Výsledky

Preteky: Jelení paroh

Etapa: Jelení paroh - E1 (29.09.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         MW-R      

M -12 A 2.19 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 20:38
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 21:56 + 1:18
3 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 23:31 + 2:53
4 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 24:54 + 4:16
5 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 24:56 + 4:18
6 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 26:19 + 5:41
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 26:48 + 6:10
8 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:25 + 6:47
9 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 27:36 + 6:58
10 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 28:03 + 7:25
11 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 29:57 + 9:19
12 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 30:00 + 9:22
13 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 30:10 + 9:32
14 Adam Chládek 31:58 + 11:20
15 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:41 + 15:03
16 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 61:28 + 40:50

M -14 A 4.34 km / 205 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:32
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 39:11 + 4:39
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:16 + 4:44
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 39:30 + 4:58
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 41:04 + 6:32
6 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 46:50 + 12:18
7 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 48:08 + 13:36
8 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:50 + 14:18
9 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 52:54 + 18:22
10 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 61:08 + 26:36
11 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 64:22 + 29:50
12 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 66:32 + 32:00
13 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 70:53 + 36:21
14 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 73:26 + 38:54
15 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 82:06 + 47:34
16 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 83:43 + 49:11
17 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 85:27 + 50:55
18 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:28 + 58:56
19 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 135:02 + 100:30

M -16 A 5.53 km / 290 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 46:32
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 47:21 + 0:49
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 47:42 + 1:10
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 49:11 + 2:39
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 51:02 + 4:30
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 53:39 + 7:07
7 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 55:47 + 9:15
8 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 56:23 + 9:51
9 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 63:21 + 16:49
10 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 70:40 + 24:08
11 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 71:40 + 25:08
12 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 74:05 + 27:33
13 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 76:12 + 29:40
14 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:13 + 36:41
15 Michal Sláma TKE0305 Klub OB ATU Košice 92:46 + 46:14
16 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 103:35 + 57:03
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava DISK
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DNS

M -18 A 8.37 km / 420 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 69:04
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 70:50 + 1:46
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 84:50 + 15:46
4 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 89:59 + 20:55
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 93:00 + 23:56
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 123:29 + 54:25
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava DISK

M -20 A 9.62 km / 450 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 76:11
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 77:13 + 1:02
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 91:05 + 14:54
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 99:05 + 22:54
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 122:40 + 46:29

M 21- E 12.94 km / 585 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Zbranek FBA8803 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:09
2 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:35 + 11:26
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:36 + 12:27
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 108:51 + 13:42
5 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 113:19 + 18:10
6 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:06 + 23:57
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 124:19 + 29:10
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:10 + 34:01
9 Jakub Vlažný 132:06 + 36:57
10 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 139:33 + 44:24
11 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 154:10 + 59:01
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DISK

M 21- B 6.81 km / 385 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 63:34
2 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 64:51 + 1:17
3 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 67:36 + 4:02
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 69:30 + 5:56
5 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 70:03 + 6:29
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 70:22 + 6:48
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:55 + 7:21
8 Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 78:39 + 15:05
9 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:42 + 18:08
10 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 82:06 + 18:32
11 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 83:59 + 20:25
12 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 86:05 + 22:31
13 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 88:03 + 24:29
14 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 89:07 + 25:33
15 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 125:06 + 61:32
16 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 131:44 + 68:10
17 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 137:03 + 73:29

M 35- A 9.62 km / 450 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 84:38
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 94:50 + 10:12
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 99:59 + 15:21
4 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 101:58 + 17:20
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 102:14 + 17:36
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 116:59 + 32:21

M 40- A 8.37 km / 420 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Barták 11N78AA OK Bartakson 91:29
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 98:13 + 6:44
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 102:18 + 10:49
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 102:45 + 11:16
5 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:58 + 28:29
6 Andrej Žitňan 134:36 + 43:07
7 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 146:02 + 54:33
8 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 150:07 + 58:38
9 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 155:55 + 64:26
10 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 156:28 + 64:59
11 Pavel Petrovič 167:04 + 75:35
Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DISK

M 45- A 7.53 km / 460 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 73:38
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 84:05 + 10:27
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 85:04 + 11:26
4 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 94:26 + 20:48
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 97:30 + 23:52
6 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 108:55 + 35:17
7 Medard Féder str. 139:53 + 66:15
8 Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 158:55 + 85:17
9 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 172:34 + 98:56
10 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 181:37 + 107:59
11 Denis Kizhaev 12F74AA (RUS) Orienta-Victoria 189:06 + 115:28
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 50- A 6.81 km / 385 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 59:01
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 62:59 + 3:58
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:21 + 7:20
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 72:41 + 13:40
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 77:18 + 18:17
6 Jaroslav Halač FBA6703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:21 + 22:20
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 87:53 + 28:52
8 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:05 + 34:04
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 95:28 + 36:27
10 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 132:59 + 73:58
11 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 190:49 + 131:48

M 55- A 6.24 km / 340 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:35
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 71:07 + 3:32
3 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:49 + 4:14
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 75:28 + 7:53
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 79:37 + 12:02
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 81:08 + 13:33
7 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 82:51 + 15:16
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 90:51 + 23:16
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 99:14 + 31:39
Vlado Piják DISK
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 60- A 5.24 km / 285 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 59:41
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:41 + 13:00
3 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 74:38 + 14:57
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 76:19 + 16:38
5 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 76:23 + 16:42
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 87:09 + 27:28
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 106:23 + 46:42

M 65- A 4.32 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 62:13
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 68:15 + 6:02
3 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:51 + 6:38
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 71:12 + 8:59
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 75:06 + 12:53
6 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 75:08 + 12:55

M 70- A 3.46 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 48:24
2 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:24 + 49:00
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -12 A 2.18 km / 65 m

