Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček v OB

Etapa: Slovenský rebríček v OB - E1 (16.06.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -10 C    W -10 C    MW-R       K3         N         

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 15:16
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 17:53 + 2:37
3 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 18:31 + 3:15
4 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 20:07 + 4:51
5 Adam Chládek VZA Slávia Žilinská univerzita 21:02 + 5:46
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 22:17 + 7:01
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 22:36 + 7:20
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 23:58 + 8:42
9 Tomáš Legáth KYS09AA Klub OB Kysak 26:13 + 10:57
10 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:30 + 12:14
11 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 28:38 + 13:22
12 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 29:02 + 13:46
13 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:06 + 14:50
14 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:16 + 15:00
15 Matyás Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak 38:17 + 23:01
16 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:44 + 25:28

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:01
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:26 + 3:25
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 22:21 + 4:20
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 23:35 + 5:34
5 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 24:03 + 6:02
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 26:36 + 8:35
7 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:11 + 10:10
8 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:16 + 18:15
9 Martin Chudik BFM 41:10 + 23:09
10 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 41:47 + 23:46
11 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 43:32 + 25:31
12 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 48:08 + 30:07
13 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 68:52 + 50:51
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 27:44
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:03 + 1:19
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 29:48 + 2:04
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 30:45 + 3:01
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:47 + 4:03
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 32:05 + 4:21
7 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 34:17 + 6:33
8 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 36:10 + 8:26
9 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 36:55 + 9:11
9 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 36:55 + 9:11
11 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:51 + 10:07
12 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 40:24 + 12:40
13 Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita 42:44 + 15:00
14 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 50:28 + 22:44
15 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 52:25 + 24:41
16 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 69:51 + 42:07
17 Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita 104:22 + 76:38
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:15
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 37:42 + 3:27
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 41:57 + 7:42
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 46:03 + 11:48
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 47:40 + 13:25
6 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 50:50 + 16:35
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 56:10 + 21:55
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 67:43 + 33:28
9 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 76:44 + 42:29
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 76:50 + 42:35
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 89:44 + 55:29

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 43:03
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 45:51 + 2:48
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 45:59 + 2:56
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 47:14 + 4:11
5 Stanislav Mokrý ZBM92AA 47:32 + 4:29
6 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 49:27 + 6:24
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 54:03 + 11:00
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 55:10 + 12:07
9 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 55:49 + 12:46
10 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:00 + 12:57
11 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:09 + 13:06
12 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:20 + 16:17
13 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 59:28 + 16:25
14 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:55 + 16:52
15 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 68:22 + 25:19
16 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:57 + 30:54
17 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 78:12 + 35:09
18 Roman Zbranek 01T88AA (CZE) SKOB Zlín 80:08 + 37:05
19 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:33 + 49:30
20 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 94:22 + 51:19
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 39:50
2 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 45:43 + 5:53
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 47:42 + 7:52
4 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 51:42 + 11:52
5 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 52:41 + 12:51
6 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 52:57 + 13:07
7 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 85:04 + 45:14

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 43:48
2 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 63:45 + 19:57

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 51:20
2 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 51:40 + 0:20
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 54:04 + 2:44
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 55:56 + 4:36
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 60:08 + 8:48

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 42:21
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:21 + 9:00
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 54:47 + 12:26
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 66:48 + 24:27
5 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:26 + 29:05
6 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:15 + 30:54
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 80:27 + 38:06
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:11 + 38:50
9 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:41 + 40:20
10 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:16 + 40:55
11 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 92:32 + 50:11
12 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:32 + 65:11
13 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:56 + 69:35
14 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 118:48 + 76:27
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava DISK
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava DISK

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 54:51
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 61:17 + 6:26
3 Volodymyr Valyavka XXX 63:57 + 9:06
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 68:21 + 13:30
5 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 87:20 + 32:29
6 Mastela Rafal HAV 102:44 + 47:53
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 103:41 + 48:50
8 Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 120:17 + 65:26
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky DISK
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 39:57
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 41:30 + 1:33
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:51 + 15:54
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:31 + 21:34
5 Jiri Rysavy OOP 77:36 + 37:39
6 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 77:38 + 37:41
7 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 78:19 + 38:22
8 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 104:05 + 64:08
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice DISK
Honza Holec MOV DISK

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 53:45
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:16 + 4:31
3 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:59 + 5:14
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 60:07 + 6:22
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 65:04 + 11:19
6 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 69:18 + 15:33
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 76:49 + 23:04
8 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 80:15 + 26:30
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 84:23 + 30:38
10 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 100:04 + 46:19
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:36
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 40:31 + 3:55
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:45 + 10:09
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 52:11 + 15:35
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 53:54 + 17:18
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 71:28 + 34:52
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 76:22 + 39:46
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 84:10 + 47:34

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 53:11
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 56:31 + 3:20
3 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 60:14 + 7:03
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 71:39 + 18:28
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 90:08 + 36:57
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin DISK

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vlastimil Dvorak BOV 74:50
2 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 97:56 + 23:06

