Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E2 (21.05.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10      W -10      N          K3         W 65- A    M 21- D    N -8       R -8      

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:32
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 23:56 + 0:24
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:01 + 4:29
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 32:06 + 8:34
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:08 + 8:36
6 Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 32:32 + 9:00
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 36:07 + 12:35
8 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 39:58 + 16:26
9 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 42:33 + 19:01
10 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 47:49 + 24:17
11 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:03 + 28:31

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 29:47
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 31:14 + 1:27
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:43 + 1:56
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 33:38 + 3:51
5 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 40:34 + 10:47
6 Michal Sláma TKE Klub OB ATU Košice 42:06 + 12:19
7 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 42:38 + 12:51
8 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 43:02 + 13:15
9 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 43:29 + 13:42
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 46:01 + 16:14
11 Tomás Sipos SPE0310 Klub OB Sokol Pezinok 48:36 + 18:49
12 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 53:44 + 23:57
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 63:26 + 33:39
14 Simon Sipos SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 67:30 + 37:43
15 Simon Kovácik SPE Klub OB Sokol Pezinok 82:34 + 52:47
16 Simon Micek SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 84:28 + 54:41

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 48:08
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 48:38 + 0:30
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 50:25 + 2:17
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 52:12 + 4:04
5 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 54:24 + 6:16
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 56:04 + 7:56
7 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 62:30 + 14:22
8 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 78:20 + 30:12
9 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 83:19 + 35:11
10 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 89:08 + 41:00
11 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 97:11 + 49:03
12 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 113:07 + 64:59

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 64:19
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 66:31 + 2:12
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 68:09 + 3:50
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 71:07 + 6:48
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 72:08 + 7:49
6 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 87:07 + 22:48
7 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 88:03 + 23:44
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 107:54 + 43:35
9 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 108:25 + 44:06

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 81:46
2 Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 84:12 + 2:26
3 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:55 + 3:09
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 87:34 + 5:48
5 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 87:57 + 6:11
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 88:00 + 6:14
7 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:21 + 6:35
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:28 + 8:42
9 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 90:30 + 8:44
10 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 114:49 + 33:03
11 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 115:32 + 33:46
12 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 122:41 + 40:55

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:24
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 80:43 + 2:19
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 86:09 + 7:45
4 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 86:48 + 8:24
5 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 93:38 + 15:14
6 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 97:52 + 19:28
7 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:41 + 33:17
8 Ján Mazák NER 125:06 + 46:42

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 92:57
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 98:27 + 5:30
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 123:11 + 30:14

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 59:06
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 61:40 + 2:34
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 79:26 + 20:20
4 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:21 + 26:15
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 112:20 + 53:14
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 122:59 + 63:53
Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava DISK

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 56:15
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 57:47 + 1:32
3 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:56 + 3:41
4 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 64:55 + 8:40
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 83:34 + 27:19
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 85:12 + 28:57
7 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 92:28 + 36:13
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 93:46 + 37:31
9 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 95:57 + 39:42
10 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:11 + 48:56

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 48:37
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 57:07 + 8:30
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 57:57 + 9:20
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 64:27 + 15:50
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 65:01 + 16:24
6 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 70:18 + 21:41
7 Mojmir Stastny NER 72:12 + 23:35
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 81:07 + 32:30
9 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 96:24 + 47:47
Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg DISK
M.S. Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 87:58

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 41:58
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:14 + 0:16
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 44:14 + 2:16
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 46:19 + 4:21
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:51 + 6:53
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:00 + 7:02
7 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:58 + 8:00
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 50:18 + 8:20
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 56:17 + 14:19
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 58:21 + 16:23
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 58:52 + 16:54

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 36:27
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 41:54 + 5:27
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 43:05 + 6:38
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 45:33 + 9:06
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:47 + 13:20

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 35:18
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:26 + 3:08
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:52 + 13:34
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 53:01 + 17:43

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 28:36
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 29:03 + 0:27
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 32:55 + 4:19
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 34:14 + 5:38
5 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 34:18 + 5:42
6 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 36:15 + 7:39
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 39:33 + 10:57
8 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 54:10 + 25:34
9 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 65:23 + 36:47
10 Klára Fedorová SPE04AC Klub OB Sokol Pezinok 69:29 + 40:53
11 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 80:40 + 52:04
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg DISK
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice DISK
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DISK

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 45:13
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 59:52 + 14:39
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 62:16 + 17:03
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 65:23 + 20:10
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 73:06 + 27:53
6 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 74:08 + 28:55
7 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:11 + 30:58
8 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:07 + 35:54
Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita DISK

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 49:59
2 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:03 + 14:04
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 68:16 + 18:17
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 69:05 + 19:06
5 Terézia Števicová FBA0054 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:27 + 36:28

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 70:10
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 76:38 + 6:28
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 78:05 + 7:55
4 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:17 + 11:07
5 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 83:50 + 13:40
6 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 83:59 + 13:49
7 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 86:08 + 15:58
8 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 87:35 + 17:25
9 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 95:09 + 24:59
10 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 105:00 + 34:50
11 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:37 + 42:27

