Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E3 (22.05.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    K3         N          M -10      W -10      N -8       R -8      

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 19:27
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:36 + 3:09
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 23:25 + 3:58
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 24:19 + 4:52
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 24:22 + 4:55
6 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:16 + 9:49
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:03 + 17:36
8 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 41:03 + 21:36
9 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 56:07 + 36:40
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 23:57
2 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 24:56 + 0:59
3 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 26:42 + 2:45
4 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 29:14 + 5:17
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:04 + 6:07
6 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:25 + 6:28
7 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 33:43 + 9:46
8 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 38:34 + 14:37
9 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:46 + 14:49
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 39:28 + 15:31
11 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 42:42 + 18:45
12 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 55:07 + 31:10
13 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 55:53 + 31:56
14 Martin Smerek VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 58:44 + 34:47
15 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 59:28 + 35:31
16 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:48 + 37:51

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 27:22
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 31:13 + 3:51
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 33:23 + 6:01
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 33:59 + 6:37
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:24 + 7:02
6 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:12 + 7:50
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 36:32 + 9:10
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 43:03 + 15:41
9 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 52:21 + 24:59
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 53:02 + 25:40
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 54:11 + 26:49
12 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 55:16 + 27:54
13 Oliver Dravecký RBA0101 TJ Rapid Bratislava 88:32 + 61:10

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:54
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 36:54 + 7:00
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 40:30 + 10:36
4 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 55:09 + 25:15
5 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 85:05 + 55:11
6 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 90:39 + 60:45
7 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 91:54 + 62:00
8 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 115:46 + 85:52

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 64:12

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 45:48
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 46:41 + 0:53
3 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:04 + 3:16
4 Alessio Tenani GSF 49:08 + 3:20
5 Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice 51:01 + 5:13
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 52:34 + 6:46
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 55:36 + 9:48
8 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 60:36 + 14:48
9 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 64:51 + 19:03
10 Matthias Poell OLW 67:45 + 21:57
11 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 70:06 + 24:18
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 36:22
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:13 + 2:51
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 41:20 + 4:58
4 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:54 + 5:32
5 Matús Porubcan KYS Klub OB Kysak 42:26 + 6:04
6 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:02 + 8:40
7 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:16 + 8:54
8 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:44 + 9:22
9 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 51:15 + 14:53
10 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:58 + 20:36
11 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:57 + 22:35
12 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:52 + 24:30
13 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 62:40 + 26:18

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:04
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 45:49 + 2:45
3 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:54 + 13:50
4 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:43 + 17:39
5 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 66:11 + 23:07
6 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 74:02 + 30:58
7 Peter Vrícan NER 80:34 + 37:30
8 Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 89:33 + 46:29

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:50
2 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:32 + 4:42
3 Martin Bednarik NEG7201 49:31 + 13:41
4 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 54:07 + 18:17
5 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 65:37 + 29:47

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Georg Wittberger FSP 33:40
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 37:40 + 4:00
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 39:17 + 5:37
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 47:53 + 14:13
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 50:17 + 16:37
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 57:14 + 23:34
7 Stefan Brnák SKS7601 Športový klub Sandberg 70:12 + 36:32
8 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:12 + 55:32
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:17 + 56:37
10 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 96:42 + 63:02

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 33:38
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 36:28 + 2:50
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 36:48 + 3:10
4 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 38:11 + 4:33
5 Zoltán Miháczi TOC 43:30 + 9:52
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 51:28 + 17:50
7 Peter Borcin TPB 54:01 + 20:23
8 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 55:38 + 22:00
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 65:35 + 31:57
10 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 70:37 + 36:59
11 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 74:56 + 41:18
Michal Patassi NER DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 32:32
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 35:02 + 2:30
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 38:24 + 5:52
4 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:55 + 8:23
5 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:53 + 9:21
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 44:42 + 12:10
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 48:15 + 15:43
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 54:28 + 21:56
9 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 56:32 + 24:00

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 33:17
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:31 + 2:14
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:27 + 11:10
4 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 46:42 + 13:25
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:12 + 14:55
6 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 49:02 + 15:45
7 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 62:46 + 29:29
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 64:51 + 31:34
9 Karel Pospíchal SPE Klub OB Sokol Pezinok 85:05 + 51:48

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 43:14
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 46:27 + 3:13
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 49:58 + 6:44
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 56:07 + 12:53
5 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 56:23 + 13:09
6 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 62:24 + 19:10
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 64:00 + 20:46
8 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:10 + 44:56

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 36:36
2 Wilhelm Grabenhofer LZO 37:07 + 0:31
3 Miroslav Sikora BOS 42:02 + 5:26
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 43:09 + 6:33
5 Robert Benedek LZO 50:32 + 13:56
6 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 77:39 + 41:03

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:25
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 88:13 + 3:48

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivonka Rohalová SKS0453 Športový klub Sandberg 18:07
2 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 23:35 + 5:28
3 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 29:21 + 11:14
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 33:57 + 15:50
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 41:16 + 23:09
6 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 47:17 + 29:10
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 53:02 + 34:55
Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok DISK

