Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček

Etapa: Slovenský rebríček (nedeľa) (08.09.2019)

Kategórie

M -10      M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10      W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    T1         T2         Z         

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vilém Doušek 26326 14:36
2 Matouš Dittrich 28999 14:57 + 0:21
3 David Pekárek 30806 16:45 + 2:09
4 Jan Matoušek 31314 18:06 + 3:30
5 Jan Cetl 20920 20:00 + 5:24
6 Ferdinand Procházka 28891 20:33 + 5:57
7 Václav Liber 39672 22:32 + 7:56
8 Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita 23:44 + 9:08
9 František Koča 29394 24:32 + 9:56
10 Alexander Kusák 37827 25:55 + 11:19
11 Marián Michálek 14566 27:44 + 13:08
12 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 31:03 + 16:27
13 Martin Marek 25480 33:47 + 19:11
14 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:32 + 20:56
15 Juraj Knutelský VZA Slávia Žilinská univerzita 36:37 + 22:01
16 Filip Šíma 38203 48:50 + 34:14
17 Matěj Hustý 46008 50:20 + 35:44
Ondřej Slováček 33088 DISK
M.S. Vojtěch Václavík TZL 63:45

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Vlček 38330 21:28
2 Martin Pernička 24855 21:51 + 0:23
3 Jakub Linhart 25584 23:29 + 2:01
4 Jiří Račanský 24377 23:51 + 2:23
5 Petr Kovalčík 164 23:59 + 2:31
6 Jakub Donda 33647 24:15 + 2:47
7 David Ježek 33258 24:34 + 3:06
8 Vít Kundrata 22020 25:54 + 4:26
9 Jakub Pěček 33363 26:44 + 5:16
10 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 27:17 + 5:49
11 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 28:00 + 6:32
12 Viktor Čech 32169 28:11 + 6:43
13 Max Denemarek 12848 28:42 + 7:14
14 Filip Finstrle 21677 30:20 + 8:52
15 Matěj Mikláš 36325 30:25 + 8:57
16 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:30 + 9:02
17 Jan Krupa 38099 31:10 + 9:42
18 Tomáš Jahudka 45450 31:34 + 10:06
19 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 31:37 + 10:09
20 Štěpán Holas 163 33:29 + 12:01
21 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 34:23 + 12:55
22 Jáchym Janeček 40641 34:29 + 13:01
23 Michal Němec 36360 35:55 + 14:27
24 Michal Petrla 41292 36:38 + 15:10
25 Jan Trávníček 40837 36:47 + 15:19
26 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 37:25 + 15:57
27 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 37:48 + 16:20
28 Adam Linhart 25583 38:06 + 16:38
29 Štěpán Veselý 21009 39:08 + 17:40
30 Martin Přibík 36389 40:07 + 18:39
31 Jan Sikora 40686 42:10 + 20:42
32 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:01 + 23:33
33 Adam Pavlík 39403 45:48 + 24:20
34 Jakub Valla 45522 48:40 + 27:12
35 Bedřich Pavlica 46532 48:42 + 27:14
36 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 53:22 + 31:54
37 Štěpán Hozík 36362 57:38 + 36:10
38 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 63:31 + 42:03
39 Zdeněk Hala 38339 73:59 + 52:31
40 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 85:23 + 63:55
41 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 114:58 + 93:30
Petr Minařík 45451 DISK
Václav Stacke 34038 DISK
Ondřej Čuda 45741 DISK
M.S. Šimon Čepický TZL06xx 39:52

