Výsledky

Preteky: Tatry orienteering 2019

Etapa: Tatry orienteering - E3 (06.07.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    M -10 C    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         Open       Open S    

M -12 A 2.57 km / 60 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Danila Soshnikov 0525957 32:14
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 32:34 + 0:20
3 Bence Nagy 0509290 36:00 + 3:46
4 Ludvig Juhlin 0526153 39:27 + 7:13
5 Levente Cserna 0509696 42:13 + 9:59
6 Eetu Takanen 0530591 42:18 + 10:04
7 Botvid Simonsson 0535704 47:51 + 15:37
8 Tomáš Doucha 0525034 49:19 + 17:05
9 Gustav Juhlin 0526151 55:34 + 23:20
10 Artur Biro 0532895 62:56 + 30:42
11 Tomasz Zieliński 0520848 80:23 + 48:09

M -14 A 3.21 km / 55 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 24:34
2 Tymoteusz Bultrowicz 0520843 29:52 + 5:18
3 Ondřej Brosch 0530260 30:16 + 5:42
4 Tobias Vedra 0525715 30:37 + 6:03
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 30:49 + 6:15
6 Samir Said 0525954 30:50 + 6:16
7 Martin Doucha 0525033 33:35 + 9:01
8 Erik Palm 0519349 36:54 + 12:20
9 Kirill Sazonov 0525955 41:29 + 16:55
10 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 45:38 + 21:04
11 Šimon Mudrak 49:48 + 25:14
12 Tamas Lucas 0530631 70:04 + 45:30
13 Martin Hradil 0525994 72:46 + 48:12
14 Vasily Filimonov 0525948 72:48 + 48:14

M -16 A 3.77 km / 75 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chaloupský 0532857 26:34
2 Matouš Petrilák 0516215 32:57 + 6:23
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 33:03 + 6:29
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 34:13 + 7:39
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 34:26 + 7:52
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 35:18 + 8:44
7 Antoine Vanspauwen 0506796 37:24 + 10:50
8 Radim Sobotka 0521076 39:22 + 12:48
9 András Máté Cserna 0509695 40:32 + 13:58
10 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 42:47 + 16:13
11 Jonas Willemsens 0507004 43:08 + 16:34
12 Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita 46:28 + 19:54
13 Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita 69:09 + 42:35
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice DISK

M -18 A 4.55 km / 95 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 36:50
2 Justin Gillet 0506715 43:20 + 6:30
3 Jan Tachezy 0520082 47:00 + 10:10
4 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 65:39 + 28:49
5 Stepan Dosedel 0521361 67:02 + 30:12
6 Lukas Postulka 0521351 69:15 + 32:25
7 Simon Vanspauwen 0506799 98:43 + 61:53
M.S. Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 151:24

M -20 A 5.08 km / 95 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 45:23
2 Max Bloor 0532376 45:34 + 0:11
3 Alexander Poroshin 0525953 51:09 + 5:46

M 21- E 5.95 km / 100 m, 22 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Otto Kaario 0518657 34:36
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 35:44 + 1:08
3 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 39:46 + 5:10
4 Tomáš Thoř 0534560 39:49 + 5:13
5 Tomas Krajca 0526684 41:13 + 6:37
6 Viktoras Staisiunas 0525657 42:25 + 7:49
7 Tomáš Kobr 0525966 43:06 + 8:30
8 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:53 + 9:17
9 Ferenc Mihályi 0535628 44:22 + 9:46
10 Michał Wojarski 0530972 46:05 + 11:29
11 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 46:34 + 11:58
12 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 46:49 + 12:13
13 Pavel Ptáček 0525502 46:52 + 12:16
14 Andris Gailis 0525173 47:09 + 12:33
15 Karol Galicz 0534821 53:19 + 18:43
16 Szabolcs Bojtor 0535626 58:16 + 23:40
17 Paweł Jankowiak 0526536 59:52 + 25:16
18 Christian Heffner 01M19AA Sokol Pezinok 60:07 + 25:31
19 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 61:38 + 27:02
20 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita 63:11 + 28:35
21 Noah Howlett 0510307 65:11 + 30:35

