Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (20.05.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10      W -10      N          K3         W 65- A    M 21- D    N -8       R -8      

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:57
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 20:00 + 1:03
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 20:48 + 1:51
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:15 + 2:18
5 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 27:05 + 8:08
6 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 38:10 + 19:13
7 Branislav Brídzik SKS0503 Športový klub Sandberg 43:18 + 24:21
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tomás Syrovy SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 17:46
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 19:28 + 1:42
3 Tomás Sipos SPE0310 Klub OB Sokol Pezinok 20:39 + 2:53
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 26:33 + 8:47
5 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 26:56 + 9:10
6 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 27:04 + 9:18
7 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 30:41 + 12:55
8 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 31:29 + 13:43
9 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 42:28 + 24:42
10 Simon Micek SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:36 + 34:50
Simon Sipos SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Simon Kovácik SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK
Vakant DISK
NER DISK

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 16:32
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 18:48 + 2:16
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 19:25 + 2:53
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 19:55 + 3:23
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 20:19 + 3:47
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 21:06 + 4:34
7 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 22:05 + 5:33
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 22:47 + 6:15
9 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 23:47 + 7:15
10 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 24:28 + 7:56
11 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 25:10 + 8:38
12 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 25:20 + 8:48
13 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 26:16 + 9:44
14 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 28:33 + 12:01
15 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 33:27 + 16:55
16 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 51:43 + 35:11

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 28:44
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 34:48 + 6:04
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 35:42 + 6:58
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 37:23 + 8:39
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 39:36 + 10:52
6 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 42:12 + 13:28
7 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 58:33 + 29:49
8 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 60:57 + 32:13
9 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 61:08 + 32:24
10 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 64:19 + 35:35
11 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 88:21 + 59:37
Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok DISK

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 38:16
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:46 + 0:30
3 Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 39:30 + 1:14
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 39:31 + 1:15
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:35 + 1:19
6 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 42:08 + 3:52
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 42:32 + 4:16
8 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 43:10 + 4:54
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 44:49 + 6:33
10 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 45:30 + 7:14
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 50:17 + 12:01
12 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 56:20 + 18:04
13 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:38 + 19:22

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:44
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 36:53 + 1:09
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 38:26 + 2:42
4 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 38:51 + 3:07
5 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:10 + 4:26
6 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:30 + 5:46
7 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:44 + 6:00
8 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:02 + 7:18
9 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:09 + 10:25
10 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 57:10 + 21:26
11 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 64:49 + 29:05
12 Martin Orsag NER 88:12 + 52:28
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 38:30
2 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 43:31 + 5:01
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 48:17 + 9:47
4 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:27 + 11:57

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 36:09
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 37:40 + 1:31
3 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:06 + 13:57
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 52:51 + 16:42

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 31:17
2 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 33:33 + 2:16
3 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 33:42 + 2:25
4 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:28 + 5:11
5 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 42:40 + 11:23
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 47:45 + 16:28
7 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 48:04 + 16:47
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 48:54 + 17:37
9 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:15 + 17:58
10 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 52:12 + 20:55
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:46 + 27:29

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 25:16
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 29:05 + 3:49
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 32:43 + 7:27
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 33:02 + 7:46
5 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 33:36 + 8:20
6 Mojmir Stastny NER 35:53 + 10:37
7 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 36:07 + 10:51
8 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 38:19 + 13:03
9 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 40:46 + 15:30
10 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 45:53 + 20:37
11 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 62:48 + 37:32

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 30:22
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:31 + 1:09
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:20 + 3:58
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:03 + 4:41
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:27 + 5:05
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 39:32 + 9:10
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 40:02 + 9:40
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:14 + 11:52
9 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:19 + 11:57
10 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:36 + 13:14
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 47:02 + 16:40

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 35:46
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 39:32 + 3:46
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 40:42 + 4:56
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 42:54 + 7:08
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:30 + 11:44
6 Bohuš Šimonovič PEZ5601 Klub OB AŠK Pezinok 62:19 + 26:33

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:33
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 17:00 + 2:27
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:32 + 8:59
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 25:18 + 10:45

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 20:22
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 23:15 + 2:53
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 25:30 + 5:08
4 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 26:23 + 6:01
5 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 26:55 + 6:33
6 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 27:10 + 6:48
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 27:35 + 7:13
8 Klára Fedorová SPE04AC Klub OB Sokol Pezinok 28:46 + 8:24
9 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 36:17 + 15:55
10 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 39:59 + 19:37
11 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 45:56 + 25:34

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 21:48
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 22:10 + 0:22
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 26:12 + 4:24
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 26:20 + 4:32
5 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 26:43 + 4:55
6 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 27:42 + 5:54
7 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 28:50 + 7:02
8 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 37:35 + 15:47
9 Michaela Jancovicová NER 39:53 + 18:05
10 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:31 + 18:43
11 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:18 + 19:30
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice DISK

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 20:24
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 29:25 + 9:01
3 Terézia Števicová FBA0054 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:32 + 9:08
4 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:52 + 9:28
5 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 30:01 + 9:37
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 + 12:34

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 36:29
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 39:04 + 2:35
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 39:59 + 3:30
4 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:59 + 7:30
5 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 44:20 + 7:51
6 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 45:38 + 9:09
7 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 49:01 + 12:32
8 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 50:50 + 14:21
9 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 54:05 + 17:36
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 54:37 + 18:08
11 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:31 + 44:02

