Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček

Etapa: Slovenský rebríček (nedeľa) (08.09.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 27:17 900
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 28:00 + 0:43 876
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:30 + 3:13 794
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 31:37 + 4:20 757
5 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 34:23 + 7:06 666
6 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 37:25 + 10:08 566
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 37:48 + 10:31 553
8 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:01 + 17:44 315
9 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 53:22 + 26:05 40
10 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 63:31 + 36:14 0
11 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 85:23 + 58:06 0
12 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 114:58 + 87:41 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:54 900
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 26:39 + 2:45 796
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 28:00 + 4:06 746
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 28:29 + 4:35 727
5 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 28:35 + 4:41 724
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:24 + 6:30 655
7 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 32:53 + 8:59 562
8 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:17 + 11:23 471
9 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 42:29 + 18:35 200
10 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 50:59 + 27:05 0
11 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:54 + 31:00 0
12 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 63:53 + 39:59 0
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 22:37 900
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 26:28 + 3:51 747
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 28:55 + 6:18 649
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 29:14 + 6:37 637
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:42 + 7:05 618
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:57 + 9:20 529
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 33:17 + 10:40 476
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 34:17 + 11:40 436
9 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 35:55 + 13:18 371
10 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 37:37 + 15:00 303
11 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 39:53 + 17:16 213
12 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 43:13 + 20:36 80
13 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 48:45 + 26:08 0
14 Michal Sláma TKE0305 Klub OB ATU Košice 50:10 + 27:33 0
15 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 60:20 + 37:43 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 22:19 900
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 30:30 + 8:11 570
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 31:17 + 8:58 538
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 33:25 + 11:06 452
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 34:08 + 11:49 423
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 26:12 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 36:35 + 10:23 543
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 36:44 + 10:32 538
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 36:54 + 10:42 532

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:21 1100
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 39:24 + 0:03 1099
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 40:05 + 0:44 1080
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:30 + 1:09 1068
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 41:00 + 1:39 1054
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 42:55 + 3:34 1000
7 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 45:10 + 5:49 937
8 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:27 + 8:06 874
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 61:17 800
2 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 67:07 + 5:50 724
3 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 69:51 + 8:34 688

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 71:29 600
2 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 74:13 + 2:44 577
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 43:40 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 43:56 + 0:16 895
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 55:16 + 11:36 661
4 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:08 + 26:28 355

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 41:53 900
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:59 + 9:06 704
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:01 + 13:08 618
4 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:13 + 24:20 377
5 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:56 + 35:03 147

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 29:18 900
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 34:44 + 5:26 733
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 38:10 + 8:52 628
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 38:51 + 9:33 607
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 44:46 + 15:28 425
6 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 47:11 + 17:53 351
7 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 57:48 + 28:30 25
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 67:20 + 38:02 0
9 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 97:38 + 68:20 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 31:01 900
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 36:46 + 5:45 733
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 41:45 + 10:44 589
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 52:28 + 21:27 278
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 58:46 + 27:45 95

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:32 900
2 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:28 + 1:56 855
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 49:36 + 11:04 642
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 56:25 + 17:53 482
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 25:38 900
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 30:08 + 4:30 742
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:42 + 9:04 582
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 38:16 + 12:38 456
5 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 38:25 + 12:47 451
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 44:06 + 18:28 252
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 60:13 + 34:35 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 33:04 900
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 44:28 + 11:24 590
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 68:56 + 35:52 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 32:49 900
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 19:32 900
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:19 + 3:47 726
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 23:35 + 4:03 713
4 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 25:15 + 5:43 637
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 26:43 + 7:11 569
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 42:55 + 23:23 0
7 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 44:39 + 25:07 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:50 900
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 35:37 + 6:47 688
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 37:25 + 8:35 632
4 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:32 + 18:42 316
5 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:54 + 29:04 0
6 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:01 + 46:11 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 30:58 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 31:05 + 0:07 897
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 31:38 + 0:40 881
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 35:32 + 4:34 767
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 36:23 + 5:25 743
6 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 41:11 + 10:13 603
7 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 41:49 + 10:51 585
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 41:58 + 11:00 580
9 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 42:37 + 11:39 561
10 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 47:20 + 16:22 424

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 33:38 900
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 35:24 + 1:46 853
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 39:48 + 6:10 735
4 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 42:33 + 8:55 661
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:31 + 11:53 582

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:17 900
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 52:45 + 12:28 621
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 54:32 + 14:15 582

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 45:39 1100
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 45:48 + 0:09 1096
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 46:13 + 0:34 1086
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:32 + 2:53 1031
5 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 49:55 + 4:16 997
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 50:13 + 4:34 990

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 67:06 800
2 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 96:25 + 29:19 450

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:58 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:39 + 13:41 607
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 91:27 + 49:29 0

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 35:01 900
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 37:08 + 2:07 846
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 48:44 + 13:43 547
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 52:45 + 17:44 444
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 58:44 + 23:43 290
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:41 + 34:40 9
7 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 71:19 + 36:18 0
8 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 71:23 + 36:22 0
9 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:07 + 39:06 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:35 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 44:32 + 2:57 836
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 52:49 + 11:14 657
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 57:32 + 15:57 555
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 57:46 + 16:11 550
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 58:41 + 17:06 530
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 68:45 + 27:10 312
8 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 73:43 + 32:08 205
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 97:53 + 56:18 0
10 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 106:25 + 64:50 0
11 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 138:29 + 96:54 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 43:01 900
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:42 + 17:41 530
3 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 78:33 + 35:32 157

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 35:30 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 38:11 + 2:41 832
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 44:13 + 8:43 679
4 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:57 + 18:27 432

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 51:13 900
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 31:32 900
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 88:41 + 57:09 0

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 45:21 900
2 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 88:09 + 42:48 51