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 19:20
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 23:55 + 4:35
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:26 + 5:06
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:40 + 6:20
5 Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:01 + 17:41
6 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 38:17 + 18:57

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 22:31
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:32 + 2:01
3 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:51 + 2:20
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:08 + 5:37
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 36:07 + 13:36
6 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:30 + 24:59
7 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 67:16 + 44:45

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 24:24
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 24:49 + 0:25
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 26:39 + 2:15
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 26:43 + 2:19
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 32:20 + 7:56
6 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 32:40 + 8:16
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 34:16 + 9:52
8 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 37:45 + 13:21
9 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 39:05 + 14:41

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 30:54
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 33:04 + 2:10
3 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 34:30 + 3:36
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 40:36 + 9:42
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 48:42 + 17:48
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 53:12 + 22:18
7 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 63:41 + 32:47
8 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 96:57 + 66:03
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 79:40
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 81:16 + 1:36

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 49:26
2 Iva Kavánková 01T97AB (CZE) SKOB Zlín 51:08 + 1:42
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 55:28 + 6:02
4 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:03 + 6:37
5 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 59:54 + 10:28
6 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:04 + 11:38
7 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 62:24 + 12:58
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 69:50 + 20:24
9 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 70:57 + 21:31
10 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:31 + 22:05
Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava DISK

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 96:54
2 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 98:19 + 1:25

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 59:37
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:56 + 10:19
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:41 + 11:04
4 Pavla Chudikova BFM 81:16 + 21:39
5 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 84:22 + 24:45
6 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 134:39 + 75:02

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 49:36
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 63:55 + 14:19
3 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 64:35 + 14:59
4 Hana Svidrnochova OOP 66:48 + 17:12
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 71:13 + 21:37
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 76:35 + 26:59
7 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 76:43 + 27:07
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:48 + 29:12
9 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 83:08 + 33:32
10 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 84:36 + 35:00
11 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:35 + 36:59
12 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 92:32 + 42:56

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:19
2 Sarka Kasparova AOP 47:55 + 0:36
3 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:27 + 4:08
4 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:32 + 11:13
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 70:16 + 22:57
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 75:06 + 27:47
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 86:25 + 39:06
8 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 88:06 + 40:47
9 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 137:35 + 90:16

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 45:45
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 46:29 + 0:44
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 50:19 + 4:34
4 Silvia Vricanova HAV 52:58 + 7:13
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 81:04 + 35:19
6 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 94:48 + 49:03
7 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 118:42 + 72:57

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 47:46
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 49:51 + 2:05
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 53:58 + 6:12
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:56 + 8:10
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 63:46 + 16:00

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 47:12
2 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 63:40 + 16:28
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 67:55 + 20:43

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 34:07
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 69:53 + 35:46

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Paulus VZA Slávia Žilinská univerzita 17:43
2 Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita 18:58 + 1:15
3 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 19:26 + 1:43
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 20:32 + 2:49
5 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 21:01 + 3:18
6 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:22 + 4:39
7 Samuel Mojžiš TKE Klub OB ATU Košice 24:24 + 6:41
8 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 31:18 + 13:35
Peretz David Ben TKE Klub OB ATU Košice DISK
M.S. Kornel Ďuríček ZMT Klub OB Martin 35:18

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nela Svidrnochova OOP 19:37
2 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:49 + 3:12
3 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:03 + 10:26
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 35:46 + 16:09
5 Paulína Šoltésová SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:40 + 19:03

MW-R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:29
2 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:31 + 0:02
3 Matúš Šefara TKE Klub OB ATU Košice 17:42 + 0:13
4 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 19:26 + 1:57
5 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:28 + 2:59
6 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 21:25 + 3:56
7 Stelka Polónyiová VZA Slávia Žilinská univerzita 22:04 + 4:35
8 Magdalena Chudikova BFM 27:24 + 9:55
9 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 34:35 + 17:06
10 Júlia Macháčková SKS Športový klub Sandberg 34:40 + 17:11
11 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 38:07 + 20:38
12 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 51:26 + 33:57
13 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 51:30 + 34:01
14 Petra Wartiakova FBA12AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:17 + 43:48

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:03
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:18 + 6:15
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 48:08 + 7:05
4 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 54:23 + 13:20
5 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:20 + 30:17
6 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 87:33 + 46:30
7 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 91:05 + 50:02
8 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 101:27 + 60:24
Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Juraj Kubica SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Jakub Almáši 03V Klub OB Metropol Košice DISK
Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Chudik BFM 26:49
2 Martina Sagalová VZA Slávia Žilinská univerzita 27:07 + 0:18
3 Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice 30:06 + 3:17
4 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 31:31 + 4:42
5 Ivan Iľko HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:47 + 9:58
6 Daniel Mikluš FBA1103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:11 + 10:22
7 Andrej Mikluš FBA0902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:07 + 18:18
8 Pavol Sagal VZA Slávia Žilinská univerzita 45:20 + 18:31
Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice DISK
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
M.S. Petra Gažová XXX 39:10
M.S. Dana Pompurová TBB ŠK Terezka Banská Bystrica 55:38