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Štěpánek 5423 21:36
2 Vilém Bednařík 20231 22:10 + 0:34
3 Jan Bíčánek 20295 22:40 + 1:04
4 Patrik Štábl 14540 22:50 + 1:14
5 Tobias Pekárek 6373 23:10 + 1:34
6 Tomáš Kučera 25028 23:32 + 1:56
7 Tomáš Urbánek 25027 23:37 + 2:01
8 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:54 + 2:18
9 Bořek Vaněk 32908 24:08 + 2:32
10 Matěj Borunský 157 24:50 + 3:14
11 Ondřej Brosch 14833 25:06 + 3:30
11 Adam Zřídkaveselý 6927 25:06 + 3:30
13 Tomáš Odehnal 16083 25:10 + 3:34
14 Martin Černoch 21086 25:16 + 3:40
15 Jakub Račanský 6126 25:24 + 3:48
16 František Otruba 12993 25:42 + 4:06
17 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 26:39 + 5:03
18 Jan Strýček 25008 27:45 + 6:09
19 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 28:00 + 6:24
20 Jakub Byrtus 36457 28:09 + 6:33
21 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 28:29 + 6:53
22 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 28:35 + 6:59
23 Šimon Sláma 25092 28:45 + 7:09
24 Igor Vodička 27970 28:59 + 7:23
25 Vojtěch Koča 21923 29:06 + 7:30
26 Radan Čech 5424 29:44 + 8:08
27 Daniel Mudrák 29733 29:47 + 8:11
28 Matyáš Folprecht 28745 30:10 + 8:34
29 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:24 + 8:48
30 Václav Pernička 24854 30:49 + 9:13
31 Jonatan Svirák 27317 31:08 + 9:32
32 Hubert Tichý 14361 32:42 + 11:06
33 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 32:53 + 11:17
34 Martin Huleja 36482 32:56 + 11:20
35 Eduard Vojvodík 33028 33:36 + 12:00
36 Robert Šána 26085 34:06 + 12:30
37 Alexandr Jordán 36221 34:16 + 12:40
38 Antonín Menzel 32487 34:34 + 12:58
39 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:17 + 13:41
40 Jan Štorek 24994 35:31 + 13:55
41 Ondřej Strakoš 24509 36:11 + 14:35
42 Vojtěch Eliáš 13245 37:08 + 15:32
43 Tobiáš Vedra 5425 38:21 + 16:45
44 Jan Palas 36361 38:41 + 17:05
45 Adam Bláha 36220 38:54 + 17:18
46 Petr Špaňhel 33014 40:13 + 18:37
47 Filip Němec 31620 40:21 + 18:45
48 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 42:29 + 20:53
49 Filip Marek 33213 43:56 + 22:20
50 Robin Soldán 20305 44:28 + 22:52
51 Marian Petr Zádrapa 45648 50:51 + 29:15
52 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 50:59 + 29:23
53 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:54 + 33:18
54 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 63:53 + 42:17
55 Štěpán Švestka 41942 64:54 + 43:18
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Filip Hrbáček 25090 DISK
Damian Kirschner 23734 DISK

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 22:37
2 Adam Lička 28920 25:17 + 2:40
3 Michal Bjolek 26277 25:47 + 3:10
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 26:28 + 3:51
5 Radek Peňáz 15130 27:11 + 4:34
6 Vojtěch Marek 25021 27:13 + 4:36
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 28:55 + 6:18
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 29:14 + 6:37
9 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:42 + 7:05
10 Prokop Patterman 17631 30:10 + 7:33
11 Tomáš Kovařík 13276 31:00 + 8:23
12 Pawel Mrózek 5747 31:20 + 8:43
13 Jakub Krupa 36536 31:22 + 8:45
14 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:57 + 9:20
15 Josef Racek 21705 32:08 + 9:31
16 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 33:17 + 10:40
17 Jonáš Veselý 15103 33:50 + 11:13
18 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 34:17 + 11:40
19 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 35:55 + 13:18
20 Štěpán Rada 21 37:07 + 14:30
21 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 37:37 + 15:00
22 Matěj Hanousek 33256 37:49 + 15:12
23 Vojtěch Peňáz 15129 38:14 + 15:37
24 Tomáš Malý 24665 38:23 + 15:46
25 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 39:53 + 17:16
26 Filip Rajman 38100 40:00 + 17:23
27 Rostislav Sliž 36159 40:03 + 17:26
28 Erik Novotný 15231 41:11 + 18:34
29 Petr Martynek 41453 41:46 + 19:09
30 Filip Ježek 33259 42:42 + 20:05
31 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 43:13 + 20:36
32 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 48:45 + 26:08
33 Michal Sláma TKE0305 Klub OB ATU Košice 50:10 + 27:33
34 Michal Jan Krampla 47130 50:28 + 27:51
35 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 60:20 + 37:43
36 Matyáš Oujezdský 42707 61:11 + 38:34
Vítek Eichler 24510 DISK
Dominik Pěček 4703 DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 22:19
2 Vojtěch Gryc 5413 26:53 + 4:34
3 Radek Svoboda 14966 28:31 + 6:12
4 František Dostál 29676 28:39 + 6:20
5 Matyáš Jirka 7099 29:46 + 7:27
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 30:30 + 8:11
7 František Hecl 2091 30:35 + 8:16
8 Filip Bartík 21381 30:46 + 8:27
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 31:17 + 8:58
10 Martin Kovařík 5736 31:27 + 9:08
11 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 33:25 + 11:06
12 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 34:08 + 11:49
13 David Štorek 24995 34:32 + 12:13
14 Martin Šafář 2088 34:42 + 12:23
15 Jáchym Seidenglanz 21443 36:15 + 13:56
16 Noah Blank 20382 36:22 + 14:03
17 Štěpán Šimek 6158 42:36 + 20:17
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin DISK

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 26:12
2 Dušan Zentrich 3486 32:16 + 6:04
3 Jan Komenda 12620 33:32 + 7:20
4 Kryštof Panovec 3485 36:13 + 10:01
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 36:35 + 10:23
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 36:44 + 10:32
7 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 36:54 + 10:42
8 David Rajnoha 6110 40:05 + 13:53
9 Tomáš Vavřík 21631 40:57 + 14:45
10 Vojta Kaděra 1188 43:52 + 17:40
11 Michal Šklíba 5071 45:33 + 19:21
12 Miroslav Beneš 1941 49:26 + 23:14
13 Zdeněk Procházka 4983 49:53 + 23:41

