Výsledky

Preteky: Tatry orienteering 2019

Etapa: Tatry orienteering - E5 (07.07.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    M -10 C    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         Open       Open S    

M -12 A 3.16 km / 160 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Danila Soshnikov 0525957 36:24
2 Ludvig Juhlin 0526153 45:43 + 9:19
3 Eetu Takanen 0530591 47:01 + 10:37
4 Bence Nagy 0509290 47:07 + 10:43
5 Artur Biro 0532895 67:33 + 31:09
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 70:57 + 34:33
7 Tomasz Zieliński 0520848 74:57 + 38:33
8 Levente Cserna 0509696 79:13 + 42:49
9 Tomáš Doucha 0525034 79:14 + 42:50
10 Gustav Juhlin 0526151 81:06 + 44:42

M -14 A 4.07 km / 190 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 58:22
2 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 59:30 + 1:08
3 Tobias Vedra 0525715 59:39 + 1:17
4 Ondřej Brosch 0530260 63:14 + 4:52
5 Erik Palm 0519349 68:30 + 10:08
6 Tymoteusz Bultrowicz 0520843 69:02 + 10:40
7 Samir Said 0525954 78:59 + 20:37
8 Martin Doucha 0525033 79:31 + 21:09
9 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 88:02 + 29:40
10 Kirill Sazonov 0525955 96:04 + 37:42
11 Vasily Filimonov 0525948 113:57 + 55:35
Tamas Lucas 0530631 DNF

M -16 A 5.89 km / 205 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chaloupský 0532857 50:00
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 63:03 + 13:03
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 64:01 + 14:01
4 Matouš Petrilák 0516215 65:51 + 15:51
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 78:00 + 28:00
6 Radim Sobotka 0521076 82:18 + 32:18
7 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 82:24 + 32:24
8 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 92:01 + 42:01
9 András Máté Cserna 0509695 96:42 + 46:42
10 Antoine Vanspauwen 0506796 101:39 + 51:39
11 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 102:15 + 52:15
12 Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita 111:17 + 61:17
13 Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita 143:33 + 93:33
Jonas Willemsens 0507004 DNF

M -18 A 7.60 km / 290 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Tachezy 0520082 79:35
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 87:14 + 7:39
3 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 92:38 + 13:03
4 Justin Gillet 0506715 97:57 + 18:22
5 Lukas Postulka 0521351 114:11 + 34:36
6 Simon Vanspauwen 0506799 124:39 + 45:04
7 Stepan Dosedel 0521361 134:36 + 55:01

M -20 A 8.49 km / 240 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Max Bloor 0532376 75:41
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 82:07 + 6:26
3 Alexander Poroshin 0525953 91:42 + 16:01

M 21- E 9.47 km / 305 m, 20 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 84:28
2 Tomáš Thoř 0534560 86:19 + 1:51
3 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita 88:23 + 3:55
4 Andris Gailis 0525173 93:53 + 9:25
5 Tomas Krajca 0526684 95:13 + 10:45
6 Viktoras Staisiunas 0525657 98:03 + 13:35
7 Noah Howlett 0510307 101:01 + 16:33
8 Michał Wojarski 0530972 102:22 + 17:54
9 Tomáš Kobr 0525966 102:45 + 18:17
10 Paweł Jankowiak 0526536 104:20 + 19:52
11 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 105:41 + 21:13
12 Pavel Ptáček 0525502 107:04 + 22:36
13 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 108:34 + 24:06
14 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 114:38 + 30:10
15 Karol Galicz 0534821 114:54 + 30:26
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava DISK
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Ferenc Mihályi 0535628 DISK
Szabolcs Bojtor 0535626 DISK

