Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E2 (11.09.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 35-      M 40-      M 45-      M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      M 75-      W -12      W -14      W -16      W -18      W -20      W 21- E    W 21- B    W 35-      W 40-      W 45-      W 50-      W 55-      W 60-      W 65-      W 70-      M -10      W -10      N          K3         R -8      

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Černoch PLU0500 14:54
2 Adam Hustý TZL0403 15:26 + 0:32
3 Tobias Pekárek TZL0502 16:26 + 1:32
4 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:44 + 1:50
5 František Otruba PLU0501 18:08 + 3:14
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 19:53 + 4:59
7 Adam Zřídkaveselý 20:29 + 5:35
8 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:30 + 6:36
9 Mirko Paiger 22:17 + 7:23
10 Daniel Dokupil SKS0503 Športový klub Sandberg 22:21 + 7:27
11 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:40 + 7:46
12 Jakub Šemnický TZL0400 23:14 + 8:20
13 Šimon Sláma LCE0502 23:56 + 9:02
14 Filip Němec TZL0503 25:00 + 10:06
15 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:15 + 11:21
16 Martin Janků STE0404 31:38 + 16:44
17 Matyáš Martinek TZL0504 32:00 + 17:06
18 Šimon Kukurugya 38:50 + 23:56
19 Peter Deván 46:13 + 31:19
20 Jonáš Veselý VIC0411 55:29 + 40:35
21 Michal Urban 71:01 + 56:07
Ondrej Kováč LCE0401 DNF
Jan Štorek JPV0505 DNS
Marek Kováč DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Lukašák STE0202 18:53
2 František Světnický STE0204 19:27 + 0:34
3 Marek Bialožyt TRI0301 20:25 + 1:32
4 Jiří Kostka AOP0201 21:07 + 2:14
5 Bohuslav Palát TTR0201 21:25 + 2:32
6 Václav Chovanec TZL0201 22:05 + 3:12
7 Adam Valík AOP0301 22:21 + 3:28
8 Jáchym Coufal ZBM0200 22:54 + 4:01
9 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 24:20 + 5:27
10 Adam Štábl KSU0401 24:24 + 5:31
11 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 25:39 + 6:46
12 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 25:50 + 6:57
13 Marek Haltof TRI0200 26:12 + 7:19
14 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 26:49 + 7:56
15 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 26:57 + 8:04
16 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 27:10 + 8:17
17 Jan Kundrata TZL0203 27:53 + 9:00
18 František Hecl KSU0201 28:12 + 9:19
19 Vít Čech AOP0302 28:17 + 9:24
20 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 28:29 + 9:36
21 Adam Urbánek ZBM0302 28:37 + 9:44
22 Filip Bartík TZL0202 29:11 + 10:18
23 Radomír Mielec AOV0301 29:59 + 11:06
24 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 30:09 + 11:16
25 Prokop Patterman KSU0333 30:49 + 11:56
26 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 31:18 + 12:25
27 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 32:42 + 13:49
28 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 34:30 + 15:37
29 Erik Novotný ZLH0301 35:23 + 16:30
30 Radek Svoboda STE0207 36:14 + 17:21
31 Štěpán Stryk KSU0306 36:54 + 18:01
32 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 37:36 + 18:43
33 Vít Koňařík SVS0200 44:15 + 25:22
34 Matyáš Doležal STE0208 45:43 + 26:50
35 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 45:50 + 26:57
36 Noah Blank SKM0201 46:20 + 27:27
37 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 52:36 + 33:43
38 Matyáš Karásek ZPV0302 61:55 + 43:02
39 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 62:46 + 43:53
40 Tomáš Palát ABM0307 65:25 + 46:32
41 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 81:49 + 62:56
Patrik Štábl KSU0606 DISK
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DNS
David Štorek JPV0202 DNS
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Zentrich LCE0012 28:35
2 Josef Kroul KSU0044 28:37 + 0:02
3 Erik Tuharský TRI0100 29:34 + 0:59
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 31:49 + 3:14
5 Radim Grebík ASU0101 32:26 + 3:51
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 33:40 + 5:05
7 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:47 + 6:12
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 35:18 + 6:43
9 Tomáš Vavřík MOV0004 37:23 + 8:48
10 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 38:31 + 9:56
11 Jan Kaprál SSU0000 39:58 + 11:23
12 Filip Adámek ABM0101 43:19 + 14:44
13 David Neumann STE0101 43:25 + 14:50
14 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 44:54 + 16:19
15 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 45:01 + 16:26
16 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 45:42 + 17:07
17 Antonín Babišta KSU0111 45:57 + 17:22
18 Štěpán Šimek UOL0104 46:08 + 17:33
19 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 48:09 + 19:34
20 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 50:01 + 21:26
21 Adam Karásek ZPV0001 53:01 + 24:26
22 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 60:21 + 31:46
Matěj Krč KSU0101 DISK
Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra DISK
David Rajnoha TBM0003 DNS
Jakub Mertan DNS
Jiří Holusek JPV0123 DNS
Matúš Balogh DNS
Ondřej Grulich KSU0049 DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominik Gedeon KSU9900 44:50
2 Vojtěch Florián ABM9901 48:06 + 3:16
3 Vojtěch Tesař AOP9900 51:01 + 6:11
4 Jan Král ZBM9904 52:41 + 7:51
5 Vojta Říčný ZBM9903 53:51 + 9:01
6 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 54:18 + 9:28
7 Matěj Ingršt ABM9907 55:38 + 10:48
8 Jan Komenda ZBM9902 58:10 + 13:20
9 Josef Chaloupka UOL9801 60:20 + 15:30
10 Miroslav Beneš KON9915 61:16 + 16:26
11 Radek Ondráček KSU9933 63:46 + 18:56
12 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 64:28 + 19:38
13 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 68:29 + 23:39
14 Jakub Procházka SOP9903 68:37 + 23:47
15 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 69:17 + 24:27
Jan Zvoníček SKM9801 DNS