M 21- B 4.15 km / 85 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kuba Makovský 0519913 28:50
2 Valentin Chizhov 0525947 34:00 + 5:10
3 Jiří Doucha 0525032 36:36 + 7:46
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 37:34 + 8:44
5 Artem Sukhov 0525958 38:03 + 9:13
6 Karel Nitsch 0526676 40:29 + 11:39
7 Marek Uhlíř 0535802 41:03 + 12:13
8 Tomas Postulka 0521352 41:05 + 12:15
9 Jan Panovec 0526671 41:18 + 12:28
10 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:53 + 13:03
11 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:05 + 13:15
12 Robin Olsson 0524700 44:42 + 15:52
13 Jakub Maly 0525732 44:46 + 15:56
14 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 47:47 + 18:57
15 Mateusz Filipiak 0520825 50:54 + 22:04
16 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:31 + 24:41
17 Paulius Janušauskas 0525656 56:47 + 27:57
18 Boris Šoltés 0526650 62:34 + 33:44
19 Jan Jergus 0525561 71:53 + 43:03
20 Marek Šunda 0530980 74:48 + 45:58
Wojciech Pachnik 0532758 DISK
Andrey Nazarov 0525952 DISK
David Bartosz 0534775 DNF

M 21- D 3.21 km / 45 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mikhailo Mazur 0531968 27:25
2 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:43 + 2:18
3 Petr Bečvář 0525472 30:00 + 2:35
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 30:17 + 2:52
5 Zoltán Ódor 0509698 30:35 + 3:10
6 Tomas Kavan 0518156 32:14 + 4:49
7 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:38 + 8:13
8 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 44:31 + 17:06
9 Viktor Nagy 0509291 47:16 + 19:51
Jan Karlik 0518155 DISK

M 35- A 5.08 km / 95 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 43:15
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 43:24 + 0:09
3 Vitali Nazaranka 0535775 46:07 + 2:52
4 András Kéki 0532586 47:59 + 4:44
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 49:13 + 5:58
6 Tobias Schwartz 0535845 49:19 + 6:04
7 Philippe Cote-Jacques 0511507 53:29 + 10:14
8 Benno Schütz 0533540 57:56 + 14:41
9 Imre Boros 0535627 58:43 + 15:28
10 Petr Brosch 0530286 65:02 + 21:47
11 Roman Ježowicz 0526769 66:05 + 22:50
12 Valerii Prosolkov 0517969 69:21 + 26:06
13 Jan Videcky 0503443 90:25 + 47:10
14 Jean-francois Gagné 0526185 93:18 + 50:03
Tomáš Bubela ASU8101 DISK

M 40- A 4.55 km / 95 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Aleksandr San'kin 0531951 31:01
2 Vlastimil Polák 0516045 35:25 + 4:24
3 Johan Herbst 0520092 35:46 + 4:45
4 Petr Wohanka 0502621 37:40 + 6:39
5 Frank Vanspauwen 0506800 44:00 + 12:59
6 Marcin Ciszek 0511306 46:12 + 15:11
7 Stephane Willemsens 0507001 47:35 + 16:34
8 Quentin Gillet 0506717 48:31 + 17:30
9 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:58 + 28:57
10 Ruda Kutlvašr 0502624 65:06 + 34:05
11 Jan Fiala 0516224 72:18 + 41:17
12 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:08 + 46:07

M 45- A 3.77 km / 75 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Remigiusz Nowak 0520827 28:51
2 Tamas Relu 0530630 29:08 + 0:17
3 Georg Wittberger 0505041 29:21 + 0:30
4 David Vedra 0525714 29:54 + 1:03
5 Jan Horký 0525543 30:36 + 1:45
6 Martin Juhlin 0526154 30:49 + 1:58
7 Martin Sadílek 0523171 32:39 + 3:48
8 Petr Bořánek 02Z70AA (CZE) USK Praha 33:14 + 4:23
9 Patrik Blidefalk 0531098 34:27 + 5:36
10 David Chaloupský 0532670 36:14 + 7:23
11 András Cserna 0509712 36:41 + 7:50
12 Petr Blazek 0524227 37:59 + 9:08
13 Daniel Björnberg 0519571 38:29 + 9:38
14 Marek Filipiak 0520824 40:11 + 11:20
15 Miroslav Fišar 0518582 47:38 + 18:47
16 Eman Mikoska 0519119 49:09 + 20:18
17 Niklas Söderlund 0524697 50:29 + 21:38
18 Zdenek Postulka 0521353 52:47 + 23:56
19 Otto Riessler 0511951 54:10 + 25:19
20 Vincent Froelicher 0526637 54:18 + 25:27
21 David Lindgren 0524879 55:45 + 26:54
22 Martin Valiquette 0530283 63:37 + 34:46
23 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 67:27 + 38:36
24 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 68:08 + 39:17
25 Peter Borčin 0526307 68:27 + 39:36
26 Jiri Hradil 0526756 70:01 + 41:10
27 Milan Nechuta 0526216 71:11 + 42:20

