Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček

Etapa: Slovenský rebríček - E2 (20.09.2020)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 25:27 900
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 27:08 + 1:41 840
3 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 80:21 + 54:54 0
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 22:48 900
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 27:42 + 4:54 707
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 36:43 + 13:55 351
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 44:13 + 21:25 55
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 59:18 + 36:30 0
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 64:07 + 41:19 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:37 900
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 26:17 + 1:40 839
3 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 26:21 + 1:44 837
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 27:33 + 2:56 793
5 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 27:37 + 3:00 790
6 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 36:52 + 12:15 452
7 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 40:10 + 15:33 331
8 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 46:53 + 22:16 86

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 27:58 900
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 28:15 + 0:17 891
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 29:58 + 2:00 836
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 31:03 + 3:05 801
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:41 + 4:43 748
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 34:08 + 6:10 702
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 35:02 + 7:04 673
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 46:05 + 18:07 317

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 29:39 900
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 29:50 + 0:11 894
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 35:52 + 6:13 711
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 52:02 + 22:23 221
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 32:28 1100
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 33:24 + 0:56 1068
3 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 34:03 + 1:35 1046
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 34:19 + 1:51 1037
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 34:36 + 2:08 1028
6 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 35:39 + 3:11 992
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 36:30 + 4:02 963
8 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 36:56 + 4:28 949
9 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 37:01 + 4:33 946
10 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 37:08 + 4:40 942
11 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 38:09 + 5:41 907
12 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:16 + 5:48 903
13 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 52:27 + 19:59 423

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 36:53 800
2 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:14 + 2:21 749
3 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 45:21 + 8:28 616
4 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 51:11 + 14:18 490
5 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 61:16 + 24:23 271

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 50:53 600

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 37:45 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 40:00 + 2:15 846
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 41:37 + 3:52 808
4 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 43:50 + 6:05 755
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 45:43 + 7:58 710

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 35:36 900
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 38:27 + 2:51 828
3 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 42:40 + 7:04 721
4 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 52:24 + 16:48 475
5 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 54:51 + 19:15 413
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 59:17 + 23:41 301
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava DISK 0
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 34:16 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 36:44 + 2:28 835
3 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 37:48 + 3:32 807
4 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 44:16 + 10:00 637
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 44:21 + 10:05 635
6 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 51:33 + 17:17 446

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 26:09 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 28:40 + 2:31 813
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:33 + 3:24 783
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 34:56 + 8:47 598
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 35:35 + 9:26 575
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:48 + 11:39 499
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 39:05 + 12:56 455
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 40:32 + 14:23 405
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 42:33 + 16:24 336

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:35 900
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 25:52 + 1:17 853
3 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 28:40 + 4:05 751
4 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 30:24 + 5:49 687
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 31:13 + 6:38 657
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:06 + 13:31 405
7 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 47:41 + 23:06 54

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 23:35 900
2 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 27:29 + 3:54 751
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 29:35 + 6:00 671
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 34:42 + 11:07 476
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 35:10 + 11:35 458

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 24:52 900
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 26:11 + 1:19 852
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 30:01 + 5:09 714
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 34:16 + 9:24 560
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 37:08 + 12:16 456
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 38:40 + 13:48 401

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 97:16 900

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 16:13 900
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 17:17 + 1:04 841
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:58 + 3:45 692
4 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 28:36 + 12:23 213
5 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:48 + 14:35 91
6 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 34:34 + 18:21 0
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 36:23 + 20:10 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 16:32 900
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 19:03 + 2:31 763
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 20:10 + 3:38 702
4 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 22:36 + 6:04 570
5 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 25:15 + 8:43 426
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 25:34 + 9:02 408

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 25:54 900
2 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 27:48 + 1:54 834
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 27:57 + 2:03 829
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:35 + 3:41 772
5 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 29:38 + 3:44 770
6 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 30:53 + 4:59 727
7 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 42:08 + 16:14 336
8 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 48:26 + 22:32 117

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 29:11 900
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 35:07 + 5:56 717
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 36:55 + 7:44 662
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 39:20 + 10:09 587
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 40:10 + 10:59 561
6 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 41:34 + 12:23 518
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 20:07 280

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 44:09 900
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 48:56 + 4:47 802
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 66:07 + 21:58 452

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 34:25 1100
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:42 + 3:17 995
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 38:12 + 3:47 979
4 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 39:37 + 5:12 934
5 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 42:02 + 7:37 857
6 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 42:33 + 8:08 840
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 42:34 + 8:09 840
8 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 42:49 + 8:24 832
9 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 43:27 + 9:02 811
10 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 47:17 + 12:52 689
11 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 53:33 + 19:08 488

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 57:44 800
2 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 59:27 + 1:43 776
3 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 62:38 + 4:54 732
4 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 92:03 + 34:19 324

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:33 900
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 74:05 + 22:32 507

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 51:14 900
2 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 56:42 + 5:28 804
3 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 59:39 + 8:25 752
4 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 121:39 + 70:25 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 39:31 900
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 49:26 + 9:55 674
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 55:38 + 16:07 533
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 59:22 + 19:51 448
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 70:15 + 30:44 200
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 30:20 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:16 + 3:56 783
3 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 88:01 + 57:41 0
4 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 107:40 + 77:20 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 28:18 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 31:37 + 3:19 795
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 32:01 + 3:43 782
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 32:16 + 3:58 774
5 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 32:52 + 4:34 755
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 37:14 + 8:56 616
7 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 59:11 + 30:53 0
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 60:26 + 32:08 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 31:25 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 34:17 + 2:52 818
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 40:00 + 8:35 654
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 41:44 + 10:19 604

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 34:10 900

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 27:48 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 29:09 + 1:21 856
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 34:09 + 6:21 694