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 61:06
2 Šimon Peřinka BBM9700 67:34 + 6:28
3 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 80:47 + 19:41
Ondřej Walach TRI9601 DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Osvald Kozák TBM8201 45:55
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 45:57 + 0:02
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 46:26 + 0:31
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 46:32 + 0:37
5 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:10 + 1:15
6 Juraj Bencúr LCE7701 48:07 + 2:12
7 Petr Palát ABM7415 49:23 + 3:28
8 Jan Klusáček ZBM9301 49:44 + 3:49
9 Daniel Tomanek KSU7410 52:24 + 6:29
10 Jan Drábek ZBM8511 53:14 + 7:19
11 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 53:19 + 7:24
12 Jiří Novotný TZL8001 54:14 + 8:19
13 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:24 + 10:29
14 František Škoda LCE7439 56:35 + 10:40
15 Tomáš Slováček TZL8002 56:42 + 10:47
16 Evžen Pekárek TZL7007 57:49 + 11:54
17 Vojtěch Dvorský SKM9401 58:09 + 12:14
18 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:15 + 12:20
19 Tomáš Holas AOP7802 59:03 + 13:08
20 Jiří Zicha LCE7708 59:52 + 13:57
21 David Hanslian LCE7835 60:09 + 14:14
22 Jan Hübner CTB7902 60:31 + 14:36
23 Martin Lerjen 61:06 + 15:11
24 Michal Fendrych STE7607 61:32 + 15:37
25 Luděk Finstrle ZBM7902 64:12 + 18:17
26 Mattias ?gren 65:45 + 19:50
27 Karel Otruba PLU7917 66:30 + 20:35
28 Tomáš Bubela ASU8101 67:23 + 21:28
29 Ivo Krajcar SKM9501 70:12 + 24:17
30 Tomáš Václavek STE5809 71:11 + 25:16
31 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 72:28 + 26:33
32 Jarda Pudel STE7505 72:42 + 26:47
33 Filip Ostřanský ASU9243 73:30 + 27:35
34 Jiří Procházka ADA7512 74:49 + 28:54
35 Roman Merka 76:51 + 30:56
36 Jan Panovec VIC8931 80:24 + 34:29
37 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:34 + 36:39
38 Tomáš Liščinský ZBM8411 83:44 + 37:49
39 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 85:12 + 39:17
Tomáš Zdráhal OOL8801 DISK
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Michal Smola TZL8131 DNS
Pavel Kořan VBM7401 DNS
Petr Skyva STE6501 DNS
Tomáš Mušínský ASU9348 DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:28
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 46:42 + 0:14
3 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 50:40 + 4:12
4 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:33 + 6:05
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 55:28 + 9:00
6 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:47 + 9:19
7 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:50 + 11:22
8 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 60:14 + 13:46
9 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 63:21 + 16:53
10 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 63:37 + 17:09
11 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:43 + 26:15
12 Martin Erben SOP9001 86:39 + 40:11
13 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 112:05 + 65:37
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavel Dittrich SKM7501 52:52
2 Martin Marek VIC7624 53:18 + 0:26
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:11 + 1:19
4 Ondrej Hájek 60:32 + 7:40
5 Peter Viskup 61:47 + 8:55
6 Marek Janků STE7102 64:34 + 11:42
7 Radek Bednařík LCE7125 66:35 + 13:43
8 Martin Smolka STE7100 66:41 + 13:49
9 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 67:23 + 14:31
10 Luboš Hepnar STE6307 68:33 + 15:41
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 69:21 + 16:29
12 Antonín Walaski TRI8006 71:15 + 18:23
13 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 72:02 + 19:10
14 Marek Rigó ODR7101 74:58 + 22:06
15 Tomáš Berger MOV6901 77:03 + 24:11
16 Antonín Marek STE7501 77:13 + 24:21
17 Jaromír Mielec AOV6901 80:00 + 27:08
18 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 80:16 + 27:24
19 Milan Svěchota MOV7202 84:33 + 31:41
20 Jiří Valenta SSU6301 85:43 + 32:51
21 Martin Karásek ZPV7301 85:56 + 33:04
22 Michal Rytíř SKM7325 86:24 + 33:32
23 Jakub Mašláň TZL7801 91:09 + 38:17
24 Lumír Sláma LCE8103 98:28 + 45:36
25 Gustaf Gerge 106:59 + 54:07
26 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:13 + 57:21
27 Jiří Silnoušek STE7200 112:28 + 59:36
28 Jan Novák STE7900 125:09 + 72:17
Robert Binar DISK
Daniel Chmelař VIC7212 DNF
Ondřej Mulíček ABM7405 DNS
Zdeněk Špak DNS

