Rankingové výsledky

Preteky: CESOM INOV8 Cup

Etapa: CESOM INOV8 Cup - E1 (04.09.2021)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    W -20 A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 19:07 900
2 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 20:19 + 1:12 844
3 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 20:27 + 1:20 837
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 20:51 + 1:44 818
5 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 21:45 + 2:38 776
6 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 22:03 + 2:56 762
7 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:01 + 5:54 622
8 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 32:02 + 12:55 292
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 26:48 900
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 27:14 + 0:26 885
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 27:47 + 0:59 867
4 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 28:36 + 1:48 840
5 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 34:32 + 7:44 640
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 36:44 + 9:56 566
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 39:24 + 12:36 477
8 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 41:02 + 14:14 422
9 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:53 + 16:05 360
10 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 45:31 + 18:43 271
11 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 47:40 + 20:52 199
12 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 52:08 + 25:20 49
13 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 52:16 + 25:28 45
14 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 59:59 + 33:11 0
15 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 83:00 + 56:12 0
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg DISK 0
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 27:42 900
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 31:53 + 4:11 764
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 34:28 + 6:46 680
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 36:16 + 8:34 622
5 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 38:46 + 11:04 540
6 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 48:50 + 21:08 213
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 73:18 + 45:36 0
8 Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 85:03 + 57:21 0
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava DISK 0
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 38:28 900
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 40:45 + 2:17 847
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 44:35 + 6:07 757
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 44:54 + 6:26 749
5 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 46:33 + 8:05 711
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 47:03 + 8:35 699
7 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 47:53 + 9:25 680
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 48:42 + 10:14 661
9 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 57:23 + 18:55 457
10 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 72:29 + 34:01 104
11 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 78:52 + 40:24 0
12 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 89:04 + 50:36 0
13 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 100:57 + 62:29 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 52:56 900
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 54:53 + 1:57 867
3 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 63:58 + 11:02 712
4 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 64:40 + 11:44 701
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 73:35 + 20:39 549

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 45:18 1100
2 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 47:40 + 2:22 1043
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 50:14 + 4:56 980
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 53:06 + 7:48 911
5 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 56:00 + 10:42 840
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 64:13 + 18:55 641
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 64:41 + 19:23 629
8 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:53 + 24:35 503
9 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 72:35 + 27:17 437
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 97:04 + 51:46 0
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita DISK 0
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 40:08 800
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 41:33 + 1:25 772
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:54 + 5:46 685
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 50:46 + 10:38 588
5 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 52:46 + 12:38 548
6 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 53:10 + 13:02 540
7 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 53:44 + 13:36 529
8 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 56:26 + 16:18 475
9 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 59:28 + 19:20 415
10 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 61:40 + 21:32 371
11 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 116:49 + 76:41 0
12 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 123:07 + 82:59 0
13 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 150:31 + 110:23 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 46:24 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 48:22 + 1:58 862
3 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 50:06 + 3:42 828
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 50:40 + 4:16 817
5 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 51:49 + 5:25 795
6 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 52:37 + 6:13 779
7 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:45 + 17:21 563
8 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 71:06 + 24:42 421
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:04 + 28:40 344

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 46:05 900
2 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 48:08 + 2:03 860
3 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita 49:52 + 3:47 826
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:15 + 6:10 780
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 53:05 + 7:00 763
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 57:20 + 11:15 680
7 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 63:48 + 17:43 554
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 69:01 + 22:56 452
9 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 72:51 + 26:46 377
10 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 74:30 + 28:25 345
11 Radoslav Kováč SKS7701 Športový klub Sandberg 90:58 + 44:53 23
12 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 94:08 + 48:03 0
13 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 116:52 + 70:47 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 38:41 900
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 41:45 + 3:04 829
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 43:10 + 4:29 796
4 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:11 + 6:30 749
5 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 46:58 + 8:17 707
6 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 47:24 + 8:43 697
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 49:47 + 11:06 642
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:07 + 11:26 634
9 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 56:20 + 17:39 489
10 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 56:23 + 17:42 488
11 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 58:27 + 19:46 440
12 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 64:48 + 26:07 292
13 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 68:12 + 29:31 213
14 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 70:36 + 31:55 157
15 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 73:22 + 34:41 93
16 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 82:49 + 44:08 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 34:22 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 36:56 + 2:34 833
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:06 + 7:44 697
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 43:10 + 8:48 670
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:50 + 14:28 521
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 48:56 + 14:34 519
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 64:53 + 30:31 101
8 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 70:53 + 36:31 0
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 73:33 + 39:11 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 37:31 900
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 39:37 + 2:06 850
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 44:17 + 6:46 738
4 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:49 + 13:18 581
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 53:07 + 15:36 526
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:33 + 19:02 443
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 59:24 + 21:53 375
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 69:30 + 31:59 133
9 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 74:29 + 36:58 13
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:51 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:51 + 4:00 802
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 43:03 + 6:12 749
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 46:12 + 9:21 672
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 52:24 + 15:33 520
6 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 52:53 + 16:02 508
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 56:22 + 19:31 423
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 60:17 + 23:26 328
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 61:12 + 24:21 305