M 21- B 7.19 km, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kuba Makovský 0519913 74:31
2 Jiří Doucha 0525032 80:05 + 5:34
3 Wojciech Pachnik 0532758 82:49 + 8:18
4 Johan Vavrys 87:51 + 13:20
5 Andrey Nazarov 0525952 92:24 + 17:53
6 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:03 + 18:32
7 Karel Nitsch 0526676 95:27 + 20:56
8 Artem Sukhov 0525958 96:06 + 21:35
9 Mateusz Filipiak 0520825 98:50 + 24:19
10 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 99:38 + 25:07
11 Jakub Maly 0525732 103:07 + 28:36
12 Valentin Chizhov 0525947 104:36 + 30:05
13 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 105:33 + 31:02
14 Paulius Janušauskas 0525656 105:37 + 31:06
15 Marek Uhlíř 0535802 108:54 + 34:23
16 Tomas Postulka 0521352 113:08 + 38:37
17 Jan Panovec 0526671 115:30 + 40:59
18 Robin Olsson 0524700 129:02 + 54:31
19 Boris Šoltés 0526650 134:09 + 59:38
20 Jan Jergus 0525561 161:08 + 86:37
21 Marek Šunda 0530980 170:19 + 95:48
Christian Heffner 01M19AA Sokol Pezinok DNF

M 21- D 4.84 km / 190 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:42
2 Zoltán Ódor 0509698 69:08 + 4:26
3 Tomas Kavan 0518156 70:24 + 5:42
4 Petr Bečvář 0525472 72:04 + 7:22
5 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 76:00 + 11:18
6 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 84:29 + 19:47
7 Viktor Nagy 0509291 93:39 + 28:57
8 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 95:33 + 30:51
Mikhailo Mazur 0531968 DISK

M 35- A 8.49 km / 240 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vitali Nazaranka 0535775 88:54
2 András Kéki 0532586 91:09 + 2:15
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 94:30 + 5:36
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 95:38 + 6:44
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 96:21 + 7:27
6 Valerii Prosolkov 0517969 101:05 + 12:11
7 Tobias Schwartz 0535845 103:33 + 14:39
8 Benno Schütz 0533540 107:13 + 18:19
9 Imre Boros 0535627 110:12 + 21:18
10 Jan Videcky 0503443 111:05 + 22:11
11 Petr Brosch 0530286 111:58 + 23:04
12 Philippe Cote-Jacques 0511507 115:47 + 26:53
13 Jean-francois Gagné 0526185 122:55 + 34:01
Tomáš Bubela ASU8101 DISK
Roman Ježowicz 0526769 DNF

M 40- A 7.60 km / 290 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vlastimil Polák 0516045 71:02
2 Aleksandr San'kin 0531951 73:48 + 2:46
3 Petr Wohanka 0502621 86:44 + 15:42
4 Johan Herbst 0520092 89:41 + 18:39
5 Frank Vanspauwen 0506800 90:05 + 19:03
6 Soxeba Agirre Urzelai 99:46 + 28:44
7 Igor Patras 100:23 + 29:21
8 Quentin Gillet 0506717 104:13 + 33:11
9 Stephane Willemsens 0507001 115:12 + 44:10
10 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 124:59 + 53:57
11 Ruda Kutlvašr 0502624 133:48 + 62:46
12 Jan Fiala 0516224 141:17 + 70:15
Marcin Ciszek 0511306 DISK

M 45- A 5.89 km / 205 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 David Vedra 0525714 56:51
2 Jan Horký 0525543 63:46 + 6:55
3 Martin Sadílek 0523171 66:04 + 9:13
4 Georg Wittberger 0505041 67:02 + 10:11
5 Janne Hartman 0508061 68:36 + 11:45
6 Martin Juhlin 0526154 69:10 + 12:19
7 Remigiusz Nowak 0520827 72:01 + 15:10
8 Petr Bořánek 02Z70AA (CZE) USK Praha 73:54 + 17:03
9 Tamas Relu 0530630 75:59 + 19:08
10 David Chaloupský 0532670 78:36 + 21:45
11 Patrik Blidefalk 0531098 86:43 + 29:52
12 Daniel Björnberg 0519571 89:47 + 32:56
13 Miroslav Fišar 0518582 91:39 + 34:48
14 Petr Blazek 0524227 93:50 + 36:59
15 András Cserna 0509712 95:39 + 38:48
16 Marek Filipiak 0520824 97:02 + 40:11
17 Otto Riessler 0511951 98:30 + 41:39
18 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 101:54 + 45:03
19 Niklas Söderlund 0524697 102:31 + 45:40
20 Eman Mikoska 0519119 109:52 + 53:01
21 Martin Valiquette 0530283 113:26 + 56:35
22 Zdenek Postulka 0521353 120:56 + 64:05
23 Milan Nechuta 0526216 126:21 + 69:30
24 David Lindgren 0524879 144:14 + 87:23
25 Peter Borčin 0526307 161:11 + 104:20
26 Aleksandr Ševcov 186:52 + 130:01
Kimmo Kaario 0518490 DISK
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita DISK

