Prihlášky

Preteky: 1. kolo SRŠ - šprintové štafety (21.04.2024)

Počet prihlásených: 226

Kategórie

MWM 14 A (24)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno 10.04.2024
Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 2051408 Áno 10.04.2024
Emilián Frischer TKE1101 Klub OB ATU Košice 2051332 Áno 10.04.2024
Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 8514567 Áno 10.04.2024
Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 8140941 Áno 10.04.2024
Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 8511606 Áno 10.04.2024
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno 10.04.2024
Tomáš Nociar SPE1004 Klub OB Sokol Pezinok 8025018 Áno 11.04.2024
Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok 8200055 Áno 10.04.2024
Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 8110152 Áno 14.04.2024
Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 8110153 Áno 11.04.2024
Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 8110154 Áno 10.04.2024
Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 8511572 Áno 14.04.2024
Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 8110473 Áno 10.04.2024
Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 8110448 Áno 10.04.2024
Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 8110156 Áno 14.04.2024
Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 8110495 Áno 11.04.2024
Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 8110150 Áno 10.04.2024
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno 08.04.2024
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 08.04.2024
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 08.04.2024
Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 22.04.2024
Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava 1407843 Áno 08.04.2024
Alexandar Kuriš FBA1007 ŠK Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 08.04.2024

MWM 18 A (30)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 8019948 Áno 10.04.2024
Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 2032147 Áno 10.04.2024
Anastasiia Mudranynets TKE07AD Klub OB ATU Košice 2051341 Áno 10.04.2024
David Janotka Slávia Žilinská univerzita Áno 22.04.2024
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 10.04.2024
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 10.04.2024
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 10.04.2024
Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 8512640 Áno 22.04.2024
Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno 10.04.2024
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 8025020 Áno 10.04.2024
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 10.04.2024
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 10.04.2024
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 10.04.2024
Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 8110482 Áno 14.04.2024
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 8110045 Áno 11.04.2024
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 09.04.2024
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 09.04.2024
Václav Pernička HBB0602 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8170602 Áno 10.04.2024
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 09.04.2024
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 8522531 Áno 09.04.2024
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 8500675 Áno 09.04.2024
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 09.04.2024
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 09.04.2024
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2132981 Áno 09.04.2024
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 09.04.2024
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 8522945 Áno 09.04.2024
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 2132980 Áno 09.04.2024
Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 09.04.2024
Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 09.04.2024
Adriana Chromeková SKS0652 Športový klub Sandberg 2302113 Áno 09.04.2024

MWM 19 A (51)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Neskorá Dohláška Klub OB ATU Košice Áno 22.04.2024
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno 10.04.2024
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 10.04.2024
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno 15.04.2024
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno 10.04.2024
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 10.04.2024
Martina Holan TKE9551 Klub OB ATU Košice 8071306 Áno 14.04.2024
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8200015 Áno 10.04.2024
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 8019943 Áno 10.04.2024
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 10.04.2024
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 10.04.2024
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 10.04.2024
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 10.04.2024
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 10.04.2024
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 10.04.2024
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 10.04.2024
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 10.04.2024
Viktor Frischer TKE8102 Klub OB ATU Košice 2051381 Áno 10.04.2024
Vojtech Bálint Slávia Žilinská univerzita 8511585 Áno 10.04.2024
Martin Poklop Slávia Žilinská univerzita 1007536 Áno 10.04.2024
Anastasiia Tsipushtanova Slávia Žilinská univerzita 8195393 Áno 10.04.2024
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 10.04.2024
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 8071313 Áno 10.04.2024
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 8071294 Áno 10.04.2024
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 10.04.2024
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 10.04.2024
Barbora Matejková VZA0101 Slávia Žilinská univerzita 8191119 Áno 10.04.2024
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno 10.04.2024
Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 8656527 Áno 10.04.2024
Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 8655372 Áno 10.04.2024
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 10.04.2024
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 10.04.2024
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno 10.04.2024
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 10.04.2024
Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 8511584 Áno 10.04.2024
Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava 8662443 Áno 10.04.2024
Jakub Dekrét ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 09.04.2024
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 09.04.2024
Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8656745 Áno 09.04.2024
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 8099132 Áno 09.04.2024
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 09.04.2024
Bibiana Donarová SKS0653 Športový klub Sandberg 2128441 Áno 09.04.2024
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 08.04.2024
Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 8100925 Áno 08.04.2024
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 08.04.2024
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 08.04.2024
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 08.04.2024
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 08.04.2024
Martin Macháček VIA8201 Viatoris 8001843 Áno 08.04.2024
Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 8001844 Áno 08.04.2024
Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 8189981 Áno 08.04.2024

MWM 105 A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 10.04.2024
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 10.04.2024
Štefan Šurgan VZA7904 Slávia Žilinská univerzita 8680573 Áno 10.04.2024
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 8110200 Áno 10.04.2024
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 10.04.2024
Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 8101080 Áno 10.04.2024
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299901 Áno 09.04.2024
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8511593 Áno 09.04.2024
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004357 Áno 09.04.2024
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 08.04.2024
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 08.04.2024
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 8026616 Áno 08.04.2024

