Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR na dlhú trať

Etapa: Majstrovstvá SR na dlhú trať - E1 (09.10.2021)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 65- E   
M -12      W -12      W 35-      W 55-     

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 49:44 1100
2 silver Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 50:10 + 0:26 1090
3 bronze Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 53:25 + 3:41 1019
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 60:24 + 10:40 864
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:21 + 23:37 578
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 116:55 + 67:11 0
7 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 152:11 + 102:27 0
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 52:31 1100
2 silver Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 53:29 + 0:58 1080
3 bronze Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 57:04 + 4:33 1005
4 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 59:33 + 7:02 953

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 69:50 1100
2 silver Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 73:47 + 3:57 1038
3 bronze Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 73:48 + 3:58 1038
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 78:25 + 8:35 965
5 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 79:37 + 9:47 946
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 81:31 + 11:41 916
7 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 93:39 + 23:49 725

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 94:40 1100

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 105:41 1200
2 silver Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 106:30 + 0:49 1191
3 bronze Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 114:20 + 8:39 1102
4 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 128:19 + 22:38 943
5 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 128:31 + 22:50 941
6 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 130:13 + 24:32 921
7 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 130:31 + 24:50 918
8 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 152:39 + 46:58 667
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 182:47 + 77:06 325
10 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 213:37 + 107:56 0
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DNF 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 86:42 1100
2 silver Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 91:21 + 4:39 1041
3 bronze Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 95:54 + 9:12 983
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 101:27 + 14:45 913
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 124:52 + 38:10 616
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:40 1100
2 silver Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 116:52 + 24:12 813
3 bronze Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 124:24 + 31:44 723

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 86:43 1100
2 silver Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 97:09 + 10:26 968
3 bronze Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 101:23 + 14:40 914
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 102:23 + 15:40 901
5 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 151:11 + 64:28 282

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 59:04 1100
2 silver Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 66:17 + 7:13 966
3 bronze Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:35 + 16:31 792
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 85:41 + 26:37 604
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 94:30 + 35:26 440
6 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 100:41 + 41:37 325

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 64:06 1100
2 silver György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 73:53 + 9:47 932
3 bronze Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 118:58 + 54:52 158

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 71:50 1100
2 silver Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:10 + 1:20 1080
3 bronze Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:17 + 3:27 1047
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 83:39 + 11:49 919
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 92:09 + 20:19 789
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 95:18 + 23:28 741

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 66:47 1100
2 silver Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 78:46 + 11:59 903
3 bronze Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 119:51 + 53:04 226

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF 0

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 52:32 1100
2 silver Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:52 + 39:20 276
3 bronze Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 134:57 + 82:25 0
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Soňa Tužinská HBB0851 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 52:54 1100
2 silver Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 53:46 + 0:52 1082
3 bronze Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 57:17 + 4:23 1009
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:14 + 7:20 948
5 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 61:03 + 8:09 931
6 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 62:51 + 9:57 893
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 119:23 + 66:29 0
8 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 119:53 + 66:59 0

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 69:38 1100
2 silver Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 75:46 + 6:08 1003
3 bronze Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 77:13 + 7:35 980
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 79:37 + 9:59 942
5 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 90:00 + 20:22 778

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 76:24 1100

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 78:42 1200
2 silver Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 83:45 + 5:03 1123
3 bronze Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 92:02 + 13:20 997
4 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 98:31 + 19:49 898
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 116:54 + 38:12 618
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 184:14 + 105:32 0

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 55:27 1100
2 silver Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 75:17 + 19:50 707
3 bronze Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 97:27 + 42:00 267

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 52:19 1100
2 silver Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:09 + 20:50 662
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNF 0

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 61:04 1100
2 silver Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 66:00 + 4:56 1011
3 bronze Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 69:07 + 8:03 955

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 75:42 1100

Toto sú virtuálne kategórie, ktoré sú počítané automaticky pre všetky neotvorené rankingové kategórie v jednotlivých pretekoch. Pre viac infomácií pozri oficiálne dokumenty SZOŠ (vykonávacie predpisy, súťažný poriadok, pravidlá).

M -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 152:11 800

W -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 52:32 800
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:52 + 39:20 201
3 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 134:57 + 82:25 0
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 35- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 78:42 1200
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 98:31 + 19:49 898

W 55- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 61:04 1100