Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v OB šprint

Etapa: Majstrovstvá SR v OB šprint - E1 (11.06.2016)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    M -12 C    W -12 C   
W 65-     

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 7:34 1100
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8:01 + 0:27 1035
3 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 8:24 + 0:50 979
4 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 8:37 + 1:03 947
5 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 8:48 + 1:14 921
6 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8:48 + 1:14 921
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 9:07 + 1:33 875
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 9:30 + 1:56 819
9 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 9:31 + 1:57 817
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 9:45 + 2:11 783
11 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 10:33 + 2:59 666
12 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 10:56 + 3:22 611
13 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 11:15 + 3:41 565
14 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 12:13 + 4:39 424
15 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 14:43 + 7:09 61
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 9:31 1100
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 10:21 + 0:50 1004
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 10:44 + 1:13 959
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 11:12 + 1:41 905
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 11:37 + 2:06 857
6 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 11:48 + 2:17 836
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 12:49 + 3:18 719
8 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 12:51 + 3:20 715
9 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 12:53 + 3:22 711
10 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 14:21 + 4:50 541
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 14:27 + 4:56 530
12 Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava 18:51 + 9:20 21
Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 12:56 1100
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:19 + 0:23 1067
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 16:27 + 3:31 801
4 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 16:47 + 3:51 773
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 18:52 + 5:56 595
6 Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 18:59 + 6:03 585

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 14:48 1100
2 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 15:28 + 0:40 1050
3 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 15:30 + 0:42 1048
4 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 15:35 + 0:47 1042
5 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 18:49 + 4:01 801
Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:53 1100
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 12:07 + 0:14 1078
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 12:38 + 0:45 1031
4 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 12:54 + 1:01 1006
5 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 13:05 + 1:12 989
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:49 + 1:56 921
7 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 13:58 + 2:05 907
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 14:02 + 2:09 901
9 Dániel Fehérvári TKE9402 Klub OB ATU Košice 14:03 + 2:10 899
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:09 + 2:16 890
11 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:22 + 2:29 870
12 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 14:26 + 2:33 864
13 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 14:31 + 2:38 856
14 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 15:11 + 3:18 795
15 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:59 + 4:06 720
16 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:25 + 4:32 680
17 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:38 + 4:45 660
18 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:40 + 4:47 657
19 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:34 + 5:41 574
20 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 17:56 + 6:03 540
21 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 18:11 + 6:18 517
22 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 19:33 + 7:40 390
23 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:39 + 8:46 288
24 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 21:31 + 9:38 208
25 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 21:45 + 9:52 187
26 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 23:20 + 11:27 40
27 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 25:43 + 13:50 0
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DISK 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 15:34 1100
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:10 + 0:36 1058
3 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 16:29 + 0:55 1035
4 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 16:29 + 0:55 1035
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 17:00 + 1:26 999
6 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 17:04 + 1:30 994
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 14:19 1100
2 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 15:24 + 1:05 1017
3 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 16:27 + 2:08 936
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 16:28 + 2:09 935
5 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:16 + 2:57 873
6 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 17:24 + 3:05 863

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 12:32 1100
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 12:42 + 0:10 1085
3 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 14:05 + 1:33 964
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 14:28 + 1:56 930
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 14:34 + 2:02 922
6 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 14:37 + 2:05 917
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 17:04 + 4:32 702
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 17:36 + 5:04 655
9 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:39 + 5:07 651
10 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:46 + 9:14 290
11 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 22:42 + 10:10 208

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 14:06 1100
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 15:20 + 1:14 1004
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 15:53 + 1:47 961
4 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:56 + 1:50 957
5 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:08 + 2:02 941
6 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 17:29 + 3:23 836
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 18:42 + 4:36 741
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 18:43 + 4:37 740
9 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 18:50 + 4:44 731
10 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 18:58 + 4:52 720
11 Dalibor Ďurčo TKE6501 Klub OB ATU Košice 21:38 + 7:32 512
12 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:38 + 14:32 0
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice DISK 0
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK 0
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 14:00 1100
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 14:44 + 0:44 1042
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 16:07 + 2:07 934
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:46 + 2:46 883
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 17:17 + 3:17 842
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 17:27 + 3:27 829
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 19:22 + 5:22 678
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 20:04 + 6:04 623
9 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 20:19 + 6:19 604

