Prihlášky

Preteky: M SR v nočnom OB (18.09.2020)

Počet prihlásených: 116

Kategórie

M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 55- E    W 60- E    K3         N         

M -16 E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 06.09.2020
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 06.09.2020
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 05.09.2020
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 06.09.2020
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 06.09.2020
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 05.09.2020
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 06.09.2020
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 01.09.2020
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno 31.08.2020
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 31.08.2020
Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 31.08.2020

M -18 E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno 06.09.2020
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 06.09.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 06.09.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 8071294 Áno 06.09.2020
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 06.09.2020
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno 05.09.2020
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 06.09.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 15.09.2020

M -20 E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 06.09.2020
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 2051449 Áno 06.09.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 06.09.2020
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 05.09.2020
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 04.09.2020
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Áno 01.09.2020

M 21- E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 7206549 Áno 06.09.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 06.09.2020
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno 06.09.2020
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 06.09.2020
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 8019943 Áno 06.09.2020
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 12.09.2020
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 05.09.2020
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 04.09.2020
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 15.09.2020
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 31.08.2020
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 31.08.2020
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8071299 Áno 25.08.2020

M 35- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 06.09.2020
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 06.09.2020
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 06.09.2020

M 40- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno 06.09.2020
Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 307340 Áno 16.09.2020
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno 02.09.2020
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 31.08.2020
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 435206 Áno 15.09.2020
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno 31.08.2020

M 45- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 06.09.2020
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 06.09.2020
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 05.09.2020

M 50- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 06.09.2020
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 8071310 Áno 06.09.2020
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 07.09.2020
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 05.09.2020
Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 640640 Áno 04.09.2020
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 04.09.2020

M 55- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dirk Hartmann (DEU) SV Mietraching 8114116 Áno 11.09.2020
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 06.09.2020
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno 06.09.2020
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 06.09.2020

M 60- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 06.09.2020
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno 06.09.2020
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 04.09.2020

M 65- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno 06.09.2020
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno 06.09.2020
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 05.09.2020

W -16 E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno 06.09.2020
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 06.09.2020
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 06.09.2020
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 05.09.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 05.09.2020
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 05.09.2020
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno 01.09.2020
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8518357 Áno 03.09.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 11.09.2020
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 31.08.2020

W -18 E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 06.09.2020
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 06.09.2020
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 06.09.2020
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno 05.09.2020
Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 8670509 Áno 05.09.2020

W -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 06.09.2020
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 06.09.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 06.09.2020

W 21- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno 06.09.2020
Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 8017116 Áno 06.09.2020
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 8019944 Áno 06.09.2020
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 12.09.2020
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 06.09.2020
Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno 05.09.2020

W 35- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno 06.09.2020
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 06.09.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 05.09.2020

W 40- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 05.09.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 06.09.2020
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno 03.09.2020
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno 31.08.2020

W 55- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno 06.09.2020
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 05.09.2020
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 06.09.2020

W 60- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 06.09.2020
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 8071301 Áno 06.09.2020
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno 05.09.2020

K3 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2420043 Áno 06.09.2020
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 14.09.2020
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 2051309 Áno 06.09.2020
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin Áno 11.09.2020
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno 04.09.2020
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 06.09.2020
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 05.09.2020
Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 17.09.2020

N (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 2051310 Áno 07.09.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 06.09.2020
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 06.09.2020
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 06.09.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 06.09.2020
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 06.09.2020