MWM 135 A (27)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno 10.04.2024
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 8017128 Áno 10.04.2024
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 8003074 Áno 10.04.2024
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 10.04.2024
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8510194 Áno 10.04.2024
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 8071310 Áno 10.04.2024
Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 10.04.2024
Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 8220303 Áno 10.04.2024
Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 2051942 Áno 10.04.2024
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 10.04.2024
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 10.04.2024
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 8228888 Áno 10.04.2024
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8516954 Áno 09.04.2024
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299906 Áno 09.04.2024
Ivan Kundrata HBB6601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8516454 Áno 09.04.2024
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno 09.04.2024
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno 09.04.2024
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 8500686 Áno 09.04.2024
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 09.04.2024
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 09.04.2024
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 8516952 Áno 09.04.2024
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 8522929 Áno 09.04.2024
Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 2132983 Áno 09.04.2024
Robert Lukoťka SKS8201 Športový klub Sandberg 8501696 Áno 09.04.2024
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 8038111 Áno 08.04.2024
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 9200733 Áno 08.04.2024
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno 08.04.2024

MWM 165 A (45)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 01869 Áno 10.04.2024
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8019942 Áno 10.04.2024
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8200027 Áno 10.04.2024
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8044609 Áno 10.04.2024
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8500048 Áno 10.04.2024
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 10.04.2024
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 10.04.2024
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 10.04.2024
Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 416586 Áno 10.04.2024
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 8003077 Áno 10.04.2024
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 10.04.2024
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 10.04.2024
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 10.04.2024
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 8015308 Áno 10.04.2024
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 8003073 Áno 10.04.2024
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 8003079 Áno 10.04.2024
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 8003072 Áno 10.04.2024
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno 10.04.2024
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 8019941 Áno 10.04.2024
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 8003075 Áno 10.04.2024
Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 10.04.2024
Doplní Sa Slávia Žilinská univerzita Áno 22.04.2024
Doplní Sa Slávia Žilinská univerzita Áno 22.04.2024
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno 10.04.2024
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 8482083 Áno 10.04.2024
Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 8071297 Áno 10.04.2024
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 10.04.2024
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 8110283 Áno 10.04.2024
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 10.04.2024
Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno 10.04.2024
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 10.04.2024
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8110497 Áno 10.04.2024
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8271256 Áno 10.04.2024
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 2057961 Áno 10.04.2024
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 10.04.2024
Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 406932 Áno 10.04.2024
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 2049986 Áno 09.04.2024
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno 09.04.2024
Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 2132982 Áno 09.04.2024
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 08.04.2024
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 8508069 Áno 08.04.2024
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 8000989 Áno 08.04.2024
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 08.04.2024
László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 8133298 Áno 08.04.2024
Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 8196409 Áno 08.04.2024

MW 10 A (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Bruno Salmik Slávia Žilinská univerzita Áno 10.04.2024
Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita Áno 10.04.2024
Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 8110158 Áno 11.04.2024
Matej Lučenič SPE1401 Klub OB Sokol Pezinok 8110157 Áno 11.04.2024
Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 8110159 Áno 11.04.2024
Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 8025022 Áno 14.04.2024
Tomáš Gibala SPE1402 Klub OB Sokol Pezinok 8025016 Áno 11.04.2024
Gregor Vanda SPE1403 Klub OB Sokol Pezinok 8025005 Áno 10.04.2024
Eva Potančoková SPE1453 Klub OB Sokol Pezinok 8025008 Áno 14.04.2024
Adela Repová SPE1653 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 14.04.2024
Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 2302642 Áno 09.04.2024
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno 09.04.2024
Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 45321 Áno 08.04.2024
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 418914 Áno 08.04.2024

Open A (23)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Antonín Švejda 17H68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 11.04.2024
Soňa Pozdechová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 11.04.2024
Malvína Vaššová 01C84BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 10.04.2024
Martina Knutelská Slávia Žilinská univerzita Áno 10.04.2024
Doplní Sa ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 11.04.2024
Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 8012876 Áno 10.04.2024
Arina Tvertinova SPE1389 Klub OB Sokol Pezinok 8025009 Áno 11.04.2024
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 10.04.2024
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno 10.04.2024
Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Áno 11.04.2024
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 8110009 Áno 11.04.2024
Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 8110151 Áno 10.04.2024
Tomáš Brezovský SPE8503 Klub OB Sokol Pezinok 8110155 Áno 10.04.2024
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 8400039 Áno 10.04.2024
Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 8307368 Áno 10.04.2024
Matiáš Buzák ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno 09.04.2024
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 10.04.2024
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004358 Áno 09.04.2024
Lucia Koristeková HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550550 Áno 10.04.2024
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 445612 Áno 09.04.2024
Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 2300281 Áno 09.04.2024
Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 307435 Áno 09.04.2024
Éva Szalai 13W63AA (HUN) Gyöngyösi Tájfutó Klub 8100963 Áno 30.03.2024