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radovan Čech 5498 38:10
2 Ondřej Kantor 5770 38:35 + 0:25
3 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:21 + 1:11
4 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 39:24 + 1:14
5 Vladimír Kelbl 76 39:38 + 1:28
6 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 40:05 + 1:55
7 Josef Hubáček 2303 40:27 + 2:17
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:30 + 2:20
9 Luděk Finstrle 25038 40:55 + 2:45
10 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 41:00 + 2:50
11 Pavel Rychlý 3433 41:06 + 2:56
12 Lukáš Barták TZL8302 41:10 + 3:00
13 Lukáš Hovorka 2807 42:28 + 4:18
14 Jiří Ehl 6952 42:37 + 4:27
15 Ondřej Mokrý 72 42:46 + 4:36
16 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 42:55 + 4:45
17 Jan Drábek 6989 42:59 + 4:49
18 Jakub Landovský 3667 43:03 + 4:53
19 Martin Sklenář 4233 43:08 + 4:58
20 Alexandr Jordanov 7042 43:37 + 5:27
21 Tomáš Kovalčík 196 44:15 + 6:05
22 Jakub Jílek 2123 44:42 + 6:32
23 Tomáš Zdráhal 3406 45:03 + 6:53
24 Adam Bravený 6327 45:05 + 6:55
25 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 45:10 + 7:00
26 Jiří Martan 6459 45:24 + 7:14
27 Vojtěch Dvorský 4734 45:33 + 7:23
28 Jiří Vlach 6521 45:37 + 7:27
29 Jiří Otrusina 6967 45:38 + 7:28
30 Zdeněk Mazal 6310 46:17 + 8:07
31 Jakub Vlažný 2361 46:29 + 8:19
32 Jiří Valenta 2364 46:45 + 8:35
33 Vojtěch Peterka 2524 47:22 + 9:12
34 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:27 + 9:17
35 Petr Kadeřávek 3785 47:29 + 9:19
36 Jiří Hlaváč 5452 48:12 + 10:02
37 David Zlámal 4529 48:32 + 10:22
38 Tomáš Holas 204 49:58 + 11:48
39 Filip Ostřanský 333 49:59 + 11:49
40 Jan Vlažný 2352 50:15 + 12:05
41 Jan Hrouza 2039 50:37 + 12:27
42 Tomáš Václavek 5162 50:49 + 12:39
43 Juraj Bencúr 2328 52:23 + 14:13
44 Jan Perůtka 2349 53:08 + 14:58
45 Marek Cahel 2350 55:54 + 17:44
46 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 83:26 + 45:16
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matěj Hrouda 12955 44:53
2 Karel Haas 2735 46:57 + 2:04
3 Karel Otruba 3890 47:20 + 2:27
4 Jan Lachendro 33367 50:28 + 5:35
5 Luděk Valík 192 55:28 + 10:35
6 Jan Otrusina 65 56:44 + 11:51
7 Tomáš Verner 15090 59:29 + 14:36
8 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 61:17 + 16:24
9 Jarda Pudel 5184 64:09 + 19:16
10 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 67:07 + 22:14
11 Martin Zapletal 43398 69:08 + 24:15
12 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 69:51 + 24:58
13 Jiří Šedivý 42448 73:27 + 28:34
14 Martin Papež 021 110:21 + 65:28

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Bialožyt 6999 40:27
2 Pavel Mudrák 26612 47:26 + 6:59
3 Václav Kadlček 0100001 63:21 + 22:54
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 71:29 + 31:02
5 Marek Hrašna SPE Klub OB Sokol Pezinok 73:05 + 32:38
6 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 74:13 + 33:46
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavel Dittrich 4717 32:54
2 Jiří Matoušek 5093 35:29 + 2:35
3 Ondřej Svoboda 4368 40:10 + 7:16
4 Tomáš Bubela 2184 40:35 + 7:41
5 Jan Rytíř 4721 42:52 + 9:58
6 Jaroslav Koča 6968 43:37 + 10:43
7 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 43:40 + 10:46
8 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 43:56 + 11:02
9 Lumír Sláma 26060 44:35 + 11:41
10 Martin Sadílek 6386 45:17 + 12:23
11 Robert Doušek 26325 45:22 + 12:28
12 Petr Brosch 29633 48:46 + 15:52
13 Antonín Walaski 5764 49:10 + 16:16
14 Pavel Rotek 31207 50:44 + 17:50
15 Roman Měrka 15106 52:59 + 20:05
16 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 55:16 + 22:22
17 Kamil Hanousek 37722 56:14 + 23:20
18 Jiří Procházka 7190 56:24 + 23:30
19 Tomáš Liščinský 6977 64:21 + 31:27
20 Tomáš Krampla 47487 68:02 + 35:08
21 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:08 + 37:14

