Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB v knock-out šprinte (26.05.2024)

Počet prihlásených: 187

Kategórie

M 16 E     M 17 E     M 40 E     M 50 E     M 60 E     W 16 E     W 17 E     W 40 E     W 50 E     W 60 E     N          K         

M 16 E (25)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Mário Dermek Klub OB Martin 2136763 Áno 20.05.2024
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 2090850 Áno 15.05.2024
Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 1712990 Áno 15.05.2024
Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 8402039 Áno 15.05.2024
Matúš Oravec ZMT1104 Klub OB Martin 8017380 Áno 15.05.2024
Tobias Pahola ZMT1202 Klub OB Martin 1712978 Áno 15.05.2024
Dušan Silnica ZMT0903 Klub OB Martin 1713000 Áno 15.05.2024
Tobiáš Goffa ZMT0904 Klub OB Martin 1712981 Áno 15.05.2024
Rafael Goffa ZMT1203 Klub OB Martin 1712977 Áno 15.05.2024
Dárius Samek ZMT1301 Klub OB Martin 1712994 Áno 15.05.2024
Matej Bakala ZMT1107 Klub OB Martin 8506958 Áno 15.05.2024
Timotej Skuhra ZMT1204 Klub OB Martin 2136772 Áno 15.05.2024
Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 8512640 Áno 15.05.2024
Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 8110482 Áno 15.05.2024
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 8110032 Áno 15.05.2024
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 8200057 Áno 15.05.2024
Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 8025005 Áno 15.05.2024
Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 8025004 Áno 15.05.2024
Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 8025016 Áno 15.05.2024
Oliver Gajdošík SPE1307 Klub OB Sokol Pezinok 8025009 Áno 15.05.2024
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 14.05.2024
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004358 Áno 14.05.2024
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 8019948 Áno 15.05.2024
Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 2032147 Áno 15.05.2024
Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 8100009 Áno 06.05.2024

M 17 E (31)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Julius Simsky Slávia Žilinská univerzita 1502660 Áno 15.05.2024
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 15.05.2024
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 15.05.2024
Kryštof Hájek VZA0202 Slávia Žilinská univerzita 8680421 Áno 15.05.2024
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno 15.05.2024
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 15.05.2024
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 8025008 Áno 15.05.2024
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 15.05.2024
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8648615 Áno 15.05.2024
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 8300063 Áno 15.05.2024
Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 8025020 Áno 15.05.2024
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299901 Áno 14.05.2024
Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8656745 Áno 14.05.2024
Tomáš Vlček HBB0704 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8663111 Áno 14.05.2024
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno 15.05.2024
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 15.05.2024
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno 15.05.2024
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 15.05.2024
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8200015 Áno 14.05.2024
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 8019943 Áno 15.05.2024
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 15.05.2024
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 15.05.2024
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 15.05.2024
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 15.05.2024
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 2224507 Áno 13.05.2024
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 13.05.2024
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 06.05.2024
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 13.05.2024
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 06.05.2024
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 06.05.2024
Andrej Borský FBA0703 ŠK Farmaceut Bratislava 2116472 Áno 06.05.2024

M 40 E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Štefan Šurgan VZA7904 Slávia Žilinská univerzita 8680573 Áno 15.05.2024
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 8110200 Áno 15.05.2024
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 15.05.2024
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 15.05.2024
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 2150475 Áno 15.05.2024
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8516954 Áno 14.05.2024
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno 14.05.2024
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 14.05.2024
Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8111135 Áno 14.05.2024
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 15.05.2024
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 8518351 Áno 13.05.2024
Robert Lukoťka SKS8201 Športový klub Sandberg 8501696 Áno 13.05.2024
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 06.05.2024
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 8026616 Áno 06.05.2024
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno 06.05.2024

M 50 E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Hadač (CZE) Klub OB Opava 8509044 Áno 17.05.2024
Martin Schuster (CZE) Klub OB Opava 8662321 Áno 17.05.2024
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno 15.05.2024
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno 15.05.2024
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 8017128 Áno 15.05.2024
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 8019941 Áno 15.05.2024
Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 362935 Áno 15.05.2024
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 8012080 Áno 15.05.2024
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 8402555 Áno 13.05.2024
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8482090 Áno 13.05.2024

M 60 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8019942 Áno 15.05.2024
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8044609 Áno 15.05.2024
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 15.05.2024
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8110497 Áno 15.05.2024
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 15.05.2024
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno 15.05.2024
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 15.05.2024
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 15.05.2024
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 15.05.2024
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 8003073 Áno 15.05.2024
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 8003072 Áno 15.05.2024
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno 15.05.2024

