Výsledky

Preteky: Tatry orienteering 2019

Etapa: Tatry orienteering - E2 (05.07.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    M -10 C    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         Open       Open S    

M -12 A 2.07 km / 55 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Danila Soshnikov 0525957 19:03
2 Eetu Takanen 0530591 19:50 + 0:47
3 Ludvig Juhlin 0526153 23:48 + 4:45
4 Bence Nagy 0509290 24:38 + 5:35
5 Botvid Simonsson 0535704 26:25 + 7:22
6 Tomasz Zieliński 0520848 26:50 + 7:47
7 Gustav Juhlin 0526151 28:57 + 9:54
8 Artur Biro 0532895 30:21 + 11:18
9 Levente Cserna 0509696 31:54 + 12:51
10 Tomáš Doucha 0525034 43:31 + 24:28

M -14 A 2.76 km / 60 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 24:51
2 Erik Palm 0519349 28:56 + 4:05
3 Martin Doucha 0525033 29:13 + 4:22
4 Samir Said 0525954 29:43 + 4:52
5 Ondřej Brosch 0530260 30:01 + 5:10
6 Tymoteusz Bultrowicz 0520843 30:14 + 5:23
7 Tobias Vedra 0525715 34:03 + 9:12
8 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 38:17 + 13:26
9 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 38:51 + 14:00
10 Kirill Sazonov 0525955 44:16 + 19:25
11 Tamas Lucas 0530631 48:43 + 23:52
12 Vasily Filimonov 0525948 73:39 + 48:48

M -16 A 3.67 km / 80 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chaloupský 0532857 26:25
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:26 + 5:01
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 33:16 + 6:51
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:32 + 12:07
5 Matouš Petrilák 0516215 38:33 + 12:08
6 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 39:47 + 13:22
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 40:32 + 14:07
8 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 49:30 + 23:05
9 Antoine Vanspauwen 0506796 55:32 + 29:07
10 Radim Sobotka 0521076 59:07 + 32:42
11 András Máté Cserna 0509695 60:37 + 34:12
12 Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita 62:49 + 36:24
13 Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita 67:53 + 41:28
14 Jonas Willemsens 0507004 79:31 + 53:06

M -18 A 3.95 km / 95 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 35:31
2 Justin Gillet 0506715 37:56 + 2:25
3 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 45:55 + 10:24
4 Jan Tachezy 0520082 51:58 + 16:27
5 Lukas Postulka 0521351 54:26 + 18:55
6 Simon Vanspauwen 0506799 76:31 + 41:00
7 Stepan Dosedel 0521361 90:54 + 55:23

M -20 A 4.38 km / 120 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 48:34
2 Arttu Kaario 0518493 48:38 + 0:04
3 Max Bloor 0532376 62:12 + 13:38
4 Alexander Poroshin 0525953 62:14 + 13:40

M 21- E 5.23 km / 125 m, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 38:24
2 Otto Kaario 0518657 39:32 + 1:08
3 Marek Schuster 0535848 40:32 + 2:08
4 Viktoras Staisiunas 0525657 43:03 + 4:39
5 Vojtěch Illner 0534274 44:12 + 5:48
6 Tomáš Kobr 0525966 45:08 + 6:44
7 Tomas Krajca 0526684 45:56 + 7:32
8 Tomáš Thoř 0534560 46:12 + 7:48
9 Martin Melecký 0532695 47:40 + 9:16
10 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:24 + 10:00
11 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 52:03 + 13:39
12 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 52:20 + 13:56
13 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 53:51 + 15:27
14 Ferenc Mihályi 0535628 55:32 + 17:08
15 Noah Howlett 0510307 56:58 + 18:34
16 Szabolcs Bojtor 0535626 57:09 + 18:45
17 Andris Gailis 0525173 58:51 + 20:27
18 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 61:15 + 22:51
19 Pavel Ptáček 0525502 63:50 + 25:26
20 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita 67:08 + 28:44
21 Michał Wojarski 0530972 68:41 + 30:17
22 Jan Cienciala 0526290 69:41 + 31:17
23 Paweł Jankowiak 0526536 85:22 + 46:58

