Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB na stredných tratiach

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB na stredných tratiach (11.06.2022)

Kategórie

M -12 C    M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    W -12 C    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    W 70- E    Open      

M -12 C 1.72 km / 65 m, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 14:07
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 18:14 + 4:07
3 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:07 + 5:00
4 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 19:17 + 5:10
5 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 20:59 + 6:52
6 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 22:21 + 8:14
7 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 23:59 + 9:52
8 Matúš Oravec ZMT1104 Klub OB Martin 24:58 + 10:51
9 Tomáš Nociar SPE1004 Klub OB Sokol Pezinok 26:05 + 11:58
10 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 26:40 + 12:33
11 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 26:57 + 12:50
12 Ian Kosťov 29:59 + 15:52
13 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 32:28 + 18:21
14 Miroslav Lukáč ZMT1103 Klub OB Martin 32:59 + 18:52

M -14 E 2.48 km / 85 m, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:09
2 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 31:43 + 4:34
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 37:05 + 9:56
4 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 39:37 + 12:28
5 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 40:51 + 13:42
6 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 43:19 + 16:10
7 Timotej Guňovský SPE0808 Klub OB Sokol Pezinok 44:50 + 17:41
8 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 48:51 + 21:42
9 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 55:23 + 28:14
10 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 73:13 + 46:04
11 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 88:28 + 61:19
12 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 92:14 + 65:05
Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice DISK

M -16 E 2.83 km / 150 m, 14 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 24:38
2 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 24:41 + 0:03
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 28:59 + 4:21
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 30:29 + 5:51
5 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 40:47 + 16:09
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 43:02 + 18:24
7 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 44:51 + 20:13
8 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 55:48 + 31:10
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 56:46 + 32:08
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 E 4.29 km / 210 m, 20 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 36:28
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 36:42 + 0:14
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 40:12 + 3:44
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 41:02 + 4:34
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 44:52 + 8:24
6 Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 48:37 + 12:09
7 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 49:07 + 12:39
8 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 66:37 + 30:09
9 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 68:34 + 32:06
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -20 E 4.29 km / 210 m, 20 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 35:52
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 39:00 + 3:08
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 40:20 + 4:28
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 46:14 + 10:22
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 48:27 + 12:35
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 50:26 + 14:34
7 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 51:20 + 15:28
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 52:59 + 17:07
9 Radomír Mielec 09C03AA (CZE) OOB TJ Baník Ostrava 63:11 + 27:19
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin DISK

M 21- E 4.29 km / 210 m, 20 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 29:39
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 29:45 + 0:06
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 30:11 + 0:32
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 31:34 + 1:55
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 31:55 + 2:16
6 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 32:03 + 2:24
7 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 32:39 + 3:00
8 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita 33:05 + 3:26
9 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 33:59 + 4:20
10 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 34:25 + 4:46
11 Jaromír Mielec 05U97AA (CZE) Orientacni beh Opava 35:05 + 5:26
12 Ladislav Semrád 01D97AA (CZE) K.O.B. Choceň 35:11 + 5:32
13 Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:57 + 6:18
14 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 36:02 + 6:23
15 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 36:24 + 6:45
16 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 37:48 + 8:09
17 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 37:57 + 8:18
18 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 37:59 + 8:20
19 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 38:42 + 9:03
20 Vojtěch Gryc TBB0102 ŠK Terezka Banská Bystrica 38:45 + 9:06
21 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 38:55 + 9:16
22 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 39:36 + 9:57
23 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 40:55 + 11:16
24 Roman Horyna 05V76AA (CZE) TJ Slovan Luhacovice 41:04 + 11:25
25 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 41:18 + 11:39
26 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:27 + 11:48
27 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 41:38 + 11:59
28 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 41:51 + 12:12
29 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 43:31 + 13:52
30 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 45:06 + 15:27
31 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 46:12 + 16:33
32 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 48:19 + 18:40
33 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 48:52 + 19:13
34 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 51:10 + 21:31
35 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 53:36 + 23:57
36 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 56:03 + 26:24
37 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 68:02 + 38:23
38 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 71:49 + 42:10
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Dmytro Levin 15X98AA (UKR) Nord DISK

