Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať - E1 (02.06.2018)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    M -12 C    W -12 C   
W -20     

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:56 1100
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:17 + 1:21 1053
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:39 + 1:43 1041
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 33:51 + 1:55 1034
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:05 + 2:09 1026
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 36:42 + 4:46 936
7 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 37:54 + 5:58 894
8 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 41:26 + 9:30 773
9 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:52 + 11:56 689
10 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 45:50 + 13:54 621
11 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 49:35 + 17:39 492
12 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 73:46 + 41:50 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 22:57 1100
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 23:53 + 0:56 1055
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 24:53 + 1:56 1007
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 25:02 + 2:05 1000
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 25:34 + 2:37 975
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 25:42 + 2:45 968
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 32:07 + 9:10 661
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 32:42 + 9:45 633
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 33:03 + 10:06 616
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 36:52 + 13:55 433
11 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 37:57 + 15:00 381
12 Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 86:59 + 64:02 0
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 26:24 1100
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 26:25 + 0:01 1099
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 26:28 + 0:04 1097
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 27:51 + 1:27 1040
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 28:25 + 2:01 1016
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 28:46 + 2:22 1001
7 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 31:46 + 5:22 876
8 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 31:55 + 5:31 870
9 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 40:55 + 14:31 495
10 Daniel Breiner TKE0005 Klub OB ATU Košice 49:11 + 22:47 151
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 49:36 + 23:12 133
12 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 49:37 + 23:13 133
13 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 49:46 + 23:22 126

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 26:51 1100
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:54 + 1:03 1057
3 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 32:16 + 5:25 878
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 34:47 + 7:56 775
5 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 47:24 + 20:33 258
6 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 54:05 + 27:14 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 31:48 1100
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 32:00 + 0:12 1093
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 32:47 + 0:59 1066
4 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 34:20 + 2:32 1012
5 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:40 + 2:52 1001
6 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 35:50 + 4:02 960
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 36:10 + 4:22 949
8 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 36:18 + 4:30 944
9 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:22 + 4:34 942
10 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 36:59 + 5:11 921
11 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 38:17 + 6:29 876
12 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:50 + 8:02 822
13 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 43:28 + 11:40 696
14 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 45:59 + 14:11 609
15 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:32 + 16:44 521
16 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 48:39 + 16:51 517
17 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:00 + 18:12 470
18 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:55 + 19:07 439
19 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 54:42 + 22:54 308
20 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 56:11 + 24:23 257
21 Dušan Krajčovič HBB8402 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:20 + 26:32 182
22 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 63:05 + 31:17 18
23 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 64:35 + 32:47 0
24 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 70:52 + 39:04 0
25 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 74:19 + 42:31 0
26 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 76:01 + 44:13 0
27 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 78:21 + 46:33 0
28 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 80:07 + 48:19 0
29 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:12 + 55:24 0
30 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 92:36 + 60:48 0
31 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 94:40 + 62:52 0
32 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 98:34 + 66:46 0
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 35:50 1100
2 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 36:14 + 0:24 1088
3 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:29 + 3:39 988
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 40:09 + 4:19 967
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 40:25 + 4:35 959
6 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:53 + 9:03 822
7 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 44:54 + 9:04 822
8 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 46:44 + 10:54 765
9 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 46:55 + 11:05 760
10 Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB ATU Košice 59:55 + 24:05 361

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:29 1100
2 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 47:31 + 20:02 298
3 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 49:57 + 22:28 201
4 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 71:49 + 44:20 0
5 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:41 + 46:12 0

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 35:35 1100
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 35:42 + 0:07 1096
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 37:32 + 1:57 1040
4 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 40:14 + 4:39 956
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 40:47 + 5:12 939
6 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:32 + 7:57 854
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 49:53 + 14:18 658
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:42 + 37:07 0
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK 0

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 29:19 1100
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 33:58 + 4:39 926
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:46 + 5:27 896
4 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 38:35 + 9:16 752
5 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:14 + 11:55 653
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 43:24 + 14:05 572
7 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:31 + 14:12 567
8 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 47:45 + 18:26 408
9 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 49:54 + 20:35 328
10 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 50:16 + 20:57 314
11 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 62:49 + 33:30 0

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 33:47 1100
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:26 + 1:39 1046
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:41 + 5:54 908
4 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:07 + 6:20 894
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:12 + 6:25 891
6 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:16 + 6:29 889
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:45 + 7:58 841
8 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 44:34 + 10:47 749
9 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 47:15 + 13:28 662
10 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 48:52 + 15:05 609
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 50:39 + 16:52 551
12 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 55:14 + 21:27 402
13 Juraj Korim TKE6003 Klub OB ATU Košice 92:01 + 58:14 0

