Rankingové výsledky

Preteky: Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska

Etapa: Slovak Karst cup - E2 (10.08.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- A    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 18:51 800
2 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 24:50 + 5:59 546
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:12 + 7:21 488
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 30:08 + 11:17 321
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 36:14 + 17:23 62
6 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:09 + 20:18 0
7 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 70:57 + 52:06 0
8 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 78:44 + 59:53 0
9 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 86:33 + 67:42 0
Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 22:21 800
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:31 + 0:10 794
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:15 + 0:54 768
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 25:46 + 3:25 678
5 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 29:44 + 7:23 536
6 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:30 + 10:09 437
7 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 33:52 + 11:31 388
8 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:30 + 15:09 258
9 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 40:28 + 18:07 152
10 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 41:23 + 19:02 119
11 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 49:38 + 27:17 0
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 60:09 + 37:48 0
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 19:59 800
2 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 23:13 + 3:14 671
3 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 24:25 + 4:26 623
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:40 + 4:41 613
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 24:53 + 4:54 604
6 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 25:55 + 5:56 562
7 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 26:52 + 6:53 524
8 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:27 + 7:28 501
9 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 28:21 + 8:22 465
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 28:25 + 8:26 462
11 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 28:32 + 8:33 458
12 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 30:55 + 10:56 362
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 42:44 + 22:45 0
14 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 65:06 + 45:07 0
15 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 66:43 + 46:44 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 26:04 800
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 26:38 + 0:34 783
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 29:39 + 3:35 690
4 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 37:28 + 11:24 450
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 41:32 + 15:28 325
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 47:07 + 21:03 154
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 31:59 800
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 39:17 + 7:18 617
3 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 56:49 + 24:50 179

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:36 1000
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 33:19 + 1:43 946
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 36:01 + 4:25 860
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 36:01 + 4:25 860
5 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:28 + 4:52 846
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 36:53 + 5:17 833
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 37:10 + 5:34 824
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:54 + 6:18 801
9 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:02 + 6:26 796
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:15 + 6:39 790
11 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 39:06 + 7:30 763

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 33:04 800
2 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 33:41 + 0:37 785
3 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 33:50 + 0:46 781
4 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 33:56 + 0:52 779
5 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 33:57 + 0:53 779
6 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:34 + 3:30 715
7 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:53 + 4:49 683
8 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 38:13 + 5:09 675
9 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 42:58 + 9:54 560
10 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:28 + 12:24 500
11 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 51:57 + 18:53 343
12 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 57:47 + 24:43 202
13 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 58:07 + 25:03 194

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:18 700
2 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 32:29 + 3:11 624
3 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 33:28 + 4:10 600
4 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:29 + 7:11 528
5 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 39:12 + 9:54 463
6 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 40:47 + 11:29 426
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:05 + 20:47 203
8 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 59:00 + 29:42 0
9 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 64:14 + 34:56 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 28:03 800
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 29:51 + 1:48 749
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 34:36 + 6:33 613
4 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 37:59 + 9:56 517
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 43:57 + 15:54 347

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 32:37 800
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 33:19 + 0:42 783
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:03 + 2:26 740
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 37:49 + 5:12 672
5 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:26 + 7:49 608
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 44:48 + 12:11 501
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:22 + 13:45 463
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:02 + 19:25 324
9 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 61:27 + 28:50 93
10 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 75:11 + 42:34 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 26:36 800
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 29:48 + 3:12 704
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 31:19 + 4:43 658
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 32:14 + 5:38 631
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 37:11 + 10:35 482
6 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 39:30 + 12:54 412
7 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 40:46 + 14:10 374
8 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 57:51 + 31:15 0
9 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 58:24 + 31:48 0
10 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:03 + 41:27 0
11 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 79:48 + 53:12 0

