Výsledky

Preteky: INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (11.09.2021)

01C     01M     02P     08Z     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         W 65- A    W -20 A    W 70- A    MW-R      

M -12 A 2.20 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 21:53
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 22:04 + 0:11
3 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 23:02 + 1:09
4 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 23:06 + 1:13
5 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 26:06 + 4:13
6 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:51 + 25:58

M -14 A 2.90 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 17:39
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 19:29 + 1:50
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 19:37 + 1:58
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 20:34 + 2:55
5 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 22:03 + 4:24
6 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:24 + 4:45
7 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 29:34 + 11:55
8 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 32:30 + 14:51
9 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:08 + 22:29
10 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 43:18 + 25:39
11 Ján Plavčan SPE0812 Klub OB Sokol Pezinok 47:50 + 30:11
12 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 48:50 + 31:11
13 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 50:29 + 32:50
14 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 51:22 + 33:43
15 Ondrej Jendek 56:49 + 39:10

M -16 A 3.80 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 24:14
2 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 39:10 + 14:56
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 50:16 + 26:02
4 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 76:34 + 52:20
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18 A 4.70 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 30:48
2 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 31:47 + 0:59
3 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 39:54 + 9:06
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice DNS

M -20 A 4.70 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 41:46

M 21- E 6.40 km / 210 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 33:46
2 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 35:15 + 1:29
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 35:48 + 2:02
4 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 35:59 + 2:13
5 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 36:21 + 2:35
6 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 37:56 + 4:10
7 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 38:04 + 4:18
8 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 41:06 + 7:20
9 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 42:02 + 8:16
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 43:36 + 9:50
11 Szabolcs Tornai 08Z71AA (HUN) Szabi SE 44:37 + 10:51
12 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 53:08 + 19:22
M.S. Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 34:18

M 21- B 4.70 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 43:26
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 47:37 + 4:11
3 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 53:49 + 10:23
4 Branislav Kunik 71:59 + 28:33
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava DNS

M 35- A 4.70 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 31:49
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 35:41 + 3:52
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 37:23 + 5:34
4 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 39:40 + 7:51
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 40- A 4.70 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 34:56
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:19 + 2:23
3 Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 43:35 + 8:39
4 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 46:13 + 11:17
5 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 61:34 + 26:38
6 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:57 + 43:01
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 45- A 4.00 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 28:45
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 30:46 + 2:01
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 31:34 + 2:49
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 32:27 + 3:42
5 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:58 + 5:13
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 38:53 + 10:08
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DISK
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 50- A 3.80 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 28:57
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 29:30 + 0:33
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 33:41 + 4:44
4 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 37:31 + 8:34
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 40:26 + 11:29
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 51:46 + 22:49
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 52:22 + 23:25
Peter Jurčík VZA Slávia Žilinská univerzita DNS

M 55- A 3.40 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 27:08
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 32:38 + 5:30
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 33:26 + 6:18
4 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 35:36 + 8:28
5 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 45:00 + 17:52
6 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 45:08 + 18:00
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 60- A 3.10 km / 100 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 23:22
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:41 + 1:19
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 26:04 + 2:42
4 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 27:29 + 4:07
5 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 29:35 + 6:13
6 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:38 + 7:16
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 32:48 + 9:26
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 40:06 + 16:44
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava DNS

W -12 A 2.20 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Feriancová 23:00
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 27:29 + 4:29
3 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 28:42 + 5:42
4 Anička Tomašova 31:28 + 8:28
5 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 32:33 + 9:33
6 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 37:07 + 14:07
7 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 39:57 + 16:57
8 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:14 + 25:14
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg DISK

W -14 A 2.90 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 23:02
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:56 + 4:54
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 29:54 + 6:52
4 Alexandra Sára Chudá HBB0852 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:27 + 9:25
5 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 33:02 + 10:00
6 Klára Brázdovičová 42:56 + 19:54
7 Soňa Tužinská 51:36 + 28:34
8 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 61:53 + 38:51
Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -16 A 3.10 km / 100 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 24:14
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 24:17 + 0:03
3 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 25:50 + 1:36
4 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 32:41 + 8:27
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 39:39 + 15:25
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 44:13 + 19:59