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 33:24 1100
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 34:44 + 1:20 1056
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 37:21 + 3:57 970
4 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 39:43 + 6:19 892
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:36 + 9:12 797
6 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 44:48 + 11:24 725
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 46:37 + 13:13 665
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 32:55 1100
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 34:25 + 1:30 1050
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 35:27 + 2:32 1015
4 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 38:33 + 5:38 912
5 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 40:35 + 7:40 844
6 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 48:37 + 15:42 575
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 78:47 + 45:52 0

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 115:52 1100

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 25:23 1100
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 29:19 + 3:56 930
3 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:55 + 4:32 904
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 35:20 + 9:57 669
5 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 37:39 + 12:16 568
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 38:10 + 12:47 546
7 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 40:06 + 14:43 462
8 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 45:16 + 19:53 238
9 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 49:17 + 23:54 64
10 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 60:13 + 34:50 0
11 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 70:14 + 44:51 0
12 Michaela Breinerová TKE0552 Klub OB ATU Košice 91:18 + 65:55 0

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 26:28 1100
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 38:10 + 11:42 614
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 38:24 + 11:56 604
4 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:50 + 12:22 586
5 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 43:27 + 16:59 394
6 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 46:20 + 19:52 274
7 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 47:49 + 21:21 213
8 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 49:46 + 23:18 132
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 51:51 + 25:23 45
10 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 55:58 + 29:30 0
11 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 66:38 + 40:10 0

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 26:15 1100
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 31:32 + 5:17 879
3 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:01 + 5:46 858
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 34:52 + 8:37 739
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 38:54 + 12:39 570
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 42:24 + 16:09 423
7 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 64:44 + 38:29 0
8 Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice 70:36 + 44:21 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 30:50 1100
2 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 37:14 + 6:24 872
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 37:20 + 6:30 868
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:08 + 7:18 840
5 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:44 + 7:54 818
6 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 39:30 + 8:40 791
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 40:23 + 9:33 759
8 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:25 + 9:35 758
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 41:24 + 10:34 723
10 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 42:26 + 11:36 686
11 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:02 + 12:12 665
12 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 43:53 + 13:03 634
13 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 43:54 + 13:04 634
14 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 46:35 + 15:45 538
15 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 47:38 + 16:48 501
16 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 50:35 + 19:45 395
17 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 51:11 + 20:21 374
18 Hana Jergušová TKE9154 Klub OB ATU Košice 54:09 + 23:19 268
19 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 55:28 + 24:38 221
20 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 75:56 + 45:06 0
21 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 82:27 + 51:37 0
22 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:02 + 52:12 0
23 Elza Hudecová SPE9163 Klub OB Sokol Pezinok 118:04 + 87:14 0

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 35:00 1100
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:59 + 9:59 786
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 49:23 + 14:23 648
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:55 + 16:55 568
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:18 + 20:18 462
6 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 71:20 + 36:20 0

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 34:49 1100
2 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 47:10 + 12:21 710
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 47:51 + 13:02 688
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 47:57 + 13:08 685
5 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 52:35 + 17:46 539
6 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 53:23 + 18:34 513
7 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 60:52 + 26:03 277
8 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:07 + 32:18 80

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:42 1100
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:42 + 1:00 1073
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 42:54 + 2:12 1041
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:23 + 2:41 1027
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:46 + 8:04 882
6 Miroslava Holéczyová TKE7352 Klub OB ATU Košice 51:11 + 10:29 817
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 51:52 + 11:10 798
8 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 60:27 + 19:45 566
9 Monika Rigasová SPE7353 Klub OB Sokol Pezinok 62:34 + 21:52 509
10 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 66:36 + 25:54 400
11 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 67:59 + 27:17 363

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 32:31 1100
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 33:55 + 1:24 1053
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:04 + 3:33 980
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 37:09 + 4:38 943
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 49:21 + 16:50 531
6 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 52:07 + 19:36 437
7 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 120:16 + 87:45 0

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 34:39 1100
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:03 + 5:24 929
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 41:26 + 6:47 885
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 44:04 + 9:25 801
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 55:32 + 20:53 437

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 48:58 1100
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 60:52 + 11:54 833
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 89:39 + 40:41 186
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK 0

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 26:23 1100
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 34:00 + 7:37 782
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 36:13 + 9:50 690
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 40:08 + 13:45 527

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 16:53 800
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 17:12 + 0:19 785
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 22:07 + 5:14 552
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 22:23 + 5:30 539
5 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 22:32 + 5:39 532
6 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 26:32 + 9:39 343
7 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 30:28 + 13:35 156
8 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:24 + 19:31 0
9 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:47 + 23:54 0
10 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 42:29 + 25:36 0
11 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 46:31 + 29:38 0

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 16:24 800
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 16:52 + 0:28 777
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 20:45 + 4:21 588

W -20 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 37:20 1100