M 50- A 5.53 km / 190 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Robert Palm 0519351 52:36
2 Jorma Ojalainen 0526604 54:56 + 2:20
3 Ivan Vydra 0533169 57:20 + 4:44
4 Magnus Larsson 0526321 61:09 + 8:33
5 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:37 + 9:01
6 Vitalii Hlushenkov 0526436 62:58 + 10:22
7 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 63:12 + 10:36
8 Nick Howlett 0510306 68:19 + 15:43
9 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 70:14 + 17:38
10 Mattias Skeppling 0531099 72:28 + 19:52
11 Michal Kober 0527388 72:49 + 20:13
12 Paweł Zieliński 0520847 73:20 + 20:44
13 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:39 + 23:03
14 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 81:12 + 28:36
15 Daniel Stefan 0531900 87:27 + 34:51
16 Marek Drągowski 0526109 88:08 + 35:32
17 Josef Hilbert 0529253 94:45 + 42:09
18 Eric Huijsers 0531101 99:51 + 47:15
19 Miroslav Petrilák 0516443 110:31 + 57:55
20 Andrzej Konstanciak 0531764 117:00 + 64:24
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DISK
Niclas Ahlström 0523342 DNF

M 55- A 4.57 km / 185 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ainars Gailis 0525440 55:57
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 56:33 + 0:36
3 Robert Bloor 0532377 57:22 + 1:25
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:36 + 8:39
5 Robert Östlund 0522567 67:50 + 11:53
6 Piotr Niessner 0535833 68:36 + 12:39
7 Krzysztof Wojarski 0528916 75:17 + 19:20
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 83:10 + 27:13
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 85:27 + 29:30
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 86:43 + 30:46
11 Jörgen Theander 0533170 87:41 + 31:44
12 Vladimír Hurta 0526577 100:31 + 44:34
13 Emil Dosedel 0521360 107:46 + 51:49
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNF

M 60- A 3.55 km / 160 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stefan Nyberg 0524689 44:55
2 Henadzi Trydzenski 0533923 66:29 + 21:34
3 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 72:37 + 27:42
4 Grigor Costan 0530632 73:00 + 28:05
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 73:56 + 29:01
6 Abel Hegedus 0532901 77:59 + 33:04
7 Mikhail Solovev 0524789 90:32 + 45:37
8 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 90:51 + 45:56
Pavel Krajča 0526745 DNF
Miklós Kéki 0532580 DNF
Karel Krsak 0528295 DNF

M 65- A 3.07 km / 145 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimir Jaros 0526135 55:59
2 Lennart Lundgren 0524693 58:05 + 2:06
3 Ludvík Zeman 0515013 64:02 + 8:03
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 79:09 + 23:10
5 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 80:12 + 24:13

M 70- A 2.34 km / 80 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Östen Eriksson 0524696 50:23
2 Vlastimil Dvorak 0515170 83:01 + 32:38

W -12 A 3.16 km / 160 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavla Kutlvašrová 0502619 55:36
2 Kateřina Fialová 0516228 59:14 + 3:38
3 Amálie Rebeka Petriláková 0516396 60:53 + 5:17
4 Wilma Lauenstein 0531519 62:08 + 6:32
5 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 67:28 + 11:52
6 Lovisa Björnberg 0519569 69:56 + 14:20
7 Denisa Bodurka 0518581 73:20 + 17:44
8 Zuzana Kropáčová 0526173 78:27 + 22:51
9 Zofia Nowak 0520828 101:14 + 45:38
Elin Palm 0519348 DNF

