Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB na dlhých tratiach

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB na dlhých tratiach (23.09.2023)

Kategórie

M 12 A     M 14 E     M 16 E     M 18 E     M 20 E     M 21 E     M 35 E     M 40 E     M 45 E     M 50 E     M 55 E     M 60 E     M 65 E     M 70 E     W 12 A     W 14 E     W 16 E     W 18 E     W 20 E     W 21 E     W 35 E     W 40 E     W 45 E     W 50 E     W 55 E     W 60 E     W 65 E     W 70 E    

M 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 22:38 1100
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:54 + 1:16 1038
3 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 43:49 + 21:11 70
4 Rafael Goffa ZMT1203 Klub OB Martin 44:38 + 22:00 31
5 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 58:50 + 36:12 0
Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok MP 0

M 14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 33:15 1200
2 silver Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 37:38 + 4:23 1042
3 bronze Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 39:29 + 6:14 975
4 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 51:06 + 17:51 556
5 Tobiáš Goffa ZMT0904 Klub OB Martin 52:20 + 19:05 511
6 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 54:39 + 21:24 428
7 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 56:04 + 22:49 377
8 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 69:01 + 35:46 0
9 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 70:32 + 37:17 0
10 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 78:03 + 44:48 0
Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin MP 0
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava MP 0

M 16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 49:52 1200
2 silver Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 62:43 + 12:51 891
3 bronze Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 63:08 + 13:16 881
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 65:43 + 15:51 819
5 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 85:27 + 35:35 344
6 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 134:45 + 84:53 0
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok MP 0

M 18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 55:03 1200
2 silver Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 79:49 + 24:46 660
3 bronze Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 88:51 + 33:48 463
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok MP 0

M 20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 82:47 1200
2 silver Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 117:33 + 34:46 696
3 bronze Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 137:55 + 55:08 401

M 21 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 96:33 1200
2 silver Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 99:42 + 3:09 1161
3 bronze Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 101:11 + 4:38 1142
4 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 105:42 + 9:09 1086
5 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 105:53 + 9:20 1084
6 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 114:36 + 18:03 976
7 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 119:29 + 22:56 915
8 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 125:56 + 29:23 835
9 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 126:10 + 29:37 832
10 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 136:19 + 39:46 706
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice MP 0
Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava MP 0

M 35 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 77:55 1200
2 silver Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 100:55 + 23:00 846
3 bronze Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 104:15 + 26:20 794
4 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 106:59 + 29:04 752
5 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 109:43 + 31:48 710
6 Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 109:46 + 31:51 709
7 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 110:52 + 32:57 693
8 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 170:17 + 92:22 0

M 40 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 77:50 1200
2 silver Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 77:54 + 0:04 1199
3 bronze Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 84:21 + 6:31 1100
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 84:39 + 6:49 1095
5 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 96:36 + 18:46 911
6 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 105:55 + 28:05 767
7 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 122:43 + 44:53 508
8 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 134:12 + 56:22 331
9 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 134:32 + 56:42 326
10 Robert Lukoťka SKS8201 Športový klub Sandberg 161:02 + 83:12 0

M 45 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 71:13 1200
2 silver Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 71:59 + 0:46 1187
3 bronze Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 79:18 + 8:05 1064
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 87:31 + 16:18 925
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 88:47 + 17:34 904
6 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 89:37 + 18:24 890
7 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 95:31 + 24:18 791
8 Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 109:47 + 38:34 550
9 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 111:39 + 40:26 519
10 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 117:32 + 46:19 420
11 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 120:06 + 48:53 376
12 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 122:28 + 51:15 336

M 50 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 60:25 1200
2 silver Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 60:47 + 0:22 1193
3 bronze Ivan Kundrata HBB6601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:02 + 3:37 1128
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 73:06 + 12:41 948
5 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 81:05 + 20:40 790
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 112:49 + 52:24 159

