Rankingové výsledky

Preteky: Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska

Etapa: Slovak Karst cup - E4 (11.08.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- A    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 28:18 800
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 29:14 + 0:56 774
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:00 + 5:42 639
4 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 38:09 + 9:51 522
5 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 38:20 + 10:02 516
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 39:34 + 11:16 482
7 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 42:29 + 14:11 399
8 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 42:44 + 14:26 392
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:02 800
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 33:18 + 0:16 794
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 34:20 + 1:18 769
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 39:24 + 6:22 646
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:42 + 8:40 590
6 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:39 + 13:37 470
7 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 52:35 + 19:33 327
8 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 53:37 + 20:35 302
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 74:11 + 41:09 0
10 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 78:32 + 45:30 0
11 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 80:33 + 47:31 0
12 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:37 + 51:35 0
13 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 91:37 + 58:35 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 46:15 800
2 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 51:51 + 5:36 703
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 58:23 + 12:08 590
4 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 58:56 + 12:41 581
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 62:39 + 16:24 516
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 62:49 + 16:34 513
7 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 64:46 + 18:31 480
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 68:51 + 22:36 409
9 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:02 + 25:47 354
10 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 74:26 + 28:11 313
11 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 75:50 + 29:35 288
12 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 91:52 + 45:37 11
13 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 129:59 + 83:44 0
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 67:56 800
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 75:53 + 7:57 706
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 78:20 + 10:24 678
4 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 78:48 + 10:52 672
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 100:15 + 32:19 419
6 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 140:30 + 72:34 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 81:30 800
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 86:54 + 5:24 747
3 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 106:26 + 24:56 555

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 78:06 1000
2 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 81:47 + 3:41 953
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 82:06 + 4:00 949
4 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:53 + 5:47 926
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 87:58 + 9:52 874
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:15 + 10:09 870
7 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:59 + 10:53 861
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 97:08 + 19:02 756
9 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 97:11 + 19:05 756
10 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 102:54 + 24:48 682
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 71:01 800
2 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 85:00 + 13:59 642
3 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 85:28 + 14:27 637
4 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 86:29 + 15:28 626
5 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 88:17 + 17:16 605
6 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 88:28 + 17:27 603
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 90:27 + 19:26 581
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 93:06 + 22:05 551
9 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 93:13 + 22:12 550
10 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 102:02 + 31:01 451
11 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 110:07 + 39:06 360
12 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:04 + 41:03 338
13 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 116:20 + 45:19 290

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:05 700
2 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 75:18 + 19:13 460
3 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 79:20 + 23:15 410
4 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 86:19 + 30:14 323
5 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 104:48 + 48:43 92
6 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 106:13 + 50:08 74
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 117:25 + 61:20 0
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 67:01 800
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 69:45 + 2:44 767
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 75:40 + 8:39 697
4 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 88:16 + 21:15 546
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 94:05 + 27:04 477

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 84:08 800
2 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 85:00 + 0:52 792
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 90:50 + 6:42 736
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 112:35 + 28:27 529
5 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 125:05 + 40:57 411
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 133:35 + 49:27 330
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 141:16 + 57:08 257
8 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 148:50 + 64:42 185
9 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 161:04 + 76:56 68
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg DISK 0
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DNF 0
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 57:58 800
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 67:29 + 9:31 669
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 71:42 + 13:44 610
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 82:40 + 24:42 459
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 91:26 + 33:28 338
6 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 94:34 + 36:36 295
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:24 + 61:26 0
8 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 174:48 + 116:50 0
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita DNF 0

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:29 700

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:42 800
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 55:57 + 1:15 782
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 64:28 + 9:46 657
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:14 + 10:32 646
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 75:25 + 20:43 497
6 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 76:16 + 21:34 485
7 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 82:27 + 27:45 394
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 85:07 + 30:25 355
9 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 98:46 + 44:04 156
10 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 105:23 + 50:41 59
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 61:48 800
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:14 + 1:26 781
3 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:34 + 1:46 777
4 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:19 + 6:31 716
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 68:50 + 7:02 709
6 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 76:21 + 14:33 612
7 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 79:23 + 17:35 572
8 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 83:45 + 21:57 516
9 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 85:56 + 24:08 488
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 86:34 + 24:46 479
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 93:22 + 31:34 391

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 49:49 800
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:06 + 3:17 747
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 61:04 + 11:15 619
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 66:26 + 16:37 533
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 79:54 + 30:05 317
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 84:10 + 34:21 248
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 94:03 + 44:14 90

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 47:45 800
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 54:57 + 7:12 679
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 57:41 + 9:56 634
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 69:20 + 21:35 438
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 93:40 + 45:55 31

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 44:08 800

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:18 800
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 36:24 + 4:06 698
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 42:37 + 10:19 544
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:05 + 12:47 483
5 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 49:03 + 16:45 385
6 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 62:49 + 30:31 44

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:34 800
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 36:10 + 2:36 738
3 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:44 + 9:10 582
4 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:26 + 11:52 517
5 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:47 + 21:13 294
6 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 70:12 + 36:38 0
7 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 76:36 + 43:02 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 41:32 800
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 43:29 + 1:57 762
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 50:41 + 9:09 624
4 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 59:25 + 17:53 456
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 65:15 + 23:43 343
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 65:24 + 23:52 340
7 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 68:10 + 26:38 287
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 69:17 + 27:45 265
9 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 80:42 + 39:10 46
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DNF 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 47:49 800
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 55:42 + 7:53 668
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 71:29 + 23:40 404
4 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 79:52 + 32:03 264
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 106:33 + 58:44 0
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 108:05 + 60:16 0
7 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 117:25 + 69:36 0
8 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 118:52 + 71:03 0
9 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:00 + 71:11 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 76:52 1000
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:55 + 7:03 908
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 93:31 + 16:39 783
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 97:26 + 20:34 732
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 167:48 + 90:56 0
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

W 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:36 800
2 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 72:38 + 14:02 608
3 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 78:22 + 19:46 530
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 98:53 + 40:17 250

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 51:09 700
2 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:26 + 13:17 518
3 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 74:21 + 23:12 383
4 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 81:09 + 30:00 289
Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak DISK 0
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 64:43 800
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:44 + 19:01 565
3 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 96:24 + 31:41 408
4 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 117:12 + 52:29 151
5 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 159:04 + 94:21 0
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 41:21 800
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 61:14 + 19:53 415
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 61:27 + 20:06 411
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:54 + 27:33 267
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 74:14 + 32:53 164
6 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 77:17 + 35:56 105
7 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 87:36 + 46:15 0
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:13 + 63:52 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:35 800
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:57 + 0:22 795
3 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 69:26 + 12:51 618
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 69:37 + 13:02 616
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 72:30 + 15:55 575
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 78:44 + 22:09 487
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 82:15 + 25:40 437
8 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 89:48 + 33:13 330

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:40 700

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 46:17 800
2 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 88:54 + 42:37 63

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 33:32 800
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 45:45 + 12:13 509
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:07 + 36:35 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 53:58 800
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 57:20 + 3:22 750
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 59:20 + 5:22 720
4 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 68:29 + 14:31 585
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 76:05 + 22:07 472

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 28:56 800
2 Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin 52:06 + 23:10 159

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 43:00 800