Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (21.05.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    K3         N          M -10      W -10      N -8       R -8      

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 22:05
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:24 + 0:19
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 22:54 + 0:49
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 27:46 + 5:41
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 30:59 + 8:54
6 Daniel Dokupil SKS0503 Športový klub Sandberg 38:40 + 16:35
7 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 42:15 + 20:10
8 Martin Kovác SPE Klub OB Sokol Pezinok 45:35 + 23:30
9 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:29 + 28:24
10 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 62:12 + 40:07
11 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 63:52 + 41:47
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 26:43
2 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 27:47 + 1:04
3 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 28:58 + 2:15
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 31:03 + 4:20
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:35 + 4:52
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 32:29 + 5:46
7 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 32:57 + 6:14
8 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 + 6:15
9 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 34:31 + 7:48
10 Martin Smerek VZA Slávia Žilinská univerzita 37:12 + 10:29
11 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 37:59 + 11:16
12 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 38:24 + 11:41
13 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 39:02 + 12:19
14 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 39:20 + 12:37
15 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 45:21 + 18:38
16 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 22:35
17 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 51:41 + 24:58
18 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 63:02 + 36:19
19 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:01 + 46:18
Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok DISK
M.S. Oliver Dravecký RBA0101 TJ Rapid Bratislava 53:06

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 28:41
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 35:15 + 6:34
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 35:37 + 6:56
4 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 35:46 + 7:05
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 36:04 + 7:23
6 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 37:47 + 9:06
7 Antonin Forst MFP0101 38:23 + 9:42
8 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 40:27 + 11:46
9 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 43:19 + 14:38
10 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 43:32 + 14:51
11 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 45:15 + 16:34
12 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 49:51 + 21:10
13 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 54:56 + 26:15
14 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 56:17 + 27:36
15 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 57:57 + 29:16
16 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 59:12 + 30:31

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 25:05
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 30:54 + 5:49
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 34:35 + 9:30
4 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 37:14 + 12:09
5 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 55:05 + 30:00
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 65:34

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erik Simkovics OLW 28:52
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 30:03 + 1:11
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 30:07 + 1:15
4 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 31:18 + 2:26
5 Alessio Tenani GSF 31:45 + 2:53
6 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 33:33 + 4:41
7 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:29 + 5:37
8 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 35:02 + 6:10
9 Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice 35:06 + 6:14
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 35:10 + 6:18
11 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:12 + 6:20
12 Guntars Mankus SAL 36:13 + 7:21
13 Nick Barrable SYO 36:16 + 7:24
14 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:04 + 9:12
15 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 39:22 + 10:30
16 Matthias Poell OLW 42:19 + 13:27
17 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 46:13 + 17:21
18 Tom Dobra UBO 47:07 + 18:15
19 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 47:18 + 18:26
20 Michal Kovác OUT 50:42 + 21:50
21 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 55:56 + 27:04

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:44
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:16 + 2:32
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 34:38 + 2:54
4 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:54 + 3:10
5 Matús Porubcan KYS Klub OB Kysak 36:08 + 4:24
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 36:20 + 4:36
7 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 37:26 + 5:42
8 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:23 + 6:39
9 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 41:51 + 10:07
10 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:28 + 10:44
11 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:33 + 15:49
12 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 49:06 + 17:22
13 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:11 + 17:27
14 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:45 + 22:01

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:46
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 41:23 + 6:37
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:53 + 11:07
4 Peter Vrícan NER 59:43 + 24:57
5 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 59:50 + 25:04
6 Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 66:44 + 31:58
7 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 79:51 + 45:05

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 30:37
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:31 + 1:54
3 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 35:15 + 4:38
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 36:17 + 5:40
5 Martin Bednarik NEG7201 38:16 + 7:39
6 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 50:27 + 19:50

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Georg Wittberger FSP 29:15
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 32:11 + 2:56
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 33:43 + 4:28
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 39:52 + 10:37
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 45:56 + 16:41
6 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 46:43 + 17:28
7 Stefan Brnák SKS7601 Športový klub Sandberg 51:20 + 22:05
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 52:31 + 23:16
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:15 + 29:00
10 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:07 + 34:52
11 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 67:57 + 38:42