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kovalčík AOP7301 46:15
2 Luděk Valík AOP7101 47:03 + 0:48
3 Martin Sadílek VIC6901 47:07 + 0:52
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 50:20 + 4:05
5 Tomáš Borunský AOP7402 51:47 + 5:32
6 Stanislav Mudrák 53:56 + 7:41
7 Roman Vlček SKM7000 57:54 + 11:39
8 Marek Kůstka VIC6403 61:24 + 15:09
9 Tomáš Podivínský SCP7201 61:36 + 15:21
10 Petr Sedlář TBM7319 64:02 + 17:47
11 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 70:12 + 23:57
12 Henrik Hellborg 75:27 + 29:12
13 Roman Štábl KSU7501 75:46 + 29:31
14 David Smékal UOL7503 80:07 + 33:52
15 Victor Mikhaylov 84:39 + 38:24
16 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:44 + 44:29
17 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:49 + 51:34
18 Jozef Kudla 105:23 + 59:08
19 Anders Ryrman 115:20 + 69:05

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Barcík AOP6601 35:23
2 Ladislav Grepl KON6111 37:31 + 2:08
3 Jiří Tesař AOP6702 41:30 + 6:07
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:45 + 7:22
5 Tomáš Čech AOP7001 43:54 + 8:31
6 Libor Adámek ABM6707 45:35 + 10:12
7 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 48:19 + 12:56
8 Libor Láznička TZL6701 49:41 + 14:18
9 Tomáš Novotný ZLH7001 52:47 + 17:24
10 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 53:06 + 17:43
11 Tomáš Sochor HAV6301 54:48 + 19:25
12 Zdeněk Jakobi HAV5701 56:04 + 20:41
13 Zbyněk Krejčík TZL5704 62:16 + 26:53
14 Peter Borčin 66:11 + 30:48
15 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 67:21 + 31:58
16 Vladimír Květoň KSU6800 73:40 + 38:17
17 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:22 + 43:59
18 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 98:20 + 62:57
19 Michal Patassi 129:51 + 94:28
Jaroslav Sedláček HLV6404 DNS
Radek Pavlík ASU6849 DNS
René Vavřík MOV7000 DNS

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Hadač AOP6501 34:25
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 38:29 + 4:04
3 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:16 + 6:51
4 Nikolaj Jordanov VBM6501 41:46 + 7:21
5 Roman Šimek UOL6503 42:48 + 8:23
6 Jiří Ryšavý OOP5803 43:19 + 8:54
7 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:16 + 9:51
8 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 45:23 + 10:58
9 Miroslav Chmelař JPV6217 47:05 + 12:40
10 Vojtěch Dokoupil ZPV6425 47:59 + 13:34
11 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:39 + 16:14
12 Vladan Panovec OTK6201 50:57 + 16:32
13 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 51:03 + 16:38
14 Bohumil Strakoš TZL6345 51:42 + 17:17
15 Luboš Jeřábek JPV6112 52:03 + 17:38
16 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:42 + 18:17
17 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 53:32 + 19:07
18 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 56:37 + 22:12
19 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 70:15 + 35:50
Petr Štorek JPV6505 DNS

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 30:55
2 Robert Zdráhal OOL5707 32:26 + 1:31
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 34:10 + 3:15
4 Miloš Rychlý OOP5302 34:37 + 3:42
5 Libor Hirš VBM6000 36:35 + 5:40
6 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:01 + 7:06
7 Martin Plášek LCE6118 38:32 + 7:37
7 Rudolf Slováček TZL5402 38:32 + 7:37
9 Miroslav Bialožyt TRI5701 38:57 + 8:02
10 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 39:09 + 8:14
11 Vlastislav Šebesta TBM5807 39:24 + 8:29
12 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 39:49 + 8:54
12 Zdeněk Janů KSU5749 39:49 + 8:54
14 Karel Kršák VIC5902 40:06 + 9:11
15 Rostislav Štípek TZL5702 41:32 + 10:37
16 Josef Juřeník MOV5201 42:11 + 11:16
17 Milan Višňa OOL5904 42:29 + 11:34
18 Jiří Koudelný TTR5401 42:34 + 11:39
19 Libor Robotka PBM5303 45:03 + 14:08
20 František Albert OOL5804 46:08 + 15:13
21 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 46:52 + 15:57
22 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 49:56 + 19:01
23 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 55:15 + 24:20
24 Ladislav Lužný HAV6000 64:12 + 33:17

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Antonín Navrátil UOL5301 30:36
2 Bohumil Háj TZL5601 30:57 + 0:21
3 Jiří Gurka TUV4601 31:42 + 1:06
4 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 35:53 + 5:17
5 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 38:24 + 7:48
6 Vít Jelínek TZL5102 40:10 + 9:34
7 Lubomír Poklop UOL5601 40:44 + 10:08
8 Ladislav Ptáček BBM5300 41:46 + 11:10
9 Jaroslav Hauerland LCE5501 42:00 + 11:24
10 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 42:54 + 12:18
11 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 45:38 + 15:02
12 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 47:48 + 17:12
13 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 47:59 + 17:23
14 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 48:53 + 18:17
15 Roman Jelínek ADA5506 56:53 + 26:17
Jozef Brtáň DNS

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 30:22
2 Petr Jelínek TZL4902 31:26 + 1:04
3 Stanisl Novotný ZLH4800 32:16 + 1:54
4 Jiří Babák ZLH4801 32:30 + 2:08
5 Oldřich Vlach BOV4403 34:39 + 4:17
6 Antonín Šidla OTK4601 35:53 + 5:31
7 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 35:55 + 5:33
8 Antonín Peška HLV4801 38:20 + 7:58
9 Stanislav Toman SBR4801 38:40 + 8:18
10 Miroslav Sikora BOV4802 41:04 + 10:42
11 Oldřich Pilc ZPV5100 42:17 + 11:55
12 Pavel Kříž PZR4800 42:34 + 12:12
13 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 44:30 + 14:08
14 Oldřich Denemarek BBM5100 45:08 + 14:46
15 Vladimír Dokoupil VBM4806 47:05 + 16:43
16 Břetislav Ševčík OOP5001 47:12 + 16:50
17 Vlastimil Dvořák BOV4901 48:39 + 18:17
18 Karel Jurčák SOP5101 49:19 + 18:57
19 Pavel Šmakal TZL4801 50:41 + 20:19
20 Antonín Sklenář STE4801 57:09 + 26:47

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Josef Ostřanský SSU4302 24:18
2 Alois Láznička TZL3613 27:07 + 2:49
3 Miroslav Mrkvica ZLH4600 35:04 + 10:46
4 Jiří Šidla OTK4001 40:38 + 16:20
5 Jiří Ptáček BOV4401 41:56 + 17:38
6 Karel Beneš HAV4201 43:39 + 19:21
7 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 53:35 + 29:17
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 75-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kroupa ZPV4012 51:42

