Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint - E1 (15.09.2017)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    M 70- E    M -12 C    W -12 C    M -10 C    W -10 C    W 65- E    N          K3         M 21- C    W 21- C    M -10 R    W -10 R   

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 9:40
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 10:04 + 0:24
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 11:08 + 1:28
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 12:03 + 2:23
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 12:16 + 2:36
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 12:18 + 2:38
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 12:32 + 2:52
8 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 12:57 + 3:17
9 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 13:11 + 3:31
10 Šimon Šipoš SPE04AB Klub OB Sokol Pezinok 13:32 + 3:52
11 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:26 + 4:46
12 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:49 + 5:09
13 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:02 + 7:22
14 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 17:07 + 7:27

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 12:14
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 12:21 + 0:07
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 12:32 + 0:18
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 13:21 + 1:07
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 13:29 + 1:15
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 13:36 + 1:22
7 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 13:38 + 1:24
8 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 14:42 + 2:28
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 15:41 + 3:27
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 15:44 + 3:30
11 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 16:18 + 4:04
12 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 16:56 + 4:42

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 14:53
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 15:02 + 0:09
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 15:49 + 0:56
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 16:56 + 2:03
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 17:26 + 2:33
6 Mamala Piotr 18:22 + 3:29
7 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 19:07 + 4:14
8 Breiner Daniel 25:28 + 10:35
Huba Karol DNS
Kruk Michał DNS
Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava DNS

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 14:51
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 16:39 + 1:48
3 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 17:14 + 2:23
4 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 22:49 + 7:58

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:52
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:35 + 0:43
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 16:04 + 1:12
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 16:48 + 1:56
5 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 17:28 + 2:36
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:29 + 2:37
7 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:31 + 2:39
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:56 + 3:04
9 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 18:07 + 3:15
10 Semančík Libor 18:12 + 3:20
11 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:22 + 3:30
12 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:46 + 3:54
13 Peter Vričan VZA89AA Slávia Žilinská univerzita 19:47 + 4:55
14 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:10 + 5:18
15 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:40 + 5:48
16 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 20:42 + 5:50
17 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 20:54 + 6:02
18 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 21:16 + 6:24
19 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 21:42 + 6:50
20 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 23:11 + 8:19
21 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 23:58 + 9:06
22 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:51 + 12:59
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice DNS
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice DNS

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 14:58
2 Peter Barcík 15:40 + 0:42
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 16:49 + 1:51
4 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 17:58 + 3:00
5 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 18:39 + 3:41
6 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 18:44 + 3:46
7 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 18:51 + 3:53
8 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 19:56 + 4:58
9 Vaňo Marek 21:17 + 6:19

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viskup Peter VZA7400 Slávia Žilinská univerzita 17:45
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 18:06 + 0:21
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 21:02 + 3:17
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 21:58 + 4:13
5 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 22:09 + 4:24
6 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 23:06 + 5:21
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:12 + 5:27
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 25:56 + 8:11
Pavela Ľudovít DNS

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 17:58
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 18:14 + 0:16
3 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 18:32 + 0:34
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:01 + 1:03
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 22:26 + 4:28
6 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:16 + 9:18

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 15:48
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 15:55 + 0:07
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 16:41 + 0:53
4 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 17:11 + 1:23
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:44 + 1:56
6 Sochacki Witold 18:34 + 2:46
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 18:59 + 3:11
8 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 23:04 + 7:16
Hadač Miroslav DISK

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:14
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:17 + 0:03
3 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 17:18 + 1:04
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 17:27 + 1:13
5 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:59 + 1:45
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 18:55 + 2:41
7 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 19:28 + 3:14
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 20:06 + 3:52
9 Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 20:57 + 4:43
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 21:05 + 4:51
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 21:22 + 5:08
12 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 21:43 + 5:29

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 14:48
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 15:43 + 0:55
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 17:59 + 3:11
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:00 + 3:12
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 25:15 + 10:27

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 13:05
2 Zelek Klaudia 13:45 + 0:40
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 13:54 + 0:49
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 13:59 + 0:54
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 14:10 + 1:05
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 15:18 + 2:13
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 15:19 + 2:14
8 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 15:33 + 2:28
9 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 15:36 + 2:31
10 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 16:08 + 3:03
11 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 18:27 + 5:22
12 Czachura Anna 18:28 + 5:23
13 Sekaninová Sofia 18:58 + 5:53
14 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 20:51 + 7:46
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Kiełb Wiktoria DNS

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 13:46
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 15:36 + 1:50
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 16:06 + 2:20
4 Sroka Małgorzata 16:32 + 2:46
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 16:54 + 3:08
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 16:58 + 3:12
7 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:49 + 4:03
8 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 20:56 + 7:10
9 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 23:57 + 10:11
Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava DNS
Leśnicka Agnieszka DNS
Lilgová Sophie DNS