M 50- A 3.49 km / 60 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vitalii Hlushenkov 0526436 28:45
2 Jorma Ojalainen 0526604 29:01 + 0:16
3 Gabor Pataki 0533311 30:43 + 1:58
4 Robert Palm 0519351 31:48 + 3:03
5 Michal Kober 0527388 32:30 + 3:45
6 Ivan Vydra 0533169 32:45 + 4:00
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 35:23 + 6:38
8 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:58 + 7:13
9 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 36:19 + 7:34
10 Nick Howlett 0510306 37:16 + 8:31
11 Mattias Skeppling 0531099 38:19 + 9:34
12 Magnus Larsson 0526321 39:02 + 10:17
13 Eric Huijsers 0531101 40:02 + 11:17
14 Josef Hilbert 0529253 41:16 + 12:31
15 Daniel Stefan 0531900 41:43 + 12:58
16 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:54 + 13:09
17 Niclas Ahlström 0523342 44:15 + 15:30
18 Paweł Zieliński 0520847 50:23 + 21:38
19 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:27 + 21:42
20 Marek Drągowski 0526109 51:30 + 22:45
21 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 52:13 + 23:28
22 Miroslav Petrilák 0516443 55:37 + 26:52
23 Andrzej Konstanciak 0531764 56:30 + 27:45

M 55- A 3.47 km / 55 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Piotr Niessner 0535833 31:02
2 Robert Bloor 0532377 35:32 + 4:30
3 Ainars Gailis 0525440 36:55 + 5:53
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 37:07 + 6:05
5 Krzysztof Wojarski 0528916 37:27 + 6:25
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:12 + 7:10
7 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:39 + 11:37
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 44:39 + 13:37
9 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 46:28 + 15:26
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 46:40 + 15:38
11 Jörgen Theander 0533170 47:07 + 16:05
12 Robert Östlund 0522567 48:36 + 17:34
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 52:00 + 20:58
14 Emil Dosedel 0521360 52:44 + 21:42
15 Vladimír Hurta 0526577 56:48 + 25:46
Ansgar Simonsson 0535703 DNF

M 60- A 3.09 km / 65 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stefan Nyberg 0524689 24:21
2 Henadzi Trydzenski 0533923 33:04 + 8:43
3 Abel Hegedus 0532901 35:01 + 10:40
4 Karel Krsak 0528295 40:08 + 15:47
5 Pavel Krajča 0526745 40:30 + 16:09
6 Grigor Costan 0530632 41:06 + 16:45
7 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 42:20 + 17:59
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 47:15 + 22:54
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 53:26 + 29:05
10 Mikhail Solovev 0524789 60:34 + 36:13
11 Miklós Kéki 0532580 80:31 + 56:10

M 65- A 2.84 km / 60 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimir Jaros 0526135 32:43
2 Lennart Lundgren 0524693 36:38 + 3:55
3 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 42:29 + 9:46
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 47:47 + 15:04
5 Ludvík Zeman 0515013 48:35 + 15:52
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin DISK

M 70- A 2.48 km / 55 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Östen Eriksson 0524696 44:32
2 Vlastimil Dvorak 0515170 61:42 + 17:10

W -12 A 2.57 km / 60 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Fialová 0516228 32:15
2 Elin Palm 0519348 34:14 + 1:59
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 37:01 + 4:46
4 Pavla Kutlvašrová 0502619 40:38 + 8:23
5 Wilma Lauenstein 0531519 40:56 + 8:41
6 Lovisa Björnberg 0519569 53:35 + 21:20
7 Amálie Rebeka Petriláková 0516396 54:42 + 22:27
8 Zuzana Kropáčová 0526173 60:37 + 28:22
9 Zofia Nowak 0520828 62:31 + 30:16
10 Denisa Bodurka 0518581 64:37 + 32:22
11 Lucy Siricova 0525998 94:11 + 61:56

