Výsledky

Preteky: CESOM INOV8 Cup

Etapa: CESOM INOV8 Cup - E2 (05.09.2021)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         W 65- A    W -20 A    W 70- A    MW-R      

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 28:32
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 34:19 + 5:47
3 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 34:22 + 5:50
4 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 35:21 + 6:49
5 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 35:52 + 7:20
6 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 38:32 + 10:00
7 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 40:12 + 11:40
8 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 40:52 + 12:20
9 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:15 + 24:43
10 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 69:39 + 41:07

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 42:16
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 46:38 + 4:22
3 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 47:26 + 5:10
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 49:48 + 7:32
5 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 50:18 + 8:02
6 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 53:33 + 11:17
7 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 54:27 + 12:11
8 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 55:37 + 13:21
9 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 65:20 + 23:04
10 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 67:20 + 25:04
11 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:18 + 26:02
12 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:18 + 37:02
13 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 82:23 + 40:07
14 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 87:02 + 44:46
15 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 113:16 + 71:00
16 Peter Juhas 129:30 + 87:14

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 53:02
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 60:03 + 7:01
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 60:14 + 7:12
4 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 75:50 + 22:48
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 85:31 + 32:29
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 94:04 + 41:02
7 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 95:02 + 42:00
8 Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 111:39 + 58:37
9 Andrej Zelník 181:22 + 128:20
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DISK
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 69:30
2 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 76:20 + 6:50
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 77:04 + 7:34
4 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 81:06 + 11:36
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 82:03 + 12:33
6 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 82:23 + 12:53
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 84:40 + 15:10
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 89:51 + 20:21
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 111:42 + 42:12
10 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 115:33 + 46:03

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 97:32
2 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 102:45 + 5:13
3 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 110:14 + 12:42
4 Michal Schenk 124:36 + 27:04
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 124:43 + 27:11
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 154:56 + 57:24

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 97:46
2 Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 98:47 + 1:01
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 99:39 + 1:53
4 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 101:19 + 3:33
5 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 103:32 + 5:46
6 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 107:25 + 9:39
7 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 123:17 + 25:31
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 155:10 + 57:24
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 156:40 + 58:54
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 162:38 + 64:52

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 76:45
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 78:15 + 1:30
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 86:30 + 9:45
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 90:34 + 13:49
5 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 92:25 + 15:40
6 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 94:12 + 17:27
7 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 103:15 + 26:30
8 Branislav Kuník 105:37 + 28:52
9 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 110:54 + 34:09
10 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 116:51 + 40:06
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice DISK
Ondřej Stejskal 02B88AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 71:58
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 76:52 + 4:54
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 80:02 + 8:04
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 81:02 + 9:04
5 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 82:45 + 10:47
6 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 86:17 + 14:19
7 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 100:39 + 28:41
8 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 112:13 + 40:15
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 139:50 + 67:52

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 57:21
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 64:25 + 7:04
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 68:38 + 11:17
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 68:57 + 11:36
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 73:04 + 15:43
6 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 80:43 + 23:22
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 86:00 + 28:39
8 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 88:49 + 31:28
9 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 90:46 + 33:25
10 Radoslav Kováč SKS7701 Športový klub Sandberg 97:09 + 39:48
11 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 101:29 + 44:08
12 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 114:41 + 57:20
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNF

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 54:51
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 56:04 + 1:13
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 60:53 + 6:02
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 62:30 + 7:39
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 67:08 + 12:17
6 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:47 + 12:56
7 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:39 + 13:48
8 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 69:33 + 14:42
9 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 70:44 + 15:53
10 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 89:31 + 34:40
11 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 90:09 + 35:18
12 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 95:28 + 40:37
13 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 114:05 + 59:14
14 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 116:53 + 62:02
15 Michal Zelník 139:14 + 84:23
16 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 143:45 + 88:54

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 47:54
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 49:04 + 1:10
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:24 + 5:30
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 60:32 + 12:38
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 65:12 + 17:18
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:00 + 22:06
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 88:36 + 40:42
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 89:48 + 41:54
9 Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg 124:04 + 76:10

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 57:59
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 58:17 + 0:18
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 59:13 + 1:14
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 59:42 + 1:43
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 71:34 + 13:35
6 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 72:15 + 14:16
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 77:49 + 19:50
8 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 80:54 + 22:55
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 81:35 + 23:36
10 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 83:04 + 25:05
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 107:33 + 49:34

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 49:30
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 54:14 + 4:44
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:11 + 7:41
4 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:15 + 15:45
5 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 67:59 + 18:29
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 71:51 + 22:21
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 73:51 + 24:21
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 76:38 + 27:08
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 88:29 + 38:59
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 31:16
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 31:56 + 0:40
3 Sona Tužinská 38:57 + 7:41
4 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:46 + 9:30
5 Lenka Feriancová 45:34 + 14:18
6 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 46:11 + 14:55
7 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:46 + 19:30
8 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 53:34 + 22:18
9 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 57:44 + 26:28

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:38
2 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 40:35 + 1:57
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 48:14 + 9:36
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 48:14 + 9:36
5 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 50:08 + 11:30
6 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 56:39 + 18:01
7 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 58:52 + 20:14
8 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 77:51 + 39:13
9 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 90:36 + 51:58
10 Klára Brázdovicová 103:11 + 64:33