M 21- B 4.01 km / 100 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kuba Makovský 0519913 30:12
2 Andrey Nazarov 0525952 36:49 + 6:37
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:10 + 6:58
4 Wojciech Pachnik 0532758 37:14 + 7:02
5 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 40:12 + 10:00
6 Artem Sukhov 0525958 40:33 + 10:21
7 Jiří Doucha 0525032 41:51 + 11:39
8 Marek Uhlíř 0535802 42:32 + 12:20
9 Mateusz Filipiak 0520825 43:13 + 13:01
10 Valentin Chizhov 0525947 43:47 + 13:35
11 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 44:03 + 13:51
12 Karel Nitsch 0526676 44:19 + 14:07
13 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:44 + 15:32
14 Tomas Postulka 0521352 49:29 + 19:17
15 Robin Olsson 0524700 49:47 + 19:35
16 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 49:58 + 19:46
17 David Bartosz 0534775 52:11 + 21:59
18 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:19 + 22:07
19 Jan Panovec 0526671 52:48 + 22:36
20 Paulius Janušauskas 0525656 53:45 + 23:33
21 Jakub Maly 0525732 59:30 + 29:18
22 Marek Šunda 0530980 62:15 + 32:03
23 Boris Šoltés 0526650 89:35 + 59:23
24 Jan Jergus 0525561 95:47 + 65:35

M 21- D 2.89 km / 70 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:34
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 33:02 + 2:28
3 Mikhailo Mazur 0531968 33:27 + 2:53
4 Tomas Kavan 0518156 42:23 + 11:49
5 Zoltán Ódor 0509698 44:20 + 13:46
6 Petr Bečvář 0525472 48:37 + 18:03
7 Viktor Nagy 0509291 52:17 + 21:43
8 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 61:44 + 31:10
Jan Karlik 0518155 DISK

M 35- A 4.38 km / 120 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Brosch 0530286 49:49
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 50:08 + 0:19
3 Roman Ježowicz 0526769 57:28 + 7:39
4 Philippe Cote-Jacques 0511507 58:05 + 8:16
5 Valerii Prosolkov 0517969 59:44 + 9:55
6 András Kéki 0532586 61:11 + 11:22
7 Imre Boros 0535627 69:53 + 20:04
8 Tobias Schwartz 0535845 71:14 + 21:25
9 Jean-francois Gagné 0526185 71:17 + 21:28
10 Vitali Nazaranka 0535775 71:50 + 22:01
11 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 77:05 + 27:16
12 Benno Schütz 0533540 79:19 + 29:30
13 Jan Videcky 0503443 90:14 + 40:25

M 40- A 3.95 km / 95 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vlastimil Polák 0516045 29:34
2 Aleksandr San'kin 0531951 33:47 + 4:13
3 Johan Herbst 0520092 35:57 + 6:23
4 Frank Vanspauwen 0506800 37:43 + 8:09
5 Quentin Gillet 0506717 42:32 + 12:58
6 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:34 + 13:00
7 Petr Wohanka 0502621 45:55 + 16:21
8 Marcin Ciszek 0511306 46:52 + 17:18
9 Stephane Willemsens 0507001 47:40 + 18:06
10 Ruda Kutlvašr 0502624 59:36 + 30:02
11 Jan Fiala 0516224 86:30 + 56:56

M 45- A 3.67 km / 80 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Janne Hartman 0508061 29:46
2 Georg Wittberger 0505041 31:17 + 1:31
3 Jan Horký 0525543 32:16 + 2:30
4 Petr Bořánek 02Z70AA (CZE) USK Praha 34:41 + 4:55
5 Martin Juhlin 0526154 35:09 + 5:23
6 David Vedra 0525714 36:47 + 7:01
7 Remigiusz Nowak 0520827 37:03 + 7:17
8 Niklas Söderlund 0524697 37:55 + 8:09
9 Tamas Relu 0530630 38:20 + 8:34
10 David Chaloupský 0532670 43:26 + 13:40
11 Martin Sadílek 0523171 43:33 + 13:47
12 Vincent Froelicher 0526637 44:12 + 14:26
13 András Cserna 0509712 44:50 + 15:04
14 Petr Blazek 0524227 48:41 + 18:55
15 Patrik Blidefalk 0531098 48:49 + 19:03
16 Marek Filipiak 0520824 49:12 + 19:26
17 Zdenek Postulka 0521353 53:27 + 23:41
18 Daniel Björnberg 0519571 53:38 + 23:52
19 Miroslav Fišar 0518582 56:32 + 26:46
20 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 60:14 + 30:28
21 Martin Valiquette 0530283 62:28 + 32:42
22 David Lindgren 0524879 64:06 + 34:20
23 Eman Mikoska 0519119 66:40 + 36:54
24 Milan Nechuta 0526216 72:31 + 42:45
25 Otto Riessler 0511951 81:27 + 51:41
26 Peter Borčin 0526307 88:30 + 58:44
27 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 113:59 + 84:13

M 50- A 3.43 km / 85 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vitalii Hlushenkov 0526436 32:26
2 Nick Howlett 0510306 35:18 + 2:52
3 Gabor Pataki 0533311 37:16 + 4:50
4 Ivan Vydra 0533169 39:57 + 7:31
5 Jorma Ojalainen 0526604 42:28 + 10:02
6 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 43:03 + 10:37
7 Robert Palm 0519351 43:44 + 11:18
8 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:55 + 13:29
9 Eric Huijsers 0531101 46:06 + 13:40
10 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:53 + 14:27
11 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 47:08 + 14:42
12 Andrzej Konstanciak 0531764 47:54 + 15:28
13 Daniel Stefan 0531900 48:36 + 16:10
14 Magnus Larsson 0526321 49:23 + 16:57
15 Paweł Zieliński 0520847 49:25 + 16:59
16 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:04 + 22:38
17 Niclas Ahlström 0523342 55:27 + 23:01
18 Marek Drągowski 0526109 57:52 + 25:26
19 Michal Kober 0527388 60:16 + 27:50
20 Mattias Skeppling 0531099 62:18 + 29:52
21 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 63:34 + 31:08
22 Miroslav Petrilák 0516443 79:41 + 47:15
23 Alain Cormier 0526656 82:39 + 50:13

M 55- A 3.19 km / 75 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Krzysztof Wojarski 0528916 33:01
2 Robert Östlund 0522567 38:49 + 5:48
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:53 + 5:52
4 Piotr Niessner 0535833 39:26 + 6:25
5 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:51 + 10:50
6 Ainars Gailis 0525440 44:03 + 11:02
7 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 44:11 + 11:10
8 Robert Bloor 0532377 44:29 + 11:28
9 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 45:08 + 12:07
10 Jörgen Theander 0533170 47:04 + 14:03
11 Christer Blomqvist 0524988 47:17 + 14:16
12 Emil Dosedel 0521360 49:29 + 16:28
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 59:50 + 26:49
14 Vladimír Hurta 0526577 66:49 + 33:48
15 Ansgar Simonsson 0535703 68:53 + 35:52
16 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 71:30 + 38:29
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

M 60- A 2.96 km / 65 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stefan Nyberg 0524689 29:47
2 Henadzi Trydzenski 0533923 33:38 + 3:51
3 Pavel Krajča 0526745 42:33 + 12:46
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 45:10 + 15:23
5 Mikhail Solovev 0524789 45:49 + 16:02
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:47 + 17:00
7 Karel Krsak 0528295 46:54 + 17:07
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 54:34 + 24:47
9 Miklós Kéki 0532580 60:35 + 30:48
10 Abel Hegedus 0532901 62:11 + 32:24
11 Grigor Costan 0530632 63:42 + 33:55

M 65- A 2.90 km / 55 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimir Jaros 0526135 38:12
2 Lennart Lundgren 0524693 50:55 + 12:43
3 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 51:41 + 13:29
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 60:15 + 22:03
5 Ludvík Zeman 0515013 62:25 + 24:13

M 70- A 2.67 km / 65 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Östen Eriksson 0524696 46:58
2 Vlastimil Dvorak 0515170 59:25 + 12:27

W -12 A 2.07 km / 55 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Wilma Lauenstein 0531519 26:30
2 Kateřina Fialová 0516228 28:10 + 1:40
3 Elin Palm 0519348 28:31 + 2:01
4 Pavla Kutlvašrová 0502619 30:42 + 4:12
5 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 32:04 + 5:34
6 Amálie Rebeka Petriláková 0516396 38:08 + 11:38
7 Lovisa Björnberg 0519569 38:26 + 11:56
8 Zofia Nowak 0520828 46:34 + 20:04