W -14 A 3.52 km / 150 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pola Niessner 0535834 62:11
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 62:15 + 0:04
3 Emilija Staiši?nait? 0525658 62:50 + 0:39
4 Verca Blazkova 0524229 64:00 + 1:49
5 Adéla Vlachová 0526174 65:19 + 3:08
6 Marie Gillet 0506716 67:30 + 5:19
7 Laura Ódor 0509697 68:12 + 6:01
8 Anna Gelnerová 0518585 68:52 + 6:41
9 Elvira Björnberg 0519568 71:10 + 8:59
10 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:14 + 14:03
11 Adéla Fišarová 0518583 88:16 + 26:05
12 Karolína Roučková 0526322 90:51 + 28:40
13 Katarzyna Ciszek 0511342 97:17 + 35:06

W -16 A 4.84 km / 175 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Koberová 0527394 44:29
2 Adrianna Filipiak 0520822 60:32 + 16:03
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 65:53 + 21:24
4 Klára Počtová 0525441 70:13 + 25:44
5 Sanni Hartman 0508070 70:33 + 26:04
6 Liv Norberg 0524704 79:51 + 35:22
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 87:40 + 43:11
8 Maria Nowak 0520826 91:39 + 47:10
9 Kristina Lindgren 0524880 95:55 + 51:26
10 Anna Gotovskaya 0525949 95:56 + 51:27
11 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 101:03 + 56:34
12 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 104:18 + 59:49

W -18 A 5.03 km / 180 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katka Blazkova 0524228 52:16
2 Rozárka Vejražková 0505754 55:26 + 3:10
3 Barbora Matějková 0505755 61:29 + 9:13
4 Lucie Korpasová 0526657 62:34 + 10:18
5 Tereza Kosová 0526758 64:36 + 12:20
6 Pataki Virag Lara 0533313 65:21 + 13:05
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 73:18 + 21:02
8 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 73:24 + 21:08
9 Anežka Rozárie Petriláková 0516439 77:47 + 25:31
10 Ida Larsson 0526320 79:48 + 27:32
11 Emma Willemsens 0507009 92:42 + 40:26
12 Markéta Bečvářová 0525473 98:52 + 46:36
Henna Hartman 0508066 DISK

W -20 A 5.03 km / 180 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Špringlová 0525937 66:35
2 Aneta Nechutová 0525501 71:36 + 5:01
3 Réka Dalida Pataki 86:10 + 19:35
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 104:01 + 37:26

W 21- E 6.17 km / 210 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Odehnalová 0525539 67:44
2 Anna Fedoseeva 0531966 68:01 + 0:17
3 Ronja Fell 0535844 74:21 + 6:37
4 Małgorzata Pachnik 0532757 74:39 + 6:55
5 Martina Opálková 0534838 74:43 + 6:59
6 Klára Odehnalová 0525538 76:31 + 8:47
7 Viktoria Plakhotnik 0531969 81:10 + 13:26
8 Tereza Korpasová 0526658 81:46 + 14:02
9 Markéta Thořová 0534561 83:01 + 15:17
10 Magda Hanáková 0518580 85:55 + 18:11
11 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 94:14 + 26:30
12 Yiching Huang 0505797 110:35 + 42:51

W 21- B 4.84 km / 175 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:16
2 Hana Tihonová 0526672 64:57 + 0:41
3 Barbora Muchová 0526311 72:56 + 8:40
4 Lenka Cechova 0525731 75:25 + 11:09
5 Nadzeya Nazaranka 0535777 82:18 + 18:02
6 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 82:48 + 18:32
7 Aino Leijon 0524692 85:53 + 21:37
8 Anna Nováčková 0516580 106:54 + 42:38
9 Jarmila Makovská 0519912 131:55 + 67:39
Klara Zeman 0526137 DISK
Veronika Kršáková 0528301 DNF
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak DNF