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Průša 5476 33:49
2 Marek Rigó 3256 35:21 + 1:32
3 David Aleš 299 39:28 + 5:39
4 Roman Vlček 20375 41:01 + 7:12
5 Jiří Vlček 38332 41:40 + 7:51
6 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 41:53 + 8:04
7 David Smékal 6185 42:01 + 8:12
8 Tomáš Borunský 199 42:05 + 8:16
9 Jaromír Šrámek 2097 42:27 + 8:38
10 Petr Byrtus 39880 44:22 + 10:33
11 Luboš Greschner 27822 44:50 + 11:01
12 Petr Horčička 6181 44:57 + 11:08
13 Libor Slezák 2304 45:29 + 11:40
14 Martin Pěček 4715 45:36 + 11:47
15 Michal Rytíř 4716 49:22 + 15:33
16 Vítězslav Pěček 4714 49:47 + 15:58
17 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:59 + 17:10
18 Milan Bíčánek 20291 51:46 + 17:57
19 Petr Kolek 981 52:10 + 18:21
20 Roman Štábl 14544 54:23 + 20:34
21 Antonín Marek 22647 54:25 + 20:36
22 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:01 + 21:12
23 Martin Fousek 27710 60:16 + 26:27
24 Tomáš Hrbáček 38618 60:33 + 26:44
25 Jiří Pavlica 48954 60:58 + 27:09
26 Tomáš Burda 40507 61:10 + 27:21
27 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:13 + 32:24
28 Petr Kubíček 41067 66:31 + 32:42
29 Jiří Pohořalý 14734 67:05 + 33:16
30 Martin Good 24285 72:09 + 38:20
31 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:56 + 43:07
32 Ctibor Venus 48415 85:29 + 51:40
33 Ladislav Jadviščok 26828 94:25 + 60:36

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 29:18
2 Tomáš Novotný 7087 31:44 + 2:26
3 Luděk Vandas 6243 32:22 + 3:04
4 Petr Dvořáček 5467 33:37 + 4:19
5 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 34:44 + 5:26
6 Marek Otruba 3886 35:46 + 6:28
7 Vítězslav Švestka 2183 36:12 + 6:54
7 Tomáš Čech 189 36:12 + 6:54
9 Jiří Rýdl 5633 36:18 + 7:00
10 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 38:10 + 8:52
11 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 38:51 + 9:33
12 Aleš Mička 42259 40:06 + 10:48
13 Jiří Chvátil 14795 43:02 + 13:44
14 Luděk Odehnal 16091 43:35 + 14:17
15 Lukáš Lička 32607 43:46 + 14:28
16 Robert Kurečka 25339 44:11 + 14:53
17 Milan Svěchota 3154 44:21 + 15:03
18 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 44:46 + 15:28
19 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 47:11 + 17:53
20 Vít Auermüller 48352 48:41 + 19:23
21 Martin Vojvodík 47918 50:09 + 20:51
22 Vladimír Dušek 26314 51:08 + 21:50
23 Tomáš Podivínský 4265 52:17 + 22:59
24 René Vavřík 21630 55:39 + 26:21
25 Jiří Silnoušek 22326 57:01 + 27:43
26 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 57:48 + 28:30
27 Miroslav Šneider 22214 65:24 + 36:06
28 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 67:20 + 38:02
29 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 97:38 + 68:20
Radek Vébr 1210 DISK
Luboš Hepnar 5166 DISK
Luboš Poláček 33180 DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 31:01
2 Ladislav Grepl 1907 34:00 + 2:59
3 Petr Vavrys 2313 34:11 + 3:10
4 Jiří Tesař 6515 35:38 + 4:37
5 Radek Pavlík 290 36:31 + 5:30
6 Tomáš Slavík 6627 36:34 + 5:33
7 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 36:46 + 5:45
8 Roman Šimek 6177 37:25 + 6:24
9 Petr Bílý 1518 41:06 + 10:05
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 41:45 + 10:44
11 Martin Schuster 182 43:09 + 12:08
12 Václav Navrátil 1911 45:16 + 14:15
13 Josef Sklenář 4229 47:23 + 16:22
14 Jan Mokrý 31 48:33 + 17:32
15 Miroslav Gola 6384 49:13 + 18:12
16 Josef Kohout 4351 49:30 + 18:29
17 Petr Řeháček 93 50:35 + 19:34
18 Aleš Richtr 6577 51:48 + 20:47
19 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 52:28 + 21:27
20 Tomáš Zatloukal 13201 54:12 + 23:11
21 Martin Svoboda 406 55:53 + 24:52
22 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 58:46 + 27:45
23 Vladislav Raclavský 29058 59:25 + 28:24
24 Otto Riessler 22784 63:24 + 32:23
25 Petr Válek SBRXXXX 63:40 + 32:39
Zdeněk Vlastník 24025 DISK
Miroslav Hadač 181 DISK
Luděk Vodička 4225 DISK

