Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (06.05.2018)

Kategórie

M -10      M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10      W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    RD         N          K3        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 11:17
2 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 16:22 + 5:05
3 Maximilian Slatinsky 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:36 + 6:19
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 17:58 + 6:41
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 19:24 + 8:07
6 Jonáš Čief HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:48 + 8:31
7 Jr. Milan Trenčan HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:45 + 9:28
8 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 34:05 + 22:48
9 Simon Zajac HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:08 + 31:51
10 Samuel Šebo HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:08 + 34:51

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 21:53
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 23:17 + 1:24
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 23:38 + 1:45
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 23:39 + 1:46
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 27:08 + 5:15
6 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 28:41 + 6:48
7 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:51 + 7:58
8 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 31:28 + 9:35
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 32:08 + 10:15
10 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 33:35 + 11:42
11 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 38:09 + 16:16
12 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 44:36 + 22:43
13 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 51:29 + 29:36
14 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 67:23 + 45:30
15 Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 114:22 + 92:29
Martin Vaško 01C06AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:54
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:21 + 4:27
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:55 + 5:01
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 42:27 + 15:33
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:41 + 18:47
6 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 53:09 + 26:15
7 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 55:43 + 28:49
8 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 57:05 + 30:11
9 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 65:56 + 39:02
10 Šimon Miček SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:59 + 47:05
11 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:00 + 50:06
12 Adam Gramblička GGR 79:06 + 52:12
13 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 91:14 + 64:20
14 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 97:52 + 70:58
Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg DISK

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 45:59
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 55:37 + 9:38
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 59:07 + 13:08
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 63:43 + 17:44
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 70:46 + 24:47
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 70:47 + 24:48
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 75:44 + 29:45
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 82:27 + 36:28
9 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 86:23 + 40:24
10 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 94:44 + 48:45
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DISK
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak DISK
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 48:42
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 51:22 + 2:40
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 53:17 + 4:35
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 54:40 + 5:58
5 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 54:57 + 6:15
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 60:44 + 12:02
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 66:26 + 17:44
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 72:31 + 23:49
9 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 76:07 + 27:25
10 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 102:42 + 54:00
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 106:48 + 58:06

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 43:48
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 69:06 + 25:18
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 106:41 + 62:53

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 50:48
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:45 + 6:57
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 58:48 + 8:00
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 59:15 + 8:27
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:56 + 10:08
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 63:45 + 12:57
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 64:34 + 13:46
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:39 + 13:51
9 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:10 + 16:22
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 76:37 + 25:49
11 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 86:16 + 35:28
12 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 112:31 + 61:43
Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 50:56
2 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:37 + 0:41
3 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 68:20 + 17:24
4 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 69:01 + 18:05
5 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:56 + 25:00

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 42:10
2 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 48:04 + 5:54
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:37 + 10:27
4 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:00 + 10:50
5 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 66:11 + 24:01
6 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 71:43 + 29:33
7 Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 85:45 + 43:35
8 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 107:33 + 65:23
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice DISK
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 47:54
2 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 73:15 + 25:21
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 73:55 + 26:01
4 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:56 + 26:02
5 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 130:31 + 82:37
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eugene Salnikov 03E74AA (RUS) Spartak Belgorod 53:15
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 59:21 + 6:06
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 60:57 + 7:42
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 74:16 + 21:01
5 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 79:27 + 26:12
6 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 82:02 + 28:47
7 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 94:16 + 41:01
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 97:33 + 44:18
9 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 99:16 + 46:01
10 Milan Škarvada HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 100:09 + 46:54
11 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:14 + 46:59
12 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 101:33 + 48:18
13 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 164:16 + 111:01

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 55:13
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 56:44 + 1:31
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 67:38 + 12:25
4 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:41 + 12:28
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 72:11 + 16:58
6 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 82:48 + 27:35
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 94:49 + 39:36
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 99:23 + 44:10
9 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 138:08 + 82:55
10 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 140:31 + 85:18
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 59:30
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 62:12 + 2:42
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 74:06 + 14:36
4 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 78:37 + 19:07
5 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 102:14 + 42:44

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 49:03
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:57 + 0:54
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:51 + 3:48
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 53:55 + 4:52
5 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 57:48 + 8:45
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 67:27 + 18:24
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 79:19 + 30:16

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 52:04
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 53:34 + 1:30
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 57:07 + 5:03
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 67:16 + 15:12
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:22 + 16:18
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 73:20 + 21:16
Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 53:14
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 57:16 + 4:02
3 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:18 + 4:04
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 59:54 + 6:40
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita Žilina 65:23 + 12:09
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice DISK

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:39
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 149:19 + 37:40

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 13:27
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 15:39 + 2:12
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 18:40 + 5:13
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:45 + 24:18