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Dittrichová SKM0551 14:39
2 Doubravka Procházková ADA0651 14:48 + 0:09
3 Eliška Švidrnochová OOP0451 15:07 + 0:28
4 Adéla Pišová LCE0551 15:58 + 1:19
5 Anna Otrubová PLU0577 16:23 + 1:44
6 Valentina Batani TZL0551 17:00 + 2:21
7 Sára Lukašáková STE0450 17:39 + 3:00
8 Julie Finstrlová ZBM0552 17:58 + 3:19
9 Barbora Holasová AOP0651 18:28 + 3:49
10 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 19:17 + 4:38
11 Valeria Batani TZL0550 19:30 + 4:51
12 Eliška Kolaříková TZL0452 19:42 + 5:03
13 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 21:02 + 6:23
14 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 21:21 + 6:42
15 Stella Pospíšilová STE0551 22:39 + 8:00
16 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 23:50 + 9:11
17 Martinka Vorlíčková 24:22 + 9:43
18 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 25:36 + 10:57
19 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 29:35 + 14:56
20 Anna Kovalčíková AOP0453 31:21 + 16:42
21 Ivonka Rohaľová 41:13 + 26:34
22 Jaroslav Hauerland - MS LCE0452 66:51 + 52:12
Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra DNS
Katka Mravíková DNS

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Dittrichová SKM0251 16:46
2 Lucie Hájková SOP0350 17:01 + 0:15
3 Ema Marková STE0252 17:44 + 0:58
4 Halina Kočová TZL0255 18:20 + 1:34
5 Dagmar Hubáčková LCE0351 18:31 + 1:45
6 Teresa Mrózek TRI0251 20:06 + 3:20
7 Marie Tichá TZL0253 20:35 + 3:49
8 Karolína Smékalová UOL0451 21:18 + 4:32
9 Sára Bednaříková LCE0252 22:40 + 5:54
10 Anita Panovcová OTK0351 23:10 + 6:24
11 Sabina Smolková STE0250 23:59 + 7:13
12 Pavlína Šuráňová TZL0257 24:00 + 7:14
13 Tereza Greschnerová ASU0299 24:23 + 7:37
14 Jolana Sedlářová TBM0359 25:25 + 8:39
15 Kateřina Nevěřilová LCE0254 26:02 + 9:16
16 Michaela Černochová PLU0351 26:37 + 9:51
17 Adéla Binarová UOL0452 26:45 + 9:59
18 Barbora Kůstková VIC0259 26:49 + 10:03
19 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:34 + 10:48
20 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 28:22 + 11:36
21 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 29:06 + 12:20
22 Eliška Mudráková LCE0352 30:18 + 13:32
23 Kateřina Němečková PLU0350 31:13 + 14:27
24 Viktorie Smékalová UOL0450 37:50 + 21:04
25 Helena Pospíšilová STE0253 38:39 + 21:53
26 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 52:50 + 36:04
Tereza Tesařová KSU0393 DNS
Barbora Pišová LCE0251 DNS
Markéta Mulíčková ABM0362 DNS
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 32:15
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 33:47 + 1:32
3 Lucie Kundratová TZL0058 35:20 + 3:05
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 39:24 + 7:09
5 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 39:40 + 7:25
6 Kamila Špringlová TBM0050 40:10 + 7:55
7 Tereza Ressová LCE0052 41:29 + 9:14
8 Tereza Novotná ZLH0051 41:41 + 9:26
9 Natálie Šabršulová LCE0054 42:32 + 10:17
10 Anna Plášková LCE0152 47:51 + 15:36
11 Vendula Skoupá STE0152 48:00 + 15:45
12 Kateřina Warcopová TRI0150 49:32 + 17:17
13 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 50:05 + 17:50
14 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 52:20 + 20:05
15 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 54:35 + 22:20
16 Justýna Čeleďová TZL0152 57:40 + 25:25
17 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 57:51 + 25:36
18 Anna Boučková TBM0051 57:58 + 25:43
19 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 63:18 + 31:03
20 Iva Sadílková VIC0151 64:11 + 31:56
21 Aneta Matulíková TZL0050 82:31 + 50:16
22 Václavíková Martina 98:59 + 66:44
Adéla Pšenčíková KSU0050 DNS
Jana Hajduková KSU0197 DNS