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Křeček 7108 37:47
2 Miroslav Sklenář 177 37:53 + 0:06
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:32 + 0:45
4 Jaroslav Sedláček 1240 38:36 + 0:49
5 Jaroslav Končák 1239 40:20 + 2:33
6 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:28 + 2:41
7 Tomáš Sochor 1199 40:55 + 3:08
8 Miroslav Chmelař 1627 42:26 + 4:39
9 Otakar Maceček 3142 43:21 + 5:34
10 Jiří Ryšavý 3138 43:49 + 6:02
11 Jiří Valenta 2307 49:14 + 11:27
12 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 49:36 + 11:49
13 Jaroslav Argaláš 5751 53:52 + 16:05
14 Jaroslav Korpas 2264 55:40 + 17:53
15 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 56:25 + 18:38
16 Vlastimil Liber 39674 63:38 + 25:51
17 Vladimír Šenkýř 21815 81:38 + 43:51
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica DISK
Vojtěch Jaroš 7107 DISK

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 25:38
2 Robert Zdráhal 3393 27:37 + 1:59
3 Josef Juřeník 3132 29:03 + 3:25
4 Miroslav Bialožyt 5719 29:07 + 3:29
5 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 30:08 + 4:30
6 Milan Višňa 5164 33:28 + 7:50
7 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:42 + 9:04
8 Zdeněk Jakobi 1193 34:56 + 9:18
9 Karel Kršák 6377 36:14 + 10:36
10 Rudolf Vašek 4960 37:31 + 11:53
11 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 38:16 + 12:38
12 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 38:25 + 12:47
13 František Albert 5161 39:17 + 13:39
14 Tomáš Zdráhal 5159 43:40 + 18:02
15 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 44:06 + 18:28
16 Evžen Kostka 173 49:56 + 24:18
17 Otakar Štěpáník 3498 53:43 + 28:05
18 Jan Šváb 6791 55:34 + 29:56
19 Josef Lužný 0120001 57:09 + 31:31
20 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 60:13 + 34:35

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jiri Gurka 5949 29:35
2 Oldřich Pilc 7104 30:53 + 1:18
3 Miloš Rychlý 3420 31:00 + 1:25
4 Karel Pospíšil 1829 33:01 + 3:26
5 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 33:04 + 3:29
6 Karel Jurčák 4956 35:27 + 5:52
7 Břetislav Ševčík 3418 39:33 + 9:58
8 Ladislav Jadviščok 6165 41:36 + 12:01
9 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 44:28 + 14:53
10 Ladislav Ptáček 373 46:07 + 16:32
11 František Chromčák 1681 59:43 + 30:08
12 Jaroslav Polínek 38240 60:33 + 30:58
13 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 68:56 + 39:21

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Aleš Chmelík 6282 25:09
2 Oldřich Vlach 6511 27:09 + 2:00
3 Antonín Šidla 3496 28:04 + 2:55
4 Stanislav Toman 88 29:43 + 4:34
5 Antonín Peška 1238 32:03 + 6:54
6 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 32:49 + 7:40
7 Miroslav Sikora 548 36:54 + 11:45
8 Antonín Sklenář 5158 39:09 + 14:00
9 Stanisl Novotný 3416 42:31 + 17:22
10 Jaroslav Dospíšil 4220 48:24 + 23:15
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markéta Vlčková 38331 21:58
2 Julie Slámová 36742 23:25 + 1:27
3 Lucie Kubíčková 40031 24:59 + 3:01
4 Žofie Růžičková 40721 26:12 + 4:14
5 Eva Kundratová 22021 28:03 + 6:05
6 Klára Walaská 15039 28:11 + 6:13
7 Klára Novosadová 37565 28:31 + 6:33
8 Julie Šímová 26517 28:41 + 6:43
9 Viktorie Eliášová 25464 29:43 + 7:45
10 Alexandra Skopalová 46264 30:52 + 8:54
11 Nela Švidrnochová 25053 31:49 + 9:51
12 Hana Klimešová 45452 34:04 + 12:06
13 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 35:05 + 13:07
14 Kristýna Hečová 45572 39:36 + 17:38
15 Katka Poslušná 46225 40:45 + 18:47
16 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:50 + 33:52
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Eliška Pozlovská 42444 DISK

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristýna Finstrlová 25031 17:20
2 Pavla Jílková 24620 17:35 + 0:15
3 Michaela Hrbáčková 25091 18:48 + 1:28
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 19:32 + 2:12
5 Alena Kovalčíková 161 20:28 + 3:08
6 Sabina Michálková 13031 22:26 + 5:06
7 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:19 + 5:59
8 Kateřina Entová 31960 23:25 + 6:05
9 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 23:35 + 6:15
10 Johana Matoušková 23022 24:08 + 6:48
11 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 25:15 + 7:55
12 Eva Marková 33214 25:49 + 8:29
13 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 26:43 + 9:23
14 Klára Byrtusová 42913 26:57 + 9:37
15 Klára Kočová 25033 27:31 + 10:11
16 Nela Kovalčíková 43751 28:14 + 10:54
17 Karolína Otrubová 21986 29:32 + 12:12
18 Karolína Cetlová 14729 29:54 + 12:34
19 Veronika Rotková 31209 31:11 + 13:51
20 Klára Sedláčková 43311 31:13 + 13:53
21 Jitka Poslušná 36363 34:20 + 17:00
22 Alžběta Borunská 165 40:15 + 22:55
23 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 42:55 + 25:35
24 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 44:39 + 27:19
25 Jana Špaňhelová 33015 45:34 + 28:14

