Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR na strednej trati

Etapa: Majstrovstvá SR na strednej trati - E1 (15.06.2019)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    M -12 C    W -12 C   
M -20      W 70-     

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 19:41 1100
2 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 21:14 + 1:33 1013
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:48 + 2:07 982
4 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 23:20 + 3:39 896
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:36 + 4:55 825
6 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 26:00 + 6:19 747
7 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 30:10 + 10:29 514
8 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:31 + 10:50 495
9 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 31:11 + 11:30 457
10 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 37:29 + 17:48 105
11 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 40:43 + 21:02 0
12 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 44:28 + 24:47 0
13 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 46:02 + 26:21 0
14 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 47:09 + 27:28 0
15 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:35 + 28:54 0
16 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:44 + 38:03 0
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 29:16 1100
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:19 + 2:03 1023
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:44 + 2:28 1007
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 37:19 + 8:03 797
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:48 + 15:32 516
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 46:22 + 17:06 457
7 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 50:06 + 20:50 317
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 50:07 + 20:51 316
9 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 51:13 + 21:57 275
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 53:21 + 24:05 195
11 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 54:04 + 24:48 168
12 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 54:56 + 25:40 135
13 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 65:08 + 35:52 0
14 Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita 75:06 + 45:50 0
15 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 80:44 + 51:28 0
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita DISK 0
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 24:46 1100
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 28:51 + 4:05 919
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 30:46 + 6:00 834
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 31:00 + 6:14 823
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 31:10 + 6:24 816
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 38:03 + 13:17 510
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 39:58 + 15:12 425
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 52:19 + 27:33 0
9 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 54:15 + 29:29 0
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 76:18 + 51:32 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 45:26 1200
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 48:01 + 2:35 1132
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 49:47 + 4:21 1085
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 52:52 + 7:26 1004
5 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 53:56 + 8:30 975
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:36 + 10:10 931
7 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:46 + 10:20 927
8 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 56:45 + 11:19 901
9 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 59:03 + 13:37 840
10 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 62:07 + 16:41 759
11 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:35 + 17:09 747
12 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:43 + 20:17 664
13 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:22 + 23:56 568
14 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 71:35 + 26:09 509
15 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:01 + 30:35 392
16 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 80:51 + 35:25 265
17 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 83:34 + 38:08 193
18 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 86:47 + 41:21 108
19 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:36 + 43:10 60
20 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 90:20 + 44:54 14
21 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:48 + 46:22 0
22 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 93:43 + 48:17 0
23 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 100:43 + 55:17 0
24 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 105:54 + 60:28 0
25 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 111:53 + 66:27 0
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 62:35 1100
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 63:17 + 0:42 1088
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 64:40 + 2:05 1063
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:01 + 11:26 899
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 84:05 + 21:30 722
6 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 90:50 + 28:15 603
7 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 98:56 + 36:21 461
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0
Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 37:28 1100
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 40:10 + 2:42 1021
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 44:28 + 7:00 894
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:56 + 7:28 881
5 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 45:34 + 8:06 862
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:27 + 10:59 778
7 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:05 + 12:37 730
8 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:01 + 13:33 702
9 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 54:19 + 16:51 605
10 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:07 + 20:39 494
11 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 60:38 + 23:10 420
12 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:02 + 24:34 379
13 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:08 + 25:40 346
14 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 64:53 + 27:25 295
15 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:50 + 29:22 238
16 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 75:45 + 38:17 0
17 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 94:08 + 56:40 0
18 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 119:17 + 81:49 0

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 38:51 1100
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 45:29 + 6:38 912
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 46:01 + 7:10 897
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 55:17 + 16:26 635
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 95:09 + 56:18 0
6 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:48 + 63:57 0
7 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 150:34 + 111:43 0
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 27:19 1100
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 28:59 + 1:40 1033
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:57 + 14:38 511
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:33 + 18:14 366
5 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:37 + 26:18 41
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 66:06 + 38:47 0
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 67:37 + 40:18 0
8 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 72:51 + 45:32 0