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 20:11
2 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 25:02 + 4:51
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 31:44 + 11:33
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:18 + 23:07
5 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:00 + 26:49
6 Michaela Patassiová NER 62:51 + 42:40

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 27:27
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 27:51 + 0:24
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 35:52 + 8:25
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 40:01 + 12:34
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 43:53 + 16:26
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:56 + 16:29
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 47:56 + 20:29
8 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 63:01 + 35:34

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 46:04
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 49:04 + 3:00
3 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 54:30 + 8:26
4 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 62:35 + 16:31

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:59
2 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 47:19 + 1:20
3 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 48:01 + 2:02
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 48:43 + 2:44
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 57:11 + 11:12
6 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 65:22 + 19:23

W 21- B

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 53:13
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:16 + 3:03
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:29 + 6:16
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 62:56 + 9:43
5 Antónia Holper TOC 64:47 + 11:34
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 74:14 + 21:01
7 Eva Marková BBA7651 KOBRA Bratislava 82:21 + 29:08
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 118:17 + 65:04
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg DISK

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 39:38
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 44:30 + 4:52
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 58:28 + 18:50
4 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 61:05 + 21:27
5 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 66:08 + 26:30
6 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 67:20 + 27:42
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:29 + 40:51
8 Katarína Balová SKS7551 Športový klub Sandberg 82:13 + 42:35
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 93:17 + 53:39
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 45- A

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 40:54
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 45:20 + 4:26
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 45:53 + 4:59
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 59:36 + 18:42
5 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:11 + 23:17
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 68:34 + 27:40
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 79:34 + 38:40

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 57:52
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 68:02 + 10:10
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 43:19
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:31 + 17:12
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 69:43 + 26:24

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Sikorova BOS 39:19
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 42:17 + 2:58
3 Rose-Marie Pfeiffer LZO 51:22 + 12:03

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 35:49
2 Roman Petrinec RBA8501 TJ Rapid Bratislava 37:46 + 1:57
3 Peter Smahovsky SPE Klub OB Sokol Pezinok 44:48 + 8:59
4 Martina Brnáková SKS7752 Športový klub Sandberg 52:37 + 16:48
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:33 + 22:44
6 Gabriela Huncagová NER 63:07 + 27:18
7 Vladimira Kutajova VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 64:39 + 28:50
8 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:51 + 29:02
9 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 66:42 + 30:53
10 Katarina Kotrlova OUT 68:44 + 32:55
11 Zuzana Ivanová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:50 + 39:01
12 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 85:24 + 49:35
13 Janka Kotrlová NER 100:34 + 64:45

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Trepác VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 29:54
2 Luba Jezíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 37:40 + 7:46
3 Katarína Libantová BBA8351 KOBRA Bratislava 39:43 + 9:49
4 Zuzana Miklosová SPE Klub OB Sokol Pezinok 40:04 + 10:10
5 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 48:21 + 18:27
6 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 65:18 + 35:24
7 Rebecca Herna PUK 68:13 + 38:19
8 Tibor Novosad PUK 69:32 + 39:38
9 Nicole Herna PUK 70:59 + 41:05
10 Ida Herna PUK 71:48 + 41:54
Mariana Patassiová NER DNF

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Timotej Libant BBA KOBRA Bratislava 16:18
2 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:15 + 7:57
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 26:42 + 10:24
4 Jakub Brnák SKS0701 Športový klub Sandberg 28:39 + 12:21
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 32:17 + 15:59
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 32:22 + 16:04
7 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:22 + 17:04
8 Artur Pernecký SPE0701 Klub OB Sokol Pezinok 35:59 + 19:41
9 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 41:17 + 24:59

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 20:08
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:19 + 2:11
3 Júlia Krásna FBA0551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:24 + 6:16
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 31:41 + 11:33
5 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:18 + 13:10
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 39:23 + 19:15

N -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:34
2 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 16:34 + 2:00
3 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 24:59 + 10:25

R -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Benjamín Libant BBA KOBRA Bratislava 11:14
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 13:25 + 2:11
3 Paulína Fitzová SPE0652 Klub OB Sokol Pezinok 14:12 + 2:58
4 Samuel Butas SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 17:06 + 5:52
5 Daniel Jadron HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:25 + 6:11
6 Adelka Rohalová SKS0852 Športový klub Sandberg 20:49 + 9:35
7 Jonás Cief HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:55 + 9:41
8 Natália Borosová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:20 + 10:06
9 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 21:23 + 10:09
10 Eliska Fedorova SPE Klub OB Sokol Pezinok 21:32 + 10:18
11 Viktoriya Valyavka VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 22:23 + 11:09
12 Lucka Vorlícková SKS0851 Športový klub Sandberg 22:45 + 11:31
13 Lucia Lanátorová RBA TJ Rapid Bratislava 25:41 + 14:27
14 Dianka Brnáková SKS0952 Športový klub Sandberg 25:57 + 14:43
15 Lucia Kovácová VBA ŠK VAZKA Bratislava 26:52 + 15:38
16 Emma Miklosová SPE Klub OB Sokol Pezinok 31:36 + 20:22
17 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:40 + 20:26
18 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 61:54 + 50:40