W -14 A 3.03 km / 55 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pola Niessner 0535834 25:29
2 Elvira Björnberg 0519568 28:17 + 2:48
3 Emilija Staiši?nait? 0525658 29:55 + 4:26
4 Anna Gelnerová 0518585 30:28 + 4:59
5 Marie Gillet 0506716 30:29 + 5:00
6 Verca Blazkova 0524229 34:02 + 8:33
7 Adéla Vlachová 0526174 35:32 + 10:03
8 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 39:14 + 13:45
9 Katarzyna Ciszek 0511342 40:43 + 15:14
10 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:50 + 18:21
11 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 45:52 + 20:23
12 Adéla Fišarová 0518583 49:25 + 23:56
13 Anna Siricova 0525997 51:46 + 26:17
14 Laura Ódor 0509697 53:30 + 28:01
Karolína Roučková 0526322 DISK

W -16 A 3.22 km / 60 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Koberová 0527394 31:39
2 Kristina Lindgren 0524880 35:11 + 3:32
3 Adrianna Filipiak 0520822 37:18 + 5:39
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 37:19 + 5:40
5 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 39:47 + 8:08
6 Liv Norberg 0524704 40:23 + 8:44
7 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 50:19 + 18:40
8 Eliška Fišarová 0518584 53:18 + 21:39
9 Sanni Hartman 0508070 54:15 + 22:36
10 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 57:43 + 26:04
11 Klára Počtová 0525441 65:09 + 33:30
12 Maria Nowak 0520826 69:18 + 37:39
13 Anna Gotovskaya 0525949 77:14 + 45:35

W -18 A 3.59 km / 70 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katka Blazkova 0524228 31:20
2 Pataki Virag Lara 0533313 33:11 + 1:51
3 Rozárka Vejražková 0505754 35:28 + 4:08
4 Lucie Korpasová 0526657 38:07 + 6:47
5 Barbora Matějková 0505755 41:34 + 10:14
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 42:22 + 11:02
7 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 42:58 + 11:38
8 Emma Willemsens 0507009 46:00 + 14:40
9 Tereza Kosová 0526758 47:23 + 16:03
10 Markéta Bečvářová 0525473 49:51 + 18:31
11 Ida Larsson 0526320 54:14 + 22:54
12 Anežka Rozárie Petriláková 0516439 58:46 + 27:26
Henna Hartman 0508066 DNF

W -20 A 3.59 km / 70 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Špringlová 0525937 34:27
2 Aneta Nechutová 0525501 39:38 + 5:11
3 Réka Dalida Pataki 50:18 + 15:51
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 53:40 + 19:13

W 21- E 4.52 km / 80 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Odehnalová 0525539 37:01
2 Anna Fedoseeva 0531966 37:27 + 0:26
3 Markéta Thořová 0534561 41:59 + 4:58
4 Martina Opálková 0534838 43:39 + 6:38
5 Małgorzata Pachnik 0532757 44:15 + 7:14
6 Magda Hanáková 0518580 46:16 + 9:15
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 46:41 + 9:40
8 Viktoria Plakhotnik 0531969 47:46 + 10:45
9 Ronja Fell 0535844 49:24 + 12:23
10 Klára Odehnalová 0525538 51:38 + 14:37
11 Yiching Huang 0505797 60:39 + 23:38
Tereza Korpasová 0526658 DISK

W 21- B 3.22 km / 60 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Tihonová 0526672 34:36
2 Aino Leijon 0524692 40:22 + 5:46
3 Yulia Trukhina 0525960 40:39 + 6:03
4 Barbora Muchová 0526311 43:35 + 8:59
5 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 43:49 + 9:13
6 Lenka Cechova 0525731 46:22 + 11:46
7 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 58:01 + 23:25
8 Veronika Kršáková 0528301 58:21 + 23:45
9 Nadzeya Nazaranka 0535777 61:45 + 27:09
10 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:01 + 29:25
11 Klara Zeman 0526137 72:39 + 38:03
12 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 78:13 + 43:37
13 Jarmila Makovská 0519912 85:59 + 51:23
14 Petula Schütz 0533541 88:37 + 54:01
15 Anna Nováčková 0516580 93:41 + 59:05

