Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E2 (21.05.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    K3         N          M -10      W -10      N -8       R -8      

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 9:01
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 10:11 + 1:10
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:16 + 1:15
4 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 11:11 + 2:10
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:10 + 3:09
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 12:29 + 3:28
7 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 14:47 + 5:46
8 Martin Kovác SPE Klub OB Sokol Pezinok 14:48 + 5:47
9 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 15:32 + 6:31
10 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 16:06 + 7:05
11 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 23:47 + 14:46
Daniel Dokupil SKS0503 Športový klub Sandberg DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 10:05
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 10:22 + 0:17
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 10:54 + 0:49
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 11:15 + 1:10
5 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 11:17 + 1:12
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 11:56 + 1:51
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 11:56 + 1:51
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 12:12 + 2:07
9 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 12:31 + 2:26
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 12:34 + 2:29
11 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 13:05 + 3:00
12 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 14:46 + 4:41
13 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 14:49 + 4:44
14 Martin Smerek VZA Slávia Žilinská univerzita 14:50 + 4:45
15 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:45 + 5:40
16 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 16:37 + 6:32
17 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 16:59 + 6:54
18 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 17:21 + 7:16
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok DISK
M.S. Oliver Dravecký RBA0101 TJ Rapid Bratislava 18:03

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 15:53
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 16:16 + 0:23
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 16:56 + 1:03
4 Antonin Forst MFP0101 17:56 + 2:03
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 17:59 + 2:06
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 18:21 + 2:28
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 18:58 + 3:05
8 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 19:57 + 4:04
9 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 20:22 + 4:29
10 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 20:32 + 4:39
11 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 20:38 + 4:45
12 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 20:53 + 5:00
13 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 23:51 + 7:58
14 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 24:33 + 8:40
15 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 25:41 + 9:48
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 14:34
2 Tomás Locker NER 18:23 + 3:49
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 19:15 + 4:41
4 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 19:24 + 4:50
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 19:53 + 5:19
6 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 21:30 + 6:56
7 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 26:14 + 11:40
8 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 31:15 + 16:41
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok DISK

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 27:47

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erik Simkovics OLW 17:50
2 Alessio Tenani GSF 18:10 + 0:20
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 18:44 + 0:54
4 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:49 + 0:59
5 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 19:30 + 1:40
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 19:34 + 1:44
7 Nick Barrable SYO 19:48 + 1:58
8 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 20:34 + 2:44
9 Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice 20:45 + 2:55
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 21:25 + 3:35
11 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 21:42 + 3:52
12 Jirí Fiser SLP 21:48 + 3:58
13 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 22:54 + 5:04
14 Tom Dobra UBO 23:01 + 5:11
15 Michele Cera EOV 23:51 + 6:01
16 Michal Kovác OUT 26:22 + 8:32
17 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 27:23 + 9:33
18 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 27:30 + 9:40
19 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:24 + 19:34
20 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:11 + 40:21
Matthias Poell OLW DISK
Guntars Mankus SAL DISK
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:17
2 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 19:36 + 0:19
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 20:27 + 1:10
4 Matús Porubcan KYS Klub OB Kysak 20:41 + 1:24
5 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 20:45 + 1:28
6 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:04 + 1:47
7 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:15 + 2:58
8 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:41 + 3:24
9 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 24:36 + 5:19
10 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 25:07 + 5:50
11 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:36 + 6:19
12 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 30:08 + 10:51
13 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:56 + 21:39
Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:19
2 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:03 + 2:44
3 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 20:35 + 3:16
4 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:48 + 5:29
5 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 24:15 + 6:56
6 Peter Vrícan NER 27:00 + 9:41
Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 17:19
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:32 + 0:13
3 Tomislav Varnica OKV 21:52 + 4:33
4 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 22:05 + 4:46
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 22:17 + 4:58
6 Martin Bednarik NEG7201 23:10 + 5:51
7 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 26:12 + 8:53
8 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 30:55 + 13:36