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:54
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 25:43 + 3:49
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:13 + 4:19
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita Žilina 26:42 + 4:48
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 33:28 + 11:34
6 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 36:44 + 14:50
7 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 37:06 + 15:12
8 Nina Škarvadová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:53 + 18:59

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 29:55
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 30:58 + 1:03
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 31:48 + 1:53
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 37:21 + 7:26
5 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 41:22 + 11:27
6 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:09 + 13:14
7 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 46:47 + 16:52
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:19 + 19:24
9 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 49:20 + 19:25
10 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 66:08 + 36:13
11 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:32 + 40:37
12 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 75:47 + 45:52

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 47:56
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 50:41 + 2:45
3 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:30 + 7:34
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 62:55 + 14:59
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 72:26 + 24:30
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 73:28 + 25:32
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 75:30 + 27:34
8 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 99:54 + 51:58
9 Ester Illésová BBA0351 KOBRA Bratislava 102:54 + 54:58
10 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 110:02 + 62:06
11 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 116:02 + 68:06
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice DISK

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 66:36
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 66:51 + 0:15
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 75:11 + 8:35
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 75:27 + 8:51
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 116:27 + 49:51
6 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 118:48 + 52:12
7 Miroslava Rosenbergerová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 126:28 + 59:52

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 52:13
2 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita Žilina 58:55 + 6:42
3 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 61:44 + 9:31
4 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 64:17 + 12:04
5 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:27 + 12:14
6 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 67:29 + 15:16
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 70:19 + 18:06
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:20 + 18:07
9 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 77:22 + 25:09
10 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 78:36 + 26:23
11 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 78:51 + 26:38

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 81:18
2 Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 87:51 + 6:33
3 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 96:51 + 15:33
4 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 97:19 + 16:01
5 Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita Žilina 102:45 + 21:27

W 35- A

W 40- A

W 45- A

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 54:27
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:45 + 3:18
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 60:33 + 6:06
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 134:36 + 80:09

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 42:44
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 53:45 + 11:01
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:34 + 36:50
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 115:52 + 73:08

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 62:00
2 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 70:35 + 8:35
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 74:31 + 12:31
4 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 78:32 + 16:32
5 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 120:52 + 58:52

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 44:25
2 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 45:03 + 0:38
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 56:52 + 12:27
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 83:04 + 38:39
5 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 89:19 + 44:54
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:21
2 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 17:29 + 0:08
3 Nina Mičeková SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:55 + 0:34
4 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 19:42 + 2:21
5 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:17 + 2:56
6 Michal Buriánek 01C11AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 21:44 + 4:23
7 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:13 + 5:52
8 Kristína Mozolíková XXX 23:26 + 6:05
9 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:09 + 6:48
10 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 25:31 + 8:10
10 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 25:31 + 8:10
12 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 26:05 + 8:44
13 Zina Máčajová 01C09AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:58 + 9:37
14 Hana Máčajová 01C11AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:59 + 9:38
15 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 31:19 + 13:58
16 Júlia Macháčková 01B08AA Krúžok OB na ZŠ Odborárska 33:12 + 15:51
17 Lea Illésová BBA KOBRA Bratislava 34:14 + 16:53
18 Alexandra Chudá HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:26 + 20:05
19 Timotej Kováč TNR12AB ŠK Triturus Nitra 40:18 + 22:57
20 Markétka Kováčová TNR12AA ŠK Triturus Nitra 40:26 + 23:05
21 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:17 + 25:56
22 Peter Babiak SPE Klub OB Sokol Pezinok 45:19 + 27:58
23 Oliver Herndlhofer 01C12AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 51:18 + 33:57

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Šebo HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:16
2 Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 11:19 + 0:03
3 Pavel Minarič XXX 13:08 + 1:52
4 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 14:53 + 3:37
5 Jakub Forgáč VIA Viatoris 17:02 + 5:46
6 Janka Pajgerová VZA Slávia Žilinská univerzita Žilina 19:03 + 7:47
7 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 19:41 + 8:25
8 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 21:23 + 10:07
9 Edita Máčajová 01C75AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:31 + 12:15
10 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 25:04 + 13:48
11 Zuzana Trenčanová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:31 + 21:15
12 Vladimír Bobovský SPE Klub OB Sokol Pezinok 71:41 + 60:25
Alex Jewiorz XXX DISK

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Orságh XXX 65:04
2 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 67:35 + 2:31
3 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:00 + 18:56
4 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:37 + 23:33
5 matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 94:04 + 29:00
6 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 96:54 + 31:50
7 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 105:15 + 40:11
8 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita Žilina 115:09 + 50:05
9 Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 118:57 + 53:53
10 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 128:23 + 63:19
11 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 140:55 + 75:51
Adam Paulen GGR DISK
Jana Herndlhofer 01C79AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK