Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint - E1 (16.06.2018)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    M -10      M -12      W -10      W -12      RD         K2         N         

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 14:52
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 15:50 + 0:58
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:56 + 2:04
4 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 17:30 + 2:38
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:54 + 3:02
6 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 18:07 + 3:15
7 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:19 + 3:27
8 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 18:43 + 3:51
9 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 20:00 + 5:08
10 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 21:19 + 6:27
11 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 25:01 + 10:09
12 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 27:50 + 12:58
13 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 30:30 + 15:38
14 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 33:39 + 18:47

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 15:38
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 15:46 + 0:08
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 15:47 + 0:09
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 15:54 + 0:16
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 15:56 + 0:18
6 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 16:04 + 0:26
7 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 16:20 + 0:42
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 16:21 + 0:43
9 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 17:00 + 1:22
10 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita Žilina 17:05 + 1:27
11 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 17:31 + 1:53
12 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 18:15 + 2:37
13 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 19:05 + 3:27
14 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 20:22 + 4:44
15 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 20:32 + 4:54
16 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 27:15 + 11:37
17 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 28:54 + 13:16

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 14:50
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 15:28 + 0:38
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 15:35 + 0:45
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 16:05 + 1:15
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 16:45 + 1:55
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 16:59 + 2:09
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 17:18 + 2:28
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 18:25 + 3:35
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 18:58 + 4:08
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 19:03 + 4:13
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 19:36 + 4:46
12 Daniel Breiner TKE0005 Klub OB ATU Košice 21:21 + 6:31
13 Adam Paulen 01C01AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:03 + 7:13
14 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 22:42 + 7:52

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 16:07
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 19:51 + 3:44
3 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 21:44 + 5:37
4 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 32:01 + 15:54
5 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 32:55 + 16:48

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:45
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 18:46 + 0:01
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 19:13 + 0:28
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 20:12 + 1:27
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 20:20 + 1:35
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 20:28 + 1:43
7 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:51 + 2:06
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:34 + 2:49
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 22:03 + 3:18
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:20 + 3:35
11 Dušan Krajčovič HBB8402 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:10 + 4:25
12 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:13 + 4:28
13 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 23:40 + 4:55
14 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:55 + 5:10
15 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 24:15 + 5:30
16 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 24:34 + 5:49
17 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:00 + 7:15
18 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 26:51 + 8:06
19 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 26:52 + 8:07
20 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:03 + 8:18
21 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 27:07 + 8:22
22 Marek Braun 27:13 + 8:28
23 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 27:19 + 8:34
24 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita Žilina 29:43 + 10:58
25 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:46 + 11:01
26 Dirk Deubel 02A72AA (AUT) Naturfreunde Wien 30:07 + 11:22
27 Peter Orságh SPE90AA Klub OB Sokol Pezinok 31:47 + 13:02
28 Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 33:07 + 14:22
29 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 34:36 + 15:51
30 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:50 + 18:05
31 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 38:07 + 19:22
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 17:09
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 19:57 + 2:48
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 20:58 + 3:49
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:12 + 4:03
5 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 22:08 + 4:59
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 23:26 + 6:17
7 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 23:40 + 6:31
8 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:14 + 9:05
9 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:54 + 9:45

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 17:05
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:36 + 2:31
3 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 20:37 + 3:32
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:25 + 5:20
5 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 22:39 + 5:34
6 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 22:55 + 5:50
7 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 23:27 + 6:22
8 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 23:30 + 6:25
9 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 23:58 + 6:53
10 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:02 + 6:57
11 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 24:06 + 7:01
12 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:42 + 7:37
13 Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:38 + 11:33
14 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:20 + 12:15
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita Žilina 16:47
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 17:39 + 0:52
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 18:29 + 1:42
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 18:42 + 1:55
5 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 20:52 + 4:05
6 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:05 + 4:18
7 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 22:07 + 5:20
8 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 23:32 + 6:45
9 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:50 + 9:03
10 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 27:20 + 10:33

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 14:27
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 14:29 + 0:02
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 16:07 + 1:40
4 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 16:17 + 1:50
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 18:02 + 3:35
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 18:05 + 3:38
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 19:39 + 5:12
8 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:14 + 6:47
9 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 21:28 + 7:01
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 21:56 + 7:29
11 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 21:57 + 7:30

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 12:56
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 14:32 + 1:36
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:52 + 1:56
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 15:14 + 2:18
5 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:17 + 4:21
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 17:25 + 4:29
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 18:09 + 5:13
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 18:16 + 5:20
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 19:01 + 6:05
10 Juraj Korim TKE6003 Klub OB ATU Košice 32:15 + 19:19

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 10:56
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 11:15 + 0:19
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 11:45 + 0:49
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 11:50 + 0:54
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:07 + 2:11
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 13:21 + 2:25
7 Jirí Gawel 14:26 + 3:30
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 19:25 + 8:29

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 12:13
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 13:00 + 0:47
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 13:23 + 1:10
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita Žilina 13:41 + 1:28
5 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:22 + 2:09
6 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 14:32 + 2:19
7 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 14:53 + 2:40
8 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 15:41 + 3:28
9 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 15:58 + 3:45

