Rankingové výsledky

Preteky: Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska

Etapa: Slovak Karst cup - E3 (10.08.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- A    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 9:50 800
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 10:01 + 0:11 785
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 11:45 + 1:55 644
4 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:12 + 2:22 607
5 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 12:13 + 2:23 606
6 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 12:18 + 2:28 599
7 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:47 + 2:57 560
8 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 17:10 + 7:20 203
9 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:43 + 7:53 159
10 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 20:25 + 10:35 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 13:15 800
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:05 + 0:50 750
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 14:31 + 1:16 724
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 14:35 + 1:20 719
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:04 + 1:49 690
6 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 17:13 + 3:58 561
7 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:05 + 4:50 508
8 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:15 + 5:00 498
9 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 18:45 + 5:30 468
10 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 19:06 + 5:51 447
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 20:57 + 7:42 335
12 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 24:06 + 10:51 145
13 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 32:53 + 19:38 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 12:33 800
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 12:38 + 0:05 795
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 13:05 + 0:32 766
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 14:19 + 1:46 687
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 14:32 + 1:59 674
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 14:54 + 2:21 650
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 15:07 + 2:34 636
8 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 15:21 + 2:48 622
9 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:02 + 3:29 578
10 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 16:28 + 3:55 550
11 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 16:29 + 3:56 549
12 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 22:07 + 9:34 190
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 23:41 + 11:08 90
14 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 24:46 + 12:13 21
15 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 31:46 + 19:13 0
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 13:14 800
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 13:55 + 0:41 759
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 14:50 + 1:36 703
4 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 15:45 + 2:31 648
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 18:42 + 5:28 470
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 23:26 + 10:12 183

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 16:01 800
2 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 16:03 + 0:02 798
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:28 1000
2 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 16:52 + 1:24 909
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 17:16 + 1:48 884
4 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:20 + 1:52 879
5 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 17:35 + 2:07 863
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:37 + 2:09 861
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 17:39 + 2:11 859
8 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 17:56 + 2:28 841
9 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:25 + 2:57 809
10 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:53 + 3:25 779
11 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:54 + 3:26 778
12 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 19:22 + 3:54 748
13 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 22:58 + 7:30 515
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice DISK 0
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica DISK 0

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 12:37 800
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 14:54 + 2:17 655
3 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 15:04 + 2:27 645
4 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:17 + 2:40 631
5 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 15:42 + 3:05 604
6 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:53 + 3:16 593
7 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 15:55 + 3:18 591
8 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 16:08 + 3:31 577
9 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 16:21 + 3:44 563
10 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 16:59 + 4:22 523
11 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:07 + 4:30 515
12 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 17:39 + 5:02 481
13 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 17:57 + 5:20 462

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:28 700
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 16:41 + 1:13 645
3 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 17:09 + 1:41 624
4 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 17:47 + 2:19 595
5 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 18:47 + 3:19 550
6 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:32 + 5:04 471
7 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 21:54 + 6:26 409
8 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 22:33 + 7:05 379
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:34 + 11:06 198

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 15:09 800
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 18:39 + 3:30 615
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 19:09 + 4:00 589
4 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 20:08 + 4:59 537
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra DISK 0

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 16:09 800
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:23 + 1:14 739
3 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 17:49 + 1:40 717
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 18:27 + 2:18 686
5 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 18:30 + 2:21 684
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 18:36 + 2:27 679
7 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:07 + 2:58 653
8 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 19:58 + 3:49 611
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:11 + 4:02 600
10 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:57 + 5:48 513
11 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 22:05 + 5:56 506

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 15:57 800
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 17:10 + 1:13 739
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 17:12 + 1:15 737
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 17:35 + 1:38 718
5 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 17:46 + 1:49 709
6 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 19:08 + 3:11 640
7 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 19:49 + 3:52 606
8 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 20:48 + 4:51 557
9 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 24:44 + 8:47 359
10 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 26:31 + 10:34 270
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:46 700

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 12:51 800
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 15:14 + 2:23 652
3 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 17:54 + 5:03 486
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:11 + 5:20 468
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 18:56 + 6:05 421
6 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:06 + 6:15 411
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 22:01 + 9:10 229
8 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 22:19 + 9:28 211

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:28 800
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:50 + 2:22 669
3 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 17:16 + 2:48 645
4 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 19:15 + 4:47 535
5 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 19:45 + 5:17 508
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 20:40 + 6:12 457
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 20:51 + 6:23 447
László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 12:49 800
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 13:03 + 0:14 785
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:21 + 2:32 642
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 15:52 + 3:03 610
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 19:21 + 6:32 392
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 19:30 + 6:41 383
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 23:32 + 10:43 131

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 16:02 800
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 16:07 + 0:05 796
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 16:07 + 0:05 796
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 30:11 + 14:09 94
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 11:02 800
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 11:57 + 0:55 734
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:16 + 1:14 711
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 16:29 + 5:27 405
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 17:56 + 6:54 300
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:33 + 8:31 182

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 12:35 800
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:10 + 0:35 763
3 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 15:32 + 2:57 612
4 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:01 + 3:26 582
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:36 + 4:01 545
6 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:58 + 7:23 331
7 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 20:26 + 7:51 301

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 16:06 800
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 16:42 + 0:36 770
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 17:13 + 1:07 745
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 17:29 + 1:23 731
5 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 17:41 + 1:35 721
6 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 17:44 + 1:38 719
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 18:38 + 2:32 674
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 21:38 + 5:32 525
9 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 21:44 + 5:38 520
10 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 25:08 + 9:02 351
11 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 25:21 + 9:15 340

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 13:34 800
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 14:34 + 1:00 741
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 14:58 + 1:24 717
4 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 16:55 + 3:21 602
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:03 + 4:29 536
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 18:42 + 5:08 497
7 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 19:59 + 6:25 422
8 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 24:00 + 10:26 185

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 15:27 1000
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:32 + 0:05 995
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 16:23 + 0:56 940
4 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 16:48 + 1:21 913
5 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 17:20 + 1:53 878
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 18:40 + 3:13 792
7 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 18:53 + 3:26 778
8 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 19:17 + 3:50 752

W 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 15:23 800
2 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:02 + 0:39 766
3 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 17:49 + 2:26 673
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 19:57 + 4:34 563

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 16:02 700
2 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 17:47 + 1:45 624
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:01 + 1:59 613
4 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 20:10 + 4:08 520
5 Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 22:25 + 6:23 421
6 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 23:12 + 7:10 387

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 16:52 800
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:27 + 0:35 772
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:28 + 0:36 772
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 20:46 + 3:54 615
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 26:56 + 10:04 323
6 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 27:35 + 10:43 292

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 12:20 800
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 13:58 + 1:38 694
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 14:05 + 1:45 686
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 14:25 + 2:05 665
5 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 15:06 + 2:46 621
6 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 16:34 + 4:14 525
7 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:29 + 5:09 466
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:21 + 6:01 410
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 20:53 + 8:33 245

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 16:30 800
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:22 + 0:52 758
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:46 + 1:16 739
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 18:11 + 1:41 718
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 19:05 + 2:35 675
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 20:23 + 3:53 612
7 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 22:14 + 5:44 522
8 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 22:31 + 6:01 508

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:14 700

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 14:02 800
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 17:28 + 3:26 604
3 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 21:54 + 7:52 352

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 14:27 800
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 14:28 + 0:01 799
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:25 + 6:58 414

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 17:36 800
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 21:43 + 4:07 613
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 25:26 + 7:50 444
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 15:19 800
2 Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin 23:03 + 7:44 396

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 17:01 800