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:38
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:06 + 0:28
3 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 59:30 + 1:52
4 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 63:47 + 6:09
5 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 71:37 + 13:59
6 Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita 111:42 + 54:04

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 74:14
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:32 + 1:18
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 76:36 + 2:22
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 79:25 + 5:11
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 79:56 + 5:42
6 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 86:43 + 12:29

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:44
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 9:11
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 57:02 + 13:18
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 61:20 + 17:36
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 63:44 + 20:00
6 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 67:01 + 23:17
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:03 + 31:19
8 Lubica Slatinská NER 77:14 + 33:30

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 50:16
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 55:15 + 4:59
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:55 + 6:39
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 66:51 + 16:35
5 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 72:30 + 22:14
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 86:58 + 36:42

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 33:57
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 41:37 + 7:40
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 46:38 + 12:41
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:17 + 22:20
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 73:46 + 39:49

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 46:22
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 50:19 + 3:57
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 54:58 + 8:36
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 58:05 + 11:43
5 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 64:45 + 18:23

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 38:42
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 40:59 + 2:17
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 43:44 + 5:02
4 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 47:25 + 8:43
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 50:16 + 11:34
6 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 50:25 + 11:43
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:11 + 15:29
8 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 73:04 + 34:22

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 34:17
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 49:18 + 15:01
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:19 + 23:02
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 76:20 + 42:03

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:36
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 23:42
2 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 26:49 + 3:07
3 Benjamín Libant BBA KOBRA Bratislava 26:59 + 3:17
4 Timotej Libant BBA KOBRA Bratislava 31:16 + 7:34
5 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 34:43 + 11:01
6 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 35:32 + 11:50
7 Ondrej Jendek SPE07AA Klub OB Sokol Pezinok 36:50 + 13:08
8 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:59 + 13:17

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 37:25
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:42 + 8:17
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:46 + 9:21
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Kovác TNR ŠK Triturus Nitra 44:37
2 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:38 + 7:01
3 Monika Fintorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 56:04 + 11:27
4 Tomás Tvrdy ZSO 57:08 + 12:31
5 Monika Rigasova SPE Klub OB Sokol Pezinok 65:34 + 20:57
6 Juraj Jurcik NER 71:58 + 27:21
7 Ingrid Valachová SPE Klub OB Sokol Pezinok 77:57 + 33:20
8 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 86:23 + 41:46
9 Ondrej Parízek NER 95:47 + 51:10
10 Claudia Hustaty SPE Klub OB Sokol Pezinok 182:48 + 138:11
Martin Knapcok SPE Klub OB Sokol Pezinok DNF
Katarína Libantová BBA8351 KOBRA Bratislava DNF

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Hanzely SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:32
2 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:13 + 1:41
3 Jakub Ondrecko SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 31:14 + 5:42
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 32:14 + 6:42
5 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:16 + 10:44
6 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 38:04 + 12:32
7 Peter Smahovsky NER 39:06 + 13:34
8 Tomas Ondrecko SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:45 + 15:13
9 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 46:45 + 21:13
10 Michal Patassi FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:45 + 22:13
11 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:52 + 23:20
12 Lea Simaichlová NER 50:02 + 24:30
13 Branislav Kendra FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:06 + 26:34
14 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 56:10 + 30:38
15 Silvia Kutisová SPE Klub OB Sokol Pezinok 57:01 + 31:29
16 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:33 + 32:01
17 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:59 + 34:27
18 Zuzana Ivanová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:27 + 40:55
19 Lubka Jezíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 77:41 + 52:09
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 40:48
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 41:09 + 0:21
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 61:22 + 20:34
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 62:05 + 21:17

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 64:30
2 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:44 + 16:14
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 83:47 + 19:17
4 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:42 + 21:12
5 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 95:52 + 31:22
6 Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 97:54 + 33:24
7 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 148:16 + 83:46

N -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jelisej Kuzmin HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:16
2 Daniel Jadron HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:46 + 2:30
3 Milan Trencan HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:51 + 4:35
4 Alexandra Chudá HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:22 + 5:06
5 Ján Varga SPE Klub OB Sokol Pezinok 23:08 + 11:52

R -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mirko Patassi NER 12:15
2 Hanka Siposová SPE Klub OB Sokol Pezinok 13:00 + 0:45
3 John Bass NER 13:17 + 1:02
4 Eliska Fedorova SPE Klub OB Sokol Pezinok 14:32 + 2:17
5 Lucia Lanátorová RBA TJ Rapid Bratislava 16:08 + 3:53
6 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 16:29 + 4:14
7 Sofia Kováciková SPE Klub OB Sokol Pezinok 17:38 + 5:23
8 Simon Patrás HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:11 + 5:56
9 Nina Miceková SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:19 + 7:04
10 Filip Hríbik NER 19:25 + 7:10
11 Samuel Butaš SPE09AA Klub OB Sokol Pezinok 20:23 + 8:08
12 Adam Huncaga NER 20:49 + 8:34
13 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:05 + 10:50
14 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:57 + 11:42
15 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:00 + 11:45
16 Paulína Soltésová SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:17 + 12:02
17 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:32 + 18:17