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -14 E

W -16 E

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 11:33
2 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:27 + 0:54
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 13:38 + 2:05
4 Alžběta Nešporová 01T00AA (CZE) SKOB Zlín 14:54 + 3:21
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 15:22 + 3:49
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 15:40 + 4:07
7 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 22:42 + 11:09

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Simkovics 16:07
2 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 16:10 + 0:03
3 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:19 + 0:12
4 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 17:58 + 1:51
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 18:04 + 1:57
6 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:09 + 2:02
7 Martina Rákayová TKE7662 Klub OB ATU Košice 18:39 + 2:32
8 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 18:42 + 2:35
9 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 18:48 + 2:41
10 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 19:16 + 3:09
11 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 19:26 + 3:19
12 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 19:46 + 3:39
13 Veronika Vavrova 03L85AA (CZE) Magnus Orienteering 19:59 + 3:52
14 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 20:19 + 4:12
15 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 20:32 + 4:25
16 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 20:49 + 4:42
17 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 20:53 + 4:46
18 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:21 + 5:14
19 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:43 + 8:36
20 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 27:58 + 11:51
21 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 29:29 + 13:22

W 35- E

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 15:24
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 17:08 + 1:44
3 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 17:17 + 1:53
4 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita Žilina 18:00 + 2:36
5 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 18:09 + 2:45
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 18:26 + 3:02
7 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 18:52 + 3:28
8 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 18:57 + 3:33
9 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 19:29 + 4:05
10 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:41 + 4:17
11 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:43 + 4:19
12 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 25:19 + 9:55
13 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 26:33 + 11:09
14 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 44:36 + 29:12
15 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 47:41 + 32:17

W 45- E

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 13:57
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 15:04 + 1:07
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:11 + 4:14
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 19:16 + 5:19

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 11:10
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 11:42 + 0:32
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 12:07 + 0:57
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 14:14 + 3:04
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:40 + 4:30

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 16:35
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:12 + 0:37
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 20:06 + 3:31

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Traude Fesselhofer 03B53AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 13:31
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 14:22 + 0:51
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 14:47 + 1:16
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 26:37 + 13:06
5 Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 31:28 + 17:57

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 9:40
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 10:19 + 0:39
3 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 10:54 + 1:14
4 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 10:55 + 1:15
5 Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:11 + 2:31
6 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 12:21 + 2:41
7 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 12:26 + 2:46
8 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 13:26 + 3:46
9 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 13:46 + 4:06

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 8:02
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8:06 + 0:04
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8:14 + 0:12
4 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:35 + 0:33
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8:53 + 0:51
6 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:10 + 1:08
7 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 9:13 + 1:11
8 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 9:19 + 1:17
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 9:40 + 1:38
10 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 10:06 + 2:04
11 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 10:17 + 2:15
12 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 10:42 + 2:40
13 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 11:18 + 3:16
14 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 11:38 + 3:36
15 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:39 + 3:37
16 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita Žilina 12:25 + 4:23
17 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:59 + 5:57
18 Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 14:51 + 6:49
19 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 16:04 + 8:02
20 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 19:40 + 11:38
Dávid Cisár DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 8:31
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 9:41 + 1:10
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 9:59 + 1:28
4 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 14:59 + 6:28

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8:23
2 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 9:00 + 0:37
3 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 9:02 + 0:39
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita Žilina 10:33 + 2:10
5 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 10:50 + 2:27
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:43 + 3:20
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 14:37 + 6:14

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Korim 9:31
2 Matúš Šefara 13:42 + 4:11
3 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 16:31 + 7:00
4 Šimon Patráš HBB13AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:52 + 7:21
5 Emma Miklošová 17:12 + 7:41
6 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 18:00 + 8:29
7 Alenka Klimová 18:09 + 8:38
8 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 19:11 + 9:40
9 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:04 + 10:33
10 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:07 + 10:36
11 De Flaes Alexandre Van 20:43 + 11:12
12 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:23 + 11:52
13 Paulína Šoltésová 22:43 + 13:12
14 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 23:56 + 14:25
15 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 24:01 + 14:30
16 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 24:02 + 14:31
16 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 24:02 + 14:31
18 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:21 + 16:50
19 Elenka Šabová 01C10AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:36 + 29:05

K2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Slavomír Seemann 18:39
2 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 20:15 + 1:36
3 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 22:05 + 3:26
4 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:07 + 5:28
5 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 27:14 + 8:35
6 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:24 + 9:45
7 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 29:32 + 10:53
8 Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:38 + 10:59
9 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 30:03 + 11:24
10 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 30:20 + 11:41
11 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 31:18 + 12:39
12 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 32:29 + 13:50
13 Ivan Borets 01C03AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 37:00 + 18:21
14 Alena Pašková 45:25 + 26:46
15 Anna Borets 01C81AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 48:37 + 29:58
16 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 53:37 + 34:58

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 11:51
2 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 13:44 + 1:53
3 Rastislav Frass 16:14 + 4:23
4 Lucia Lovásová 17:47 + 5:56
5 Tomáš Šefara TKE7702 Klub OB ATU Košice 18:05 + 6:14
6 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 19:02 + 7:11
Boris Badalík DNF