Rankingové výsledky

Preteky: CESOM INOV8 Cup

Etapa: CESOM INOV8 Cup - E2 (05.09.2021)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    W -20 A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 28:32 900
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 34:19 + 5:47 718
3 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 34:22 + 5:50 716
4 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 35:21 + 6:49 685
5 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 35:52 + 7:20 669
6 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 38:32 + 10:00 585
7 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 40:12 + 11:40 532
8 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 40:52 + 12:20 511
9 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:15 + 24:43 120
10 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 69:39 + 41:07 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 42:16 900
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 46:38 + 4:22 807
3 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 47:26 + 5:10 790
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 49:48 + 7:32 740
5 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 50:18 + 8:02 729
6 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 53:33 + 11:17 660
7 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 54:27 + 12:11 641
8 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 55:37 + 13:21 616
9 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 65:20 + 23:04 409
10 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 67:20 + 25:04 366
11 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:18 + 26:02 346
12 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:18 + 37:02 111
13 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 82:23 + 40:07 46
14 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 87:02 + 44:46 0
15 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 113:16 + 71:00 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 53:02 900
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 60:03 + 7:01 781
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 60:14 + 7:12 778
4 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 75:50 + 22:48 513
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 85:31 + 32:29 349
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 94:04 + 41:02 204
7 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 95:02 + 42:00 187
8 Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 111:39 + 58:37 0
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 69:30 900
2 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 76:20 + 6:50 812
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 77:04 + 7:34 802
4 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 81:06 + 11:36 750
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 82:03 + 12:33 737
6 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 82:23 + 12:53 733
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 84:40 + 15:10 704
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 89:51 + 20:21 636
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 111:42 + 42:12 354
10 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 115:33 + 46:03 304

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 97:32 900
2 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 102:45 + 5:13 852
3 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 110:14 + 12:42 783
4 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 124:43 + 27:11 649
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 154:56 + 57:24 370

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 97:46 1100
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 99:39 + 1:53 1079
3 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 101:19 + 3:33 1060
4 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 103:32 + 5:46 1035
5 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 107:25 + 9:39 991
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 123:17 + 25:31 813
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 155:10 + 57:24 454
8 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 156:40 + 58:54 437
9 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 162:38 + 64:52 370

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 76:45 800
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 78:15 + 1:30 784
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 86:30 + 9:45 698
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 90:34 + 13:49 656
5 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 92:25 + 15:40 637
6 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 94:12 + 17:27 618
7 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 103:15 + 26:30 524
8 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 110:54 + 34:09 444
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 71:58 900
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 76:52 + 4:54 839
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 80:02 + 8:04 799
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 81:02 + 9:04 787
5 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 82:45 + 10:47 765
6 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 86:17 + 14:19 721
7 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 100:39 + 28:41 541
8 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 112:13 + 40:15 397
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 139:50 + 67:52 51

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 57:21 900
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 64:25 + 7:04 789
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 68:38 + 11:17 723
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 68:57 + 11:36 718
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 73:04 + 15:43 653
6 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 80:43 + 23:22 533
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 86:00 + 28:39 450
8 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 88:49 + 31:28 406
9 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 90:46 + 33:25 376
10 Radoslav Kováč SKS7701 Športový klub Sandberg 97:09 + 39:48 275
11 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 101:29 + 44:08 207
12 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 114:41 + 57:20 0
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNF 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 54:51 900
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 56:04 + 1:13 880
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 60:53 + 6:02 801
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 62:30 + 7:39 774
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 67:08 + 12:17 698
6 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:47 + 12:56 688
7 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:39 + 13:48 674
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 70:44 + 15:53 639
9 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 89:31 + 34:40 331
10 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 90:09 + 35:18 321
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 95:28 + 40:37 234
12 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 114:05 + 59:14 0
13 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 116:53 + 62:02 0
14 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 143:45 + 88:54 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 47:54 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 49:04 + 1:10 878
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:24 + 5:30 797
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 60:32 + 12:38 663
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 65:12 + 17:18 575
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:00 + 22:06 485
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 88:36 + 40:42 135
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 89:48 + 41:54 113

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 57:59 900
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 58:17 + 0:18 895
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 59:13 + 1:14 881
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 59:42 + 1:43 873
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 71:34 + 13:35 689
6 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 72:15 + 14:16 679
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 77:49 + 19:50 592
8 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 80:54 + 22:55 544
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 81:35 + 23:36 534
10 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 83:04 + 25:05 511
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 107:33 + 49:34 131

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 49:30 900
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 54:14 + 4:44 814
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:11 + 7:41 760
4 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:15 + 15:45 614
5 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 67:59 + 18:29 564
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 71:51 + 22:21 494
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 73:51 + 24:21 457
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 76:38 + 27:08 407
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 88:29 + 38:59 191
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 31:16 900
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 31:56 + 0:40 881
3 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:46 + 9:30 627
4 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 46:11 + 14:55 471
5 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:46 + 19:30 339
6 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 53:34 + 22:18 258
7 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 57:44 + 26:28 138

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:38 900
2 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 40:35 + 1:57 855
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 48:14 + 9:36 676
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 48:14 + 9:36 676
5 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 50:08 + 11:30 632
6 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 56:39 + 18:01 480
7 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 58:52 + 20:14 429
8 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 77:51 + 39:13 0
9 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 90:36 + 51:58 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 44:47 900
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 45:33 + 0:46 885
3 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 46:25 + 1:38 867
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:49 + 3:02 839
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 49:11 + 4:24 812
6 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 54:39 + 9:52 702
7 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 55:27 + 10:40 686
8 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 63:34 + 18:47 523
9 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 67:14 + 22:27 449
10 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 88:34 + 43:47 20

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 60:27 900
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 63:51 + 3:24 849
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 66:16 + 5:49 813
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 67:01 + 6:34 802
5 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 74:07 + 13:40 697
6 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 74:49 + 14:22 686
7 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 79:42 + 19:15 613
8 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 82:35 + 22:08 570
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 89:17 + 28:50 471
10 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 95:01 + 34:34 385
11 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 99:10 + 38:43 324

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 76:28 1100
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 84:00 + 7:32 992
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 91:45 + 15:17 880
4 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 94:46 + 18:18 837
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 98:30 + 22:02 783
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 104:13 + 27:45 701
7 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 107:58 + 31:30 647

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 69:05 800
2 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 73:33 + 4:28 748
3 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 73:42 + 4:37 747
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 82:00 + 12:55 650
5 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 89:02 + 19:57 569
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 90:02 + 20:57 557
7 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 95:10 + 26:05 498
8 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 120:52 + 51:47 200
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris DISK 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 70:42 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 72:21 + 1:39 879
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 78:41 + 7:59 798
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 81:11 + 10:29 767
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 91:59 + 21:17 629
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:14 + 21:32 626

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 51:24 900
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 71:57 + 20:33 540
3 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 75:22 + 23:58 480
4 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 80:02 + 28:38 399
5 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 80:14 + 28:50 395
6 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 86:52 + 35:28 279
7 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 92:10 + 40:46 186
8 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 103:03 + 51:39 0
9 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 121:44 + 70:20 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:31 900
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 59:51 + 0:20 895
3 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 65:28 + 5:57 810
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 65:41 + 6:10 807
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 65:46 + 6:15 805
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 69:22 + 9:51 751
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 71:37 + 12:06 717
8 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:41 + 17:10 640
9 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 82:01 + 22:30 560
10 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 126:44 + 67:13 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 54:33 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:33 + 7:00 785
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 64:22 + 9:49 738
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 67:17 + 12:44 690
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 74:33 + 20:00 570
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 78:38 + 24:05 503
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 80:55 + 26:22 465
8 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 92:42 + 38:09 271

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 45:22 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 51:09 + 5:47 785
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 51:42 + 6:20 774
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 53:48 + 8:26 733
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 76:57 + 31:35 273
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 76:59 + 31:37 273
7 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 84:05 + 38:43 132
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 92:47 + 47:25 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 54:44 900
2 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 58:45 + 4:01 834
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 69:22 + 14:38 659
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 72:44 + 18:00 604
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 75:52 + 21:08 552
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 81:34 + 26:50 459
7 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 83:59 + 29:15 419
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 92:10 + 37:26 284
9 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 121:43 + 66:59 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 40:12 900
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 51:42 + 11:30 643
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 54:35 + 14:23 578
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 70:28 + 30:16 222

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:57 900
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 60:45 + 14:48 610
3 Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:12 + 19:15 523
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 99:45 + 53:48 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 53:16 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 54:10 + 0:54 885
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 72:57 + 19:41 567

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 58:00 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 63:44 + 5:44 811
3 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 68:39 + 10:39 735
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 84:45 + 26:45 485
5 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 91:37 + 33:37 378
6 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 101:19 + 43:19 228
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 49:34 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 52:14 + 2:40 852
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 77:33 + 27:59 392