Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (22.09.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    K3         M -10      W -10      R -8       N         

M -12 A 1.38 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Vlček VIC0713 12:49
2 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 13:16 + 0:27
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 13:23 + 0:34
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 13:45 + 0:56
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 14:00 + 1:11
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 14:41 + 1:52
7 Václav Pernička TZL0602 14:44 + 1:55
8 Šimon Mudrák LCE0601 15:00 + 2:11
9 Martin Huleja TZL0604 15:26 + 2:37
10 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 15:40 + 2:51
11 Ondřej Strakoš TZL0601 18:44 + 5:55
12 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 18:48 + 5:59
13 Jakub Pěček SKM0700 18:49 + 6:00
14 Vít Kundrata TZL0700 20:11 + 7:22
15 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 20:31 + 7:42
16 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:50 + 8:01
17 Štěpán Veselý VIC0712 21:37 + 8:48
18 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 22:05 + 9:16
19 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 22:20 + 9:31
20 Radim Hájek LCE0702 23:29 + 10:40
21 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 23:53 + 11:04
22 Dávid Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 24:03 + 11:14
23 Jakub Jan Skýba LCE0701 24:19 + 11:30
24 Petr Špaňhel VIC0610 24:34 + 11:45
25 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:56 + 12:07
26 Matěj Veselka LCE0603 25:25 + 12:36
27 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 26:26 + 13:37
28 Jindřich Káňa LCE0602 27:04 + 14:15
29 Stanislav Rachůnek SJI0602 28:03 + 15:14
30 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 28:17 + 15:28
31 Jakub Truneček TZL0705 30:44 + 17:55
32 Štěpán Křapa LCE0604 33:41 + 20:52
33 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 33:45 + 20:56
Jan Sikora TZL0707 DNS
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita Žilina DNS
Matěj Mikláš TZL0704 DNS

M -14 A 2.15 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavel Novosad TZL0404 15:54
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:16 + 0:22
3 Bořek Vaněk TZL0505 17:33 + 1:39
4 Tobias Pekárek TZL0502 17:55 + 2:01
5 Adam Hustý TZL0403 17:58 + 2:04
6 Ondřej Vaněk TZL0402 18:57 + 3:03
7 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:16 + 3:22
8 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 20:00 + 4:06
9 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 20:21 + 4:27
10 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 20:37 + 4:43
11 Jonáš Veselý VIC0411 22:23 + 6:29
12 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:12 + 7:18
13 David Humeník LCE0402 23:36 + 7:42
14 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 27:24 + 11:30
15 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 29:51 + 13:57
16 Šimon Sláma LCE0502 30:13 + 14:19
17 Filip Hrbáček LCE0501 31:12 + 15:18
18 Adam Gramblička 32:53 + 16:59
19 Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 36:33 + 20:39
20 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 39:57 + 24:03
Dominik Pěček SKM0401 DISK
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Jan Palas TZL0507 DNS
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg DNS
Vítek Eichler TZL0401 DNS

M -16 A 2.85 km / 175 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 22:10
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 22:31 + 0:21
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 23:44 + 1:34
4 Filip Bartík TZL0202 24:18 + 2:08
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 24:43 + 2:33
6 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 29:11 + 7:01
7 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 30:06 + 7:56
8 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 30:21 + 8:11
9 Jan Kundrata TZL0203 31:38 + 9:28
10 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 32:28 + 10:18
11 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 34:47 + 12:37
12 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 36:31 + 14:21
13 Petr Hájek LCE0306 42:41 + 20:31
14 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 53:20 + 31:10
15 Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 57:22 + 35:12
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18 A 3.74 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 28:08
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 28:30 + 0:22
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 29:11 + 1:03
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 30:15 + 2:07
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 33:09 + 5:01
6 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 34:43 + 6:35
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 35:35 + 7:27
8 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 39:24 + 11:16
9 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 39:51 + 11:43
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 53:55 + 25:47
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 87:46 + 59:38
Přemek Janda TZL0103 DNS

M -20 A 4.46 km / 220 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:39
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 46:29 + 9:50
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice DNS
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 21- E 5.14 km / 245 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:27
2 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 34:44 + 0:17
3 Roman Zbranek TZL8808 36:24 + 1:57
4 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 37:34 + 3:07
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:08 + 6:41
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 41:54 + 7:27
7 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:44 + 8:17
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 46:12 + 11:45
9 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:18 + 11:51
10 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 47:14 + 12:47
11 Vojtěch Dvorský SKM9401 48:13 + 13:46
12 Jakub Vlažný 7210061 49:25 + 14:58
13 Szabolcs Tornai 50:19 + 15:52
14 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 51:59 + 17:32
14 Radek Pavlas TZL8503 51:59 + 17:32
16 Jan Vlažný LCE8901 52:40 + 18:13
17 Petr Pernička TZL7336 58:22 + 23:55
18 Jiří Novotný TZL8001 58:59 + 24:32
19 Máté Marosvölgyi 61:58 + 27:31
20 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 95:29 + 61:02
Lukáš Hovorka LPU9001 DNS
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DNS

