Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR na dlhú trať

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá SR na dlhú trať - E1 (09.10.2021)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 60- E    W 65- E    W 70- E    Open A     Open B     Open C    

M -14 E 5.77 km / 230 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 49:44
2 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 50:10 + 0:26
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 53:25 + 3:41
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 60:24 + 10:40
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:21 + 23:37
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 116:55 + 67:11
7 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 152:11 + 102:27
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice DNS

M -16 E 7.53 km / 310 m, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 52:31
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 53:29 + 0:58
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 57:04 + 4:33
4 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 59:33 + 7:02

M -18 E 9.43 km / 360 m, 22 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 69:50
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 73:47 + 3:57
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 73:48 + 3:58
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 78:25 + 8:35
5 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 79:37 + 9:47
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 81:31 + 11:41
7 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 93:39 + 23:49

M -20 E 11.15 km / 460 m, 25 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 94:40

M 21- E 15.79 km / 680 m, 31 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 105:41
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 106:30 + 0:49
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 114:20 + 8:39
4 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 128:19 + 22:38
5 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 128:31 + 22:50
6 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 130:13 + 24:32
7 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 130:31 + 24:50
8 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 152:39 + 46:58
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 182:47 + 77:06
10 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 213:37 + 107:56
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DNF
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak DNS

M 35- E 10.22 km / 370 m, 25 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 86:42
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 91:21 + 4:39
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 95:54 + 9:12
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 101:27 + 14:45
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 124:52 + 38:10
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice DISK

M 40- E 9.67 km / 400 m, 24 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:40
2 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 116:52 + 24:12
3 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 124:24 + 31:44
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 45- E 8.96 km / 340 m, 22 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 86:43
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 97:09 + 10:26
3 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 101:23 + 14:40
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 102:23 + 15:40
5 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 151:11 + 64:28

M 50- E 8.02 km / 270 m, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 59:04
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 66:17 + 7:13
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:35 + 16:31
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 85:41 + 26:37
5 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 89:42 + 30:38
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 94:30 + 35:26
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 100:41 + 41:37

M 55- E 7.07 km / 250 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 64:06
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 73:53 + 9:47
3 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 118:58 + 54:52
M.S. Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 87:58

M 60- E 6.61 km / 220 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 71:50
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:10 + 1:20
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:17 + 3:27
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 83:39 + 11:49
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 92:09 + 20:19
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 95:18 + 23:28
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 65- E 6.04 km / 180 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 66:47
2 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 78:46 + 11:59
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 119:51 + 53:04
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 70- E 4.25 km / 180 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF

W -14 E 3.93 km / 100 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 52:32
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:52 + 39:20
3 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 134:57 + 82:25
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Soňa Tužinská HBB0851 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

W -16 E 5.38 km / 150 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 52:54
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 53:46 + 0:52
3 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 57:17 + 4:23
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:14 + 7:20
5 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 61:03 + 8:09
6 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 62:51 + 9:57
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 119:23 + 66:29
8 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 119:53 + 66:59
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice DNS

W -18 E 6.05 km / 180 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 69:38
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 75:46 + 6:08
3 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 77:13 + 7:35
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 79:37 + 9:59
5 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 90:00 + 20:22

W -20 E 7.29 km / 250 m, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 76:24
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava DNS

W 21- E 9.80 km / 360 m, 24 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 78:42
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 83:45 + 5:03
3 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 92:02 + 13:20
4 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 98:31 + 19:49
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 116:54 + 38:12
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 184:14 + 105:32
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

W 40- E 5.85 km / 220 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 55:27
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 75:17 + 19:50
3 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 97:27 + 42:00

W 45- E 5.18 km / 180 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 52:19
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:09 + 20:50
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNF

W 50- E 4.83 km / 150 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 61:04
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 66:00 + 4:56
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 69:07 + 8:03
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin DNS

W 60- E 4.03 km / 130 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 65- E 3.27 km / 110 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 75:42

W 70- E 2.54 km / 80 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok DNS

Open A 7.37 km / 290 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 107:07

Open B 4.33 km / 210 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 39:09

Open C 2.66 km / 80 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 51:45
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice DNS