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Dittrichová 13165 20:36
2 Doubravka Procházková 20415 23:10 + 2:34
3 Martina Ehlová 13246 23:22 + 2:46
4 Julie Finstrlová 21922 23:49 + 3:13
5 Tereza Dušková 26105 24:34 + 3:58
6 Barbora Holasová 159 24:49 + 4:13
7 Hana Doušková 26251 25:44 + 5:08
8 Kateřina Doušková 23598 26:40 + 6:04
9 Jana Matoušková 40681 26:45 + 6:09
10 Lucie Hlaváčová 5426 26:56 + 6:20
11 Magdaléna Cetlová 14727 27:45 + 7:09
12 Anna Otrubová 3883 27:58 + 7:22
13 Valentina Batani 27152 28:12 + 7:36
14 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:50 + 8:14
15 Ivana Ježková 39173 28:57 + 8:21
16 Lenka Jílková 24618 29:24 + 8:48
17 Karolína Rychlá 2019 30:17 + 9:41
18 Valentýna Kusáková 28976 30:31 + 9:55
19 Adéla Pišová 13030 30:42 + 10:06
20 Ema Fuchsová 24379 31:04 + 10:28
21 Eliška Tomanová 2253 31:16 + 10:40
22 Tereza Štětínská 13083 31:32 + 10:56
23 Helena Burdová 36025 31:47 + 11:11
24 Eliška Pavlová 30414 32:38 + 12:02
25 Klára Kurečková 25340 33:53 + 13:17
26 Katka Pachmannová 31408 35:12 + 14:36
27 Kateřina Zahradníková 22111 35:29 + 14:53
28 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 35:37 + 15:01
29 Marie Mikošková 36288 36:38 + 16:02
30 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 37:25 + 16:49
31 Kristýna Mališková 21667 38:35 + 17:59
31 Eliška Tomčíková 24667 38:35 + 17:59
33 Valeria Batani 27151 39:13 + 18:37
34 Eliška Kolarczyková 32268 40:25 + 19:49
35 Klára Mikulová 27481 41:12 + 20:36
36 Stella Pospíšilová 14970 41:50 + 21:14
37 Kristýna Čudková 36286 42:27 + 21:51
38 Růžena Eliška Rosíková 31660 45:48 + 25:12
39 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:32 + 26:56
40 Lucie Finstrlová 21678 48:20 + 27:44
41 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:54 + 37:18
42 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:01 + 54:25
Anna Venusová 48125 DISK

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 30:58
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 31:05 + 0:07
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 31:38 + 0:40
4 Ema Mrkvičková 24505 31:51 + 0:53
5 Markéta Bídová 41011 32:05 + 1:07
6 Romana Haltofová 15036 34:23 + 3:25
7 Petra Bruková 15035 34:51 + 3:53
8 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 35:32 + 4:34
9 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 36:23 + 5:25
10 Veronika Lubrichová 32599 36:31 + 5:33
10 Karolína Klechová 155 36:31 + 5:33
12 Anna Kovalčíková 156 36:48 + 5:50
13 Michaela Černochová 21087 36:55 + 5:57
14 Lenka Miková 5422 37:52 + 6:54
15 Viktorie Smékalová 13308 37:53 + 6:55
16 Daniela Šneiderová 20986 39:11 + 8:13
17 Bára Pachmannová 31407 40:01 + 9:03
18 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 41:11 + 10:13
19 Veronika Procnerová 22110 41:31 + 10:33
20 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 41:49 + 10:51
21 Kateřina Němečková 14807 41:52 + 10:54
22 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 41:58 + 11:00
23 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 42:37 + 11:39
24 Vendula Rybková 32269 42:43 + 11:45
25 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 47:20 + 16:22
26 Adéla Janečková 27637 50:49 + 19:51
27 Štěpánka Haluzová 43811 63:06 + 32:08

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 33:38
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 35:24 + 1:46
3 Vendula Skoupá 5151 39:27 + 5:49
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 39:48 + 6:10
5 Anna Plášková 13028 41:55 + 8:17
6 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 42:33 + 8:55
7 Zuzana Raclavská 29059 43:27 + 9:49
8 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:31 + 11:53
9 Barbora Pišová 2287 50:02 + 16:24
10 Alžběta Končáková 47378 57:26 + 23:48
11 Janacek Christine RBA015A TJ Rapid Bratislava 90:18 + 56:40

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Romana Zatloukalová 13202 37:49
2 Lenka Hájková 2198 38:47 + 0:58
3 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:17 + 2:28
4 Iva Paříková 36400 48:00 + 10:11
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 52:45 + 14:56
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 54:32 + 16:43
7 Jana Štrosová 43753 56:24 + 18:35