W -14 A 2.59 km / 65 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Verca Blazkova 0524229 25:49
2 Marie Gillet 0506716 26:32 + 0:43
3 Katarzyna Ciszek 0511342 27:48 + 1:59
4 Elvira Björnberg 0519568 28:17 + 2:28
5 Pola Niessner 0535834 30:09 + 4:20
6 Laura Ódor 0509697 35:14 + 9:25
7 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:57 + 11:08
8 Emilija Staiši?nait? 0525658 41:46 + 15:57
9 Anna Gelnerová 0518585 42:08 + 16:19
10 Adéla Vlachová 0526174 44:20 + 18:31
11 Adéla Fišarová 0518583 46:59 + 21:10
12 Karolína Roučková 0526322 48:34 + 22:45
13 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:46 + 23:57
14 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 56:21 + 30:32

W -16 A 3.15 km / 70 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Koberová 0527394 33:55
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 35:43 + 1:48
3 Adrianna Filipiak 0520822 48:22 + 14:27
4 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 51:39 + 17:44
5 Eliška Fišarová 0518584 57:48 + 23:53
6 Liv Norberg 0524704 58:24 + 24:29
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 59:08 + 25:13
8 Kristina Lindgren 0524880 60:35 + 26:40
9 Maria Nowak 0520826 64:39 + 30:44
10 Anna Gotovskaya 0525949 69:17 + 35:22
11 Klára Počtová 0525441 71:10 + 37:15
12 Sanni Hartman 0508070 75:40 + 41:45
13 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 102:36 + 68:41

W -18 A 3.33 km / 75 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katka Blazkova 0524228 30:26
2 Rozárka Vejražková 0505754 31:41 + 1:15
3 Lucie Korpasová 0526657 33:48 + 3:22
4 Pataki Virag Lara 0533313 35:41 + 5:15
5 Barbora Matějková 0505755 39:25 + 8:59
6 Ida Larsson 0526320 39:59 + 9:33
7 Tereza Kosová 0526758 40:13 + 9:47
8 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 44:12 + 13:46
9 Emma Willemsens 0507009 62:44 + 32:18
10 Markéta Bečvářová 0525473 66:06 + 35:40
11 Anežka Rozárie Petriláková 0516439 66:23 + 35:57
12 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 71:30 + 41:04
13 Henna Hartman 0508066 73:45 + 43:19

W -20 A 3.33 km / 75 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Špringlová 0525937 34:52
2 Réka Dalida Pataki 39:03 + 4:11
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 49:31 + 14:39
4 Aneta Nechutová 0525501 49:55 + 15:03

W 21- E 3.94 km / 95 m, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Odehnalová 0525539 34:09
2 Tereza Korpasová 0526658 40:59 + 6:50
3 Martina Opálková 0534838 42:15 + 8:06
4 Anna Fedoseeva 0531966 43:00 + 8:51
5 Małgorzata Pachnik 0532757 46:50 + 12:41
6 Magda Hanáková 0518580 47:19 + 13:10
7 Ronja Fell 0535844 49:43 + 15:34
8 Klára Odehnalová 0525538 49:46 + 15:37
9 Markéta Thořová 0534561 50:48 + 16:39
10 Viktoria Plakhotnik 0531969 55:06 + 20:57
11 Yiching Huang 0505797 66:24 + 32:15
12 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 76:19 + 42:10

W 21- B 3.15 km / 70 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Tihonová 0526672 32:48
2 Lenka Cechova 0525731 41:33 + 8:45
3 Veronika Kršáková 0528301 45:31 + 12:43
4 Yulia Trukhina 0525960 45:59 + 13:11
5 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 48:46 + 15:58
6 Jarmila Makovská 0519912 52:13 + 19:25
7 Klara Zeman 0526137 54:23 + 21:35
8 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 54:47 + 21:59
9 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:35 + 24:47
10 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 62:48 + 30:00
11 Nadzeya Nazaranka 0535777 62:51 + 30:03
12 Barbora Muchová 0526311 63:20 + 30:32
13 Aino Leijon 0524692 64:53 + 32:05
14 Anna Nováčková 0516580 82:49 + 50:01
Petula Schütz 0533541 DISK

