Prihlášky

Preteky: Otvorené preteky v tímových štafetách (13.10.2019)

Počet prihlásených: 151

Kategórie

M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- A    M 105 A    M 125 A    M 145 A    M 165 A    M 205 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- A    W 125 A    W 145 A    W 185 A    K3         Open       W -10 D    M -12 C    W -12 C   

M -14 A (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 22.09.2019
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 22.09.2019
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 22.09.2019
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 22.09.2019
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 22.09.2019
Jakub Berčík FBA06AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2114236 Áno 22.09.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 20.09.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 20.09.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 20.09.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 20.09.2019
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 20.09.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 20.09.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 20.09.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 20.09.2019
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 20.09.2019
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 20.09.2019
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 8071293 Áno 20.09.2019
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 20.09.2019

M -16 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno 20.09.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 20.09.2019
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 20.09.2019
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 20.09.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 20.09.2019
Michal Sláma TKE0305 Klub OB ATU Košice 49621 Áno 20.09.2019

M -18 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 20.09.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 20.09.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 20.09.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 20.09.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 20.09.2019
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 20.09.2019

M 21- A (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128442 Áno 20.09.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno 20.09.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 20.09.2019
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno 20.09.2019
Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 307266 Áno 20.09.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 20.09.2019
Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 307376 Áno 20.09.2019
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 20.09.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 20.09.2019
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 20.09.2019
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 20.09.2019
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 20.09.2019
Marek Hrašna Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 20.09.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 20.09.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 20.09.2019
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 16.09.2019
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 16.09.2019
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 16.09.2019

M 105 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 22.09.2019
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 22.09.2019
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 22.09.2019
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 20.09.2019
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 20.09.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 20.09.2019

M 125 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 22.09.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 22.09.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 22.09.2019

M 145 A (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 2136777 Áno 22.09.2019
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 22.09.2019
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2136773 Áno 22.09.2019
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 20.09.2019
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 20.09.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 20.09.2019
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 20.09.2019
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 20.09.2019
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 20.09.2019
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 20.09.2019
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 8639460 Áno 25.09.2019
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 20.09.2019
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 20.09.2019
Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307347 Áno 20.09.2019
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 20.09.2019

M 165 A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406954 Áno 20.09.2019
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 20.09.2019
Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8805 Áno 20.09.2019
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 20.09.2019
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 20.09.2019
Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 362935 Áno 25.09.2019
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 16.09.2019
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Áno 16.09.2019
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno 16.09.2019

M 205 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 20.09.2019
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno 20.09.2019
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 20.09.2019

W -14 A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 20.09.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 20.09.2019
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 20.09.2019
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 20.09.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno 20.09.2019

W -16 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno 20.09.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 8004605 Áno 20.09.2019
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 20.09.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 20.09.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 20.09.2019
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 20.09.2019

W -18 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 20.09.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 20.09.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 7212125 Áno 20.09.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 20.09.2019
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 8004600 Áno 20.09.2019
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 20.09.2019

W 21- A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2045171 Áno 22.09.2019
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9200733 Áno 22.09.2019
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Áno 22.09.2019
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 20.09.2019
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 920656 Áno 20.09.2019
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno 20.09.2019
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 20.09.2019
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 20.09.2019
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 8071313 Áno 20.09.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 8071311 Áno 20.09.2019
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 20.09.2019

W 125 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 22.09.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 22.09.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 22.09.2019

W 145 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 20.09.2019
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 20.09.2019
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno 20.09.2019

W 185 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307389 Áno 20.09.2019

K3 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 09.10.2019
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 307277 Áno 20.09.2019
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 09.10.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 20.09.2019
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 20.09.2019
Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 10.10.2019
Šimon Miček KOB Čingov Spišská Nová Ves Áno 20.09.2019
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 20.09.2019
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 20.09.2019
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 20.09.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno 20.09.2019
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 20.09.2019

Open (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066969 Áno 09.10.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 22.09.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 22.09.2019
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 22.09.2019
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 08.10.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 20.09.2019
Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 51338 Áno 20.09.2019
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 20.09.2019
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 20.09.2019
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 20.09.2019
Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita 1423315 Áno 20.09.2019
Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita 8071295 Áno 20.09.2019
Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 8071315 Áno 20.09.2019

W -10 D (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Šoltésová KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 09.10.2019

M -12 C (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2125318 Áno 09.10.2019
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 09.10.2019
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno 09.10.2019
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550660 Áno 09.10.2019

W -12 C (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 09.10.2019
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 08.10.2019