W 16 E (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8014483 Áno 15.05.2024
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 15.05.2024
Sophia Tomčány ZMT1051 Klub OB Martin 1712979 Áno 15.05.2024
Monika Trnková ZMT1153 Klub OB Martin 1712988 Áno 15.05.2024
Karolína Šmidová ZMT1052 Klub OB Martin 2139500 Áno 15.05.2024
Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 1712993 Áno 15.05.2024
Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 8001844 Áno 15.05.2024
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 15.05.2024
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 8110009 Áno 15.05.2024
Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 15.05.2024
Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 8511572 Áno 15.05.2024
Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 8025018 Áno 15.05.2024
Markéta Vlčková HBB0952 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8482070 Áno 14.05.2024
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno 15.05.2024
Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 2051408 Áno 15.05.2024
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 8500675 Áno 13.05.2024
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2132981 Áno 13.05.2024
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 8522835 Áno 13.05.2024
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 2132980 Áno 13.05.2024
Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 2116441 Áno 06.05.2024

W 17 E (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Piecková ZMT0751 Klub OB Martin 1712983 Áno 15.05.2024
Anastasiia Tsipushtanova Slávia Žilinská univerzita 8195393 Áno 15.05.2024
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 8071313 Áno 15.05.2024
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 15.05.2024
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 15.05.2024
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 15.05.2024
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 15.05.2024
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 8110045 Áno 15.05.2024
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 14.05.2024
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 15.05.2024
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 15.05.2024
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 15.05.2024
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 15.05.2024
Anastasiia Mudranynets TKE0752 Klub OB ATU Košice 2051341 Áno 15.05.2024
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 8061463 Áno 13.05.2024
Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 307435 Áno 14.05.2024
Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 8656527 Áno 13.05.2024
Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 8655372 Áno 14.05.2024
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 13.05.2024
Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 8445285 Áno 13.05.2024
Kristína Bandúrová FBA0654 ŠK Farmaceut Bratislava 2069269 Áno 06.05.2024

W 40 E (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8200027 Áno 15.05.2024
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8500048 Áno 15.05.2024
Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno 15.05.2024
Jana Perašinová ZMT8151 Klub OB Martin 1712992 Áno 15.05.2024
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 8110489 Áno 15.05.2024
Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 8101080 Áno 15.05.2024
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 15.05.2024
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 15.05.2024
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 15.05.2024
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004357 Áno 14.05.2024
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 8003074 Áno 15.05.2024
Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 2051444 Áno 15.05.2024
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 8516952 Áno 13.05.2024
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno 13.05.2024
Renáta Barcíková 19O67AA (CZE) OB Opava 8502677 Áno 10.05.2024
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 8000989 Áno 06.05.2024

W 50 E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 15.05.2024
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8511593 Áno 14.05.2024
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299906 Áno 14.05.2024
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 8017119 Áno 15.05.2024
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 8003079 Áno 14.05.2024
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 8003075 Áno 15.05.2024
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 13.05.2024

W 60 E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8510194 Áno 15.05.2024
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8271256 Áno 15.05.2024
Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno 15.05.2024
Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 416586 Áno 15.05.2024
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 8003077 Áno 15.05.2024
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 15.05.2024
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 8015308 Áno 15.05.2024
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307388 Áno 15.05.2024

N (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Patrik Ondejka Rusovce Áno 21.05.2024
Oliver Ondejka Rusovce Áno 21.05.2024
Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416518 Áno 15.05.2024
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno 13.05.2024

K (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Damián Samuel Ovečka Rusovce Áno 21.05.2024
Šimon Bodický Rusovce Áno 21.05.2024
Jan Hájek (CZE) SOK Turnov 8655411 Áno 17.05.2024
Marko Ďanovský Klub OB Martin 2139493 Áno 15.05.2024
Karina Striková Klub OB Martin 2136775 Áno 15.05.2024
Adrian Oravec Klub OB Martin 2136779 Áno 15.05.2024
Veronika Andoková Klub OB Martin Áno 18.05.2024
Peter Andok Klub OB Martin Áno 18.05.2024
Barbora Debora Goffová ZMT1751 Klub OB Martin 1712985 Áno 15.05.2024
Ján Goffa ZMT8501 Klub OB Martin 1712997 Áno 15.05.2024
Damián Samek ZMT1205 Klub OB Martin 1712999 Áno 15.05.2024
Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 2120024 Áno 15.05.2024
Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 445625 Áno 15.05.2024
Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 8025021 Áno 15.05.2024
Tomáš Gibala SPE1402 Klub OB Sokol Pezinok 2225637 Áno 15.05.2024
Ema Sádecká Klub OB ATU Košice 2051419 Áno 15.05.2024
Adrian Oravec 01C11BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 14.05.2024
Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 8278888 Áno 06.05.2024