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Johanka Šimková 6202 37:57
2 Nikola Kochová 5919 40:15 + 2:18
3 Veronika Vavrova 0030001 43:25 + 5:28
4 Tereza Uhlíková 5911 45:33 + 7:36
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 45:39 + 7:42
6 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 45:48 + 7:51
7 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 46:13 + 8:16
8 Alena Neradová 2483 48:27 + 10:30
9 Petra Koporová 7035 48:29 + 10:32
10 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:32 + 10:35
11 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 49:55 + 11:58
12 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 50:13 + 12:16
13 Markéta Sabelová 5785 52:30 + 14:33
14 Kateřina Argalášová 5787 53:05 + 15:08
15 Lenka Křečková 7121 57:04 + 19:07

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Mazalová 4091 40:43
2 Jana Kavánková 6087 45:11 + 4:28
3 Šárka Škrabalová 33111 54:23 + 13:40
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 67:06 + 26:23
5 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 96:25 + 55:42
Linda Horčičková 32697 DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Dittrichová 4723 40:03
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:58 + 1:55
3 Renata Michálková 2341 44:51 + 4:48
4 Ludmila Good 24284 49:18 + 9:15
5 Lucie Librová 39673 52:32 + 12:29
6 Alena Slámová 36741 53:10 + 13:07
7 Lenka Kočová 6966 54:26 + 14:23
8 Ivona Otrubová 3888 54:58 + 14:55
9 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:39 + 15:36
10 Dominka Kinštová 21215 56:08 + 16:05
11 Hana Jílková 24617 62:00 + 21:57
12 Pavlína Chvátilová 14800 66:52 + 26:49
13 Hana Švidrnochová 14706 72:55 + 32:52
14 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 91:27 + 51:24
15 Karla Hrbáčková 38617 113:26 + 73:23

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 35:01
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 37:08 + 2:07
3 Johana Otrubová 1923 39:46 + 4:45
4 Petra Valíková 197 44:00 + 8:59
5 Lada Jemelíková 6297 46:42 + 11:41
6 Lucie Broschová 14834 47:07 + 12:06
7 Barbora Nešporová 6049 48:26 + 13:25
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 48:44 + 13:43
9 Šarka Holasová 207 50:36 + 15:35
10 Jana Bíčánková 33667 51:08 + 16:07
11 Martina Linhartová 8036 51:40 + 16:39
12 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 52:45 + 17:44
13 Eva Kovalčíková 206 54:38 + 19:37
14 Eva Vyhnálková 23814 57:32 + 22:31
15 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 58:44 + 23:43
16 Monika Poláčková 33181 59:51 + 24:50
17 Lucie Vlastníková 24023 62:03 + 27:02
18 Eva Lubrichová 37455 68:14 + 33:13
19 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:41 + 34:40
20 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 71:19 + 36:18
21 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 71:23 + 36:22
22 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:07 + 39:06
23 Soňa Štětínská 28563 111:35 + 76:34
Alena Finstrlová 33187 DISK

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Kubáňová 5474 33:31
2 Mária Kovaříková 5760 33:50 + 0:19
3 Dagmar Hubáčková 2315 35:37 + 2:06
4 Marcela Hiršová 6301 37:07 + 3:36
5 Pavlína Chaloupská 3761 38:41 + 5:10
6 Anna Pavlicová 48531 38:50 + 5:19
7 Lenka Slavíková 6629 39:17 + 5:46
8 Pavla Sedlářová 191 39:28 + 5:57
9 Lenka Sadílková 6387 40:11 + 6:40
10 Martina Hulenková 3156 40:51 + 7:20
11 Pavla Ehlová 6939 41:09 + 7:38
12 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:35 + 8:04
13 Tereza Mudráková 2325 43:14 + 9:43
14 Jana Kostková 194 44:16 + 10:45
15 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 44:32 + 11:01
16 Lenka Johnová 47703 44:42 + 11:11
17 Ivana Korpasová 2268 45:14 + 11:43
18 Kateřina Riby 20280 45:31 + 12:00
19 Jana Sedláčková 1244 48:00 + 14:29
20 Magda Zbraňková 5179 49:11 + 15:40
21 Petra Křečková 7116 50:47 + 17:16
22 Vlasta Doušková 28026 52:32 + 19:01
23 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 52:49 + 19:18
24 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 57:32 + 24:01
25 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 57:46 + 24:15
26 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 58:41 + 25:10
27 Marcela Fuchsová 31310 58:48 + 25:17
28 Iva Miková 5469 67:05 + 33:34
29 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 68:45 + 35:14
30 Dagmar Sedláčková 38619 69:40 + 36:09
31 Lenka Zajíčková 13253 69:42 + 36:11
32 Martina Procházková 4965 70:39 + 37:08
33 Lucie Šneiderová 23917 72:05 + 38:34
34 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 73:43 + 40:12
35 Radka Blank 37844 85:12 + 51:41
36 Monika Pěčková 20377 86:05 + 52:34
37 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 97:53 + 64:22
38 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 106:25 + 72:54
39 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 138:29 + 104:58