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Kůstková VIC9898 50:40
2 Kateřina Utíkalová TBM9952 53:34 + 2:54
3 Eva Malivánková ZBM9952 55:22 + 4:42
4 Šárka Chroustová ZBM9862 56:28 + 5:48
5 Kateřina Vlachová KON9898 56:51 + 6:11
6 Romana Zatloukalová SSU9950 57:09 + 6:29
7 Klára Novotná ZLH9851 76:11 + 25:31

W -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Koporová ZBM9753 59:14
2 Hana Nedbálková ZBM9755 59:30 + 0:16
3 Tereza Kovářová TRI9756 68:35 + 9:21

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenka Kozáková TBM7952 46:08
2 Eva Pekárková TZL7653 48:24 + 2:16
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 51:38 + 5:30
4 Eva Horčičková UOL7051 53:13 + 7:05
5 Hana Mašláňová TZL7979 54:25 + 8:17
6 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 55:50 + 9:42
7 Kristýna Skyvová STE7054 60:17 + 14:09
8 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 60:34 + 14:26
9 Věra Slováčková TZL8181 61:14 + 15:06
10 Lenka Křečková ASU9271 62:46 + 16:38
11 Karin Fägerlind 62:54 + 16:46
12 Marie Krejčíková TZL9252 63:35 + 17:27
13 Sara Jonasson 69:44 + 23:36
14 Vlasta Podešvová ADA9251 77:14 + 31:06
15 Monika Molnárová 86:26 + 40:18
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice DNS
Lenka Kociánová VBM8553 DNS

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavla Dékány LCE9052 46:42
2 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 56:22 + 9:40
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 65:11 + 18:29
4 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 66:04 + 19:22
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:16 + 21:34
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 74:55 + 28:13
Natalia Mykhailova DISK

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Kotecká NNN7850 45:30
2 Andrea Dittrichová SKM7750 52:26 + 6:56
3 Irena Kurfürstová TZL8053 55:29 + 9:59
4 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:42 + 11:12
5 Lada Jemelíková VBM6555 57:03 + 11:33
6 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:42 + 12:12
7 Jana Rydlová 59:46 + 14:16
8 Johana Otrubová KON7852 60:28 + 14:58
9 Magda Zbraňková STE7352 61:43 + 16:13
10 Lucie Procházková ADA7651 62:53 + 17:23
11 Eva Kovalčíková AOP7852 64:40 + 19:10
12 Hana Švidrnochová OOP7751 65:32 + 20:02
13 Renata Michálková LCE8151 66:07 + 20:37
14 Ludmila Good SBR8050 67:07 + 21:37
15 Šarka Holasová AOP7853 68:52 + 23:22
16 Marcela Karásková ZPV6970 69:42 + 24:12
17 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 87:40 + 42:10
18 Helena Persson 92:12 + 46:42
19 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 92:45 + 47:15
20 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 96:42 + 51:12
21 Vlasta Stryková KSU7667 121:07 + 75:37
Eva Mulíčková ABM7469 DNS

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Batani TZL7351 42:10
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 44:49 + 2:39
3 Petra Valíková AOP7351 46:00 + 3:50
4 Martina Hulenková MOV7352 46:38 + 4:28
5 Renata Janků STE7251 50:16 + 8:06
6 Jana Kundratová TZL7350 51:08 + 8:58
7 Jana Chovancová TZL7352 53:13 + 11:03
8 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 56:47 + 14:37
9 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 57:22 + 15:12
10 Martina Krčová KSU7272 58:20 + 16:10
11 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 61:17 + 19:07
12 Alena Finstrlová ZBM7550 63:07 + 20:57
13 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 63:26 + 21:16
14 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:10 + 26:00
15 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 76:03 + 33:53
16 Martina Procházková SOP7351 87:53 + 45:43
17 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 102:39 + 60:29