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 21:21 900
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 24:18 + 2:57 776
3 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 26:53 + 5:32 667
4 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 29:34 + 8:13 554
5 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 35:48 + 14:27 291
6 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 50:03 + 28:42 0
7 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:04 + 30:43 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:57 900
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 34:06 + 1:09 869
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 34:35 + 1:38 855
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 2:28 833
5 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 38:54 + 5:57 737
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 44:43 + 11:46 579
7 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 45:08 + 12:11 567
8 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 47:17 + 14:20 508
9 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 68:10 + 35:13 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 23:49 900
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 25:40 + 1:51 830
3 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 26:11 + 2:22 811
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 26:18 + 2:29 806
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:00 + 6:11 666
6 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 32:37 + 8:48 567
7 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 32:43 + 8:54 564
8 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 38:00 + 14:11 364
9 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 49:21 + 25:32 0
10 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 59:44 + 35:55 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 34:42 900
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 34:56 + 0:14 894
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 36:41 + 1:59 849
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 40:30 + 5:48 750
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 43:25 + 8:43 674
6 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 47:01 + 12:19 581
7 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 51:10 + 16:28 473
8 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 53:15 + 18:33 419
9 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 59:10 + 24:28 265
10 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 62:02 + 27:20 191
11 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 63:35 + 28:53 151

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 44:10 1100
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 51:26 + 7:16 919
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 55:54 + 11:44 808
4 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 58:45 + 14:35 737
5 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 59:24 + 15:14 721
6 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 68:50 + 24:40 486
7 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 93:50 + 49:40 0
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 43:24 800
2 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 52:39 + 9:15 629
3 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 55:21 + 11:57 580
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 57:10 + 13:46 546
5 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 57:17 + 13:53 544
6 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 58:45 + 15:21 517
7 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 59:13 + 15:49 508
8 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 71:34 + 28:10 281
9 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 74:26 + 31:02 228
10 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 96:46 + 53:22 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 51:03 900
2 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 53:11 + 2:08 862
3 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 53:37 + 2:34 855
4 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 55:06 + 4:03 829
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 60:34 + 9:31 732
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:15 + 14:12 650

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 34:33 900
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 46:58 + 12:25 577
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 14:45 516
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 51:18 + 16:45 464
5 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 59:09 + 24:36 259
6 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 62:34 + 28:01 170
7 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 63:25 + 28:52 148
8 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 77:36 + 43:03 0
9 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 87:56 + 53:23 0
10 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 126:47 + 92:14 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 48:26 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:44 + 4:18 820
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 53:09 + 4:43 812
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 53:21 + 4:55 809
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 55:27 + 7:01 770
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 57:57 + 9:31 723
7 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 59:13 + 10:47 700
8 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:09 + 15:43 608
9 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 68:46 + 20:20 522
10 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 73:38 + 25:12 432
11 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 80:20 + 31:54 307
12 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 105:48 + 57:22 0
13 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 111:59 + 63:33 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 37:38 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 39:03 + 1:25 866
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 41:00 + 3:22 819
4 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:06 + 5:28 769
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 48:25 + 10:47 642
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 48:34 + 10:56 639
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 61:23 + 23:45 332
8 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 62:36 + 24:58 303

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 33:43 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 35:41 + 1:58 848
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 47:24 + 13:41 535
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 47:54 + 14:11 521
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 54:48 + 21:05 337
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 55:07 + 21:24 329
7 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 70:55 + 37:12 0
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice DNF 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 39:56 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 42:14 + 2:18 848
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 44:38 + 4:42 794
4 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 48:01 + 8:05 718
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 59:54 + 19:58 450
6 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 60:24 + 20:28 439
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 62:14 + 22:18 397
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 67:47 + 27:51 272
9 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 72:07 + 32:11 175

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 35:07 900
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 52:42 + 17:35 449
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 58:38 + 23:31 297
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 77:35 + 42:28 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 47:09 900
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 51:17 + 4:08 821
3 Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:52 + 12:43 657
4 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 96:06 + 48:57 0
5 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 108:12 + 61:03 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 56:20 900
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 56:54 + 0:34 891
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 60:43 + 4:23 830

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 34:34 900
2 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 40:26 + 5:52 747
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 41:54 + 7:20 709
4 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 48:20 + 13:46 542
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 50:34 + 16:00 483
6 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 52:34 + 18:00 431
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice DISK 0

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 53:00 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 58:59 + 5:59 798
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 73:54 + 20:54 545