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:06 700

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 25:25 800
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 31:40 + 6:15 603
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 32:05 + 6:40 590
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 32:33 + 7:08 575
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 37:27 + 12:02 421
6 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:11 + 15:46 304
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 43:31 + 18:06 230
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 47:43 + 22:18 98
9 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 50:02 + 24:37 25
10 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 50:18 + 24:53 17
11 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 52:58 + 27:33 0
12 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 104:39 + 79:14 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:55 800
2 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 30:14 + 0:19 792
3 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 37:03 + 7:08 609
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 37:06 + 7:11 608
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:36 + 8:41 568
6 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 40:48 + 10:53 509
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 41:02 + 11:07 503
8 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:49 + 15:54 375
9 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:52 + 19:57 267
10 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 64:34 + 34:39 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 23:01 800
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 26:57 + 3:56 663
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:29 + 5:28 610
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 29:33 + 6:32 573
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 31:43 + 8:42 498
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 37:39 + 14:38 291
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 49:50 + 26:49 0
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 79:07 + 56:06 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 28:03 800
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 30:09 + 2:06 740
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 30:10 + 2:07 740
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 31:21 + 3:18 706
5 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 34:51 + 6:48 606
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 42:13 + 14:10 396

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 30:10 800

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:46 800
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:02 + 3:16 680
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 26:43 + 4:57 618
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 28:43 + 6:57 545
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 40:28 + 18:42 113
6 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 80:57 + 59:11 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:02 800
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 21:34 + 2:32 694
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:16 + 4:14 622
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:36 + 4:34 608
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 36:18 + 17:16 74
6 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 36:24 + 17:22 70
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 23:49 800
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 25:51 + 2:02 732
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 33:21 + 9:32 480
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 35:54 + 12:05 394
5 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 46:47 + 22:58 29
6 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 47:21 + 23:32 10
7 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:51 + 24:02 0
8 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 47:53 + 24:04 0
9 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 51:41 + 27:52 0
10 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 53:33 + 29:44 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 25:33 800
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 27:08 + 1:35 750
3 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 29:34 + 4:01 674
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 30:50 + 5:17 635
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 35:55 + 10:22 475
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:04 + 10:31 471
7 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 43:18 + 17:45 244
8 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 50:52 + 25:19 7
9 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 59:30 + 33:57 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:25 1000
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 31:36 + 1:11 961
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 34:00 + 3:35 882
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 35:19 + 4:54 839
5 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 38:34 + 8:09 732
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 52:31 + 22:06 273
7 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 62:06 + 31:41 0

W 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:09 800
2 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 34:42 + 1:33 763
3 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 38:42 + 5:33 666
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 44:36 + 11:27 524

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 38:39 700
2 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:33 + 4:54 611
3 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 55:30 + 16:51 395
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:36 + 19:57 339
5 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 59:32 + 20:53 322
6 Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 72:14 + 33:35 92

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:14 800
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 37:07 + 1:53 757
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:44 + 5:30 675
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 46:53 + 11:39 535
5 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 54:14 + 19:00 369
6 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 56:06 + 20:52 326

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 23:04 800
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 29:59 + 6:55 560
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 31:24 + 8:20 511
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:12 + 12:08 379
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:36 + 12:32 365
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 35:44 + 12:40 361
7 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 36:06 + 13:02 348
8 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 37:31 + 14:27 299
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 37:40 + 14:36 294

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:11 800
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:56 + 0:45 783
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:01 + 6:50 645
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 49:06 + 13:55 484
5 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 49:21 + 14:10 478
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 49:55 + 14:44 465
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 53:31 + 18:20 383
8 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 53:42 + 18:31 379
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 56:30 + 21:19 315

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:12 700

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 27:50 800
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 31:40 + 3:50 690
3 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 37:46 + 9:56 514

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 23:38 800
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 28:14 + 4:36 644
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:34 + 43:56 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 32:16 800
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 38:51 + 6:35 637
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 42:41 + 10:25 542
4 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 43:11 + 10:55 529
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 95:01 + 62:45 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 23:47 800
2 Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin 71:54 + 48:07 0

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 55:56 800