W 35- A 3.33 km / 75 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Jiřištová 0526636 34:54
2 Vladimíra Kutlvašrová 0502626 40:09 + 5:15
3 Lucia Lauenstein 0531518 42:06 + 7:12
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 50:39 + 15:45
5 Justyna Zbroja-Nowak 0520829 54:37 + 19:43
6 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:58 + 21:04
7 Jana Fialova 0516226 57:22 + 22:28
8 Viktoriia Briunina 0517965 58:36 + 23:42
9 Romana Kučerková 0525634 62:19 + 27:25
10 Ludmila Good 0528813 67:57 + 33:03
11 Peichi Chuang 0506232 86:09 + 51:15
12 Lucie Poláková 0516047 90:29 + 55:35

W 40- A 3.19 km / 75 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sini Pekkala 0526576 30:24
2 Eva Palm 0519350 34:35 + 4:11
3 Lucie Městková 0525454 39:09 + 8:45
4 Marina Skern 0517776 43:58 + 13:34
4 Agnieszka Bultrowicz 0520841 43:58 + 13:34
6 Jitka Svobodová 02Z74AA (CZE) USK Praha 46:22 + 15:58
7 Anna Lindgren 0524878 51:04 + 20:40
8 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 53:10 + 22:46
9 Krisztina Cormier 0526655 59:38 + 29:14
10 Petra Petriláková 0516440 60:58 + 30:34
11 Rachel Willemsens-winthagen 0507003 69:22 + 38:58
12 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 73:03 + 42:39
13 Marie-Agn?s Vanspauwen-Piqueray 0506765 73:46 + 43:22
14 Florence Bastin 0506714 78:41 + 48:17
15 Kateřina Wohanková 0502622 102:42 + 72:18
Jana Vacíková 0525496 DISK

W 45- A 2.96 km / 65 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavlína Chaloupská 0532669 32:29
2 Lucie Broschová 0530251 32:54 + 0:25
3 Lenka Sadílková 0523173 42:07 + 9:38
4 Katja Kaario 0518489 44:18 + 11:49
5 Paula Hartman 0508069 45:08 + 12:39
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 48:22 + 15:53
7 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:58 + 17:29
8 Jaroslava Douchová 0525035 66:08 + 33:39
9 Marta Hanáková 0518589 70:45 + 38:16
10 Iveta Mikoskova 0519120 74:46 + 42:17
11 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 101:12 + 68:43

W 50- A 2.96 km / 65 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Inger Gunnarsson 0523343 33:35
2 Dagmar Hubáčková 0525891 33:40 + 0:05
3 Lenka Koberová 0527395 40:25 + 6:50
4 Cristina Stefan 0531899 43:16 + 9:41
5 Cecilia Westström 0535705 47:44 + 14:09
6 Alena Nechutova 0526217 52:49 + 19:14
7 Lena Liljefors 0524703 57:30 + 23:55
8 Gunilla Blomqvist 0524989 59:48 + 26:13
9 Anna-Karin Lövgren 0524691 65:20 + 31:45
10 Elisabet Elmertoft 0525788 66:48 + 33:13
11 Helen Hooper 0510305 91:13 + 57:38
12 Milada Postulkova 0521354 127:40 + 94:05
Catarina Larsson 0526319 DISK

W 55- A 2.90 km / 55 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Vavrysová 0525892 28:45
2 Gunilla Rylander 0525404 34:59 + 6:14
3 Iva Syslová 0533114 37:26 + 8:41
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 57:45 + 29:00
5 Regina Ježková 0526571 66:25 + 37:40
6 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 103:36 + 74:51

W 60- A 2.90 km / 55 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Soloveva 07G58AA (RUS) PionerSK 38:14
2 Anna Stackeová 0525893 42:03 + 3:49
3 Titti Rudh 0524695 42:11 + 3:57
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 53:03 + 14:49
5 Aletta Biró 0532900 60:08 + 21:54
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 66:39 + 28:25

M -10 C 1.83 km / 40 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimír Kutlvašr 0502617 16:16
2 Bence Cormier 0526654 34:50 + 18:34

M -10 R 1.83 km / 40 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Felix Herbst 0520090 17:15
2 Félexi Gillet 17:36 + 0:21
3 Daniil Kozlov 0525951 21:22 + 4:07
4 Erik Lauenstein 0531517 21:56 + 4:41
5 Franciszek Bultrowicz 0520842 22:27 + 5:12
6 Radek Kučerka 0525632 23:17 + 6:02
7 Vlastimil Polák 0516044 27:08 + 9:53
8 Krzysztof Kotula 0525901 30:04 + 12:49
9 Henri Gagné 0526186 33:55 + 16:40
10 Jakub Wohanka 0502620 44:00 + 26:45
11 Adam Pikulík 0531400 56:17 + 39:02
12 Pawel Golab 0525899 67:28 + 50:13
13 Matěj Pecánek 0525494 88:40 + 71:25