W -14 A 3.66 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:36
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 45:43 + 2:07
3 Terezka Kendrová 48:48 + 5:12
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:00 + 8:24
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 61:45 + 18:09
6 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 77:36 + 34:00
Adriana Olle FBA06AC TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -16 A 4.88 km / 265 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 51:02
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 64:04 + 13:02
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 67:55 + 16:53
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 68:54 + 17:52
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 70:34 + 19:32
6 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 74:28 + 23:26
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 76:01 + 24:59
8 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 79:37 + 28:35
9 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 87:14 + 36:12
10 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 93:18 + 42:16
11 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 104:04 + 53:02
12 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 105:16 + 54:14

W -18 A 5.53 km / 290 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 61:35
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 62:19 + 0:44
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 77:32 + 15:57
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 94:59 + 33:24
5 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 102:27 + 40:52
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -20 A 6.81 km / 385 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 89:42
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 97:02 + 7:20

W 21- E 7.53 km / 460 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:04
2 Iva Kavánková FBA9751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:23 + 3:19
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 80:29 + 7:25
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 80:48 + 7:44
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 82:05 + 9:01
6 Daniela Botíková 83:23 + 10:19
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 84:34 + 11:30
8 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 84:40 + 11:36
9 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 86:03 + 12:59
10 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 86:13 + 13:09
11 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 90:45 + 17:41
12 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 91:48 + 18:44
13 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 93:40 + 20:36
14 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 96:04 + 23:00
15 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 100:41 + 27:37
16 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 100:48 + 27:44

W 21- B 6.24 km / 340 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 80:18
2 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 92:30 + 12:12
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 95:51 + 15:33
4 Hana Oľhavová TKE9157 Klub OB ATU Košice 97:05 + 16:47
5 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 112:50 + 32:32
6 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 117:31 + 37:13
Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak DNF

W 35- A 6.81 km / 385 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 83:31
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:31 + 10:00
3 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:26 + 21:55
4 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 147:36 + 64:05
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 149:15 + 65:44

W 40- A 6.24 km / 340 m

W 45- A 5.24 km / 285 m

W 50- A 4.32 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 54:43
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 56:01 + 1:18
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:47 + 2:04
4 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 79:16 + 24:33
5 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 133:47 + 79:04

W 55- A 3.46 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 43:03
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 43:13 + 0:10
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 46:18 + 3:15
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 48:56 + 5:53
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:56 + 16:53

W 60- A 3.46 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 64:56
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 66:19 + 1:23
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:13 + 17:17
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 65- A 3.46 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 55:43
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 109:30 + 53:47
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 70- A 3.46 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 69:18
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 94:46 + 25:28
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 95:14 + 25:56

M -10 C 1.59 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 18:33
2 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 19:29 + 0:56
3 Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita 25:47 + 7:14
4 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:49 + 8:16

W -10 C 1.59 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 27:24
2 Paulina Šoltesová 33:29 + 6:05
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 41:03 + 13:39
4 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 46:36 + 19:12
5 Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 55:58 + 28:34
6 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:25 + 32:01
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg DISK

N 2.32 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Kučera 29:09
2 Damián Samuel Ovečka 32:39 + 3:30
3 Zuzana Botiková 36:16 + 7:07
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 45:49 + 16:40
5 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:22 + 21:13
6 Zuzana Lacova 01C83AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 54:41 + 25:32
7 Martin Lovás IBA0401 TJ Ioan 1209 60:01 + 30:52
8 Diana Stupavská 61:51 + 32:42
9 Tomáš Stupavský 62:41 + 33:32
10 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 69:50 + 40:41
11 Alžbeta Lovásová IBA6951 TJ Ioan 1209 70:42 + 41:33
12 Jana Urbanová 88:25 + 59:16
13 Pavol Lichard 118:29 + 89:20

K3 4.32 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 54:06
2 Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita 55:05 + 0:59
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:30 + 6:24
3 Daniel Skladaný 60:30 + 6:24
5 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 66:02 + 11:56
6 Marek Sedliak 67:40 + 13:34
7 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 68:13 + 14:07
8 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:03 + 15:57
9 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 71:27 + 17:21
10 Zuzana Belešová 73:04 + 18:58
11 Michelle Skrúcaná 73:32 + 19:26
12 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 75:37 + 21:31
13 Michal Skladaný 77:05 + 22:59
14 Peter Ferianc 88:41 + 34:35
15 Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 92:19 + 38:13
16 René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 93:37 + 39:31
17 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 93:42 + 39:36
18 Andrej Sýkora FBA7906 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 98:27 + 44:21
19 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 99:53 + 45:47
20 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:27 + 51:21
21 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 110:28 + 56:22
22 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:26 + 57:20
23 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 120:37 + 66:31
24 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 133:45 + 79:39
Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

MW-R 1.82 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:29
2 Lucia Syrová SPE12AD Klub OB Sokol Pezinok 24:43 + 0:14
3 Ella Bartáková 26:39 + 2:10
4 Michal Buriánek 01C11AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:42 + 5:13
5 Lenka Feriancova 32:31 + 8:02
6 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:13 + 10:44
7 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:29 + 11:00
8 Richard Kanávor FBA1006 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:44 + 11:15
9 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 40:49 + 16:20
10 Nelka Bobovská 42:58 + 18:29
11 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 44:06 + 19:37
12 Peter Babiak 50:08 + 25:39
13 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 50:54 + 26:25
14 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:59 + 34:30
15 Adrian Ferianc 59:43 + 35:14
15 Alexander Slatinsky 59:43 + 35:14
17 Alexandra Lacová 62:40 + 38:11
18 Adam Pikulík 64:57 + 40:28
19 Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 94:01 + 69:32