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Georg Wittberger FSP 16:48
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 17:56 + 1:08
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 18:51 + 2:03
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 24:35 + 7:47
5 Stefan Brnák SKS7601 Športový klub Sandberg 26:04 + 9:16
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:17 + 9:29
7 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 26:31 + 9:43
8 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 27:18 + 10:30
9 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 29:06 + 12:18
10 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:42 + 12:54
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg DISK

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 15:41
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 16:19 + 0:38
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 16:42 + 1:01
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 18:06 + 2:25
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 18:08 + 2:27
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 20:07 + 4:26
7 Zoltán Miháczi TOC 20:32 + 4:51
8 Peter Borcin TPB 20:58 + 5:17
9 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:00 + 6:19
10 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 23:11 + 7:30
11 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 24:55 + 9:14
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DISK
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 18:38
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 19:18 + 0:40
3 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:57 + 2:19
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 21:57 + 3:19
5 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:22 + 3:44
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 22:59 + 4:21
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 23:28 + 4:50
8 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 23:32 + 4:54
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 27:53 + 9:15

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Charles Gardner BAO 16:18
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 18:03 + 1:45
3 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 18:16 + 1:58
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:42 + 2:24
5 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 24:16 + 7:58
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 30:48 + 14:30

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 19:10
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 23:36 + 4:26
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 24:25 + 5:15
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:50 + 10:40
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 34:19 + 15:09
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice DISK

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 11:49
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 12:05 + 0:16
3 Miroslav Sikora BOS 13:02 + 1:13
4 Robert Benedek LZO 13:30 + 1:41
5 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 23:04 + 11:15
Wilhelm Grabenhofer LZO DISK

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:49
2 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:41 + 1:52
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 48:47 + 32:58

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 11:50
2 Ivonka Rohalová SKS0453 Športový klub Sandberg 12:18 + 0:28
3 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 12:25 + 0:35
4 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 14:23 + 2:33
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 16:14 + 4:24
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 22:55 + 11:05
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 23:33 + 11:43
8 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 36:33 + 24:43

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 11:19
2 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:36 + 1:17
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 13:36 + 2:17
4 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 14:22 + 3:03
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 15:07 + 3:48

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 12:22
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 13:50 + 1:28
3 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 14:14 + 1:52
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 16:08 + 3:46
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 16:19 + 3:57
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 16:20 + 3:58
7 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 16:22 + 4:00
8 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 17:56 + 5:34
9 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 18:57 + 6:35

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 19:26
2 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 22:27 + 3:01
3 Karolína Takáčová PEZ9851 Klub OB AŠK Pezinok 23:07 + 3:41
4 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 25:15 + 5:49
Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava DISK

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 17:33
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 18:22 + 0:49
3 Sarah-Jane Barrable SYO 18:30 + 0:57
4 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 18:35 + 1:02
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 19:18 + 1:45
6 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 20:23 + 2:50
7 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 21:47 + 4:14
8 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 23:33 + 6:00

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 16:48
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 17:43 + 0:55
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 19:17 + 2:29
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:17 + 3:29
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 21:04 + 4:16
6 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 22:24 + 5:36
7 Monika Molnárová BBA KOBRA Bratislava 22:26 + 5:38
8 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 24:11 + 7:23
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 19:13
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:51 + 1:38
3 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 21:30 + 2:17
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 22:56 + 3:43
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 22:59 + 3:46
6 Antónia Holper TOC 23:31 + 4:18
7 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:57 + 4:44
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 27:02 + 7:49
9 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 28:13 + 9:00
10 Eva Marková BBA7651 KOBRA Bratislava 29:00 + 9:47
11 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 30:38 + 11:25

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 19:51
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 22:56 + 3:05
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 23:29 + 3:38
4 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:58 + 6:07
5 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 28:23 + 8:32
6 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:02 + 10:11
7 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 31:41 + 11:50
8 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 32:52 + 13:01
Katarína Balová SKS7551 Športový klub Sandberg DISK

