Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček

Etapa: Slovenský rebríček (sobota) (07.09.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 22:15 900
2 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 26:44 + 4:29 719
3 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 29:49 + 7:34 594
4 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:17 + 10:02 494
5 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 33:30 + 11:15 445
6 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 37:27 + 15:12 285
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 40:19 + 18:04 169
8 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:05 + 19:50 98
9 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 49:33 + 27:18 0
10 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 82:36 + 60:21 0
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:24 900
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 38:54 + 2:30 838
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:07 + 5:43 759
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 46:00 + 9:36 663
5 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:35 + 16:11 500
6 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 58:55 + 22:31 343
7 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 61:35 + 25:11 277
8 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 71:44 + 35:20 26
9 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 82:52 + 46:28 0
10 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:00 + 63:36 0
11 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 130:34 + 94:10 0
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 41:38 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 45:46 + 4:08 811
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 46:46 + 5:08 789
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 55:04 + 13:26 610
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 56:08 + 14:30 587
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 56:12 + 14:34 585
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 60:18 + 18:40 496
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 64:48 + 23:10 399
9 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 67:21 + 25:43 344
10 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 73:59 + 32:21 201
11 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 75:06 + 33:28 177
12 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 76:52 + 35:14 138
13 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 133:35 + 91:57 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 48:35 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 56:41 + 8:06 750
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 61:44 + 13:09 656
4 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 64:53 + 16:18 598
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 65:42 + 17:07 583
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 71:08 + 22:33 482

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 64:54 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 70:11 + 5:17 827
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 74:35 + 9:41 766
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 79:13 + 14:19 701

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 79:42 1100
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:58 + 5:16 1027
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 87:34 + 7:52 991
4 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:17 + 8:35 982
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 88:45 + 9:03 975
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:26 + 10:44 952
7 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:08 + 11:26 942
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 102:33 + 22:51 785
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 107:01 + 27:19 723

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 105:17 800
2 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 112:59 + 7:42 741
3 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 114:52 + 9:35 727

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 92:02 600
2 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 128:07 + 36:05 365
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 152:50 + 60:48 204

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 87:36 900
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 88:24 + 0:48 892
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 88:50 + 1:14 887

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 89:47 900
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:22 + 9:35 804
3 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 101:15 + 11:28 785
4 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 111:18 + 21:31 684
5 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:51 + 30:04 599
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 125:08 + 35:21 546

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 59:57 900
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 68:08 + 8:11 777
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 69:23 + 9:26 758
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 83:54 + 23:57 540
5 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 89:44 + 29:47 453
6 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 91:25 + 31:28 428
7 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 94:01 + 34:04 389
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 115:45 + 55:48 62
9 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 176:37 + 116:40 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 62:17 900
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 71:47 + 9:30 763
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 76:25 + 14:08 696
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 92:33 + 30:16 463
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 116:12 + 53:55 121

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:44 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:16 + 0:32 893
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 69:57 + 4:13 842
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 79:05 + 13:21 717

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 47:06 900
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:13 + 20:07 516
3 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 71:21 + 24:15 437
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 75:21 + 28:15 360
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 81:46 + 34:40 238
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 99:26 + 52:20 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 57:26 900
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 63:51 + 6:25 799
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 73:42 + 16:16 645

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 50:49 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 130:47 + 79:58 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 31:23 900
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 33:30 + 2:07 839
3 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 37:50 + 6:27 715
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 38:34 + 7:11 694
5 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:56 + 7:33 683
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 54:19 + 22:56 242
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 69:16 + 37:53 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 42:26 900
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:42 + 3:16 831
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:02 + 5:36 781
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:42 + 10:16 682
5 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 59:37 + 17:11 536
6 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 68:42 + 26:16 343

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 40:37 900
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 45:14 + 4:37 798
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 49:18 + 8:41 708
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 51:53 + 11:16 650
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 57:23 + 16:46 528
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 58:09 + 17:32 511
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 60:44 + 20:07 454
8 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 60:58 + 20:21 449
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 67:27 + 26:50 305
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 73:24 + 32:47 174

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 47:25 900
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 55:20 + 7:55 750
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 65:28 + 18:03 557
4 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:35 + 20:10 517
5 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 72:25 + 25:00 425

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:28 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 62:39 + 0:11 897
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 74:11 + 11:43 731

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:45 1100
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 79:19 + 2:34 1063
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 84:25 + 7:40 990
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 84:39 + 7:54 987
5 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 85:41 + 8:56 972

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 69:37 800
2 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 109:22 + 39:45 343
3 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 136:03 + 66:26 37

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 82:05 900
2 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 110:03 + 27:58 593

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 54:42 900
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 68:49 + 14:07 668
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 79:30 + 24:48 492
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 81:55 + 27:13 452
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 92:59 + 38:17 270
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 98:56 + 44:14 172
7 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:40 + 45:58 144
8 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 105:24 + 50:42 66
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 107:55 + 53:13 24

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:19 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 57:49 + 0:30 892
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 64:32 + 7:13 787
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 68:39 + 11:20 722
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 74:50 + 17:31 625
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 79:03 + 21:44 559
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 90:26 + 33:07 380
8 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 95:01 + 37:42 308
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 115:21 + 58:02 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 47:37 900
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:15 + 8:38 737
3 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 97:20 + 49:43 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 47:05 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 49:25 + 2:20 855
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 51:08 + 4:03 823
4 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:27 + 25:22 415

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:19 900
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 72:43 + 19:24 573

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 37:42 900
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 69:46 + 32:04 134

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 59:55 900
2 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 68:10 + 8:15 776