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:05
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:00 + 2:55
3 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 47:38 + 9:33
4 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 49:22 + 11:17
5 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:39 + 13:34
6 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:07 + 19:02
7 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 66:57 + 28:52
8 Karolína Takáčová PEZ9851 Klub OB AŠK Pezinok 91:09 + 53:04
9 Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita 99:03 + 60:58
10 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 100:08 + 62:03

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:54
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 54:58 + 14:04
3 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 55:15 + 14:21
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 58:09 + 17:15
5 Zuzana Janotová FBA8251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:28 + 20:34
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:26 + 22:32

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 31:33
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 47:53 + 16:20
3 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:47 + 20:14
4 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 51:48 + 20:15
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 54:46 + 23:13
6 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 67:16 + 35:43
7 Lubica Slatinská NER 79:42 + 48:09
8 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 100:00 + 68:27

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 50:15
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 50:41 + 0:26
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 52:17 + 2:02
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 58:37 + 8:22
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:09 + 14:54
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 70:55 + 20:40
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 89:28 + 39:13
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 36:56
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 38:04 + 1:08
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 39:55 + 2:59
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:39 + 18:43
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 56:48 + 19:52
6 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 65:24 + 28:28

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 56:29
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 57:04 + 0:35
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 57:48 + 1:19

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 39:48
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 44:26 + 4:38
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 47:06 + 7:18
4 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 50:13 + 10:25
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 52:39 + 12:51
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:08 + 22:20
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 64:39 + 24:51
8 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 65:38 + 25:50

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 63:58
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:04 + 3:06
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 75:02 + 11:04

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:40
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 99:04 + 7:24
Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 15:57
2 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 19:22 + 3:25
3 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 22:19 + 6:22
4 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:16 + 9:19
5 Gregor Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 27:46 + 11:49
6 Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 36:13 + 20:16
7 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 45:02 + 29:05

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:25
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:19 + 1:54
3 Marta Kropocheva SKS0753 Športový klub Sandberg 28:10 + 5:45
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 37:15 + 14:50

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomás Tvrdy ZSO 29:40
2 Monika Rigasova SPE Klub OB Sokol Pezinok 33:48 + 4:08
3 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 34:17 + 4:37
4 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:32 + 17:52
5 Mária Zgrebnáková SPE Klub OB Sokol Pezinok 53:15 + 23:35
6 Ondrej Parízek NER 56:49 + 27:09
7 Ingrid Valachová SPE Klub OB Sokol Pezinok 68:01 + 38:21
Monika Fintorová SPE Klub OB Sokol Pezinok DNF

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Hanzely SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:41
2 Jakub Ondrecko SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 30:52 + 5:11
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 31:14 + 5:33
4 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:58 + 12:17
5 Tomas Ondrecko SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:05 + 13:24
6 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 39:25 + 13:44
7 Peter Smahovsky NER 41:53 + 16:12
8 Michal Patassi FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:01 + 23:20
9 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 49:19 + 23:38
10 Kuník SPE Klub OB Sokol Pezinok 57:19 + 31:38
11 Ema Harsányová NER 58:22 + 32:41
12 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:26 + 36:45
13 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:26 + 41:45
14 Zuzana Ivanová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:27 + 44:46
15 Lubka Jezíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:54 + 47:13
16 Lea Simaichlová NER 86:04 + 60:23
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 45:22
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 79:49 + 34:27
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 96:34 + 51:12

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 48:55
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:27 + 5:32
3 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:13 + 7:18
4 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 83:44 + 34:49
5 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 111:35 + 62:40

N -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jelisej Kuzmin HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 6:44
2 Daniel Jadron HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:22 + 4:38
3 Ján Varga SPE Klub OB Sokol Pezinok 12:57 + 6:13
4 Maximko Slatinsky NER 14:01 + 7:17
5 Milan Trencan HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:08 + 10:24
6 Alexandra Chudá HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:12 + 12:28

R -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eliska Fedorova SPE Klub OB Sokol Pezinok 9:12
2 Mirko Patassi NER 9:33 + 0:21
3 Matúš Pinter TNR0801 ŠK Triturus Nitra 9:45 + 0:33
4 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:08 + 0:56
5 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:12 + 1:00
6 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:23 + 1:11
7 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:36 + 1:24
8 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 10:44 + 1:32
9 Barborka Borská NER 10:51 + 1:39
10 Elin Erdman NER 10:53 + 1:41
11 Alexik Slatinsky NER 11:15 + 2:03
12 Martinko János ZSO 11:35 + 2:23
13 Samuel Butaš SPE09AA Klub OB Sokol Pezinok 11:42 + 2:30
14 Sofia Kováciková SPE Klub OB Sokol Pezinok 11:46 + 2:34
15 Alena Klimová TKE Klub OB ATU Košice 12:09 + 2:57
16 Nina Miceková SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 12:15 + 3:03
17 Lucia Lanátorová RBA TJ Rapid Bratislava 12:22 + 3:10
18 John Bass NER 13:03 + 3:51
19 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 13:17 + 4:05
20 Vanda Brídziková SKS0953 Športový klub Sandberg 13:25 + 4:13
21 Hanka Siposová SPE Klub OB Sokol Pezinok 14:18 + 5:06
22 Daliah Erdman NER 14:36 + 5:24
23 Simon Patrás HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:47 + 8:35
24 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:15 + 11:03
25 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:32 + 11:20
26 Paulína Soltésová SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:35 + 12:23
27 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:00 + 13:48
28 Petra Wartiaková FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:57 + 30:45