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 44:47
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 45:33 + 0:46
3 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 46:25 + 1:38
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:49 + 3:02
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 49:11 + 4:24
6 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 54:39 + 9:52
7 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 55:27 + 10:40
8 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 63:34 + 18:47
9 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 67:14 + 22:27
10 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 88:34 + 43:47

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 60:27
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 63:51 + 3:24
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 66:16 + 5:49
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 67:01 + 6:34
5 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 74:07 + 13:40
6 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 74:49 + 14:22
7 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 79:42 + 19:15
8 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 82:35 + 22:08
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 89:17 + 28:50
10 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 95:01 + 34:34
11 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 99:10 + 38:43

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 76:28
2 Anna Simkovics 82:12 + 5:44
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 84:00 + 7:32
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 91:45 + 15:17
5 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 94:46 + 18:18
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 98:30 + 22:02
7 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 104:13 + 27:45
8 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 107:58 + 31:30

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 69:05
2 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 73:33 + 4:28
3 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 73:42 + 4:37
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 82:00 + 12:55
5 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 89:02 + 19:57
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 90:02 + 20:57
7 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 95:10 + 26:05
8 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 120:52 + 51:47
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anita Seeböck 03B85AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 65:21
2 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 70:42 + 5:21
3 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 72:21 + 7:00
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 78:41 + 13:20
5 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 81:11 + 15:50
6 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 91:59 + 26:38
7 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:14 + 26:53

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 51:24
2 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 57:16 + 5:52
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 71:57 + 20:33
4 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 75:22 + 23:58
5 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 80:02 + 28:38
6 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 80:14 + 28:50
7 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 86:52 + 35:28
8 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 92:10 + 40:46
9 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 103:03 + 51:39
10 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 121:44 + 70:20
Dagmar Vršková 02S78AA (CZE) SK Žabovřesky Brno DNF

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:31
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 59:51 + 0:20
3 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 65:28 + 5:57
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 65:41 + 6:10
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 65:46 + 6:15
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 69:22 + 9:51
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 71:37 + 12:06
8 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:41 + 17:10
9 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 82:01 + 22:30
10 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 126:44 + 67:13

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 54:33
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:33 + 7:00
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 64:22 + 9:49
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 67:17 + 12:44
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 74:33 + 20:00
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 78:38 + 24:05
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 80:55 + 26:22
8 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 92:42 + 38:09
9 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 160:03 + 105:30

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 45:22
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 51:09 + 5:47
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 51:42 + 6:20
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 53:48 + 8:26
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 76:57 + 31:35
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 76:59 + 31:37
7 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 84:05 + 38:43
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 92:47 + 47:25

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 54:44
2 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 58:45 + 4:01
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 69:22 + 14:38
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 72:44 + 18:00
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 75:52 + 21:08
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 81:34 + 26:50
7 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 83:59 + 29:15
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 92:10 + 37:26
9 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 121:43 + 66:59

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 40:12
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 51:42 + 11:30
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 54:35 + 14:23
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 70:28 + 30:16

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:57
2 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 52:02 + 6:05
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 60:45 + 14:48
4 Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:12 + 19:15
5 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 99:45 + 53:48

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 16:52
2 Adrian Ferianc 104:36 + 87:44

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 19:46
2 Gréta Brázdovicová 20:57 + 1:11
3 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 23:50 + 4:04
4 Nela Urbanczyková 29:41 + 9:55
5 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:39 + 11:53
6 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 33:30 + 13:44

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 34:47
2 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 37:40 + 2:53
3 Miroslava Babíková 40:54 + 6:07
4 Martin Kříž 01A78AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 42:42 + 7:55
5 Jana Sýkorová 48:12 + 13:25
6 Michal Vymazal 15F57AA (CZE) neregistr. 58:46 + 23:59
7 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 72:15 + 37:28
Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok DISK

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 27:23
2 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 39:35 + 12:12
3 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:37 + 18:14
4 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 53:46 + 26:23
5 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 54:38 + 27:15
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 54:57 + 27:34
7 Pavol Klein 57:53 + 30:30
8 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 60:34 + 33:11
9 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 67:02 + 39:39
10 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 68:19 + 40:56
11 Barbora Tomašovičová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 69:57 + 42:34
12 Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 72:01 + 44:38
13 Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 118:03 + 90:40

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 53:16
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 54:10 + 0:54
3 Gunnel Nilsson 59:08 + 5:52
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 72:57 + 19:41

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 58:00
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 63:44 + 5:44
3 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 68:39 + 10:39
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 84:45 + 26:45
5 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 91:37 + 33:37
6 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 101:19 + 43:19
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava DISK

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 49:34
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 52:14 + 2:40
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 77:33 + 27:59

MW-R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nela Drencáková 12:11
1 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 12:11 + 0:00
3 Zuzana Drencáková 12:19 + 0:08
4 Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 13:14 + 1:03
5 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 15:57 + 3:46
6 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:50 + 4:39
7 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 17:13 + 5:02
8 Anicka Syrová 29:31 + 17:20
9 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 52:34 + 40:23