Rankingové výsledky

Preteky: Jelení paroh

Etapa: Jelení paroh - E1 (29.09.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 20:38 900
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 21:56 + 1:18 843
3 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 23:31 + 2:53 774
4 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 24:54 + 4:16 714
5 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 24:56 + 4:18 712
6 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 26:19 + 5:41 652
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 26:48 + 6:10 631
8 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:25 + 6:47 604
9 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 27:36 + 6:58 596
10 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 28:03 + 7:25 576
11 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 30:00 + 9:22 491
12 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 30:10 + 9:32 484
13 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:41 + 15:03 244
14 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 61:28 + 40:50 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:32 900
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 39:11 + 4:39 779
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:16 + 4:44 777
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 39:30 + 4:58 771
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 41:04 + 6:32 730
6 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 46:50 + 12:18 579
7 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 48:08 + 13:36 546
8 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:50 + 14:18 527
9 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 52:54 + 18:22 421
10 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 61:08 + 26:36 207
11 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 64:22 + 29:50 122
12 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 66:32 + 32:00 66
13 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 70:53 + 36:21 0
14 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 73:26 + 38:54 0
15 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 82:06 + 47:34 0
16 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 83:43 + 49:11 0
17 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 85:27 + 50:55 0
18 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:28 + 58:56 0
19 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 135:02 + 100:30 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 46:32 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 47:21 + 0:49 884
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 47:42 + 1:10 877
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 49:11 + 2:39 849
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 51:02 + 4:30 813
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 53:39 + 7:07 762
7 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 55:47 + 9:15 721
8 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 56:23 + 9:51 709
9 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 63:21 + 16:49 575
10 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 70:40 + 24:08 433
11 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 71:40 + 25:08 414
12 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 74:05 + 27:33 367
13 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 76:12 + 29:40 326
14 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:13 + 36:41 191
15 Michal Sláma TKE0305 Klub OB ATU Košice 92:46 + 46:14 6
16 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 103:35 + 57:03 0
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava DISK 0
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 69:04 900
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 70:50 + 1:46 877
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 84:50 + 15:46 695
4 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 89:59 + 20:55 627
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 93:00 + 23:56 588
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 123:29 + 54:25 191
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 76:11 900
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 77:13 + 1:02 888
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 91:05 + 14:54 724
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 99:05 + 22:54 629
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 122:40 + 46:29 351

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Roman Zbranek FBA8803 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:09 1100
2 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:35 + 11:26 968
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:36 + 12:27 956
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 108:51 + 13:42 942
5 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 113:19 + 18:10 890
6 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:06 + 23:57 823
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 124:19 + 29:10 763
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:10 + 34:01 707
9 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 139:33 + 44:24 587
10 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 154:10 + 59:01 418
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DISK 0
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 63:34 800
2 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 64:51 + 1:17 784
3 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 67:36 + 4:02 749
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 69:30 + 5:56 725
5 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 70:03 + 6:29 718
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 70:22 + 6:48 714
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:55 + 7:21 707
8 Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 78:39 + 15:05 610
9 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:42 + 18:08 572
10 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 82:06 + 18:32 567
11 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 83:59 + 20:25 543
12 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 86:05 + 22:31 517
13 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 88:03 + 24:29 492
14 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 89:07 + 25:33 478
15 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 125:06 + 61:32 26
16 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 131:44 + 68:10 0
17 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 137:03 + 73:29 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 84:38 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 94:50 + 10:12 792
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 99:59 + 15:21 737
4 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 101:58 + 17:20 716
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 102:14 + 17:36 713
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 116:59 + 32:21 556