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 15:22 1100
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 15:55 + 0:33 1061
3 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 21:53 + 6:31 634
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 28:23 + 13:01 168
Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice DISK 0
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin DISK 0

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 12:43 1100
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 15:06 + 2:23 894
3 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 18:54 + 6:11 565
4 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 19:58 + 7:15 473

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:41 1100
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 5:58 1100
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 6:31 + 0:33 999
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 7:12 + 1:14 873
4 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 7:16 + 1:18 860
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 7:31 + 1:33 814
6 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 7:34 + 1:36 805
7 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 8:15 + 2:17 679
8 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 8:28 + 2:30 639
9 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:36 + 2:38 615
10 Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok 12:46 + 6:48 0

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 7:58 1100
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 8:01 + 0:03 1093
3 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 9:39 + 1:41 868
4 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 10:03 + 2:05 812
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 10:07 + 2:09 803
6 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 10:10 + 2:12 796
7 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 10:27 + 2:29 757
8 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 11:43 + 3:45 582

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 12:07 1100
2 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 12:25 + 0:18 1073
3 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 13:26 + 1:19 980
4 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 15:07 + 3:00 828
5 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 15:27 + 3:20 797

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 11:30 1100
2 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 12:04 + 0:34 1046
3 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 13:11 + 1:41 939

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 12:35 1100
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 12:38 + 0:03 1096
3 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 13:46 + 1:11 997
4 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:10 + 1:35 962
5 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 14:37 + 2:02 922
6 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 15:23 + 2:48 855
7 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 15:28 + 2:53 848
8 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 15:31 + 2:56 844
9 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 15:44 + 3:09 825
10 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:56 + 3:21 807
11 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 16:18 + 3:43 775
12 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:25 + 3:50 765
13 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:34 + 3:59 752
14 Veronika Dolníková VZA9551 Slávia Žilinská univerzita 19:49 + 7:14 468
15 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:22 + 12:47 0
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak DISK 0
Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:09 1100
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:42 + 0:33 1057
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 16:04 + 1:55 951
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 17:21 + 3:12 851
5 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:46 + 4:37 741
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 20:08 + 5:59 635

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 15:08 1100
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 15:29 + 0:21 1075
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 17:16 + 2:08 945
4 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 19:22 + 4:14 792
5 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:32 + 4:24 780
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 20:16 + 5:08 727
7 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 21:55 + 6:47 607
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin DISK 0

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:15 1100
2 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 15:13 + 0:58 1025
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 15:16 + 1:01 1022
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:01 + 2:46 886
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 17:37 + 3:22 840
6 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:53 + 3:38 820
7 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 21:19 + 7:04 555
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 21:53 + 7:38 511
9 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 22:03 + 7:48 498
10 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 33:11 + 18:56 0

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 12:42 1100
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 13:50 + 1:08 1002
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:27 + 1:45 948
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 14:53 + 2:11 911
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 16:04 + 3:22 808
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 16:16 + 3:34 791
7 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 17:19 + 4:37 700
8 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 18:15 + 5:33 619
9 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:13 + 6:31 536

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 16:26 1100
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 18:13 + 1:47 981
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 20:02 + 3:36 859

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 26:06 1100

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 8:18 800
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:53 + 0:35 744
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:16 + 0:58 707
4 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 10:14 + 1:56 614
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 11:14 + 2:56 517
6 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 13:30 + 5:12 299
7 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 23:30 + 15:12 0

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 13:26 800
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 17:27 + 4:01 561

W 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 26:06 800