M 55 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 61:43 1200
2 silver Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 66:20 + 4:37 1110
3 bronze Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 69:25 + 7:42 1050
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 73:42 + 11:59 967
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 73:44 + 12:01 966
6 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 106:01 + 44:18 339
7 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 122:11 + 60:28 24

M 60 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 46:41 1200
2 silver Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 55:08 + 8:27 983
3 bronze Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:31 + 8:50 973
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 58:09 + 11:28 905
5 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:13 + 11:32 904
6 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 58:24 + 11:43 899
7 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 67:01 + 20:20 677
8 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 74:55 + 28:14 474

M 65 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 58:07 1200
2 silver Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 59:43 + 1:36 1167
3 bronze Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 62:10 + 4:03 1116
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 63:54 + 5:47 1081
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 67:57 + 9:50 997
6 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 68:42 + 10:35 981
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 79:13 + 21:06 764

M 70 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 56:53 1200
2 silver Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 61:33 + 4:40 1102
3 bronze Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 61:54 + 5:01 1094
4 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 69:27 + 12:34 935
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 77:54 + 21:01 757

W 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 19:30 1100
2 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 22:03 + 2:33 956
3 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 27:03 + 7:33 674
4 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:20 + 16:50 150

W 14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 44:17 1200
2 silver Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 46:21 + 2:04 1144
3 bronze Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 46:49 + 2:32 1131
4 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 47:01 + 2:44 1126
5 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 52:21 + 8:04 981
6 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 54:26 + 10:09 925
7 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 57:33 + 13:16 840
8 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 63:20 + 19:03 684
9 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 90:33 + 46:16 0

W 16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 50:22 1200
2 silver Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 59:38 + 9:16 979
3 bronze Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 61:48 + 11:26 928
4 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 64:42 + 14:20 859

W 18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 63:02 1200
2 silver Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 66:09 + 3:07 1141
3 bronze Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 69:01 + 5:59 1086
4 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 91:07 + 28:05 665

W 20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 85:41 1200
2 silver Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 88:33 + 2:52 1160
3 bronze Lenka Porubská VZA0452 Slávia Žilinská univerzita 91:33 + 5:52 1118

W 21 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 85:54 1200
2 silver Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 87:09 + 1:15 1183
3 bronze Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 103:31 + 17:37 954
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok MP 0

W 35 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 54:42 1200
2 silver Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 67:08 + 12:26 927
3 bronze Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 82:11 + 27:29 597
4 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 91:01 + 36:19 403
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:13 + 36:31 399

W 40 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 55:33 1200
2 silver Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 79:29 + 23:56 683
3 bronze Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 81:38 + 26:05 637
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 82:54 + 27:21 609
5 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 85:20 + 29:47 557

W 45 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 60:33 1200
2 silver Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 60:44 + 0:11 1196
3 bronze Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 61:57 + 1:24 1172
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 65:29 + 4:56 1102
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 77:13 + 16:40 870
6 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 79:10 + 18:37 831
7 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 81:35 + 21:02 783

W 50 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 54:59 1200
2 silver Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 56:24 + 1:25 1169
3 bronze Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 64:07 + 9:08 1001
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 66:04 + 11:05 958
5 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 96:16 + 41:17 299

W 55 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:01 1200
2 silver Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 52:06 + 6:05 1041
3 bronze Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 58:09 + 12:08 884
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 79:14 + 33:13 334

W 60 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 40:56 1200
2 silver Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 44:53 + 3:57 1084
3 bronze Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 50:58 + 10:02 906
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 53:39 + 12:43 827

W 65 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 43:13 1200
2 silver Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 57:50 + 14:37 794
3 bronze Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 80:28 + 37:15 166

W 70 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 41:08 1200
2 silver Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 42:49 + 1:41 1151
3 bronze Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 53:26 + 12:18 841
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 72:41 + 31:33 280
5 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 107:48 + 66:40 0