M 35- E 4.02 km / 200 m, 17 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 41:18
2 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 43:21 + 2:03
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 47:11 + 5:53
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 54:07 + 12:49
5 Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 59:36 + 18:18
6 Jozef Bačík 07R70AB Kysucke Nove Mesto 61:07 + 19:49
7 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 62:24 + 21:06
8 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 65:25 + 24:07
9 Martin Macháček VIA82AA Viatoris 82:24 + 41:06
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava DISK

M 40- E 3.66 km / 195 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 36:32
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 40:22 + 3:50
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 42:25 + 5:53
4 Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 45:26 + 8:54
5 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 46:05 + 9:33
6 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 46:36 + 10:04
7 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 48:20 + 11:48
8 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 51:57 + 15:25
9 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 56:29 + 19:57
10 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 58:06 + 21:34
11 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 59:28 + 22:56
12 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 72:19 + 35:47
13 Juraj Knutelský st. 73:31 + 36:59

M 45- E 3.43 km / 175 m, 14 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 39:37
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 42:23 + 2:46
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 43:14 + 3:37
4 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 47:16 + 7:39
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 59:31 + 19:54
6 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 62:42 + 23:05
7 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 78:50 + 39:13

M 50- E 3.23 km / 135 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 28:31
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 36:27 + 7:56
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 37:21 + 8:50
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 38:20 + 9:49
5 Jaromír Mielec 09C69AA (CZE) OOB TJ Baník Ostrava 39:02 + 10:31
6 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 40:26 + 11:55
7 Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 42:49 + 14:18
8 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 50:47 + 22:16
9 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:11 + 24:40
10 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 53:45 + 25:14
11 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 58:01 + 29:30
12 Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 69:00 + 40:29
13 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 92:16 + 63:45
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita DISK

M 55- E 3.06 km / 125 m, 13 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 34:39
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:48 + 0:09
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 35:05 + 0:26
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 36:32 + 1:53
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 41:17 + 6:38
6 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 41:57 + 7:18
7 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 45:58 + 11:19
8 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 46:14 + 11:35
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 46:18 + 11:39
10 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 46:21 + 11:42
11 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:19 + 12:40
12 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:41 + 13:02

M 60- E 2.64 km / 120 m, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 27:48
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 32:30 + 4:42
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 33:21 + 5:33
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:31 + 9:43
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 38:22 + 10:34
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 41:44 + 13:56
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 44:18 + 16:30
8 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 47:00 + 19:12
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DISK

M 65- E 2.54 km / 105 m, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 31:41
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 34:10 + 2:29
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 37:27 + 5:46
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 39:21 + 7:40
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 41:01 + 9:20
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 51:47 + 20:06
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 57:53 + 26:12
8 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 81:50 + 50:09

W -12 C 1.72 km / 65 m, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 20:36
2 Lenka Krivková ZMT1152 Klub OB Martin 28:13 + 7:37
3 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 29:59 + 9:23
4 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 30:34 + 9:58
5 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 31:54 + 11:18
6 Anabel Ďurčová 32:19 + 11:43
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Sophia Tomčány ZMT1051 Klub OB Martin DISK

W -14 E 2.12 km / 80 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:49
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 19:14 + 0:25
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 19:29 + 0:40
4 Alexandra Sára Chudá HBB0852 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:16 + 6:27
5 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 31:20 + 12:31
6 Petra Nina Macháčková VIA85AA Viatoris 35:57 + 17:08
7 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:22 + 40:33
8 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:46 + 47:57
9 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 68:46 + 49:57

W -16 E 2.48 km / 85 m, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 28:15
2 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 31:34 + 3:19
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 32:00 + 3:45
4 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 45:19 + 17:04
5 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 46:08 + 17:53

