Rankingové výsledky

Preteky: CESOM - Inov-8 Cup - SRJ Stredná a Dlhá trať

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E2 (07.04.2024)

Kategórie

W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 21 B     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 60 A     W 65 A     W 70 A     M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 20 A     M 21 A     M 21 B     M 21 C     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A    

W 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 24:37 1100
2 Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 25:33 + 0:56 1058
3 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 26:55 + 2:18 997
4 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 29:49 + 5:12 868
5 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 30:59 + 6:22 816
6 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 34:58 + 10:21 638
7 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 54:42 + 30:05 0

W 14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 41:11 1100
2 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:22 + 2:11 1042
3 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 44:42 + 3:31 1006
4 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 45:14 + 4:03 992
5 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 45:44 + 4:33 978
6 Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 11:44 787
7 Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 58:45 + 17:34 631

W 16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 46:21 1100
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 47:19 + 0:58 1077
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 48:19 + 1:58 1053
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:25 + 5:04 980
5 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:31 + 12:10 811
6 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:37 + 21:16 595
7 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 71:44 + 25:23 498
8 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 114:10 + 67:49 0

W 18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 50:31 1100
2 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 56:02 + 5:31 980
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 60:20 + 9:49 886
4 Kristína Bandúrová FBA0654 ŠK Farmaceut Bratislava 72:23 + 21:52 624
5 Adriana Chromeková SKS0652 Športový klub Sandberg 72:45 + 22:14 616

W 20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 50:05 1100
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 51:08 + 1:03 1077
3 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:09 + 1:04 1077
4 Lenka Porubská VZA0453 Slávia Žilinská univerzita 66:12 + 16:07 746
5 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 72:07 + 22:02 616
6 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 72:20 + 22:15 611
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 79:58 + 29:53 444

W 21 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 69:45 1100
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 72:07 + 2:22 1063
3 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 77:30 + 7:45 978
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 79:40 + 9:55 944
5 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 83:10 + 13:25 888
6 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 87:11 + 17:26 825
7 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 88:19 + 18:34 807
8 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 90:07 + 20:22 779
9 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 92:12 + 22:27 746
10 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 97:51 + 28:06 657

W 21 B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 58:31 800
2 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:20 + 7:49 693
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 66:55 + 8:24 685
4 Ela Vojtková SKS0253 Športový klub Sandberg 68:54 + 10:23 658
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 69:01 + 10:30 656
6 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 78:32 + 20:01 526
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 85:10 + 26:39 436
8 Zuzana Krnáčová VIA9251 Viatoris 97:22 + 38:51 269

W 35 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 48:16 1100
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 52:12 + 3:56 1010
3 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 56:11 + 7:55 920
4 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 58:48 + 10:32 860
5 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 60:46 + 12:30 815
6 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 64:27 + 16:11 731
7 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 78:20 + 30:04 415
8 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:26 + 43:10 116

W 40 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 42:32 1100
2 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:27 + 9:55 844
3 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 54:41 + 12:09 786
4 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 55:15 + 12:43 771
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 60:06 + 17:34 646

W 45 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 38:20 1100
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:27 + 3:07 1011
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:05 + 9:45 820
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 48:43 + 10:23 802
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 48:57 + 10:37 795
6 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 49:43 + 11:23 773
7 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:01 + 13:41 707
8 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 59:00 + 20:40 507
9 Lucia Skybová Kutilová TKE7551 Klub OB ATU Košice 69:31 + 31:11 205
10 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:31 + 32:11 176
11 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 74:43 + 36:23 56
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava MP 0
Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava M.S. 0

W 50 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 42:13 1100
2 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 45:34 + 3:21 1013
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 50:31 + 8:18 884
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 50:36 + 8:23 882
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 51:40 + 9:27 854
6 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 52:41 + 10:28 827
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 54:51 + 12:38 771
8 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 59:16 + 17:03 656
9 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 60:15 + 18:02 630
10 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 61:29 + 19:16 598
11 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 65:50 + 23:37 485
12 Vlasta Kostercová SKS7151 Športový klub Sandberg 107:46 + 65:33 0

W 55 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:32 1100
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 54:05 + 1:33 1068
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 59:46 + 7:14 949
4 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 61:27 + 8:55 913
5 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 61:49 + 9:17 906

W 60 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 46:07 1100
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 49:27 + 3:20 1020
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 55:02 + 8:55 887
4 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 75:22 + 29:15 402

W 65 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 58:22 1100
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 61:56 + 3:34 1033

W 70 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 43:33 1100
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 48:35 + 5:02 973
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 52:37 + 9:04 871
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 55:44 + 12:11 792
5 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 63:19 + 19:46 601

M 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:48 1100
2 Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava 21:09 + 1:21 1025
3 Edo Skyba TKE1201 Klub OB ATU Košice 23:54 + 4:06 872
4 Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:49 + 6:01 766
5 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 26:07 + 6:19 749
6 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 29:30 + 9:42 561
7 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 32:36 + 12:48 389
8 Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 49:09 + 29:21 0
9 Matej Sabadoš SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 54:06 + 34:18 0

M 14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 36:48 1100
2 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 38:56 + 2:08 1036
3 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 39:51 + 3:03 1009
4 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 47:01 + 10:13 795
5 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 50:46 + 13:58 683
6 Tomáš Nociar SPE1004 Klub OB Sokol Pezinok 53:05 + 16:17 613
7 Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 67:54 + 31:06 170
8 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 69:14 + 32:26 131
Alexandar Kuriš FBA1007 ŠK Farmaceut Bratislava MP 0

M 16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 50:21 1100
2 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 62:26 + 12:05 836
3 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 66:44 + 16:23 742
4 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 67:18 + 16:57 730
5 Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 76:13 + 25:52 535
6 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 83:41 + 33:20 372
7 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 88:22 + 38:01 269
8 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 90:07 + 39:46 231