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 20:30
2 Lenka Forstova MFP6850 22:21 + 1:51
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:56 + 4:26
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 26:37 + 6:07
5 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 27:16 + 6:46
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 28:50 + 8:20
7 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 29:20 + 8:50
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 29:27 + 8:57
9 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 30:04 + 9:34
10 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 40:39 + 20:09

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 16:04
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:00 + 0:56
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 17:15 + 1:11
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 17:51 + 1:47
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 21:13 + 5:09
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 21:27 + 5:23
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:34 + 6:30
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice DISK

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 12:37
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:34
2 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 22:11 + 2:37

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Sikorova BOS 13:18
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 14:14 + 0:56
3 Rose-Marie Pfeiffer LZO 16:27 + 3:09

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Petrinec RBA8501 TJ Rapid Bratislava 15:34
2 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:29 + 1:55
3 Marek Vano NER 18:24 + 2:50
4 Peter Smahovsky SPE Klub OB Sokol Pezinok 18:42 + 3:08
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:22 + 3:48
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 20:27 + 4:53
7 Katarina Kotrlova OUT 21:31 + 5:57
8 Martina Brnáková SKS7752 Športový klub Sandberg 23:11 + 7:37
9 Vladimira Kutajova VZA Slávia Žilinská univerzita 23:13 + 7:39
10 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 25:34 + 10:00
11 Janka Kotrlová NER 29:04 + 13:30
12 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 32:25 + 16:51
13 Zuzana Ivanová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:49 + 19:15
Martin Zúbek FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Porubská CNR7651 ŠK Cart print Nitra 13:48
2 Miroslav Kovác SPE Klub OB Sokol Pezinok 13:49 + 0:01
3 Frantisek Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 14:18 + 0:30
4 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita 16:32 + 2:44
5 Zuzana Miklosová SPE Klub OB Sokol Pezinok 17:57 + 4:09
6 Ivan Trepác VZA Slávia Žilinská univerzita 18:18 + 4:30
7 Viktória Jahôdková NER 24:58 + 11:10
8 Janko Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 25:31 + 11:43

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7:58
2 Jakub Brnák SKS0701 Športový klub Sandberg 8:23 + 0:25
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 9:34 + 1:36
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 9:38 + 1:40
5 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 11:47 + 3:49
6 Gregor Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 14:42 + 6:44
7 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 17:15 + 9:17
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Artur Pernecký SPE0701 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:59
2 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 10:09 + 0:10
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 10:36 + 0:37
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 12:02 + 2:03
5 Júlia Krásna FBA0551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:05 + 6:06
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 16:35 + 6:36
7 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:31 + 7:32

N -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 6:45
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7:18 + 0:33
3 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 10:06 + 3:21

R -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Fitzová SPE0652 Klub OB Sokol Pezinok 5:39
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 6:10 + 0:31
3 Dianka Brnáková SKS0952 Športový klub Sandberg 6:11 + 0:32
4 Viktoriya Valyavka VZA Slávia Žilinská univerzita 6:40 + 1:01
5 Jonás Cief HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 6:43 + 1:04
5 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita 6:43 + 1:04
7 Adelka Rohalová SKS0852 Športový klub Sandberg 7:09 + 1:30
8 Elin Erdmann NER 7:20 + 1:41
9 Barborka Borska NER 7:29 + 1:50
10 Matús Vano NER 7:41 + 2:02
11 Daniel Jadron HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 7:53 + 2:14
12 Lukás Cyprián NER 7:56 + 2:17
13 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7:58 + 2:19
14 Samuel Butas SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 8:23 + 2:44
15 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:54 + 3:15
16 Natália Borosová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 9:51 + 4:12
17 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:12 + 4:33
18 Emka Jonásová SKS0951 Športový klub Sandberg 10:36 + 4:57
19 Lucia Kovácová VBA ŠK VAZKA Bratislava 11:18 + 5:39
20 Lucka Vorlícková SKS0851 Športový klub Sandberg 12:03 + 6:24
21 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 14:32 + 8:53