W -10 C 1.83 km / 40 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Aneta Hanáková 0518587 14:14
2 Tiitu Takanen 0530592 16:24 + 2:10
3 Frida Herbst 0520091 17:58 + 3:44
4 Markéta Gelnerová 0518586 18:15 + 4:01
5 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:39 + 4:25
6 Polina Tkacheva 0525959 19:01 + 4:47
7 Anna Skern 0517775 20:27 + 6:13
8 Anna Štěpánková 0526383 22:25 + 8:11
9 Michaela Wohanková 0502623 24:12 + 9:58
10 Selina Skern 0517777 31:25 + 17:11
11 Alžběta Broschová 0530254 31:54 + 17:40
12 Kateřina Straková 41:33 + 27:19
13 Paulína Šoltésová 0526427 50:16 + 36:02

W -10 R 1.83 km / 40 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristýna Fialová 0516227 18:41
2 Klara Juhlin 0526152 21:16 + 2:35
3 Ema Nováková 0533168 22:10 + 3:29
4 Annabel Zeman 0526136 25:55 + 7:14
5 Adéla Štěpánková 0526384 26:01 + 7:20
6 Adéla Kučerková 0525633 26:39 + 7:58
7 Gabriela Poláková 0516046 27:42 + 9:01
8 Marta Linehan 0526686 27:48 + 9:07
9 Anna Abashkina 0525946 29:25 + 10:44
10 Marta Kutlvašrová 0502618 43:55 + 25:14
11 Roza Němcová 0525495 87:56 + 69:15
12 Gabriela Jergus 0525560 88:55 + 70:14

N 2.05 km / 50 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Sadílková 0523172 32:07
2 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 36:22 + 4:15
3 Aelita Sukhadolava 0533924 42:52 + 10:45
4 Anna Musiał 0526077 44:41 + 12:34
5 Eliška Riesslerová 0511952 47:06 + 14:59
6 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 47:25 + 15:18
7 Beata Bargiel 05A65AA (POL) OK! Sport 48:36 + 16:29
8 Ódorné Tünde 58:01 + 25:54
9 Petr Sebesta 0533110 63:44 + 31:37
10 Adriana Jergusova 0525562 72:46 + 40:39
11 Manuela Peneder 0506179 124:46 + 92:39

K3 2.59 km / 60 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Farkas György 0521021 30:37
2 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:27 + 4:50
3 Elisabeth Assarsson 0524705 37:05 + 6:28
4 Jenna Linehan 0526685 37:14 + 6:37
5 Klara Dosedelova 0521362 41:15 + 10:38
6 Tomáš Jurčák 0528300 47:27 + 16:50
7 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 58:14 + 27:37
8 Emma Herbst 0520089 58:48 + 28:11
9 Jan Žákovec 0518590 59:30 + 28:53
10 Ritva Kärkkäinen 0524690 60:51 + 30:14
11 Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:02 + 33:25
12 Stina Björnberg 0519570 65:15 + 34:38
13 Oleg Rosiar 81:46 + 51:09
14 Natalia Koroleva 0525950 117:44 + 87:07
15 Tamara Sopyanik 0525956 121:35 + 90:58
16 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 140:51 + 110:14

Open 5.02 km / 115 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zoltán Miháczi 0526041 56:39
2 Karl Lang 0535810 60:11 + 3:32
3 Antónia Holper 0526040 80:33 + 23:54
4 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 109:55 + 53:16
Ingrid Kaminger 0535809 DISK

Open S 3.12 km / 75 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karin Andersson 0526150 31:14
2 Paweł Drągowski 0526243 63:01 + 31:47
3 Agnieszka Filipiak 0520823 65:24 + 34:10
4 Rita Konrad 0509289 78:15 + 47:01
5 Molly Beadnell 0524702 84:25 + 53:11
6 Jimmy Lövgren 0524701 85:55 + 54:41
Tim Skern 0517778 DNF
Michael Blixt 0524707 DNF