M 21- B 4.40 km / 255 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:10
2 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 56:57 + 12:47
3 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 58:07 + 13:57
4 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 67:36 + 23:26
5 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:08 + 28:58

M 35- A 4.40 km / 255 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Škoda LCE7439 35:46
2 Evžen Pekárek TZL7007 37:40 + 1:54
3 Pavel Dittrich SKM7501 38:05 + 2:19
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 39:07 + 3:21
5 Jiří Vlček VIC7700 42:00 + 6:14
6 Martin Marek VIC7624 42:16 + 6:30
7 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 43:05 + 7:19
8 Roman Vlček SKM7000 43:17 + 7:31
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 44:03 + 8:17
10 Martin Sadílek VIC6901 48:01 + 12:15
11 Marek Novotný TZL7301 48:07 + 12:21
12 Vítězslav Pěček SKM7104 49:08 + 13:22
13 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:06 + 17:20
14 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 53:43 + 17:57
15 Lumír Sláma LCE8103 55:49 + 20:03
Pavel Novosad TZL7401 DNS

M 40- A 3.70 km / 205 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 37:03
2 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 48:46 + 11:43
3 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:05 + 12:02
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:21 + 15:18
5 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:03 + 19:00
6 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 56:17 + 19:14
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DNS

M 45- A 3.69 km / 185 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 30:39
2 Stanislav Mudrák LCE6701 32:37 + 1:58
3 Miroslav Hadač AOP6501 35:03 + 4:24
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 35:39 + 5:00
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 39:40 + 9:01
6 Libor Láznička TZL6701 48:23 + 17:44
7 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 48:24 + 17:45
8 Stanislav Rachůnek SJI6801 48:31 + 17:52
9 Petr Kunz OTK6910 49:06 + 18:27
10 Vít Jelínek TZL5102 50:45 + 20:06
11 Marián Šipoš SPE Klub OB Sokol Pezinok 51:59 + 21:20
12 Ivan Kusák EZL6502 55:03 + 24:24
13 Bohumil Strakoš TZL6345 55:13 + 24:34
14 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:34 + 28:55
15 Otto Riessler OTK6800 61:37 + 30:58
16 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 108:11 + 77:32
Ladislav Tomeček HLV7137 DNS
Martin Schuster AOP6502 DNS
Petr Vavrys LCE6413 DNS

M 50- A 3.38 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 28:58
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 32:41 + 3:43
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 34:52 + 5:54
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:48 + 7:50
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 45:31 + 16:33
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 50:22 + 21:24
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 57:36 + 28:38

M 55- A 2.95 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 34:46
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:05 + 0:19
3 Martin Plášek LCE6118 37:36 + 2:50
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 38:52 + 4:06
5 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 44:22 + 9:36
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 46:15 + 11:29
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 47:57 + 13:11
8 Josef Janků KVS6200 52:17 + 17:31
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 55:26 + 20:40
10 Antonín Šidla OTK4601 56:59 + 22:13
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 57:53 + 23:07
12 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 69:22 + 34:36
13 František Chromčák JZL5201 84:29 + 49:43
14 Tomáš Chalupa KVS5501 85:25 + 50:39
15 Vítězslav Kaloč KVS5904 94:40 + 59:54
Antonín Peška HLV4801 DNS
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Milan Otrusina EZL6205 DNS

M 60- A 2.93 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 54:20
2 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 64:24 + 10:04
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice DNS
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice DNS

M 65- A 2.01 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 24:26
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 25:24 + 0:58
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita Žilina 30:24 + 5:58
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 30:48 + 6:22
5 Alois Láznička TZL3613 31:02 + 6:36
6 Pavel Šmakal TZL4801 32:48 + 8:22
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 43:36 + 19:10
8 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:16 + 19:50
9 Jaroslav Polínek OTK5300 45:49 + 21:23
Petr Jelínek DNS

M 70- A 2.01 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:31
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -12 A 1.40 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 11:43
2 Valentýna Kusáková TZL0651 12:12 + 0:29
3 Sabina Michálková LCE0851 13:11 + 1:28
4 Klára Sedláčková LCE0854 15:51 + 4:08
5 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:16 + 5:33
6 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 19:51 + 8:08
7 Michaela Hrbáčková LCE0751 24:15 + 12:32
8 Anna Lorencová TZL0756 24:24 + 12:41
9 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 33:45 + 22:02

