Výsledky

Preteky: MSR v OB v knock-out šprinte

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: MSR v OB v knock-out šprinte - RANKING (30.04.2023)

01C     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Kategórie

M 12 A     M 14 E     M 16 E     M 18 E     M 20 E     M 21 E     M 35 E     M 40 E     M 45 E     M 50 E     M 55 E     M 60 E     M 65 E     M 70 E     W 12 A     W 14 E     W 16 E     W 18 E     W 20 E     W 21 E     W 35 E     W 40 E     W 45 E     W 50 E     W 55 E     W 60 E     W 65 E     W 70 E    

M 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Sebastián Furucz FBA1104 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 10:40
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 11:10 + 0:30
3 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:14 + 2:34
4 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 14:02 + 3:22
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8:42
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8:48 + 0:06
3 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 9:04 + 0:22
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 9:09 + 0:27
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 10:16 + 1:34
6 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 10:25 + 1:43
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 11:02 + 2:20
8 Martin Zřídkaveselý 11:15 + 2:33
9 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 11:24 + 2:42
10 Adam Svoboda 12:44 + 4:02
11 Jakub Svoboda 13:04 + 4:22
12 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 13:56 + 5:14
13 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 14:37 + 5:55
Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
M.S. Ladislav Svoboda 13:06

M 18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 13:28
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 14:27 + 0:59
3 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 14:51 + 1:23
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 15:13 + 1:45
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 15:47 + 2:19
6 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 17:16 + 3:48

M 20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 13:41
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 14:14 + 0:33
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 16:44 + 3:03
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 17:41 + 4:00
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg DNS
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice DNS

M 21 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Urbánek 13:01
2 Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava 13:10 + 0:09
3 Ondřej Brosch 13:37 + 0:36
4 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 13:54 + 0:53
5 Adam Zřídkaveselý 13:55 + 0:54
6 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 14:04 + 1:03
7 Jáchym Coufal 14:07 + 1:06
8 Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:25 + 1:24
9 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 14:53 + 1:52
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 14:55 + 1:54
11 Vojtěch Gryc TBB0102 ŠK Terezka Banská Bystrica 15:01 + 2:00
12 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 15:02 + 2:01
13 Nikolai Semenov 15:35 + 2:34
14 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:02 + 4:01
15 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 18:32 + 5:31
16 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:38 + 5:37
17 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 18:54 + 5:53
18 Libor Zřídkaveselý 19:51 + 6:50
19 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 24:18 + 11:17
20 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 26:29 + 13:28
21 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 27:56 + 14:55
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin DNS

M 35 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Šurgan VZA7903 Slávia Žilinská univerzita 14:59
2 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:04 + 0:05
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 15:40 + 0:41
4 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 15:55 + 0:56
5 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 18:29 + 3:30
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:13 + 11:14

M 40 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 11:03
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:58 + 0:55
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 12:03 + 1:00
4 Robert Lukoťka 01C82BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:06 + 1:03
5 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:32 + 1:29
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 13:29 + 2:26
7 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 13:44 + 2:41
8 Erik Uhrín 18:08 + 7:05
9 Ľudovít Pavela 20:19 + 9:16
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 45 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 10:49
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 11:11 + 0:22
3 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 11:21 + 0:32
4 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:27 + 0:38
5 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:32 + 0:43
6 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 13:30 + 2:41
7 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 15:33 + 4:44
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 18:07 + 7:18

M 50 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 13:10
2 Pavel Zelený 13:30 + 0:20
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 55 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 11:07
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 11:19 + 0:12
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 11:49 + 0:42
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 13:37 + 2:30
5 Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 14:14 + 3:07
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:31 + 7:24
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DNS
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 60 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 15:58
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 16:27 + 0:29
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:07 + 1:09
4 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 19:43 + 3:45
5 Petr Jelínek 27:11 + 11:13
6 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 29:17 + 13:19

M 65 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 17:22
2 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 18:03 + 0:41
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 21:47 + 4:25
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DNF

M 70 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 26:09
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin MP

W 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 17:27
2 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 21:20 + 3:53
3 Anna Pavelová KYS1151 Klub OB Kysak 23:00 + 5:33

W 14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 13:44
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 14:39 + 0:55
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 14:45 + 1:01
4 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 17:05 + 3:21
5 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 17:40 + 3:56
6 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 19:31 + 5:47
7 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:59 + 7:15

W 16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Strýčková 12:38
2 Anežka Fedrová 13:44 + 1:06
3 Aneta Jágrová 13:50 + 1:12
4 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 14:10 + 1:32
5 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 14:18 + 1:40
6 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:19 + 3:41
Sofie Stašková MP
Barbora Stratilová DNS

W 18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 10:41
2 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:15 + 0:34
3 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 12:00 + 1:19
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 12:25 + 1:44
5 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 13:52 + 3:11
6 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 15:08 + 4:27
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 16:21 + 5:40
8 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 22:02 + 11:21

W 20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 11:10
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 11:19 + 0:09
3 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 11:32 + 0:22
4 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 15:02 + 3:52

W 21 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 9:42
2 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 9:45 + 0:03
3 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 10:09 + 0:27
4 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 10:22 + 0:40
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 10:28 + 0:46
6 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 11:32 + 1:50
7 Olena Kapara 12:01 + 2:19
8 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 12:23 + 2:41
9 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 12:37 + 2:55
10 Martina Holan TKE9551 Klub OB ATU Košice 12:47 + 3:05
11 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 12:52 + 3:10
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava MP
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice DNS

W 35 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Labašová TKE8351 Klub OB ATU Košice 10:10
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 10:53 + 0:43
3 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 14:48 + 4:38
4 Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 16:02 + 5:52
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:36 + 7:26

W 40 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin 17:14
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 18:23 + 1:09
3 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:11 + 1:57
4 Kamila Tachovská 19:34 + 2:20
5 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 26:46 + 9:32

W 45 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:10
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 16:17 + 1:07
3 Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 16:54 + 1:44
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 16:54 + 1:44
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 17:11 + 2:01
6 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 18:12 + 3:02
7 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 22:47 + 7:37

W 50 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Slávka Olešová 13:13
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 14:17 + 1:04
3 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 15:39 + 2:26
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 16:35 + 3:22
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 16:58 + 3:45
6 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 25:17 + 12:04

W 55 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Izabela Štefko ZMT6554 Klub OB Martin 20:32
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:59 + 6:27

W 60 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 16:16
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 43:00 + 26:44

W 65 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 21:52
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 23:25 + 1:33
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 25:20 + 3:28

W 70 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 19:16