Rankingové výsledky

Preteky: Tatry orienteering 2019

Etapa: Tatry orienteering - E5 (07.07.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 55- A    W 60- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 70:57 800

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 58:22 800
2 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 59:30 + 1:08 784
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 88:02 + 29:40 393

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 63:03 800
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 64:01 + 0:58 788
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 78:00 + 14:57 610
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 82:24 + 19:21 554
5 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 92:01 + 28:58 432
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 102:15 + 39:12 303
7 Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita 111:17 + 48:14 188
8 Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita 143:33 + 80:30 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 87:14 800
2 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 92:38 + 5:24 750

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 82:07 800

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 84:28 1000
2 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita 88:23 + 3:55 954
3 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 105:41 + 21:13 749
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 108:34 + 24:06 715
5 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 114:38 + 30:10 643
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava DISK 0
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:03 700
2 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 99:38 + 6:35 650
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 105:33 + 12:30 606

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:42 500
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 76:00 + 11:18 413
3 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 84:29 + 19:47 347
4 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 95:33 + 30:51 262

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 94:30 800
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 95:38 + 1:08 790
3 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 96:21 + 1:51 784

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 124:59 800

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:37 800
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 63:12 + 1:35 779
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 70:14 + 8:37 688
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:39 + 14:02 618
5 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 81:12 + 19:35 546
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 56:33 800
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:36 + 8:03 686
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 83:10 + 26:37 423
4 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 85:27 + 28:54 391
5 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 86:43 + 30:10 373
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNF 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 72:37 800
2 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 73:56 + 1:19 785
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 90:51 + 18:14 599

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 79:09 800
2 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 80:12 + 1:03 789

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 67:28 800

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 62:15 800
2 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:14 + 13:59 620

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 65:53 800
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 87:40 + 21:47 535
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 101:03 + 35:10 373
4 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 104:18 + 38:25 334

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 73:18 800
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 73:24 + 0:06 799

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 104:01 800

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 94:14 1000

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:16 700
2 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 82:48 + 18:32 498
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak DNF 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:39 800
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 83:13 + 13:34 644

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 83:27 800
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 94:01 + 10:34 699

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 77:48 800
2 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 82:23 + 4:35 753
3 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 103:47 + 25:59 533
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 111:25 + 33:37 454

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 70:07 800
Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 87:05 800
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 88:25 + 1:20 788