Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E1 (07.10.2023)

17H     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Kategórie

M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 21 A     M 21 B     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A     W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 21 B     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 65 A     M 10       W 10       N          K3         MWR       

M 12 A 1.70 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 24:08
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica MP
Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 14 A 1.92 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 15:26
2 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 17:05 + 1:39
3 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 17:28 + 2:02
4 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 17:32 + 2:06
5 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 19:33 + 4:07
6 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 22:38 + 7:12
7 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 23:36 + 8:10
8 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 25:45 + 10:19
9 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 26:15 + 10:49
10 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 30:59 + 15:33
11 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 32:16 + 16:50
Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita MP

M 16 A 2.23 km / 100 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 14:02
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 15:36 + 1:34
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 19:03 + 5:01
4 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 19:12 + 5:10
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:58 + 5:56
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 20:25 + 6:23
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg MP
Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita DNS
David Janotka DNS

M 18 A 2.89 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 18:38
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 20:08 + 1:30
3 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 34:21 + 15:43
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 21 A 4.50 km / 195 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:20
2 Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava 29:04 + 0:44
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 29:12 + 0:52
4 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 29:58 + 1:38
5 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 31:03 + 2:43
6 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 31:22 + 3:02
7 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 31:51 + 3:31
8 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 33:04 + 4:44
9 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 33:35 + 5:15
10 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 33:54 + 5:34
11 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 35:32 + 7:12
12 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 35:47 + 7:27
13 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 35:48 + 7:28
14 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 36:16 + 7:56
15 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 38:46 + 10:26
16 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 39:22 + 11:02
17 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 42:19 + 13:59
18 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:13 + 16:53
19 Rastislav Balciar 55:46 + 27:26
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNS
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS

M 21 B 4.07 km / 185 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 46:34
2 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 97:51 + 51:17
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava DNS

M 35 A 4.07 km / 185 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Zbranek 32:47
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:54 + 8:07
3 Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 42:50 + 10:03
4 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 45:07 + 12:20
5 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 49:00 + 16:13
6 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 49:07 + 16:20
Martin Macháček VIA8201 Viatoris MP

M 40 A 3.98 km / 200 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 36:36
2 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 36:43 + 0:07
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 38:55 + 2:19
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:35 + 4:59
5 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 43:23 + 6:47
6 Alexander Vompe 45:04 + 8:28
7 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 47:01 + 10:25
8 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 53:40 + 17:04

M 45 A 3.63 km / 175 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marton Janos 29:07
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:39 + 4:32
3 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:06 + 7:59
4 Vojtech Bálint st 50:16 + 21:09
5 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:20 + 26:13
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 61:07 + 32:00

M 50 A 3.53 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 33:00
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 33:14 + 0:14
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 35:03 + 2:03
4 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 37:16 + 4:16
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 41:56 + 8:56
6 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:30 + 10:30
7 Peter Borčin 51:37 + 18:37
8 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 73:05 + 40:05
Ivan Kundrata MP

M 55 A 2.89 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:29
2 Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 30:47 + 3:18
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 31:05 + 3:36
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 33:14 + 5:45
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 48:13 + 20:44
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita DNS
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice DNS

M 60 A 2.79 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 25:12
2 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 27:20 + 2:08
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 29:15 + 4:03
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 32:21 + 7:09
5 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 33:29 + 8:17
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 35:39 + 10:27
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 45:51 + 20:39
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 52:26 + 27:14
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava DNS
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice DNS

M 65 A 2.67 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 35:53
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 36:05 + 0:12
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 41:27 + 5:34
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 43:44 + 7:51

M 70 A 2.67 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 49:47
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 56:08 + 6:21
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice MP

W 12 A 1.70 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 20:15
2 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:16 + 2:01
3 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 28:03 + 7:48
4 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 32:35 + 12:20
5 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 32:50 + 12:35
6 Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 98:51 + 78:36

W 14 A 1.83 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 21:41
2 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 22:15 + 0:34
3 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:19 + 0:38
4 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 23:26 + 1:45
5 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 23:39 + 1:58
6 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 23:47 + 2:06
7 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 33:12 + 11:31
8 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 41:03 + 19:22
Danka Guštafíková SPE0959 Klub OB Sokol Pezinok DNF

W 16 A 2.06 km / 80 m Medzičasy

W 18 A 2.58 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:41
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 26:37 + 2:56
3 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:17 + 10:36
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg DNS

W 20 A 3.12 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 30:07
2 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 32:07 + 2:00
3 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 34:37 + 4:30
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Lenka Porubská VZA0452 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 21 A 3.98 km / 200 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Kavánková 31:22
2 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:44 + 4:22
3 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:25 + 6:03
4 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:21 + 6:59
5 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 39:55 + 8:33
6 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:14 + 9:52
7 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 41:36 + 10:14

W 21 B 3.63 km / 175 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 40:45
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 43:16 + 2:31
3 Monika Greschnerová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 72:38 + 31:53

W 35 A 3.63 km / 175 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 46:39
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 47:56 + 1:17
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:42 + 6:03
4 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 68:42 + 22:03

W 40 A 3.44 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:31
2 Janka Bálintová 60:00 + 12:29
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:23 + 15:52
4 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:03 + 21:32

W 45 A 3.44 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:58
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:04 + 2:06
3 Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 46:22 + 2:24
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 48:58 + 5:00
5 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 50:37 + 6:39
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 71:13 + 27:15

W 50 A 3.12 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 36:25
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:31 + 10:06
3 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 52:58 + 16:33
4 Maria Manova 60:55 + 24:30
5 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:20 + 38:55
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava MP
Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita MP

W 55 A 2.79 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 43:54
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 46:48 + 2:54
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNF
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

W 65 A 2.46 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 47:54
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 51:00 + 3:06
3 Anna Macháčková 53:02 + 5:08
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice DNS

M 10 1.79 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 10 1.79 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 32:24

N 1.99 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Hasprová 43:00
2 Tereza Konšelová 44:00 + 1:00

K3 3.12 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 30:16
2 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 47:16 + 17:00
3 Antonin Švejda 17H68AA No Name 50:28 + 20:12
4 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:35 + 27:19
Martina Knutelská MP
Barbora Zákršmidová DNS
Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok DNS

MWR 1.55 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 17:16
2 Lia Buzáková 19:44 + 2:28
2 Matias Buzak 19:44 + 2:28
4 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 30:06 + 12:50
5 Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 30:32 + 13:16
6 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 37:15 + 19:59
7 Lukáš Szabó 39:15 + 21:59
8 Leonard Macinský TKE1901 Klub OB ATU Košice 44:12 + 26:56
Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves MP
Hanka Kovačičová SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS
Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava DNS
Matúš Janotka DNS