Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (06.05.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 21:53 900
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 23:17 + 1:24 842
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 23:38 + 1:45 828
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 23:39 + 1:46 827
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 27:08 + 5:15 684
6 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 28:41 + 6:48 620
7 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:51 + 7:58 572
8 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 31:28 + 9:35 506
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 32:08 + 10:15 478
10 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 33:35 + 11:42 419
11 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 38:09 + 16:16 231
12 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 44:36 + 22:43 0
13 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 51:29 + 29:36 0
14 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 67:23 + 45:30 0
15 Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 114:22 + 92:29 0
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:54 900
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:21 + 4:27 751
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:55 + 5:01 732
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 42:27 + 15:33 380
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:41 + 18:47 272
6 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 53:09 + 26:15 22
7 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 55:43 + 28:49 0
8 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 57:05 + 30:11 0
9 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:00 + 50:06 0
10 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 91:14 + 64:20 0
11 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 97:52 + 70:58 0
Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 45:59 900
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 55:37 + 9:38 711
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 59:07 + 13:08 643
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 63:43 + 17:44 553
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 70:46 + 24:47 415
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 70:47 + 24:48 415
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 75:44 + 29:45 318
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 82:27 + 36:28 186
9 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 86:23 + 40:24 109
10 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 94:44 + 48:45 0
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak DISK 0
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 48:42 900
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 51:22 + 2:40 851
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 53:17 + 4:35 815
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 54:40 + 5:58 790
5 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 54:57 + 6:15 784
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 60:44 + 12:02 678
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 66:26 + 17:44 572
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 72:31 + 23:49 460
9 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 76:07 + 27:25 393
10 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 102:42 + 54:00 0
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 106:48 + 58:06 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 43:48 900
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 69:06 + 25:18 380
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 106:41 + 62:53 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 50:48 1000
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:45 + 6:57 863
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 58:48 + 8:00 843
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 59:15 + 8:27 834
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:56 + 10:08 801
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 63:45 + 12:57 745
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 64:34 + 13:46 729
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:39 + 13:51 727
9 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:10 + 16:22 678
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 76:37 + 25:49 492
11 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 86:16 + 35:28 302
12 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 112:31 + 61:43 0
Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 50:56 800
2 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:37 + 0:41 789
3 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 68:20 + 17:24 527
4 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 69:01 + 18:05 516
5 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:56 + 25:00 407

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 42:10 600
2 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 48:04 + 5:54 516
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:37 + 10:27 451
4 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:00 + 10:50 446
5 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 66:11 + 24:01 258
6 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 71:43 + 29:33 180
7 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 85:45 + 43:35 0
8 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 107:33 + 65:23 0
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 47:54 900
2 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 73:15 + 25:21 424
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 73:55 + 26:01 411
4 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:56 + 26:02 411
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 59:21 900
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 60:57 + 1:36 876
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 74:16 + 14:55 674
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 79:27 + 20:06 595
5 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 82:02 + 22:41 556
6 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 94:16 + 34:55 371
7 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 97:33 + 38:12 321
8 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 99:16 + 39:55 295
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:14 + 40:53 280
10 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 164:16 + 104:55 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 55:13 900
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 56:44 + 1:31 875
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 67:38 + 12:25 698
4 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:41 + 12:28 697
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 72:11 + 16:58 623
6 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 94:49 + 39:36 255
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 99:23 + 44:10 180
8 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 138:08 + 82:55 0
9 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 140:31 + 85:18 0
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 59:30 900
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 62:12 + 2:42 859
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 74:06 + 14:36 679
4 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 78:37 + 19:07 611
5 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 102:14 + 42:44 254

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 49:03 900
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:57 + 0:54 883
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:51 + 3:48 830
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 53:55 + 4:52 811
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 67:27 + 18:24 562
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 79:19 + 30:16 345

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 52:04 900
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 53:34 + 1:30 874
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 57:07 + 5:03 813
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 67:16 + 15:12 637
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:22 + 16:18 618
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 73:20 + 21:16 532
Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita DISK 0
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 53:14 900
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 57:16 + 4:02 832
3 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:18 + 4:04 831
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 59:54 + 6:40 787
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 65:23 + 12:09 695
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:39 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 149:19 + 37:40 596

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:54 900
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 25:43 + 3:49 743
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:13 + 4:19 723
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 26:42 + 4:48 703
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 33:28 + 11:34 425
6 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 36:44 + 14:50 290
7 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 37:06 + 15:12 275

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 29:55 900
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 30:58 + 1:03 868
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 31:48 + 1:53 843
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 37:21 + 7:26 676
5 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 41:22 + 11:27 556
6 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:09 + 13:14 502
7 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 46:47 + 16:52 393
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:19 + 19:24 316
9 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 49:20 + 19:25 316
10 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 66:08 + 36:13 0
11 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:32 + 40:37 0
12 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 75:47 + 45:52 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 47:56 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 50:41 + 2:45 848
3 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:30 + 7:34 758
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 62:55 + 14:59 619
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 72:26 + 24:30 440
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 73:28 + 25:32 421
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 75:30 + 27:34 382
8 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 99:54 + 51:58 0
9 Ester Illésová BBA0351 KOBRA Bratislava 102:54 + 54:58 0
10 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 110:02 + 62:06 0
11 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 116:02 + 68:06 0
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 66:36 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 66:51 + 0:15 897
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 75:11 + 8:35 784
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 75:27 + 8:51 780
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 116:27 + 49:51 226
6 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 118:48 + 52:12 195

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 52:13 1000
2 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 58:55 + 6:42 872
3 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 61:44 + 9:31 818
4 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 64:17 + 12:04 769
5 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:27 + 12:14 766
6 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 67:29 + 15:16 708
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 70:19 + 18:06 653
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:20 + 18:07 653
9 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 77:22 + 25:09 518
10 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 78:36 + 26:23 495
11 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 78:51 + 26:38 490

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 81:18 800
2 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 96:51 + 15:33 647
3 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 97:19 + 16:01 642
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 102:45 + 21:27 589

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 79:51 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:10 + 12:19 761
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 100:43 + 20:52 665
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 101:29 + 21:38 656
5 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 109:36 + 29:45 565
6 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 121:56 + 42:05 426

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 58:37 900
2 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 68:19 + 9:42 751
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 68:32 + 9:55 748
4 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 90:58 + 32:21 403
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:39 + 33:02 393
6 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 98:49 + 40:12 283
7 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 100:32 + 41:55 256
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 101:53 + 43:16 236
9 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:18 + 48:41 153
10 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 120:58 + 62:21 0
Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:50 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 76:39 + 16:49 647
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 80:13 + 20:23 593
4 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:53 + 24:03 538
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 92:26 + 32:36 410
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 118:20 + 58:30 20
7 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 119:04 + 59:14 9
8 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 143:34 + 83:44 0
Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 54:27 900
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:45 + 3:18 845
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 60:33 + 6:06 799
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 134:36 + 80:09 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 42:44 900
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 53:45 + 11:01 668
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:34 + 36:50 124
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 115:52 + 73:08 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 62:00 900
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 74:31 + 12:31 718
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 78:32 + 16:32 660
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 120:52 + 58:52 45

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 44:25 900
2 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 45:03 + 0:38 887
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 56:52 + 12:27 648
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 83:04 + 38:39 117
5 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 89:19 + 44:54 0
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita DISK 0