W -14 A 1.88 km / 195 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Dittrichová SKM0551 16:44
2 Valentina Batani TZL0551 17:14 + 0:30
3 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:26 + 2:42
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 20:05 + 3:21
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 20:55 + 4:11
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 21:21 + 4:37
7 Adéla Pišová LCE0551 21:22 + 4:38
8 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 22:16 + 5:32
9 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 22:32 + 5:48
10 Valeria Batani TZL0550 22:38 + 5:54
11 Ema Mrkvičková TZL0451 25:21 + 8:37
12 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 25:47 + 9:03
13 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 26:35 + 9:51
14 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 26:51 + 10:07
15 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 26:57 + 10:13
16 Aneta Šrámková TZL0458 27:38 + 10:54
17 Zuzana Březinová TZL0453 31:12 + 14:28
18 Kristýna Mališková LCE0552 34:21 + 17:37
19 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 36:16 + 19:32
20 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 38:57 + 22:13
21 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:15 + 24:31
22 Julie Švrčinová TZL0456 42:31 + 25:47
23 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 45:01 + 28:17
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg DNS
Kateřina Klimešová TZL0455 DNS

W -16 A 2.15 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 18:46
2 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:50 + 1:04
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 21:51 + 3:05
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 24:05 + 5:19
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 25:34 + 6:48
6 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 26:09 + 7:23
7 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 26:15 + 7:29
8 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 29:22 + 10:36
9 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 33:52 + 15:06
10 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:27 + 20:41
Halina Kočová TZL0255 DNS
Julie Tichá TZL0252 DNS

W -18 A 2.85 km / 175 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 26:12
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 29:35 + 3:23
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 33:56 + 7:44
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 34:42 + 8:30
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 37:42 + 11:30
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 43:03 + 16:51
Marie Tichá TZL0253 DNS

W 21- E 4.20 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jindra Hlavová ZBM89889 35:02
2 Iva Kavánková TZL9753 39:09 + 4:07
3 Michaela Dittrichová SKM0251 39:27 + 4:25
4 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 40:36 + 5:34
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:25 + 7:23
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 43:46 + 8:44
7 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:31 + 11:29
8 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 47:47 + 12:45
9 Daniela Botiková LCE9158 48:53 + 13:51
10 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:02 + 14:00
11 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:47 + 14:45
12 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 51:57 + 16:55
13 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 52:48 + 17:46
14 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:46 + 19:44
15 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 56:39 + 21:37
16 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 60:54 + 25:52
17 Barbora Muchová KVS8550 63:49 + 28:47
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Zuzana Baťková TZL8151 DNS

W 21- B 3.66 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita Žilina 60:32
2 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 69:48 + 9:16
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:32 + 13:00
4 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 81:14 + 20:42
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris DNS

W 35- A 3.69 km / 185 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Batani TZL7351 39:26
2 Andrea Dittrichová SKM7750 41:38 + 2:12
3 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita Žilina 44:35 + 5:09
4 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:51 + 12:25
5 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:53 + 13:27
6 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:43 + 15:17
7 Petra Spitzerová 56:13 + 16:47
8 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:59 + 17:33
9 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 77:25 + 37:59
10 Kateřina Janků KVS7450 83:27 + 44:01
11 Alena Slámová LCE8253 97:41 + 58:15

W 40- A 3.38 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 46:14
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 46:18 + 0:04
3 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:16 + 3:02
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:30 + 5:16
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 56:00 + 9:46
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 60:30 + 14:16
7 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 89:16 + 43:02

W 45- A 2.95 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Hubáčková LCE6569 36:14
2 Iva Vavrysová LCE6359 37:17 + 1:03
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita Žilina 44:38 + 8:24
4 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:04 + 10:50
5 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:03 + 11:49
6 Jana Kundratová TZL7350 49:30 + 13:16
7 Marcela Lázničková TZL6751 51:33 + 15:19
8 Renáta Barcíková AOP6753 51:52 + 15:38
9 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 56:08 + 19:54
10 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 59:11 + 22:57
11 Gabriela Hadačová AOP6751 60:52 + 24:38
12 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:16 + 26:02
13 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 65:55 + 29:41
14 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:54 + 38:40
15 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 77:30 + 41:16
16 Markéta Rachůnková SJI7150 81:37 + 45:23
17 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 85:38 + 49:24

W 50- A 2.93 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 40:19
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 41:53 + 1:34
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 47:46 + 7:27
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DNS

W 55- A 1.93 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Polášková TZL6052 22:25
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 25:17 + 2:52
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 25:47 + 3:22
4 Eva Horynová TZL5254 28:28 + 6:03
5 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 28:54 + 6:29
6 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 31:26 + 9:01
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 34:04 + 11:39
8 Miroslava Žaludková TZL5954 34:09 + 11:44
9 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 35:06 + 12:41
10 Helena Kaločová KVS6151 37:09 + 14:44
11 Ivana Chromčáková JZL5450 63:20 + 40:55