W 35- A 3.59 km / 70 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Lauenstein 0531518 35:21
2 Zuzana Jiřištová 0526636 37:23 + 2:02
3 Vladimíra Kutlvašrová 0502626 37:32 + 2:11
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:58 + 6:37
5 Ludmila Good 0528813 47:38 + 12:17
6 Romana Kučerková 0525634 49:07 + 13:46
7 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 49:54 + 14:33
8 Justyna Zbroja-Nowak 0520829 51:59 + 16:38
9 Viktoriia Briunina 0517965 58:01 + 22:40
10 Peichi Chuang 0506232 70:40 + 35:19
11 Lucie Poláková 0516047 73:37 + 38:16
12 Jana Fialova 0516226 75:03 + 39:42

W 40- A 3.47 km / 55 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sini Pekkala 0526576 31:40
2 Jitka Svobodová 02Z74AA (CZE) USK Praha 34:12 + 2:32
3 Lucie Městková 0525454 36:35 + 4:55
4 Eva Palm 0519350 40:06 + 8:26
5 Marina Skern 0517776 42:21 + 10:41
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 45:02 + 13:22
7 Agnieszka Bultrowicz 0520841 45:55 + 14:15
8 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 50:37 + 18:57
8 Florence Bastin 0506714 50:37 + 18:57
10 Anna Lindgren 0524878 51:03 + 19:23
11 Petra Petriláková 0516440 57:50 + 26:10
12 Marie-Agn?s Vanspauwen-Piqueray 0506765 58:04 + 26:24
13 Rachel Willemsens-winthagen 0507003 64:58 + 33:18
14 Jana Vacíková 0525496 73:38 + 41:58
Kateřina Wohanková 0502622 DISK

W 45- A 3.09 km / 65 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavlína Chaloupská 0532669 33:34
2 Katja Kaario 0518489 39:42 + 6:08
3 Lenka Sadílková 0523173 40:57 + 7:23
4 Lucie Broschová 0530251 41:25 + 7:51
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 46:08 + 12:34
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 48:47 + 15:13
7 Marta Hanáková 0518589 50:05 + 16:31
8 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:56 + 24:22
9 Iveta Mikoskova 0519120 62:07 + 28:33
10 Jaroslava Douchová 0525035 77:07 + 43:33
11 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 107:11 + 73:37
Paula Hartman 0508069 DISK

W 50- A 3.09 km / 65 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Hubáčková 0525891 29:54
2 Lenka Koberová 0527395 39:40 + 9:46
3 Inger Gunnarsson 0523343 39:42 + 9:48
4 Catarina Larsson 0526319 40:08 + 10:14
5 Elisabet Elmertoft 0525788 43:35 + 13:41
6 Cristina Stefan 0531899 47:31 + 17:37
7 Lena Liljefors 0524703 49:21 + 19:27
8 Cecilia Westström 0535705 53:19 + 23:25
9 Alena Nechutova 0526217 54:32 + 24:38
10 Anna-Karin Lövgren 0524691 62:24 + 32:30
11 Milada Postulkova 0521354 72:53 + 42:59
12 Helen Hooper 0510305 90:11 + 60:17

W 55- A 2.84 km / 60 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Vavrysová 0525892 25:49
2 Iva Syslová 0533114 36:39 + 10:50
3 Gunilla Rylander 0525404 39:55 + 14:06
4 Regina Ježková 0526571 44:12 + 18:23
5 Sabine Hilbert 0529254 52:32 + 26:43
6 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 55:43 + 29:54
7 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 74:02 + 48:13

W 60- A 2.84 km / 60 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Titti Rudh 0524695 38:53
2 Elena Soloveva 07G58AA (RUS) PionerSK 39:48 + 0:55
3 Anna Stackeová 0525893 41:58 + 3:05
4 Aletta Biró 0532900 47:20 + 8:27
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 55:45 + 16:52
6 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 71:33 + 32:40

M -10 C 1.97 km / 40 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimír Kutlvašr 0502617 20:02
2 Michal Hradil 0525995 29:45 + 9:43

M -10 R 1.97 km / 40 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Felix Herbst 0520090 18:56
2 Erik Lauenstein 0531517 21:03 + 2:07
3 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 22:52 + 3:56
4 Franciszek Bultrowicz 0520842 23:03 + 4:07
5 Daniil Kozlov 0525951 25:00 + 6:04
6 Matouš Mudrak 26:01 + 7:05
7 Radek Kučerka 0525632 32:58 + 14:02
8 Krzysztof Kotula 0525901 34:34 + 15:38
9 Vlastimil Polák 0516044 37:21 + 18:25
10 Adam Pikulík 0531400 40:13 + 21:17
11 Jakub Wohanka 0502620 41:31 + 22:35
12 Matěj Pecánek 0525494 59:18 + 40:22
13 Pawel Golab 0525899 70:49 + 51:53