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková AOP6753 41:16
2 Marcela Hiršová VBM7079 43:29 + 2:13
3 Dagmar Hubáčková LCE6569 44:20 + 3:04
4 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 45:26 + 4:10
5 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:44 + 6:28
6 Jitka Hájková SOP7150 48:01 + 6:45
7 Jana Kostková AOP7151 50:57 + 9:41
8 Petra Křečková ZPV7076 52:38 + 11:22
9 Zdenka Králová SSU6091 54:22 + 13:06
10 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:54 + 16:38
11 Iva Vavrysová LCE6359 58:05 + 16:49
12 Lenka Sadílková VIC7055 61:11 + 19:55
13 Marcela Lázničková TZL6751 62:04 + 20:48
14 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 67:05 + 25:49
15 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 71:50 + 30:34
16 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:12 + 31:56
17 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 78:25 + 37:09
18 Elena Mielcová AOV6951 87:57 + 46:41
19 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 175:23 + 134:07
Eva Kociánová OOP6750 DISK
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Jana Sedláčková HLV7060 DNS
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava DNS
Simona Štorková JPV6556 DNS

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Hájová TZL6051 35:06
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 36:25 + 1:19
3 Ivana Poklopová UOL6451 38:06 + 3:00
4 Eva Ferdusová LCE6461 38:43 + 3:37
5 Jitka Slezáková LCE6351 38:50 + 3:44
6 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 39:37 + 4:31
7 Irena Koláriková TZL6351 40:25 + 5:19
8 Jana Jelínková TZL6556 41:31 + 6:25
9 Mirka Vlažná LCE5852 41:40 + 6:34
10 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 41:41 + 6:35
11 Iveta Ostřanská SSU6591 44:15 + 9:09
12 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:58 + 9:52
13 Zuzana Štrajtová UOL6452 47:40 + 12:34
14 Eva Smičková KON5887 50:55 + 15:49
15 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 52:39 + 17:33
16 Monika Krejčíková TZL6262 62:09 + 27:03
17 Irena Peřinková BBM6550 64:53 + 29:47
18 Hana Sochorová HAV6250 70:51 + 35:45

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Dokoupilová VBM5754 41:21
2 Iva Janská LBM5795 41:59 + 0:38
3 Anna Stackeová LCE5551 42:03 + 0:42
4 Jana Davi 45:37 + 4:16
5 Miroslava Žaludková TZL5954 49:38 + 8:17
6 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 50:52 + 9:31
7 Hana Pavlíková ZLH5950 52:51 + 11:30
8 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 64:43 + 23:22
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Irena Czaschová SBR6150 DNS

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Horynová TZL5254 31:48
2 Viola Juhasova 36:00 + 4:12
3 Anna Cigošová TBM5253 39:25 + 7:37
4 Traude Fesselhofer 39:53 + 8:05

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenka Křížová PZR5051 33:16
2 Ludmila Mrkvicová ZLH4950 45:20 + 12:04
3 Ludmila Novotná ZLH4850 51:44 + 18:28
Libuše Suchánková SOP4851 DNS

W 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavla Stará BOV4251 36:36

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:17
2 Matěj Borunský AOP0600 17:20 + 0:03
3 Jakub Brňák 18:04 + 0:47
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 19:30 + 2:13
5 Martin Pernička TZL0800 20:15 + 2:58
6 Vít Kundrata TZL0700 21:19 + 4:02
7 Ondřej Strakoš TZL0601 22:10 + 4:53
8 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 24:43 + 7:26
9 Štěpán Holas AOP0900 27:11 + 9:54
10 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 29:26 + 12:09
11 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:05 + 16:48
12 Přemek Palát TTR0601 36:15 + 18:58
Petr Kovalčík AOP0901 DISK
Václav Pernička TZL0602 DISK
Šimon Mudrák DISK
Jaroslav Honner TZL0701 DNS
Max Denemarek TBM0800 DNS
Miloš Novotný DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valentýna Kusáková TZL0651 14:20
2 Kristýna Finstrlová ZBM0752 15:53 + 1:33
3 Zora Baloghová 18:42 + 4:22
4 Renáta Palátová ABM0655 18:52 + 4:32
5 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 21:17 + 6:57
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:19 + 8:59
7 Alena Kovalčíková AOP0751 23:29 + 9:09
8 Sabina Michálková LCE0851 25:44 + 11:24
9 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:24 + 15:04
10 Pavlínka Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 30:26 + 16:06