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 25:14
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 26:28 + 1:14
3 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 28:48 + 3:34
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 29:43 + 4:29
5 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 31:00 + 5:46
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 32:19 + 7:05
7 Peter Borcin TPB 34:07 + 8:53
8 Zoltán Miháczi TOC 34:21 + 9:07
9 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 36:02 + 10:48
10 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:14 + 13:00
11 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 41:32 + 16:18
12 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 44:16 + 19:02
13 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 48:56 + 23:42
14 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 49:11 + 23:57

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:20
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:11 + 0:51
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 37:40 + 5:20
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 37:51 + 5:31
5 Libor Forst MFP6301 47:28 + 15:08
6 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 47:56 + 15:36
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 48:50 + 16:30
8 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 54:25 + 22:05
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 56:01 + 23:41
10 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 56:07 + 23:47

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 28:46
2 Charles Gardner BAO 32:58 + 4:12
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:31 + 6:45
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:39 + 9:53
5 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 40:51 + 12:05
6 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 40:54 + 12:08
7 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 43:07 + 14:21
8 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 45:34 + 16:48
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 51:24 + 22:38
10 Karel Pospíchal SPE Klub OB Sokol Pezinok 71:24 + 42:38

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 34:48
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 41:43 + 6:55
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 48:49 + 14:01
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:44 + 20:56
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 62:35 + 27:47
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 65:47 + 30:59

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 33:10
2 Robert Benedek LZO 34:19 + 1:09
3 Wilhelm Grabenhofer LZO 34:57 + 1:47
4 Miroslav Sikora BOS 39:27 + 6:17
5 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 53:32 + 20:22
6 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 54:56 + 21:46

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:23
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 56:00 + 8:37
3 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:42 + 14:19

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 31:21
2 Ivonka Rohalová SKS0453 Športový klub Sandberg 31:47 + 0:26
3 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 34:00 + 2:39
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 36:34 + 5:13
5 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 39:54 + 8:33
6 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 51:33 + 20:12
7 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 55:42 + 24:21
Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok DISK

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 27:34
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 53:49 + 26:15
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 56:53 + 29:19
4 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 62:40 + 35:06
5 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:26 + 38:52
6 Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok 77:09 + 49:35

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 27:09
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 30:15 + 3:06
3 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 30:43 + 3:34
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 34:21 + 7:12
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 36:44 + 9:35
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 38:05 + 10:56
7 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 39:04 + 11:55
8 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 45:19 + 18:10
9 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 55:43 + 28:34

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 46:25
2 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 46:39 + 0:14
3 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 58:41 + 12:16
4 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 60:10 + 13:45
5 Karolína Takáčová PEZ9851 Klub OB AŠK Pezinok 62:38 + 16:13

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 35:15
2 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 36:41 + 1:26
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 38:40 + 3:25
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 40:44 + 5:29
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 42:45 + 7:30
6 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 46:23 + 11:08
7 Sarah-Jane Barrable SYO 51:48 + 16:33
8 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 52:12 + 16:57

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 39:13
2 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 42:43 + 3:30
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:19 + 4:06
4 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 43:53 + 4:40
5 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:16 + 5:03
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 47:41 + 8:28
7 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 48:12 + 8:59
8 Monika Molnárová BBA KOBRA Bratislava 50:26 + 11:13
9 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:04 + 19:51
10 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 60:10 + 20:57
11 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 76:01 + 36:48

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 42:59
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:18 + 1:19
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:08 + 4:09
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 48:15 + 5:16
5 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 50:29 + 7:30
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 55:33 + 12:34
7 Antónia Holper TOC 56:52 + 13:53
8 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:51 + 19:52
9 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 64:03 + 21:04
10 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 76:04 + 33:05

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 30:43
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 33:13 + 2:30
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 37:20 + 6:37
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 40:07 + 9:24
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 42:13 + 11:30
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 45:05 + 14:22
7 Katarína Balová SKS7551 Športový klub Sandberg 47:04 + 16:21
8 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 47:31 + 16:48
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 51:55 + 21:12
10 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:02 + 24:19
11 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:57 + 49:14

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:40
2 Lenka Forstova MFP6850 42:01 + 2:21
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 43:51 + 4:11
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 55:16 + 15:36
5 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 59:40 + 20:00
6 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 63:04 + 23:24
7 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 68:10 + 28:30
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 69:08 + 29:28
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:22
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 35:48 + 1:26
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 37:19 + 2:57
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 38:40 + 4:18
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 42:09 + 7:47
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:57 + 8:35
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 51:52 + 17:30
8 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:06 + 19:44