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Vavrysová 2311 36:59
2 Ivana Poklopová 6174 37:42 + 0:43
3 Petra Jarošová 7112 37:55 + 0:56
4 Gabriela Argalášová 5758 40:53 + 3:54
5 Zuzana Čechová 4650 41:03 + 4:04
6 Iveta Ostřanská 5086 41:41 + 4:42
7 Regina Mokrá 37 42:56 + 5:57
8 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 43:01 + 6:02
9 Eva Kociánová 3428 44:02 + 7:03
10 Sylva Vričanová 1206 45:31 + 8:32
11 Jana Grycová 5466 49:11 + 12:12
12 Simona Štorková 25108 53:58 + 16:59
13 Katka Končáková 1243 56:16 + 19:17
14 Ivana Thýnová 4345 58:13 + 21:14
15 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:42 + 23:43
16 Gabriela Hadačová 185 64:37 + 27:38
17 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 78:33 + 41:34

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ferdusová 2314 33:34
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 35:30 + 1:56
3 Mirka Vlažná 2299 37:24 + 3:50
4 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 38:11 + 4:37
5 Yvona Švejdíková 178 41:30 + 7:56
6 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 44:13 + 10:39
7 Vladimíra Potěšilová 6289 45:43 + 12:09
8 Jitka Slezáková 2310 47:48 + 14:14
9 Jarmila Jastrzembská 5753 49:37 + 16:03
10 Pavla Bialožytová 5722 50:43 + 17:09
11 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:57 + 20:23
12 Iva Hrabicová 3426 60:01 + 26:27
13 Hana Sochorová 1198 61:11 + 27:37
14 Mira Janáčková RBA635A TJ Rapid Bratislava 94:34 + 61:00

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Stackeová 2296 41:41
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 51:13 + 9:32
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 31:32
2 Marie Bartoňová 14316 58:19 + 26:47
3 Ivana Volencová 43861 79:42 + 48:10
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 88:41 + 57:09
Libuše Suchánková 4955 DISK

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Sikorová 550 41:25
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 45:21 + 3:56
3 Ludmila Novotná 3417 84:10 + 42:45
4 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 88:09 + 46:44

T1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:03
2 Eliška TUPÁ 11L7650 HUNBEAC 55:41 + 1:38
3 Josef Nádeníček 14716 57:06 + 3:03
4 Michaela Štáblová 14546 57:22 + 3:19
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:17 + 4:14
6 Marek Seidenglanz 25889 59:18 + 5:15
7 Petr Tužil 007 60:53 + 6:50
8 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 69:03 + 15:00
9 Kvido Šneider 25474 71:11 + 17:08
10 Vendula Pannová 26335 77:31 + 23:28
11 Jiří Strýček 33065 92:40 + 38:37
12 Jana Košíková 121:56 + 67:53
Ivan Borets VZA Slávia Žilinská univerzita DISK
Anna Borets VZA Slávia Žilinská univerzita DISK
Jakub Erlitz LCEXXXA DISK
Jana Pometlová 47648 DISK

T2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondřej Mulíček 48 59:36
2 Veronika Grycová 5527 64:46 + 5:10
3 Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita 67:26 + 7:50
4 Eva Mulíčková 51 68:13 + 8:37
5 Juraj Knutelský 94:36 + 35:00
6 Miroslav Petrilák 38410 134:00 + 74:24

Z

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Svobodová TZL 32:50
2 Vít Štábl 32334 34:42 + 1:52
3 Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 35:08 + 2:18
4 Dita Sklenářová 21714 38:11 + 5:21
5 Hana Tomčíková 42723 41:17 + 8:27
6 Petr Janeček UOL 42:24 + 9:34
7 Lucie Pavlíková TZL 49:38 + 16:48
8 Štefan Čief HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:39 + 17:49
9 Monika Vizváryová HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:58 + 18:08
10 Lukáš Čapka 0120002 52:38 + 19:48
11 Milan Labudík 22645 56:42 + 23:52
12 Milan Pozlovský 57:35 + 24:45
13 Michaela Tužilová 007 64:53 + 32:03
14 Eliška Riesslerová 22786 65:23 + 32:33
15 Miroslava Babikova VZA Slávia Žilinská univerzita 65:41 + 32:51
16 Ngoc Tran 65:43 + 32:53
17 Terezka Nováková TZL 69:19 + 36:29
18 Michaela Kovalčíková TZL 72:38 + 39:48
19 Julie Good 14854 108:11 + 75:21
20 Dana Pompurová TBB7151 ŠK Terezka Banská Bystrica 122:49 + 89:59
21 Lea Knutelská VZA Slávia Žilinská univerzita 148:39 + 115:49
Stěpán Krajča LUK DISK
David Zácha 46063 DISK
Vojtěch Kozák 24407 DISK