislava Horáčková 04J49AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Jiřina Nováková 03U49AA (CZE) Slovan Praha 0:00

W 70- A 2.41 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Skaidra Bumeliene 32:48
2 Ildi Komár 04S48AA (HUN) HER 36:30 + 3:42
3 Marie Sikorova 41:44 + 8:56
4 Liliia Pokh 81:12 + 48:24
M.S. Vacant 0:00

M -10 2.18 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Antonín Hofhanzl RUZ0902 20:53
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 25:31 + 4:38
3 Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:33 + 8:40
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 30:26 + 9:33
5 Tomáš Bruk 03W18AD (CZE) TJ TŽ Třinec 31:29 + 10:36
6 Daniel Codreanu Pustai 36:29 + 15:36
7 Šimon Timko 41:05 + 20:12
8 Lukáš Bruk 03W18AC (CZE) TJ TŽ Třinec 44:42 + 23:49
M.S. Anat Meir 0:00
M.S. János Dávid Mráz 0:00
M.S. Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Tamás Házy 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -10 R 2.18 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Riško Kurimský 23:45
2 Ondrej Trgiňa 25:10 + 1:25
3 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:23 + 3:38
4 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 32:33 + 8:48
5 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 34:22 + 10:37
6 Matvii Mayboroda 39:06 + 15:21
7 Adam Pikulík 01C10AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 41:48 + 18:03
8 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:04 + 27:19
M.S. František Hulec KSH1101 0:00
M.S. Kájík Hulec KSH1301 0:00
M.S. Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00

W -10 2.18 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 20:49
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 24:49 + 4:00
3 Eliška Hýblová JPV0952 31:43 + 10:54
4 Maria Kandibey 33:39 + 12:50
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 42:59 + 22:10
6 Anežka Feřtová 04J08AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 47:20 + 26:31
M.S. Vacant 0:00
M.S. Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

W -10 R 2.18 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 19:58
2 Eva Korecká 24:01 + 4:03
3 Johanna Ács 25:04 + 5:06
4 Eliška Feřtová 04J10AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 27:05 + 7:07
5 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:24 + 10:26
6 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 31:02 + 11:04
M.S. Anna Timková 0:00
M.S. Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Nikolett Házy 0:00
M.S. Paulína Šoltésová 0:00
M.S. Rita Sági 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant FBA12AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00

N 2.73 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 27:15
2 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 34:59 + 7:44
3 Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 35:08 + 7:53
4 Jitka Zejdlikova 38:53 + 11:38
5 Bibiána Perátová KYS97AA Klub OB Kysak 42:13 + 14:58
6 Kristina Nánási 48:55 + 21:40
7 Jakub Forgáč 66:16 + 39:01
Richard Lehocký DISK
Zuzana Suszter DNF
M.S. Bara Koucká 0:00
M.S. Jaroslava Tučeková 0:00
M.S. Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 0:00
M.S. Oleg Rosiar 0:00
M.S. Rudolf Richter ADA5113 0:00
M.S. Simona Ceranová KYS93AA Klub OB Kysak 0:00
M.S. Vacant SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 0:00

K 3.50 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:23
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:33 + 12:10
3 Jitka Feřtová 04J78AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 55:51 + 12:28
4 David Kirschner 03W75AA (CZE) TJ TŽ Třinec 57:25 + 14:02
5 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 60:09 + 16:46
6 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 60:55 + 17:32
7 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:38 + 18:15
8 Rostislav Štípek 70:43 + 27:20
9 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 81:30 + 38:07
10 Martin Čamák 95:02 + 51:39
Miroslav Bruk 03W61AA (CZE) TJ TŽ Třinec DISK
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
šárka Vébrová 03H70AA (CZE) OB Havířov DISK
M.S. Dávid Peregi 0:00
M.S. Hana Svěchotová 0:00
M.S. Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Iveta Vavříková 0:00
M.S. Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant_blk 0:00