M 18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 55:17 1100
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 60:23 + 5:06 999
3 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 70:18 + 15:01 801
4 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 91:37 + 36:20 377
5 Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 94:18 + 39:01 324
6 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 111:01 + 55:44 0
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

M 20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 84:59 1100
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 91:54 + 6:55 1010
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 98:06 + 13:07 930
4 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 106:36 + 21:37 820

M 21 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 82:16 1100
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 87:15 + 4:59 1033
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 87:57 + 5:41 1024
4 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 88:38 + 6:22 1015
5 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 90:36 + 8:20 989
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 100:51 + 18:35 852
7 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 109:21 + 27:05 738
8 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 112:15 + 29:59 699
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 119:58 + 37:42 596
10 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 128:15 + 45:59 485
11 Rastislav Balciar VIA9001 Viatoris 148:15 + 65:59 218
12 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 163:56 + 81:40 8
13 Ján Dien VIA9102 Viatoris 177:47 + 95:31 0
14 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 179:38 + 97:22 0
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava MP 0
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice MP 0
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves MP 0
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice MP 0

M 21 B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 78:31 800
2 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 78:48 + 0:17 797
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 79:54 + 1:23 786
4 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 85:09 + 6:38 732
5 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 92:23 + 13:52 659
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 92:41 + 14:10 656
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 93:33 + 15:02 647
8 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 94:19 + 15:48 639
9 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 104:11 + 25:40 538
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 107:20 + 28:49 506
11 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 157:00 + 78:29 0

M 21 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 59:03 600
2 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 71:59 + 12:56 469
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:13 + 17:10 426
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 77:46 + 18:43 410
5 Andrej Mojžita VIA0501 Viatoris 88:24 + 29:21 302
6 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 97:22 + 38:19 211
7 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 112:47 + 53:44 54

M 35 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 79:10 1100
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 89:34 + 10:24 955
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 90:04 + 10:54 949
4 Peter Šimko FBA8702 ŠK Farmaceut Bratislava 93:04 + 13:54 907
5 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 96:32 + 17:22 859
6 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 99:59 + 20:49 811
7 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 103:12 + 24:02 766
8 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 105:18 + 26:08 737
9 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 117:06 + 37:56 573
10 Michal Prusák SPE8704 Klub OB Sokol Pezinok 119:58 + 40:48 533
11 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 124:19 + 45:09 473
12 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 136:51 + 57:41 299
13 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 158:24 + 79:14 0

M 40 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 93:56 1100
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 94:34 + 0:38 1093
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 95:21 + 1:25 1083
4 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 99:58 + 6:02 1029
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 108:51 + 14:55 925
6 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 113:21 + 19:25 873
7 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 142:43 + 48:47 529
8 Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok 158:59 + 65:03 338

M 45 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Šurgan VZA7904 Slávia Žilinská univerzita 55:23 1100
2 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 58:33 + 3:10 1037
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 58:37 + 3:14 1036
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 60:09 + 4:46 1005
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 66:25 + 11:02 881
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 68:53 + 13:30 832
7 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 68:55 + 13:32 831
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:36 + 16:13 778
9 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 75:56 + 20:33 692
10 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:34 + 22:11 659
11 Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 85:55 + 30:32 494
12 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 87:22 + 31:59 465
13 Juraj Knutelský VZA7902 Slávia Žilinská univerzita 88:34 + 33:11 441
14 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 88:53 + 33:30 435
15 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 88:54 + 33:31 434
16 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 89:31 + 34:08 422
17 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 104:58 + 49:35 115
18 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 107:35 + 52:12 63

M 50 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 49:23 1100
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 53:58 + 4:35 998
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 64:58 + 15:35 753
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 68:51 + 19:28 666
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 71:03 + 21:40 617
6 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 72:19 + 22:56 589
7 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 72:46 + 23:23 579
8 Ivan Kundrata HBB6601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:26 + 24:03 564
9 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 87:38 + 38:15 248
10 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 98:36 + 49:13 4

M 55 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:12 1100
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 55:00 + 0:48 1084
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 56:42 + 2:30 1049
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:48 + 11:36 865
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 72:25 + 18:13 730
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 75:04 + 20:52 677
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 78:48 + 24:36 601
8 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 93:35 + 39:23 301
9 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 102:53 + 48:41 112
10 Milo Kosterec SKS6903 Športový klub Sandberg 106:01 + 51:49 48

M 60 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 44:32 1100
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 46:07 + 1:35 1061
3 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 47:13 + 2:41 1034
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 64:07 + 19:35 616
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 65:07 + 20:35 592
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 67:03 + 22:31 544
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 72:28 + 27:56 410
8 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 73:33 + 29:01 383
9 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 75:09 + 30:37 344
10 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 83:52 + 39:20 128
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava MP 0
Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava MP 0
Peter Čulen BBA6101 KOBRA Bratislava M.S. 0
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava M.S. 0

M 65 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 42:45 1100
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 48:07 + 5:22 962
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 50:22 + 7:37 904
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:27 + 7:42 902
5 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 55:34 + 12:49 770
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 59:56 + 17:11 658
7 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 63:34 + 20:49 564
8 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 65:07 + 22:22 524
9 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 67:27 + 24:42 464
10 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 68:44 + 25:59 431
11 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 69:07 + 26:22 422
12 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 69:12 + 26:27 419
13 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 71:02 + 28:17 372
14 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 76:34 + 33:49 230
15 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 95:44 + 52:59 0

M 70 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 64:31 1100
2 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 73:02 + 8:31 955
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 76:31 + 12:00 895
4 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 78:55 + 14:24 854
5 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 86:58 + 22:27 717