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 38:17
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 41:01 + 2:44
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 45:07 + 6:50

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:43
2 Gunnel Nilsson OLW 48:25 + 7:42
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 54:52 + 14:09

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 30:38
2 Marie Sikorova BOS 32:33 + 1:55
3 Rose-Marie Pfeiffer LZO 39:04 + 8:26
4 Christine Roberts EBO 40:48 + 10:10

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Petrinec RBA8501 TJ Rapid Bratislava 30:54
2 Peter Smahovsky SPE Klub OB Sokol Pezinok 34:26 + 3:32
3 Katarina Kotrlova OUT 42:41 + 11:47
4 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:12 + 14:18
5 Zuzana Ivanová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:16 + 15:22
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 50:03 + 19:09
7 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:35 + 19:41
8 Martina Brnáková SKS7752 Športový klub Sandberg 51:35 + 20:41
9 Marek Vano NER 55:07 + 24:13
10 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:32 + 28:38
11 Chris Ponirakos NER 62:28 + 31:34
12 Vladimira Kutajova VZA Slávia Žilinská univerzita 64:21 + 33:27
13 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 74:12 + 43:18
14 Marek Koman FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:23 + 43:29
15 Janka Kotrlová NER 99:33 + 68:39

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Frantisek Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 25:20
2 Lubica Slatinská NER 26:20 + 1:00
3 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 28:49 + 3:29
4 Andrea Porubská CNR7651 ŠK Cart print Nitra 33:34 + 8:14
5 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita 34:35 + 9:15
6 Janko Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 45:19 + 19:59
7 Kristína Komanová FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:05 + 20:45
8 Ivan Trepác VZA Slávia Žilinská univerzita 49:54 + 24:34
9 Zuzana Miklosová SPE Klub OB Sokol Pezinok 52:07 + 26:47
10 Viktória Jahôdková NER 59:53 + 34:33

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 16:57
2 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 18:01 + 1:04
3 Gregor Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 19:13 + 2:16
4 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:20 + 2:23
5 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:04 + 4:07
6 Jakub Brnák SKS0701 Športový klub Sandberg 21:39 + 4:42
7 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 26:04 + 9:07
8 Janko Koman FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:07 + 9:10
9 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 31:50 + 14:53
10 Artur Pernecký SPE0701 Klub OB Sokol Pezinok 46:44 + 29:47

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:28
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:13 + 4:45
3 Júlia Krásna FBA0551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:44 + 9:16
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 26:38 + 10:10
5 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 28:53 + 12:25
6 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 29:49 + 13:21
7 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 30:58 + 14:30
8 Nela Kollárová NER 33:42 + 17:14

N -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:33
2 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 15:08 + 0:35
3 Maximko Slatinsky NER 15:40 + 1:07
4 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 19:33 + 5:00

R -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eliska Fedorova SPE Klub OB Sokol Pezinok 13:20
2 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita 13:25 + 0:05
3 Jonás Cief HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:47 + 0:27
4 Matús Pinter NER 13:53 + 0:33
5 Paulína Fitzová SPE0652 Klub OB Sokol Pezinok 14:13 + 0:53
6 Alexik Slatinsky NER 14:35 + 1:15
7 Lucka Vorlícková SKS0851 Športový klub Sandberg 14:50 + 1:30
8 Dianka Brnáková SKS0952 Športový klub Sandberg 15:04 + 1:44
9 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 15:46 + 2:26
10 Adelka Rohalová SKS0852 Športový klub Sandberg 16:04 + 2:44
11 Samuel Butas SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 16:20 + 3:00
12 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:00 + 3:40
13 Daniel Jadron HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:05 + 3:45
14 Adam Maruniak FBA1101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:12 + 3:52
15 Natália Borosová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:59 + 5:39
16 Lukás Cyprián NER 19:08 + 5:48
17 Lucia Kovácová VBA ŠK VAZKA Bratislava 20:50 + 7:30
18 Viktoriya Valyavka VZA Slávia Žilinská univerzita 21:45 + 8:25
19 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:01 + 11:41
20 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 25:26 + 12:06
21 Mirka Maruniaková FBA1552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:37 + 15:17