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 32:03 1100
2 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 34:08 + 2:05 1028
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 35:37 + 3:34 978
4 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:58 + 3:55 966
5 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 37:39 + 5:36 908
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 40:22 + 8:19 815
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 41:53 + 9:50 763
8 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 42:02 + 9:59 757
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 44:23 + 12:20 677
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:21 + 13:18 644
11 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 47:05 + 15:02 584
12 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 47:49 + 15:46 559
13 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:09 + 16:06 547
14 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 49:55 + 17:52 487
15 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 66:11 + 34:08 0

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 25:56 1100
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 30:55 + 4:59 889
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:50 + 9:54 680
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 40:34 + 14:38 479
5 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 44:04 + 18:08 331
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 48:06 + 22:10 160
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 55:34 + 29:38 0
8 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 56:06 + 30:10 0
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 68:58 + 43:02 0

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 33:16 1100
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 34:03 + 0:47 1074
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 40:43 + 7:27 854
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 43:29 + 10:13 762
5 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 46:24 + 13:08 666
6 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 81:20 + 48:04 0

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:53 1100
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:13 + 7:20 747
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 33:28 + 10:35 591
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 12:32 498
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:19 + 16:26 310
6 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:07 + 26:14 0
7 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 56:13 + 33:20 0
8 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 57:27 + 34:34 0
9 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 82:21 + 59:28 0
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 26:48 1100
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 30:17 + 3:29 957
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 32:06 + 5:18 882
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 32:45 + 5:57 856
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 32:46 + 5:58 855
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 34:39 + 7:51 778
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 40:53 + 14:05 522
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 47:04 + 20:16 268
9 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 61:27 + 34:39 0
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DISK 0

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 35:06 1100
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 40:57 + 5:51 917
3 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 42:56 + 7:50 855
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 50:27 + 15:21 619
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 57:02 + 21:56 413
6 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 66:07 + 31:01 128
7 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:41 + 37:35 0
8 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 82:55 + 47:49 0
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 56:58 1100
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 71:21 + 14:23 822
Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:00 1200
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 48:09 + 2:09 1144
3 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:02 + 10:02 938
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 56:56 + 10:56 915
5 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:29 + 12:29 874
6 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 58:37 + 12:37 871
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:33 + 14:33 820
8 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 61:47 + 15:47 788
9 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 63:58 + 17:58 731
10 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 69:19 + 23:19 592
11 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 83:57 + 37:57 210
12 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 86:46 + 40:46 137
Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice DISK 0

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 45:16 1100
2 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 46:54 + 1:38 1060
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:49 + 2:33 1038
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:55 + 4:39 987
5 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 90:35 + 45:19 0

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:13 1100
2 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 63:16 + 20:03 590
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 63:26 + 20:13 585
4 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 64:21 + 21:08 562
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 65:21 + 22:08 537
6 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:06 + 31:53 288
7 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 77:20 + 34:07 232
8 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 78:25 + 35:12 204
9 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:10 + 35:57 185

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:16 1100
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:06 + 5:50 918
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 45:09 + 9:53 792
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 55:10 + 19:54 479
5 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:52 + 25:36 302
6 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 62:13 + 26:57 259
7 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 63:04 + 27:48 233
8 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 67:08 + 31:52 106
9 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 90:22 + 55:06 0
10 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 96:12 + 60:56 0
11 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:42 + 62:26 0
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 32:07 1100
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 38:35 + 6:28 879
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 38:55 + 6:48 867
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 47:32 + 15:25 572
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 50:47 + 18:40 461
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak DISK 0

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 41:19 1100
2 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:02 + 1:43 1054
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 46:56 + 5:37 950
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 55:11 + 13:52 731
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 59:06 + 17:47 627

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 49:24 1100
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 51:12 + 1:48 1060
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 58:21 + 8:57 901
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 59:26 + 10:02 877

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 27:14 1100
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 56:53 + 29:39 0
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 58:52 + 31:38 0

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 23:55 800
2 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 27:37 + 3:42 676
3 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 29:38 + 5:43 609
4 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:59 + 9:04 497
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 34:46 + 10:51 437
6 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:55 + 17:00 231
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 44:27 + 20:32 113
8 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:04 + 23:09 26
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 54:57 + 31:02 0
10 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:41 + 31:46 0
11 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 88:09 + 64:14 0
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 18:51 800
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:42 + 2:51 679
3 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 23:38 + 4:47 597
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:45 + 5:54 550
5 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 24:46 + 5:55 549
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -20 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 53:56 1200

W 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 56:53 1100