Rankingové výsledky

Preteky: Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska

Etapa: Slovak Karst cup - E1 (09.08.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- A    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 18:23 800
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 23:24 + 5:01 582
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:30 + 6:07 534
4 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:06 + 7:43 464
5 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 26:39 + 8:16 440
6 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 28:55 + 10:32 342
7 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 33:42 + 15:19 133
8 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 34:22 + 15:59 104
9 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 38:33 + 20:10 0
10 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:55 + 59:32 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:00 800
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 33:13 + 2:13 743
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 36:40 + 5:40 654
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:08 + 6:08 642
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 37:24 + 6:24 635
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 44:51 + 13:51 443
7 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:52 + 17:52 339
8 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 62:42 + 31:42 0
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 72:59 + 41:59 0
10 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:15 + 48:15 0
11 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 92:48 + 61:48 0
12 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 187:49 + 156:49 0
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 39:17 800
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 41:18 + 2:01 759
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 43:13 + 3:56 720
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 45:32 + 6:15 673
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 47:19 + 8:02 636
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 48:58 + 9:41 603
7 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 50:00 + 10:43 582
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 51:25 + 12:08 553
9 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:01 + 12:44 541
10 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 13:38 522
11 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 53:44 + 14:27 506
12 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 83:42 + 44:25 0
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 90:41 + 51:24 0
14 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 100:52 + 61:35 0
15 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 103:10 + 63:53 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 53:22 800
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 64:33 + 11:11 632
3 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 70:57 + 17:35 536
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 91:30 + 38:08 228
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 94:50 + 41:28 178
6 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 97:06 + 43:44 144
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 98:03 + 44:41 130

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 65:03 800
2 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 97:20 + 32:17 403
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 122:15 + 57:12 97

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 71:23 1000
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:55 + 1:32 979
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 76:48 + 5:25 924
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:55 + 6:32 908
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 79:23 + 8:00 888
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:34 + 8:11 885
7 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 80:43 + 9:20 869
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 81:37 + 10:14 857
9 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:14 + 11:51 834
10 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 87:29 + 16:06 774
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK 0

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 65:30 800
2 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 69:26 + 3:56 752
3 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 71:43 + 6:13 724
4 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 78:58 + 13:28 636
5 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:36 + 14:06 628
6 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 80:29 + 14:59 617
7 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 82:13 + 16:43 596
8 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 86:14 + 20:44 547
9 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 87:09 + 21:39 536
10 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 95:05 + 29:35 439
11 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 97:51 + 32:21 405
12 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:13 + 35:43 364
13 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 121:14 + 55:44 119

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:44 700
2 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 65:33 + 12:49 530
3 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 75:37 + 22:53 396
4 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 78:20 + 25:36 360
5 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 84:09 + 31:25 283
6 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:43 + 37:59 196
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:38 + 38:54 184
8 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 93:06 + 40:22 164
9 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 109:23 + 56:39 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 57:21 800
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 60:11 + 2:50 760
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 60:26 + 3:05 757
4 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 74:25 + 17:04 562
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 81:27 + 24:06 464

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 62:49 800
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 70:36 + 7:47 701
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 72:31 + 9:42 676
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 75:49 + 13:00 634
5 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:00 + 13:11 632
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 86:30 + 23:41 498
7 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:55 + 25:06 480
8 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:10 + 40:21 286
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 115:43 + 52:54 126
10 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 171:12 + 108:23 0
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 47:29 800
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 56:25 + 8:56 649
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 60:55 + 13:26 574
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 65:14 + 17:45 501
5 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 69:48 + 22:19 424
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 73:04 + 25:35 369
7 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 73:12 + 25:43 367
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:27 + 44:58 42
9 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 102:23 + 54:54 0
10 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 119:42 + 72:13 0

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 99:58 700

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 47:22 800
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 53:59 + 6:37 688
3 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 61:57 + 14:35 554
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 72:05 + 24:43 383
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:10 + 27:48 330
6 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 75:18 + 27:56 328
7 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:11 + 28:49 313
8 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 76:36 + 29:14 306
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 87:24 + 40:02 124
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 87:54 + 40:32 115
11 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 102:56 + 55:34 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:44 800
2 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 57:18 + 1:34 778
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 59:12 + 3:28 750
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:25 + 8:41 675
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 67:19 + 11:35 634
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 69:13 + 13:29 606
7 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:40 + 16:56 557
8 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 77:06 + 21:22 493
9 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 78:18 + 22:34 476
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 100:46 + 45:02 154

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 52:53 800
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:01 + 5:08 722
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 59:21 + 6:28 702
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 71:18 + 18:25 521
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 87:27 + 34:34 277

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 45:52 800
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 51:19 + 5:27 705
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 57:51 + 11:59 591
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 70:04 + 24:12 378
5 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 102:05 + 56:13 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 38:05 800

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 22:27 800
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 27:31 + 5:04 619
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:41 + 8:14 507
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:01 + 11:34 388
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 39:29 + 17:02 193
6 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 68:45 + 46:18 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:49 800
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 31:40 + 3:51 689
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:15 + 15:26 356
4 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:46 + 19:57 226
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:19 + 28:30 0
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 70:43 + 42:54 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 31:00 800
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 42:50 + 11:50 495
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 43:50 + 12:50 469
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 55:45 + 24:45 161
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 62:03 + 31:03 0
6 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 69:24 + 38:24 0
7 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 77:40 + 46:40 0
8 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 81:23 + 50:23 0
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 42:13 800
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 44:32 + 2:19 756
3 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 55:47 + 13:34 543
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 56:23 + 14:10 532
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 63:31 + 21:18 396
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 67:51 + 25:38 314
7 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:15 + 49:02 0
8 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 117:06 + 74:53 0
9 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 117:50 + 75:37 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:02 1000
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 72:42 + 10:40 828
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 74:18 + 12:16 802
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 76:35 + 14:33 765
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 102:34 + 40:32 347
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 108:57 + 46:55 244

W 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:09 800
2 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 72:03 + 15:54 573
3 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 74:16 + 18:07 542
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 100:15 + 44:06 172

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:03 700
2 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 54:29 + 7:26 589
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:45 + 16:42 452
4 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 70:44 + 23:41 348
5 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 87:05 + 40:02 104
6 Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 104:31 + 57:28 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:16 800
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 63:46 + 7:30 693
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 66:35 + 10:19 653
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 71:27 + 15:11 584
5 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 99:56 + 43:40 179
6 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 102:44 + 46:28 139

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 53:16 800
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 63:58 + 10:42 639
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 73:45 + 20:29 492
4 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 82:11 + 28:55 366
5 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 90:15 + 36:59 245
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:07 + 39:51 202
7 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 99:36 + 46:20 104
8 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 104:50 + 51:34 26
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 125:02 + 71:46 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:43 800
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:24 + 3:41 742
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 58:44 + 8:01 674
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 60:50 + 10:07 640
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 66:48 + 16:05 546
6 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:14 + 17:31 524
7 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 70:53 + 20:10 482
8 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 71:49 + 21:06 467
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 90:35 + 39:52 171

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:56 700

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 44:45 800
2 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 75:51 + 31:06 244

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 32:04 800
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 40:28 + 8:24 590
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 41:14 + 9:10 571
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:25 + 22:21 242

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 48:47 800
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 49:24 + 0:37 790
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 50:48 + 2:01 767
4 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 60:50 + 12:03 602

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 35:38 800
2 Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin 39:58 + 4:20 703

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 48:27 800