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexandr Jordanov ZBM9503 12:40
2 Hana Juřeníková MOV8052 14:41 + 2:01
3 Petra Maliňáková 15:41 + 3:01
4 Jozef Maliňák 18:36 + 5:56
5 Petra Macková 19:56 + 7:16
6 Lenka Palátová TTR7551 20:13 + 7:33
7 Dana Maliňáková 20:25 + 7:45
8 David Jurčák SOP7808 21:07 + 8:27
9 Tomáš Zatloukal SSU6700 21:41 + 9:01
10 Bohumil Sýchora 22:16 + 9:36
11 Lucie Pospíšilová STE7551 23:36 + 10:56
12 Matej Guláň 24:03 + 11:23
13 Martin Žucha 24:21 + 11:41
14 Tamara Kůstková VIC6854 31:22 + 18:42
15 Mariana Patassiová 32:15 + 19:35
16 Michaela Patassiová 33:01 + 20:21
16 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 33:01 + 20:21
18 Iveta Vavříková MOV7450 34:34 + 21:54
19 Dagmar Smolková STE6451 41:05 + 28:25
20 Jiří Procházka 42:33 + 29:53
Leoš Verner DISK
Andrea Porubská DNS
Lenka Krutilová DNS
Marek Novotný DNS
Pavla Marková VIC7857 DNS
Ľubka Ježíková SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Stubna RBA9603 TJ Rapid Bratislava 45:39
2 Václav Kadlček NNN8901 47:31 + 1:52
3 Emílie Czaschová SBR8750 61:10 + 15:31
4 Agnesa Miklušová FBA7852 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:15 + 19:36
5 Šimon Pajger 67:15 + 21:36
6 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 68:11 + 22:32
7 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:59 + 23:20
8 Juraj Pavlov 72:48 + 27:09
9 Zuzana Davidikova 73:53 + 28:14
10 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:16 + 38:37
11 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 86:43 + 41:04
12 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 87:16 + 41:37
13 Vladimira Kutajova 94:38 + 48:59
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok DNS

R -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matouš Dittrich SKM1000 18:14
2 Lucka Vorlíčková 18:25 + 0:11
3 Matouš Mudrák 18:27 + 0:13
4 David Krivolátsky 20:19 + 2:05
5 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:34 + 2:20
6 Milan Trenčan HBBXXX1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:46 + 2:32
7 Matyáš Kurfürst TZL0804 20:57 + 2:43
8 Dianka Brňáková 21:22 + 3:08
8 Markéta Klímová 21:22 + 3:08
8 Martin Král OTK0100 21:22 + 3:08
11 Adelka Rohaľová 21:24 + 3:10
12 Ferdinand Procházka ADA1001 22:01 + 3:47
13 Klára Walaská TRI0950 22:16 + 4:02
14 Viktoriya Valyavka 22:31 + 4:17
15 Ondřej Slováček TZL0902 23:34 + 5:20
16 Samuel Butaš SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 23:45 + 5:31
17 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:25 + 6:11
18 Maxim Štrba 24:27 + 6:13
19 Janko Dokupil 24:39 + 6:25
20 Simona Miklušová 24:45 + 6:31
21 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 25:27 + 7:13
22 Emka Jonášová 25:38 + 7:24
23 Tatiana Marková VIC1060 25:42 + 7:28
24 Lucia Kováčová 25:46 + 7:32
25 Teodorka Mravíková 25:57 + 7:43
26 Matej Trenčan 27:45 + 9:31
27 Štěpánka Škodová LCE0852 27:59 + 9:45
28 Timea Krivolatska HBBXXX4 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:27 + 10:13
29 Ema Mašlánová 29:24 + 11:10
30 Marián Michálek LCE1111 30:41 + 12:27
31 František Škoda LCE1113 31:10 + 12:56
32 Eliška Good 31:42 + 13:28
33 Julie Good 32:46 + 14:32
34 Vojtěch Kozák TBM1101 37:52 + 19:38
35 Vít Štábl KSU1100 38:51 + 20:37
36 Paulína Šoltésová 39:53 + 21:39
37 Klára Fendrychová 41:42 + 23:28
38 MIchal Němec 199:40 + 181:26
Eva Kundratová TZL0950 DISK
Jan Sikora 85C0700 DISK
Alžběta Lázničková DNS
Julie C Hanslianova LCExxxx DNS
Maja Volkova DNS
Marie Anna Kotecká 25L0950 DNS
Michaela Marková VIC0850 DNS
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita DNS
Tomáš Berger DNS
Viktor Ježík SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS
Vojtéch Koňařík SVS0701 DNS