W 35- A 5.03 km / 180 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Jiřištová 0526636 55:57
2 Vladimíra Kutlvašrová 0502626 58:56 + 2:59
3 Lucia Lauenstein 0531518 62:50 + 6:53
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:39 + 13:42
5 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 83:13 + 27:16
6 Viktoriia Briunina 0517965 83:17 + 27:20
7 Justyna Zbroja-Nowak 0520829 84:03 + 28:06
8 Ludmila Good 0528813 84:32 + 28:35
9 Peichi Chuang 0506232 97:06 + 41:09
10 Jana Fialova 0516226 98:08 + 42:11

W 40- A 4.57 km / 185 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sini Pekkala 0526576 57:01
2 Jitka Svobodová 02Z74AA (CZE) USK Praha 57:53 + 0:52
3 Lucie Městková 0525454 63:35 + 6:34
4 Marina Skern 0517776 67:37 + 10:36
5 Agnieszka Bultrowicz 0520841 73:26 + 16:25
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 83:27 + 26:26
7 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 94:01 + 37:00
8 Rachel Willemsens-winthagen 0507003 95:47 + 38:46
9 Marie-Agn?s Vanspauwen-Piqueray 0506765 107:46 + 50:45
10 Florence Bastin 0506714 117:50 + 60:49
Jana Vacíková 0525496 DISK
Anna Lindgren 0524878 DISK
Eva Palm 0519350 DISK
Petra Petriláková 0516440 DISK
Kateřina Wohanková 0502622 DISK

W 45- A 3.55 km / 160 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavlína Chaloupská 0532669 57:52
2 Katja Kaario 0518489 61:46 + 3:54
3 Lucie Broschová 0530251 62:26 + 4:34
4 Paula Hartman 0508069 62:44 + 4:52
5 Lenka Sadílková 0523173 62:54 + 5:02
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 77:48 + 19:56
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 82:23 + 24:31
8 Iveta Mikoskova 0519120 88:33 + 30:41
9 Marta Hanáková 0518589 98:10 + 40:18
10 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 103:47 + 45:55
11 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 111:25 + 53:33
12 Jaroslava Douchová 0525035 123:38 + 65:46

W 50- A 3.55 km / 160 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Hubáčková 0525891 51:08
2 Inger Gunnarsson 0523343 64:28 + 13:20
3 Cristina Stefan 0531899 75:32 + 24:24
4 Alena Nechutova 0526217 75:43 + 24:35
5 Lenka Koberová 0527395 79:58 + 28:50
6 Elisabet Elmertoft 0525788 85:41 + 34:33
7 Lena Liljefors 0524703 89:40 + 38:32
8 Anna-Karin Lövgren 0524691 116:28 + 65:20
9 Milada Postulkova 0521354 116:34 + 65:26
10 Helen Hooper 0510305 141:09 + 90:01
Catarina Larsson 0526319 DISK

W 55- A 3.07 km / 145 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Vavrysová 0525892 54:13
2 Gunilla Rylander 0525404 57:29 + 3:16
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 70:07 + 15:54
4 Iva Syslová 0533114 70:25 + 16:12
5 Regina Ježková 0526571 81:29 + 27:16
6 Sabine Hilbert 0529254 84:57 + 30:44
Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok DNF

W 60- A 3.07 km / 145 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Soloveva 07G58AA (RUS) PionerSK 72:29
2 Anna Stackeová 0525893 76:59 + 4:30
3 Titti Rudh 0524695 78:21 + 5:52
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 87:05 + 14:36
5 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 88:25 + 15:56
6 Aletta Biró 0532900 102:30 + 30:01

M -10 C 2.14 km / 120 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimír Kutlvašr 0502617 35:34

M -10 R 2.14 km / 120 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniil Kozlov 0525951 33:03
2 Radek Kučerka 0525632 33:39 + 0:36
3 Franciszek Bultrowicz 0520842 36:54 + 3:51
4 Erik Lauenstein 0531517 38:18 + 5:15
5 Felix Herbst 0520090 39:51 + 6:48
6 Pawel Golab 0525899 52:24 + 19:21
7 Krzysztof Kotula 0525901 52:56 + 19:53
8 David Ben Peretz 0526868 55:22 + 22:19
9 Adam Pikulík 0531400 68:11 + 35:08
10 Matěj Pecánek 0525494 71:30 + 38:27
11 Vlastimil Polák 0516044 81:59 + 48:56
12 Jakub Wohanka 0502620 82:25 + 49:22