W -18 E 3.23 km / 135 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:40
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 35:29 + 1:49
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 38:36 + 4:56
4 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 43:03 + 9:23
5 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 46:20 + 12:40
6 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 47:00 + 13:20
7 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:59 + 14:19
8 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 49:57 + 16:17
9 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 54:43 + 21:03
10 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 55:09 + 21:29
11 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 57:33 + 23:53
12 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 80:11 + 46:31

W -20 E 3.23 km / 135 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markéta Bidová 37:06
2 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 40:09 + 3:03
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 45:43 + 8:37
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 51:17 + 14:11
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 54:05 + 16:59
6 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 63:39 + 26:33
7 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 102:20 + 65:14

W 21- E 3.23 km / 135 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 29:53
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 31:53 + 2:00
3 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 34:18 + 4:25
3 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:18 + 4:25
5 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 34:49 + 4:56
6 Martina Opálková TBB0051 ŠK Terezka Banská Bystrica 36:06 + 6:13
7 Hanna Androsovysh 37:32 + 7:39
8 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 38:08 + 8:15
9 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 39:55 + 10:02
10 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 40:39 + 10:46
11 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 44:39 + 14:46
12 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 44:53 + 15:00
13 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 45:06 + 15:13
14 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 49:04 + 19:11
15 Magdaléna Hrabošová FBA0052 ŠK Farmaceut Bratislava 55:15 + 25:22
16 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 55:23 + 25:30
17 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 59:29 + 29:36
18 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 61:22 + 31:29

W 35- E 3.06 km / 125 m, 13 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 43:08
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 45:23 + 2:15
3 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 51:21 + 8:13
4 Jana Dienová 15O86AA TK Sliač 88:07 + 44:59
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

W 40- E 2.84 km / 120 m, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 32:02
2 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 32:05 + 0:03
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 42:06 + 10:04
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 46:32 + 14:30
5 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 47:24 + 15:22
6 Janka Bálintová 85:58 + 53:56

W 45- E 2.64 km / 120 m, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 34:15
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:22 + 0:07
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 36:57 + 2:42
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:08 + 3:53
5 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 38:27 + 4:12
6 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 40:25 + 6:10
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 42:42 + 8:27
8 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 48:03 + 13:48
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 48:26 + 14:11
10 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 60:38 + 26:23

W 50- E 2.54 km / 105 m, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 40:50
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 42:52 + 2:02
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 46:48 + 5:58
4 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 51:31 + 10:41
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 55:37 + 14:47

W 55- E 2.28 km / 95 m, 11 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 27:54
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 29:44 + 1:50
3 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 47:24 + 19:30
4 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 51:56 + 24:02
5 Izabela Štefko ZMT6554 Klub OB Martin 66:06 + 38:12

W 60- E 2.06 km / 75 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 25:28
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 27:08 + 1:40
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 27:22 + 1:54
4 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 32:49 + 7:21
5 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 37:27 + 11:59
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 48:27 + 22:59
7 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 52:34 + 27:06

W 65- E 1.94 km / 75 m, 9 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 38:42
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 43:10 + 4:28
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 45:30 + 6:48
4 Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin 47:53 + 9:11

W 70- E 1.77 km / 50 m, 8 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 30:10
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 32:51 + 2:41
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 35:16 + 5:06
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 57:21 + 27:11

Open 2.12 km / 80 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 24:45
2 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:53 + 6:08
3 Erik Uhrín 31:12 + 6:27
4 Michal Szentkereszty 34:30 + 9:45
5 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 40:01 + 15:16
6 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:52 + 16:07
7 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 41:57 + 17:12
8 Natália Macháčková VIA85AB Viatoris 45:42 + 20:57
9 Jaroslav Fitzek 47:05 + 22:20
10 Martina Knutelská 48:34 + 23:49
11 Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 63:07 + 38:22
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg DISK