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 98:13 900
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 102:18 + 4:05 863
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 102:45 + 4:32 858
4 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:58 + 21:45 701
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 146:02 + 47:49 462
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 150:07 + 51:54 424
7 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 155:55 + 57:42 371
8 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 156:28 + 58:15 366
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 73:38 900
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 84:05 + 10:27 772
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 85:04 + 11:26 760
4 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 94:26 + 20:48 646
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 97:30 + 23:52 608
6 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 108:55 + 35:17 469
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 172:34 + 98:56 0
8 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 181:37 + 107:59 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 59:01 900
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 62:59 + 3:58 840
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:21 + 7:20 788
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 72:41 + 13:40 692
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 77:18 + 18:17 621
6 Jaroslav Halač FBA6703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:21 + 22:20 559
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 87:53 + 28:52 460
8 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:05 + 34:04 380
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 95:28 + 36:27 344
10 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 132:59 + 73:58 0
11 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 190:49 + 131:48 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:35 900
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 71:07 + 3:32 853
3 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:49 + 4:14 844
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 75:28 + 7:53 795
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 79:37 + 12:02 740
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 81:08 + 13:33 720
7 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 82:51 + 15:16 697
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 90:51 + 23:16 590
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 99:14 + 31:39 479
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 59:41 900
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:41 + 13:00 704
3 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 74:38 + 14:57 675
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 76:19 + 16:38 649
5 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 76:23 + 16:42 648
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 87:09 + 27:28 486
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 106:23 + 46:42 196

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 62:13 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 68:15 + 6:02 813
3 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:51 + 6:38 804
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 71:12 + 8:59 770
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 75:06 + 12:53 714
6 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 75:08 + 12:55 713

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 48:24 900
2 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:24 + 49:00 0
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 21:43 900
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 25:19 + 3:36 751
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 28:11 + 6:28 632
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:44 + 7:01 609
5 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 29:49 + 8:06 564
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 30:01 + 8:18 556
7 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:35 + 13:52 325
8 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 41:27 + 19:44 82
9 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 43:09 + 21:26 12
10 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 58:21 + 36:38 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:36 900
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 45:43 + 2:07 856
3 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:00 + 8:24 727
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 61:45 + 18:09 525
5 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 77:36 + 34:00 198

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 51:02 900
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 64:04 + 13:02 670
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 67:55 + 16:53 602
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 68:54 + 17:52 585
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 70:34 + 19:32 556
6 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 74:28 + 23:26 487
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 76:01 + 24:59 459
8 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 79:37 + 28:35 396
9 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 87:14 + 36:12 262
10 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 93:18 + 42:16 155
11 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 104:04 + 53:02 0
12 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 105:16 + 54:14 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 61:35 900
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 62:19 + 0:44 889
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 77:32 + 15:57 667
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 94:59 + 33:24 412
5 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 102:27 + 40:52 303
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 89:42 900
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 97:02 + 7:20 826

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:04 1100
2 Iva Kavánková FBA9751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:23 + 3:19 1050
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 80:29 + 7:25 988
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 80:48 + 7:44 984
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 82:05 + 9:01 964
6 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 84:34 + 11:30 927
7 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 84:40 + 11:36 925
8 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 86:03 + 12:59 905
9 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 86:13 + 13:09 902
10 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 90:45 + 17:41 834
11 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 91:48 + 18:44 818
12 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 93:40 + 20:36 790
13 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 96:04 + 23:00 754
14 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 100:41 + 27:37 684
15 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 100:48 + 27:44 682

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 80:18 800
2 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 92:30 + 12:12 678
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 95:51 + 15:33 645
4 Hana Oľhavová TKE9157 Klub OB ATU Košice 97:05 + 16:47 633
5 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 112:50 + 32:32 476
6 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 117:31 + 37:13 429
Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak DNF 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 83:31 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:31 + 10:00 792
3 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:26 + 21:55 664
4 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 147:36 + 64:05 209
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 149:15 + 65:44 192

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 62:11 900
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 90:23 + 28:12 492
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 96:58 + 34:47 397
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 98:12 + 36:01 379
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:56 + 41:45 296
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 110:19 + 48:08 203
7 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:00 + 48:49 193
8 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 117:13 + 55:02 103
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 120:30 + 58:19 56
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita DISK 0
Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:39 900
2 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:42 + 2:03 875
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 80:50 + 8:11 799
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 83:33 + 10:54 765
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 104:28 + 31:49 506
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 113:58 + 41:19 388
7 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 129:30 + 56:51 196
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DNF 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 54:43 900
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 56:01 + 1:18 879
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:47 + 2:04 866
4 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 79:16 + 24:33 496
5 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 133:47 + 79:04 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 43:03 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 43:13 + 0:10 897
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 46:18 + 3:15 832
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 48:56 + 5:53 777
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:56 + 16:53 547

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 64:56 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 66:19 + 1:23 881
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:13 + 17:17 660

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 55:43 900
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 109:30 + 53:47 31

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 69:18 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 94:46 + 25:28 569
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 95:14 + 25:56 563