W 60- A 1.83 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 23:19
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 39:20 + 16:01

W 65- A 1.83 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 24:05
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 31:13 + 7:08
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 61:52 + 37:47

K3 3.38 km / 195 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Václav Kadlček NNN8901 43:27
2 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 53:07 + 9:40
3 Václav Přibík TZL7802 60:08 + 16:41
4 Miroslav Hala VIC7601 62:47 + 19:20
5 Pavla Marková VIC7857 68:21 + 24:54
6 Petr Kubíček VIC7801 68:33 + 25:06
7 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:04 + 31:37
8 Zuzana Szabó HBB8651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 95:48 + 52:21
Anna Borets DISK
Ivan Borets DISK
Michal Pernička DISK
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF
Jan Sadílek VIC9601 DNS
Janka Pajgerová DNS
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -10 1.29 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matouš Dittrich SKM1000 14:09
2 Martin Pernička TZL0800 14:14 + 0:05
3 Štěpán Hozík TZL0806 14:15 + 0:06
4 David Pekárek TZL1000 15:24 + 1:15
5 Martin Přibík TZL0807 16:19 + 2:10
6 Jakub Linhart TZL0813 17:03 + 2:54
7 Adam Pavlík TZL0810 19:01 + 4:52
8 Adam Linhart TZL0814 19:20 + 5:11
9 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 20:14 + 6:05
10 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 23:25 + 9:16
11 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 25:37 + 11:28
12 Marián Michálek LCE1111 26:16 + 12:07
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK

W -10 1.29 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 16:42
2 Eva Kundratová TZL0950 16:46 + 0:04
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 17:29 + 0:47
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 17:47 + 1:05
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 18:40 + 1:58
6 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 19:20 + 2:38
7 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 21:21 + 4:39
8 Alžběta Lázničková TZL0858 21:36 + 4:54
9 Lucie Kubíčková VIC0952 24:13 + 7:31
10 Karolína Perničková TZL0850 25:22 + 8:40
11 Markéta Vlčková VIC0951 26:22 + 9:40
12 Julie Slámová LCE1051 26:27 + 9:45
13 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 27:16 + 10:34
14 Jana Špaňhelová VIC0888 27:46 + 11:04
15 Michaela Marková VIC0850 29:49 + 13:07
16 Paulína Šoltésová 33:24 + 16:42
17 Štěpánka Škodová LCE0852 34:32 + 17:50

R -8 1.25 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Buksa SKM0800 16:37
2 František Škoda LCE1113 17:20 + 0:43
3 Jakub Valla 17:49 + 1:12
4 Tomáš Jahudka 19:48 + 3:11
5 Ondrej Čuda 19:54 + 3:17
6 Eliška Zrníková LCEXXXC 20:26 + 3:49
7 Zdeněk Hala VIC0801 22:16 + 5:39
8 Alexandra Skopalova 23:06 + 6:29
9 Helena Graclíková 23:24 + 6:47
10 Markéta Janků KVS0951 24:30 + 7:53
11 Klára Novosadová TZL0952 25:11 + 8:34
12 Sofie Lánová KVS1251 26:48 + 10:11
13 Hana Kořenová 27:25 + 10:48
14 Gwen Van De Flaes 28:31 + 11:54
15 Timotej Kováč TNR12AB ŠK Triturus Nitra 30:42 + 14:05
16 Markétka Kováčová TNR12AA ŠK Triturus Nitra 30:43 + 14:06
17 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:46 + 14:09
18 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 32:41 + 16:04
19 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:05 + 18:28
20 Anna Macháčková 37:08 + 20:31
21 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 37:26 + 20:49
22 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:27 + 21:50
23 Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 38:59 + 22:22
24 Ota Kubíček VIC1401 44:54 + 28:17
25 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 47:56 + 31:19
25 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 47:56 + 31:19
27 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 47:58 + 31:21
28 Olívie Kúdelová 69:16 + 52:39
29 Tomáš Hrubý 72:12 + 55:35
Tatiana Marková VIC1060 DISK
Michaela Škodová LCEXXXE DNS

N 1.46 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Sadílková VIC7055 14:29
2 Zdeněk Buráň 9MX5800 18:15 + 3:46
3 Zuzana Botikova LCEXXXA 19:45 + 5:16
4 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 20:31 + 6:02
5 Jaroslav Zrník LCEXXXD 20:48 + 6:19
6 Hana Buráňová 9MX7050 22:48 + 8:19
7 Marek Kováč st. TNR73AB ŠK Triturus Nitra 23:23 + 8:54
8 Tomáš Hrbáček LCE7702 26:25 + 11:56
9 Karla Hrbáčková 26:30 + 12:01
10 Miroslava Bábiková 29:48 + 15:19
Barbora Buráňová 9MX0150 DNF
Lukáš Veselka LCEXXXB DNS