W -10 C 2.14 km / 120 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markéta Gelnerová 0518586 23:47
2 Tiitu Takanen 0530592 26:27 + 2:40
3 Aneta Hanáková 0518587 29:44 + 5:57
4 Anna Štěpánková 0526383 33:28 + 9:41
5 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 33:44 + 9:57
6 Anna Skern 0517775 35:43 + 11:56
7 Kateřina Straková 36:00 + 12:13
8 Michaela Wohanková 0502623 41:36 + 17:49
9 Selina Skern 0517777 44:57 + 21:10
10 Polina Tkacheva 0525959 47:11 + 23:24
11 Paulína Šoltésová 0526427 50:46 + 26:59
12 Alžběta Broschová 0530254 53:54 + 30:07
13 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:59 + 45:12

W -10 R 2.14 km / 120 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klara Juhlin 0526152 33:00
2 Kristýna Fialová 0516227 35:09 + 2:09
3 Adéla Kučerková 0525633 40:49 + 7:49
4 Adéla Štěpánková 0526384 41:08 + 8:08
5 Marta Linehan 0526686 46:45 + 13:45
6 Roza Němcová 0525495 71:26 + 38:26
7 Anna Abashkina 0525946 81:13 + 48:13
8 Gabriela Poláková 0516046 82:35 + 49:35
9 Marta Kutlvašrová 0502618 82:41 + 49:41
10 Gabriela Jergus 0525560 113:14 + 80:14
M.S. Annabel Zeman 0526136 38:19

N 2.11 km / 115 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 42:01
2 Iva Sadílková 0523172 43:39 + 1:38
3 Aelita Sukhadolava 0533924 48:58 + 6:57
4 Anna Musiał 0526077 55:34 + 13:33
5 Petr Sebesta 0533110 60:08 + 18:07
6 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 63:02 + 21:01
7 Hana Škrlová 64:40 + 22:39
8 Eliška Riesslerová 0511952 67:39 + 25:38
9 Beata Bargiel 05A65AA (POL) OK! Sport 73:15 + 31:14
10 Adriana Jergusova 0525562 91:38 + 49:37
Ódorné Tünde DISK
Manuela Peneder 0506179 DISK
Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg DISK

K3 3.44 km / 135 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Farkas György 0521021 57:46
2 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:20 + 4:34
3 Tomáš Jurčák 0528300 72:08 + 14:22
4 Elisabeth Assarsson 0524705 73:36 + 15:50
5 Jan Žákovec 0518590 75:39 + 17:53
6 Klara Dosedelova 0521362 85:43 + 27:57
7 Markéta Součková 92:46 + 35:00
8 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:51 + 36:05
9 Ritva Kärkkäinen 0524690 95:23 + 37:37
10 Tamara Sopyanik 0525956 95:54 + 38:08
11 Emma Herbst 0520089 97:24 + 39:38
12 Oleg Rosiar 130:00 + 72:14
13 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 200:32 + 142:46
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Stina Björnberg 0519570 DISK
Natalia Koroleva 0525950 DISK

Open 9.15 km / 285 m, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karl Lang 0535810 105:21
2 Zoltán Miháczi 0526041 136:49 + 31:28
3 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 157:49 + 52:28
Ingrid Kaminger 0535809 DNF

Open S 4.30 km / 175 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karin Andersson 0526150 70:16
2 Rita Konrad 0509289 117:26 + 47:10
3 Soňa Horká 0525544 120:33 + 50:17
4 Paweł Drągowski 0526243 121:24 + 51:08
5 Agnieszka Filipiak 0520823 125:19 + 55:03
Molly Beadnell 0524702 DISK
Jimmy Lövgren 0524701 DISK
Tim Skern 0517778 DNF
Michael Blixt 0524707 DNF