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 15:04
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 15:32 + 0:28
3 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:18 + 1:14
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 17:06 + 2:02
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 17:31 + 2:27
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 20:47 + 5:43
Filová Barbora Daniela DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 16:10
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 17:26 + 1:16
3 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 17:40 + 1:30
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 18:12 + 2:02
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 18:29 + 2:19
6 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:42 + 2:32
7 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 18:47 + 2:37
8 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 18:52 + 2:42
9 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 18:56 + 2:46
10 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 19:20 + 3:10
11 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 19:22 + 3:12
12 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 19:27 + 3:17
13 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 19:52 + 3:42
14 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 20:33 + 4:23
15 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 20:52 + 4:42
16 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 20:57 + 4:47
17 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 20:58 + 4:48
18 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:10 + 6:00
19 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 22:44 + 6:34
20 Jana Vríčanová VZA89AB Slávia Žilinská univerzita 22:49 + 6:39
21 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:28 + 9:18

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 17:18
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 19:01 + 1:43
3 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 19:13 + 1:55
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 19:40 + 2:22
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 21:14 + 3:56
6 Hendrichovská Lucia 21:15 + 3:57
7 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:52 + 7:34
8 Zelek Urszula 24:59 + 7:41

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 18:30
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 19:27 + 0:57
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 19:36 + 1:06
4 Breinerová Martina 21:56 + 3:26
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 22:20 + 3:50
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:55 + 6:25

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:48
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 17:01 + 0:13
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:03 + 1:15
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 19:16 + 2:28
5 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 19:29 + 2:41
6 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:56 + 3:08
7 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 21:01 + 4:13
8 Eva Trepáčová VZA70AA Slávia Žilinská univerzita 25:29 + 8:41
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 16:25
2 Hadačová Gabriela 18:44 + 2:19
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 19:50 + 3:25
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:00 + 4:35
5 Kováčová Mária 24:19 + 7:54

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 15:21
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 16:17 + 0:56
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 18:44 + 3:23
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 19:26 + 4:05
5 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 20:21 + 5:00
6 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 22:53 + 7:32
7 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 26:08 + 10:47

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 15:57
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 16:30 + 0:33
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 17:34 + 1:37
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 18:37 + 2:40
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 21:33 + 5:36

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 17:00
2 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 17:15 + 0:15
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 17:48 + 0:48
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice DNS

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 36:54

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 11:37
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 11:58 + 0:21
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 12:37 + 1:00
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 13:09 + 1:32
5 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 14:06 + 2:29
6 Syrový Tomáš SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 16:53 + 5:16
7 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 17:58 + 6:21
8 Tomáš Radko 25:41 + 14:04

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 13:22
2 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:47 + 0:25
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 14:45 + 1:23
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 15:13 + 1:51
5 Wrzyszcz Weronika 20:52 + 7:30
Breinerová Michaela DNS
Kiełb Patrycja DNS
Linda Legáthová SPE05AA Klub OB Sokol Pezinok DNS
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica DNS

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8:33
2 Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 8:53 + 0:20
3 Mordarski Oskar 10:18 + 1:45
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 10:41 + 2:08
5 Duplak Maciej 13:26 + 4:53
6 Zelek Filip 15:21 + 6:48
7 Kurnyta Dawid 17:17 + 8:44
8 Król Maksymilian 17:57 + 9:24

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 9:54
2 Fitrzyk Magdalena 10:08 + 0:14
3 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 10:09 + 0:15
4 Mamala Magdalena 11:07 + 1:13
5 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:10 + 2:16
6 Zelek Martyna 16:26 + 6:32
7 Hana Šipošová SPE09AC Klub OB Sokol Pezinok 17:19 + 7:25
8 Odroniec Sandra 19:37 + 9:43
9 Kukurová Petra 21:25 + 11:31

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 17:17
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 21:02 + 3:45

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita 15:21
2 Ivan Trepáč VZA70AB Slávia Žilinská univerzita 16:04 + 0:43
3 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 21:13 + 5:52
4 Rigasova Monika SPE Klub OB Sokol Pezinok 31:24 + 16:03
5 Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 32:32 + 17:11
Bastien Vial-Jaime DNS
Bohunická Elena DNS
Fatinová Nicol DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 17:15
2 Poliaková Viktória 17:26 + 0:11
3 Marek Lazar ZMT01AA Klub OB Martin 18:07 + 0:52
4 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 19:50 + 2:35
5 Kuriakova Tereza 20:12 + 2:57
Ceranová Simona DNS
Marková Eva DNS

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 16:41
2 Karch Peter SPE Klub OB Sokol Pezinok 18:11 + 1:30
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 20:29 + 3:48
4 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 21:25 + 4:44
5 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 22:06 + 5:25

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 23:48
2 Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita 27:15 + 3:27

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kuzmin Jelisej 11:21
2 Zajac Simon 11:51 + 0:30
3 Šefara Matúš 12:50 + 1:29
4 Trenčan Milan 12:54 + 1:33
5 Patráš Šimon 16:18 + 4:57
6 Mihalič Juraj ml. 18:17 + 6:56
7 Hojnoš Pavol 21:36 + 10:15
8 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:32 + 14:11
9 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 28:29 + 17:08
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin DISK
Jadroň Daniel DNS

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 18:25
2 Šoltésová Paulína 21:09 + 2:44
3 Valyavka Viktoriya 24:21 + 5:56
4 Volkova Maja 24:22 + 5:57
5 Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 28:04 + 9:39