W -10 C 1.97 km / 40 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markéta Gelnerová 0518586 14:43
2 Tiitu Takanen 0530592 17:29 + 2:46
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 17:42 + 2:59
4 Anna Skern 0517775 21:51 + 7:08
5 Alžběta Broschová 0530254 23:17 + 8:34
6 Anna Štěpánková 0526383 23:31 + 8:48
7 Kateřina Straková 27:29 + 12:46
8 Aneta Hanáková 0518587 28:43 + 14:00
9 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:48 + 17:05
10 Michaela Wohanková 0502623 39:20 + 24:37
11 Polina Tkacheva 0525959 43:24 + 28:41
12 Paulína Šoltésová 0526427 47:41 + 32:58
13 Selina Skern 0517777 57:34 + 42:51

W -10 R 1.97 km / 40 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristýna Fialová 0516227 23:07
2 Klara Juhlin 0526152 25:13 + 2:06
3 Adéla Štěpánková 0526384 25:14 + 2:07
4 Annabel Zeman 0526136 27:48 + 4:41
5 Anna Abashkina 0525946 32:35 + 9:28
6 Marta Linehan 0526686 33:10 + 10:03
7 Gabriela Poláková 0516046 38:36 + 15:29
8 Adéla Kučerková 0525633 39:43 + 16:36
9 Marta Kutlvašrová 0502618 42:40 + 19:33
10 Roza Němcová 0525495 59:18 + 36:11
11 Gabriela Jergus 0525560 61:35 + 38:28

N 2.17 km / 40 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Sadílková 0523172 33:25
2 Petr Sebesta 0533110 35:52 + 2:27
3 Aelita Sukhadolava 0533924 40:26 + 7:01
4 Anna Musiał 0526077 43:07 + 9:42
5 Beata Bargiel 05A65AA (POL) OK! Sport 43:34 + 10:09
6 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 44:42 + 11:17
7 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 44:57 + 11:32
8 Eliška Riesslerová 0511952 53:44 + 20:19
9 Ódorné Tünde 56:34 + 23:09
10 Hana Škrlová 73:01 + 39:36
Adriana Jergusova 0525562 DISK

K3 2.99 km / 55 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Farkas György 0521021 32:11
2 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:42 + 0:31
3 Jan Žákovec 0518590 39:40 + 7:29
4 Jenna Linehan 0526685 40:55 + 8:44
5 Tomáš Jurčák 0528300 41:28 + 9:17
6 Emma Herbst 0520089 42:06 + 9:55
7 Markéta Součková 42:59 + 10:48
8 Klara Dosedelova 0521362 43:07 + 10:56
9 Oleg Rosiar 45:17 + 13:06
10 Ritva Kärkkäinen 0524690 45:28 + 13:17
11 Elisabeth Assarsson 0524705 47:17 + 15:06
12 Stina Björnberg 0519570 49:50 + 17:39
13 Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 51:11 + 19:00
14 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:19 + 31:08
15 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 91:40 + 59:29
16 Natalia Koroleva 0525950 117:59 + 85:48
17 Tamara Sopyanik 0525956 123:35 + 91:24

Open 5.41 km / 90 m, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zoltán Miháczi 0526041 56:58
2 Karl Lang 0535810 58:34 + 1:36
3 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 71:12 + 14:14
4 Antónia Holper 0526040 79:40 + 22:42
5 Ingrid Kaminger 0535809 83:17 + 26:19

Open S 3.25 km / 45 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karin Andersson 0526150 38:06
2 Tim Skern 0517778 54:20 + 16:14
3 Agnieszka Filipiak 0520823 61:03 + 22:57
4 Rita Konrad 0509289 61:39 + 23:33
5 Paweł Drągowski 0526243 66:31 + 28:25
6 Premysl Cech 0529384 72:38 + 34:32
7 Katarina Hradilova 0525996 76:20 + 38:14
8 Michael Blixt 0524707 77:01 + 38:55
9 Veronika Siricova 0525999 83:02 + 44:56