W -18 A 3.40 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 28:12
2 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 30:13 + 2:01
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 38:22 + 10:10
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 39:37 + 11:25
5 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 41:58 + 13:46
6 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 48:43 + 20:31
7 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 49:19 + 21:07

W 21- E 4.70 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 31:16
2 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 33:49 + 2:33
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 41:56 + 10:40
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 42:56 + 11:40
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 61:55 + 30:39
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg DNS

W 21- B 3.40 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Magdaléna Hrabošová FBA0052 ŠK Farmaceut Bratislava 31:48
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 34:55 + 3:07
3 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 46:54 + 15:06
M.S. Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 33:13

W 35- A 4.00 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 44:19
2 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 48:20 + 4:01
3 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 52:43 + 8:24

W 40- A 3.80 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 29:58
2 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 39:16 + 9:18
3 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 41:14 + 11:16
4 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 47:55 + 17:57
5 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 55:47 + 25:49
6 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 101:08 + 71:10
7 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 108:20 + 78:22
M.S. Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 38:17

W 45- A 3.40 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 29:51
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 36:44 + 6:53
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:35 + 7:44
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 45:03 + 15:12
5 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 45:21 + 15:30
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DNS

W 50- A 3.10 km / 100 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 28:24
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 32:24 + 4:00
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 32:49 + 4:25
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 34:47 + 6:23
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 39:52 + 11:28
6 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:16 + 12:52
7 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 79:25 + 51:01

W 55- A 2.50 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 22:53
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 24:51 + 1:58
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 25:30 + 2:37
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 28:38 + 5:45
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 40:15 + 17:22
6 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 51:56 + 29:03

M 65- A 2.50 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 24:34
2 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 26:18 + 1:44
3 Ivan Oravec 01M55AA Sokol Pezinok 29:20 + 4:46
4 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 33:59 + 9:25
5 Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 47:27 + 22:53
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice DNS

W 60- A 2.50 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 35:40
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 41:12 + 5:32

M 70- A 2.50 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 40:41
2 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 44:53 + 4:12

M -10 C 2.00 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 13:54
2 Adrián Ferianc 32:21 + 18:27

W -10 C 2.00 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gréta Brázdovičová 14:58
2 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 18:26 + 3:28
3 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 19:30 + 4:32
4 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:19 + 5:21

N 2.20 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bastien Vial-Jaime 01C86AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 27:30
2 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 32:57 + 5:27
3 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 35:20 + 7:50
4 Erik Pelikán 52:47 + 25:17
5 Peter Chalmovský 53:46 + 26:16
6 Albin Lancz 54:52 + 27:22

K3 3.10 km / 100 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 37:37
2 Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok 42:12 + 4:35
3 Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 74:57 + 37:20
4 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 82:26 + 44:49
5 Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 104:11 + 66:34
Michaela Syrová DNS

W 65- A 2.50 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46:47
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 66:54 + 20:07

W -20 A 4.00 km / 125 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 30:35
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava DNS
Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg DNS
M.S. Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 80:09

W 70- A 2.50 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 35:03
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 36:48 + 1:45
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 53:21 + 18:18

MW-R 2.00 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Vrzgulová 14:28
2 Nela Drenčáková 19:33 + 5:05
3 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 20:18 + 5:50
4 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:07 + 6:39
5 Zuzana Drenčáková 21:08 + 6:40
6 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 23:52 + 9:24
7 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 24:18 + 9:50
8 Stela Molottová 24:35 + 10:07
9 Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 24:42 + 10:14
10 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 26:10 + 11:42
11 Adam Hunčaga 32:11 + 17:43
Anička Syrová SPE1555 Klub OB Sokol Pezinok DNS